Джакибаева Гульшара Жулекешовна
8
Достижений республиканского уровня
Достижений республиканского уровня
6
Достижений международного уровня
Достижений международного уровня
18
Достижений учащихся республиканского уровня
Достижений учащихся республиканского уровня
12
Достижений учащихся международного уровня
Достижений учащихся международного уровня
Данные по аттестациям
- Аттестация:
2023 год дополнительное образование Темирский РОО (весна)Прежняя категория:
ПерваяКатегория в удостоверении:
Педагог-модератор По должности:
Руководитель кружка
просмотреть ЭЛЕКТРОННОЕ УДОСТОВЕРЕНИЕ  
Электронное удостоверение
Предыдущие аттестации
- Дата:
27 февраля 2018 г. - Место проведения:
ГККП "Темирский районный дом школьников" ГУ "Темирский районный отдел образования, физической культуры и спорта" - Присвоенная категория:
Первая
- Дата:
27 февраля 2018 г. - Место проведения:
ГККП "Темирский районный дом школьников" ГУ "Темирский районный отдел образования, физической культуры и спорта" - Присвоенная категория:
Первая
- Аттестация:
Данные по курсам повышения квалификации
- Дата начала курса:
31 января 2022 г. - Дата окончания курса:
31 января 2022 г. - Тип курса:
Уровневые курсы - Уровень:
Областной - Место проведения курсов:
АО "НЦПК "ӨРЛЕУ" - Тема курсов:
«Білім алушылардың soft skills дағдыларын дамыту
- Дата начала курса:
10 января 2022 г. - Дата окончания курса:
21 января 2022 г. - Тип курса:
Уровневые курсы - Уровень:
Областной - Место проведения курсов:
АО "НЦПК "ӨРЛЕУ" - Тема курсов:
«Көркем еңбек» пәні бойынша білім беру процесін жобалау және жүзеге асыру»
- Дата начала курса:
7 апреля 2020 г. - Дата окончания курса:
7 апреля 2020 г. - Тип курса:
Уровневые курсы - Уровень:
Республиканский - Место проведения курсов:
USTAZ Центр профессионального обучения - Тема курсов:
Қашықтан оқытуды уйренемін
- Дата начала курса:
6 июня 2022 г. - Дата окончания курса:
17 июня 2022 г. - Тип курса:
Уровневые курсы - Уровень:
Республиканский - Место проведения курсов:
Республиканский учебно-методический центр дополнительного образования - Тема курсов:
"Сәндік қолтанбалары өнердегі STEAM технологиялар"
- Дата начала курса:
Данные по достижениям
Данные по достижениям учащихся
- Дата:
11 января 2023 г. - Тип достижения:
Призёр конкурса - Уровень:
Республиканский - «Данышпан» республикалық қашықтық байқаулар орталығының ұйымдастыруымен өткен «Келді міне, Жаңа жыл!, «Елімнің еркіндігі-Тәуелсіздік!», «Ғажайып әлем» атты шығармашылық байқауының «Қолөнер» номинациясы бойынша жүлделі І орын
- Дата:
11 января 2023 г. - Тип достижения:
Призёр конкурса - Уровень:
Республиканский - «Данышпан» республикалық қашықтық байқаулар орталығының ұйымдастыруымен өткен «Келді міне, Жаңа жыл!, «Елімнің еркіндігі-Тәуелсіздік!», «Ғажайып әлем» атты шығармашылық байқауының «Қолөнер» номинациясы бойынша жүлделі І орын
- Дата:
11 января 2023 г. - Тип достижения:
Призёр конкурса - Уровень:
Республиканский - «Данышпан» республикалық қашықтық байқаулар орталығының ұйымдастыруымен өткен «Келді міне, Жаңа жыл!, «Елімнің еркіндігі-Тәуелсіздік!», «Ғажайып әлем» атты шығармашылық байқауының «Қолөнер» номинациясы бойынша жүлделі І орын
- Дата:
11 января 2023 г. - Тип достижения:
Призёр конкурса - Уровень:
Республиканский - «Данышпан» республикалық қашықтық байқаулар орталығының ұйымдастыруымен өткен «Келді міне, Жаңа жыл!, «Елімнің еркіндігі-Тәуелсіздік!», «Ғажайып әлем» атты шығармашылық байқауының «Қолөнер» номинациясы бойынша жүлделі І орын
- Дата:
14 декабря 2022 г. - Тип достижения:
Победитель конкурса - Уровень:
Районный - "Тұғыры биік Тәуелсіздік" атты аудандық қолөнер көрмесінде жүлделі ІІ орын
- Дата:
2 октября 2022 г. - Тип достижения:
Призёр конкурса - Уровень:
Областной - "GOLDEN HANDS" атты облыстық қолөнер байқауында үздік нәтиже көрсетіп жүлделі ІІІ орын
- Дата:
15 июня 2022 г. - Тип достижения:
Призёр конкурса - Уровень:
Республиканский - «2022 – Балалар жылы» аясында Ақтөбе облыстық өнер мұражайында өткізілген Республикалық «Өнер көкке жеткізер» атты көрме
- Дата:
14 мая 2022 г. - Тип достижения:
Призёр конкурса - Уровень:
Областной - 2022 оқу жылы Ақтөбе облысының білім басқармасының ұйымдастыруымен өткен «ҰЛТТЫҚ ҚОЛӨНЕР-ҰРПАҚҚА АМАНАТ» атты облыстық сәндік-қолданбалы шығармашылық байқауының ІІ орын жүлдегерлері
- Дата:
14 мая 2022 г. - Тип достижения:
Призёр конкурса - Уровень:
Областной - 2022 оқу жылы Ақтөбе облысының білім басқармасының ұйымдастыруымен өткен «ҰЛТТЫҚ ҚОЛӨНЕР-ҰРПАҚҚА АМАНАТ» атты облыстық сәндік-қолданбалы шығармашылық байқауының жүлдегерлері Құрмет Диас Мирасұлы БАС ЖҮЛДЕ
- Дата:
14 мая 2022 г. - Тип достижения:
Призёр конкурса - Уровень:
Областной - 2022 оқу жылы Ақтөбе облысының білім басқармасының ұйымдастыруымен өткен «ҰЛТТЫҚ ҚОЛӨНЕР-ҰРПАҚҚА АМАНАТ» атты облыстық сәндік-қолданбалы шығармашылық байқауының ІІ орын жүлдегерлері
- Дата:
15 апреля 2022 г. - Тип достижения:
Призёр конкурса - Уровень:
Международный - Ақтөбе қаласында өткен «ART FEST ASIA – 2022» халықаралық фестиваль-байқауға оқушылар қатысып жүлделі І орын
- Дата:
15 апреля 2022 г. - Тип достижения:
Призёр конкурса - Уровень:
Международный - Ақтөбе қаласында өткен «ART FEST ASIA – 2022» халықаралық фестиваль-байқауға оқушылар қатысып жүлделі І орын
- Дата:
15 апреля 2022 г. - Тип достижения:
Призёр конкурса - Уровень:
Международный - Ақтөбе қаласында өткен «ART FEST ASIA – 2022» халықаралық фестиваль-байқауға оқушылар қатысып жүлделі ІІ орын
- Дата:
15 апреля 2022 г. - Тип достижения:
Призёр конкурса - Уровень:
Международный - Ақтөбе қаласында өткен «ART FEST ASIA – 2022» халықаралық фестиваль-байқауға оқушылар қатысып жүлделі ГРАН-ПРИ
- Дата:
18 марта 2022 г. - Тип достижения:
Призёр конкурса - Уровень:
Районный - 22 наурыз - Ұлыстың ұлы күніне орай ұйымдастырылған аудандық "Алтын қазына" қолөнер байқауында жүлделі І орын
- Дата:
7 февраля 2022 г. - Тип достижения:
Призёр дистанционного конкурса - Уровень:
Республиканский - 2022 оқу жылы 07 аұпан айында «Атамұра» Республикалық зияткерлік білім порталы Республикалық «ӨНЕРЛІ –ӨРЕН» атты балалар шығармашылық байқауынан БАС ЖҮЛДЕ
- Дата:
7 февраля 2022 г. - Тип достижения:
Призёр дистанционного конкурса - Уровень:
Республиканский - 2022 оқу жылы 07 аұпан айында «Атамұра» Республикалық зияткерлік білім порталы Республикалық «ӨНЕРЛІ –ӨРЕН» атты балалар шығармашылық байқауынан БАС ЖҮЛДЕ
- Дата:
7 февраля 2022 г. - Тип достижения:
Призёр дистанционного конкурса - Уровень:
Республиканский - 2022 оқу жылы 07 аұпан айында «Атамұра» Республикалық зияткерлік білім порталы Республикалық «ӨНЕРЛІ –ӨРЕН» атты балалар шығармашылық байқауынан БАС ЖҮЛДЕ
- Дата:
7 февраля 2022 г. - Тип достижения:
Призёр дистанционного конкурса - Уровень:
Республиканский - 2022 оқу жылы 07 аұпан айында «Атамұра» Республикалық зияткерлік білім порталы Республикалық «ӨНЕРЛІ –ӨРЕН» атты балалар шығармашылық байқауынан БАС ЖҮЛДЕ
- Дата:
3 февраля 2022 г. - Тип достижения:
Победитель конкурса - Уровень:
Республиканский - 2022 оқу жылы Білім ғылым өрлеу технология порталы ұйымдастырған Республикалық «Тәуелсіздік аманат» атты қолөнер байқауында жүлделі І орынға иеленген
- Дата:
8 января 2021 г. - Тип достижения:
Призёр конкурса - Уровень:
Областной - ҚР Президенті атынан Жаңа жылдық Шыршаның қарсаңында өткен облыстық «Жаңа жылдық ойыншықтар» байқауына қолөнер жанры бойынша «Алғыс» хат берілді.
- Дата:
18 декабря 2020 г. - Тип достижения:
Победитель конкурса - Уровень:
Районный - 2020 оқу жылы ұйымдастырылған «Жаңа жылдық ойыншықтары» облыстық байқауының аудандық кезеңінде жүлделі І-орын
- Дата:
28 ноября 2020 г. - Тип достижения:
Победитель конкурса - Уровень:
Районный - 2020-2021 оқу жылында өткен «Тәуелсіздік тұғырым» атты қолөнер көрмесінде «Тоқыма бұйымдары» номинациясы бойынша жүлделі ІІІ орын марапатталды.
- Дата:
14 декабря 2019 г. - Тип достижения:
Призёр конкурса - Уровень:
Районный - қарсаңында «Жаңа жылдық ойыншықтар» байқауында ІІ-жүлделі орын
- Дата:
14 декабря 2019 г. - Тип достижения:
Призёр конкурса - Уровень:
Районный - қарсаңында «Жаңа жылдық ойыншықтар» байқауында ІІ-жүлделі орын
- Дата:
12 декабря 2019 г. - Тип достижения:
Призёр конкурса - Уровень:
Областной - "Ақтөбе-Дарын" өңірлік ғылыми-тәжірибелік қосымша білім беру орталығының ұйымдастыруымен өткен "Жаңа жылдық ойыншықтар" байқауы
- Дата:
24 октября 2019 г. - Тип достижения:
Победитель конкурса - Уровень:
Республиканский - "Мен жастарға сенемін!" атты республикалық байқау "Қолөнер" жанры бойынша І-орын диплом
- Дата:
1 октября 2019 г. - Тип достижения:
Победитель конкурса - Уровень:
Республиканский - Елбасының "Ұлы даланың жеті қыры" мақаласына байланысты өткен "Дәстүрлі ұлттық өнерді жаңғырту" атты республикалық байқау. ІІІ-дәрежелі диплом
- Дата:
1 октября 2019 г. - Тип достижения:
Победитель конкурса - Уровень:
Республиканский - Елбасының "Ұлы даланың жеті қыры" мақаласына байланысты өткен "Дәстүрлі ұлттық өнерді жаңғырту" атты республикалық байқау.Гран-при диплом
- Дата:
1 октября 2019 г. - Тип достижения:
Победитель конкурса - Уровень:
Республиканский - Елбасының "Ұлы даланың жеті қыры" мақаласына байланысты өткен "Дәстүрлі ұлттық өнерді жаңғырту" атты республикалық байқау. Гран-при диплом
- Дата:
1 октября 2019 г. - Тип достижения:
Победитель конкурса - Уровень:
Республиканский - Елбасының "Ұлы даланың жеті қыры" мақаласына байланысты өткен "Дәстүрлі ұлттық өнерді жаңғырту" атты республикалық байқау.Гран-при диплом
- Дата:
5 июня 2019 г. - Тип достижения:
Победитель конкурса - Уровень:
Международный - Халықаралық қолөнер байқауында ІІ дәрежелі диплом
- Дата:
5 июня 2019 г. - Тип достижения:
Призёр конкурса - Уровень:
Международный - Халықаралық қолөнер байқауында ГРАН-ПРИ
- Дата:
5 июня 2019 г. - Тип достижения:
Победитель конкурса - Уровень:
Международный - Халықаралық қолөнер байқауында ІІІ дәрежелі диплом
- Дата:
5 июня 2019 г. - Тип достижения:
Победитель конкурса - Уровень:
Международный - Халықаралық қолөнер байқауында І дәрежелі диплом
- Дата:
5 июня 2019 г. - Тип достижения:
Победитель конкурса - Уровень:
Международный - Халықаралық қолөнер байқауында І дәрежелі диплом
- Дата:
20 апреля 2019 г. - Тип достижения:
Победитель конкурса - Уровень:
Международный - Халықаралық "Нұрлы жастар" өнер байқауында "Қолөнер" номинациясы бойынша Дипломант І дәрежелі диплом
- Дата:
20 апреля 2019 г. - Тип достижения:
Победитель конкурса - Уровень:
Международный - Халықаралық "Нұрлы жастар" өнер байқауында "Қолөнер" номинациясы бойынша ІІ лауреат дәрежелі диплом
- Дата:
20 апреля 2019 г. - Тип достижения:
Победитель конкурса - Уровень:
Международный - Халықаралық "Нұрлы жастар" өнер байқауында "Қолөнер" номинациясы бойынша Дипломант І дәрежелі диплом
- Дата:
16 апреля 2019 г. - Тип достижения:
Победитель конкурса - Уровень:
Областной - Сәндік қолданбалы өнер номинациясы бойынша "Болашақ ұрпаққа мәдени мұраны сақтау" атты облыстық балалар шығармашылығы байқау. Ақтөбе қаласы.
- Дата:
6 апреля 2019 г. - Тип достижения:
Победитель конкурса - Уровень:
Республиканский - Републикалық "Нұрлы жастар" өнер байқауында "Қолөнер" номинациясы бойынша Дипломант І дәрежелі диплом
- Дата:
1 апреля 2019 г. - Тип достижения:
Победитель конкурса - Уровень:
Республиканский - Републикалық "Нұрлы жастар" өнер байқауында "Қолөнер" номинациясы бойынша лауреат ІІІ дәрежелі диплом
- Дата:
12 февраля 2019 г. - Тип достижения:
Призёр конкурса научных проектов - Уровень:
Республиканский - Жалпы білім беретін пәндер бойынша респуьликалық ғылыми жобалар конкурсының жүлдегері ІІ дәрежелі диплом
- Дата:
- Бакытжанова Амангуль ЕлтаевнаМетодист
- Балғожа Айна АсқарбекқызыРуководитель кружка
- Нурумбетова Нургуль КудайбергеновнаПедагог дополнительного образования
- Алипова Молдир АманжановнаПедагог дополнительного образования
- Сәбит Кәмшат ЫбырайқызыРуководитель кружка
- Сисембаева Айдана ЖарасхановнаРуководитель кружка
- Еділбай Ұлпа ЖұмақызыРуководитель кружка
- Койшыбаева Айнаш БаймагамбетовнаПедагог дополнительного образования
- Конирбаев Толеген ЖеткирбаевичРуководитель кружка
- Джумаева Аякөз НұрланқызыРуководитель кружка
- Силыбаева Эльмира ЕсеновнаРуководитель кружка
- Исказина Анар РустамовнаПедагог-психолог
- Лаппаева Аксана ЖексембаевнаРуководитель кружка
- Ерназарова Гульмира КабиббулаевнаПедагог дополнительного образования
- Науқан Айбек АйтбайұлыПреподаватель биологии
- Урынбаева Асия КалдыбаевнаРуководитель кружка
- Губка Юлия НиколаевнаРуководитель кружка
- Ибрашев Сакен БазаргалиулыРуководитель кружка
- Райхан Асылан ҚайыржанұлыРуководитель кружка
- Прмаганбетова Ардақ СыдыковнаРуководитель кружка
- Оспанова Гульжайна СарсенбаевнаРуководитель кружка
- Бисембина Айгерім БіржанқызыРуководитель кружка
- Балғожа Айна АсқарбекқызыРуководитель кружка
- Сәбит Кәмшат ЫбырайқызыРуководитель кружка
- Сисембаева Айдана ЖарасхановнаРуководитель кружка
- Еділбай Ұлпа ЖұмақызыРуководитель кружка
- Конирбаев Толеген ЖеткирбаевичРуководитель кружка
- Джумаева Аякөз НұрланқызыРуководитель кружка
- Силыбаева Эльмира ЕсеновнаРуководитель кружка
- Сарымсакова Жанылсын АдилгереевнаРуководитель кружка
- Коптлеуова Венера ЖексенбиевнаРуководитель кружка
- Лаппаева Аксана ЖексембаевнаРуководитель кружка
- Сағитқызы Саягүл Руководитель кружка
- Бисенбаева Сауле АкимовнаРуководитель кружка
- Қалиева Айнұр МақсотқызыРуководитель кружка
- Қамиева Айдана АманқосқызыРуководитель кружка