Білалов Алихан Қаиржанұлы
6
Достижений республиканского уровня
Достижений республиканского уровня
4
Достижений международного уровня
Достижений международного уровня
18
Достижений учащихся республиканского уровня
Достижений учащихся республиканского уровня
Данные по аттестациям
- Аттестация:
ГККП "Кобдинская районная детская школа искусств" ГУ Кобдинский районный отдел образования" Управления образования Актюбинской области" (лето)Прежняя категория:
Педагог-модераторКатегория в удостоверении:
Педагог-модератор По должности:
Домбрист
просмотреть ЭЛЕКТРОННОЕ УДОСТОВЕРЕНИЕ  
Электронное удостоверение
Предыдущие аттестации
- Дата:
17 августа 2021 г. - Место проведения:
ГККП "Кобдинская районная детская школа искусств" ГУ "Кобдинский районный отдел образования" - Присвоенная категория:
Педагог-модератор
- Аттестация:
Данные по курсам повышения квалификации
- Дата начала курса:
26 ноября 2020 г. - Дата окончания курса:
8 декабря 2020 г. - Тип курса:
Прочие курсы - Уровень:
Региональный - Место проведения курсов:
Актюбинском музыкальном колледже им. А.Жубанова - Тема курсов:
Актуальные проблемы современного начального музыкального образования (домбра)
- Дата начала курса:
28 октября 2019 г. - Дата окончания курса:
6 ноября 2019 г. - Тип курса:
Прочие курсы - Уровень:
Региональный - Место проведения курсов:
Актюбинском музыкальном колледже им. А.Жубанова - Тема курсов:
Актуальные проблемы современного начального музыкального образования (домбра)
- Дата начала курса:
Данные по достижениям
Данные по достижениям учащихся
- Дата:
28 мая 2023 г. - Тип достижения:
Победитель конкурса - Уровень:
Республиканский - "АТАДАН МҰРА" қоғамдық қорының "ҰЛЫ ДАЛА ҰРПАҒЫ" V Республикалық байқауында "Аспапта ойнау" номинациясы бойынша үздік өнер көрсеткені үшін Кушваева Әлия ІІ орын иегері.
- Дата:
23 апреля 2023 г. - Тип достижения:
Победитель конкурса - Уровень:
Районный - "БАЛДӘУРЕН - 2023" аудандық балалар шығармашылығы байқауы ІІ орын Жалғасбаев Ақжол марапатталады.
- Дата:
23 апреля 2023 г. - Тип достижения:
Победитель конкурса - Уровень:
Районный - "БАЛДӘУРЕН - 2023" аудандық балалар шығармашылығы байқауы ІІІ орын Слипко Снежана марапатталады.
- Дата:
23 апреля 2023 г. - Тип достижения:
Победитель конкурса - Уровень:
Районный - "БАЛДӘУРЕН - 2023" аудандық балалар шығармашылығы байқауына белсене қатысқаны үшін "Домбырашылар ансамблі" марапатталады.
- Дата:
23 апреля 2023 г. - Тип достижения:
Победитель конкурса - Уровень:
Районный - "БАЛДӘУРЕН - 2023" аудандық балалар шығармашылығы байқауына белсене қатысқаны үшін Асанбаева Назерке марапатталады.
- Дата:
23 апреля 2023 г. - Тип достижения:
Победитель конкурса - Уровень:
Районный - "БАЛДӘУРЕН - 2023" аудандық балалар шығармашылығы байқауына белсене қатысқаны үшін Қайыржан Әбілмансұр марапатталады.
- Дата:
23 апреля 2023 г. - Тип достижения:
Победитель конкурса - Уровень:
Районный - "БАЛДӘУРЕН - 2023" аудандық балалар шығармашылығы байқауына белсене қатысқаны үшін Абишева Гүлназ марапатталады.
- Дата:
17 апреля 2023 г. - Тип достижения:
Победитель дистанционного конкурса - Уровень:
Республиканский - "Таланттар сыр шертеді" атты Республикалық балалар мен жастар шығармашылық байқауы І - ДӘРЕЖЕЛІ "Аспапта ойнау" номинациясы бойынша жеңімпазы Абишева Гүлназ Ақылбекқызы марапатталады.
- Дата:
17 апреля 2023 г. - Тип достижения:
Победитель дистанционного конкурса - Уровень:
Республиканский - "Таланттар сыр шертеді" атты Республикалық балалар мен жастар шығармашылық байқауы ІІ - ДӘРЕЖЕЛІ "Аспапта ойнау" номинациясы бойынша жеңімпазы Асанбаева Назерке Хамзақызы марапатталады.
- Дата:
17 апреля 2023 г. - Тип достижения:
Победитель дистанционного конкурса - Уровень:
Республиканский - "Таланттар сыр шертеді" атты Республикалық балалар мен жастар шығармашылық байқауы ІІ - ДӘРЕЖЕЛІ "Аспапта ойнау" номинациясы бойынша жеңімпазы Жалғасбаев Ақжол Жәнәбілұлы марапатталады.
- Дата:
17 апреля 2023 г. - Тип достижения:
Победитель дистанционного конкурса - Уровень:
Республиканский - "Таланттар сыр шертеді" атты Республикалық балалар мен жастар шығармашылық байқауы ІІ - ДӘРЕЖЕЛІ "Аспапта ойнау" номинациясы бойынша жеңімпазы Ищанова Айсұлу марапатталады.
- Дата:
17 апреля 2023 г. - Тип достижения:
Победитель дистанционного конкурса - Уровень:
Республиканский - "Таланттар сыр шертеді" атты Республикалық балалар мен жастар шығармашылық байқауы І - ДӘРЕЖЕЛІ "Аспапта ойнау" номинациясы бойынша жеңімпазы Кушваева Әлия Қуанышқызы марапатталады.
- Дата:
17 апреля 2023 г. - Тип достижения:
Победитель дистанционного конкурса - Уровень:
Республиканский - "Таланттар сыр шертеді" атты Республикалық балалар мен жастар шығармашылық байқауы ІІ - ДӘРЕЖЕЛІ "Аспапта ойнау" номинациясы бойынша жеңімпазы Қайыржан Әбілмансұр марапатталады.
- Дата:
17 апреля 2023 г. - Тип достижения:
Победитель дистанционного конкурса - Уровень:
Республиканский - "Таланттар сыр шертеді" атты Республикалық балалар мен жастар шығармашылық байқауы ІІ- ДӘРЕЖЕЛІ "Аспапта ойнау" номинациясы бойынша жеңімпазы Слипко Снежана Юрьевна марапатталады.
- Дата:
17 апреля 2023 г. - Тип достижения:
Победитель дистанционного конкурса - Уровень:
Республиканский - "Таланттар сыр шертеді" атты Республикалық балалар мен жастар шығармашылық байқауы І - ДӘРЕЖЕЛІ "Ансамбль" номинациясы бойынша "ДОМБЫРАШЫЛАР" ансамблі марапатталады.
- Дата:
17 апреля 2023 г. - Тип достижения:
Победитель дистанционного конкурса - Уровень:
Республиканский - "Таланттар сыр шертеді" атты Республикалық балалар мен жастар шығармашылық байқауы І - ДӘРЕЖЕЛІ "Аспапта ойнау" номинациясы бойынша жеңімпазы Акесенов Парасат Жандосұлы марапатталады.
- Дата:
17 апреля 2023 г. - Тип достижения:
Победитель дистанционного конкурса - Уровень:
Республиканский - "Таланттар сыр шертеді" атты Республикалық балалар мен жастар шығармашылық байқауы І - ДӘРЕЖЕЛІ "Ансамбль " номинациясы бойынша жеңімпазы Абишева Гүлназ Ақылбекқызы марапатталады.
- Дата:
17 апреля 2023 г. - Тип достижения:
Победитель дистанционного конкурса - Уровень:
Республиканский - "Таланттар сыр шертеді" атты Республикалық балалар мен жастар шығармашылық байқауы І - ДӘРЕЖЕЛІ "Ансамбль " номинациясы бойынша жеңімпазы Акесенов Парасат Жандосұлы марапатталады.
- Дата:
17 апреля 2023 г. - Тип достижения:
Победитель дистанционного конкурса - Уровень:
Республиканский - "Таланттар сыр шертеді" атты Республикалық балалар мен жастар шығармашылық байқауы І - ДӘРЕЖЕЛІ "Ансамбль " номинациясы бойынша жеңімпазы Альжанов Дәурен марапатталады.
- Дата:
17 апреля 2023 г. - Тип достижения:
Победитель дистанционного конкурса - Уровень:
Республиканский - "Таланттар сыр шертеді" атты Республикалық балалар мен жастар шығармашылық байқауы І - ДӘРЕЖЕЛІ "Ансамбль " номинациясы бойынша жеңімпазы Егінбай Ұлықбек марапатталады.
- Дата:
17 апреля 2023 г. - Тип достижения:
Победитель дистанционного конкурса - Уровень:
Республиканский - "Таланттар сыр шертеді" атты Республикалық балалар мен жастар шығармашылық байқауы І - ДӘРЕЖЕЛІ "Ансамбль " номинациясы бойынша жеңімпазы Жалғасбаев Ақжол Жәнәбілұлы марапатталады.
- Дата:
17 апреля 2023 г. - Тип достижения:
Победитель дистанционного конкурса - Уровень:
Республиканский - "Таланттар сыр шертеді" атты Республикалық балалар мен жастар шығармашылық байқауы І - ДӘРЕЖЕЛІ "Ансамбль " номинациясы бойынша жеңімпазы Кушваева Әлия Қуанышқызы марапатталады.
- Дата:
22 апреля 2021 г. - Тип достижения:
Победитель дистанционного конкурса - Уровень:
Районный - Аудандық "Балдәурен - 2021" балалар шығармашылығы онлайн байқауы ІІІ орын Слипко Снежана. Жетекшісі Білалов А.Қ
- Дата:
22 апреля 2021 г. - Тип достижения:
Победитель дистанционного конкурса - Уровень:
Районный - Аудандық "Балдәурен - 2021" балалар шығармашылығы онлайн байқауы. Халықтық орындау (10-15) жас. Алғыс хат Кушваева Әлия. Жетекшісі Білалов А.Қ
- Дата:
22 апреля 2021 г. - Тип достижения:
Победитель дистанционного конкурса - Уровень:
Районный - Аудандық "Балдәурен - 2021" балалар шығармашылығы онлайн байқауы ІІ орын домбырашылар ансамблі. Жетекшісі Білалов А.Қ
- Дата:
10 апреля 2021 г. - Тип достижения:
Победитель фестиваля - Уровень:
Республиканский - ІІІ республикалық музыкалық өнер байқау-фестивалі. Домбыра номинациясы бойынша ІІ дәрежелі лауреат Кушваева Әлия марапатталды.
- Дата:
20 апреля 2020 г. - Тип достижения:
Победитель дистанционного конкурса - Уровень:
Республиканский - «БОЛАШАҚҚА БАҒДАР: РУХАНИ ЖАҢҒЫРУ» бағдарламалары аясында 20.04.2020 ж. - 15.05.2020ж. аралығында ұйымдастырылған Республикалық «WUNDERKIND» талантты және дарынды балаларға арналған журналдың ұйымдастырған байқауына шығармашылық еңбегі және зерттеу жұмыстарымен қатысқаны үшін КУШВАЕВА ӘЛИЯ ҚУАНЫШҚЫЗЫ марапатталады. Қобда аудандық балалар өнер мектебінің домбыра класынының мұғалімі: БІЛАЛОВ АЛИХАН ҚАИРЖАНҰЛЫ.
- Дата:
Листы наблюдения уроков
- Дата:
26 ноября 2020 г. - Предмет:
Дополнительное образование - Школа проведения урока:
ГККП "Кобдинская районная детская школа искусств" ГУ "Кобдинский районный отдел образования" - Ашық сабақ. "Во саду ли в огороде"
- Дата:
12 февраля 2020 г. - Предмет:
Дополнительное образование - Школа проведения урока:
ГККП "Кобдинская районная детская школа искусств" ГУ "Кобдинский районный отдел образования" - Ашық сабақ. Халық күйі "Келіншек"
- Дата:
- Сафиева Гүлсана ЗинолловнаПреподаватель по классу Хоровое пение
- Калиева Карылгаш РакимовнаПедагог дополнительного образования
- Турарова Жайнагул КулметеновнаЗаместитель директора
- Нурмагамбет Марат ЖаксылыковичДиректор
- Тапанова Арайлым ЕржановнаПреподаватель по классу Традиционное пение
- Кукжанова Жанат БисенбиевнаПреподаватель по классу Традиционное пение
- Махамбетова Сағадат МұхитанқызыПедагог дополнительного образования
- Есбаев Рауан ЖасұланұлыПреподаватель по классу Вокал
- Абдрахманов Галым АбдижалелулыМузыкальный руководитель
- Жумаганбетова Зина КадирбаевнаМузыкальный руководитель
- Сагындык Айгул НурлыбайкызыМузыкальный руководитель
- Дауева Айнур ЗайнулловнаМузыкальный руководитель
- Мухтубаева Танзиля КаиргалиевнаМузыкальный руководитель
- Алиева Мираш МуратбековнаМузыкальный руководитель
- Алтыбаева Гүлжазира ІзбасарқызыМузыкальный руководитель
- Каюпова Самал ЖумагальдиевнаМузыкальный руководитель
- Ермағамбетова Айгерім НұрлыбекқызыМузыкальный руководитель
- Бозанова Ардак АмангалиевнаМузыкальный руководитель
- Сами Есенжан ТынымұлыМузыкальный руководитель
- Серікбаева Ақтоты СерікбайқызыМузыкальный руководитель
- Танатаров Серик БакыбаевичМузыкальный руководитель
- Абдижаппаров Еркин АманжоловичМузыкальный руководитель
- Ахметова Аманкуль УмирзаковнаМузыкальный руководитель
- Юнысова Айгерим РысбаевнаМузыкальный руководитель
- Айтмурзаева Маржан ЗейнуллаевнаМузыкальный руководитель
- Ерменова Айсауле КуанышбаевнаМузыкальный руководитель
- Сатиева Жанна КомиссаровнаМузыкальный руководитель
- Билкенова Жанар КубайдоллаевнаМузыкальный руководитель
- Жанабаева Нуржамал БакытсултановнаМузыкальный руководитель
- Халбаева Гулмира МуратбаевнаМузыкальный руководитель
- Есенаманова Балсулу СерикбаевнаМузыкальный руководитель
- Тажимбетова Гаухар ЖубанышбаевнаМузыкальный руководитель
- Абиева Самал КайруллаевнаМузыкальный руководитель
- Балтабаева Таңшолпан ЕлтайқызыМузыкальный руководитель
- Кенжеболатова Ақжүніс ОрынбасарқызыМузыкальный руководитель
- Аяпов Асылан БериковичМузыкальный руководитель
- Маратова Бота ИзбасаровнаМузыкальный руководитель