Жұбанышев Әли Тыныштықұлы
19
Достижений республиканского уровня
Достижений республиканского уровня
2
Достижений международного уровня
Достижений международного уровня
62
Достижений учащихся республиканского уровня
Достижений учащихся республиканского уровня
4
Достижений учащихся международного уровня
Достижений учащихся международного уровня
Данные по аттестациям
Предыдущие аттестации
- Дата:
30 декабря 2019 г. - Место проведения:
КГУ "Актюбинская средняя школа" ГУ "Отдел образования города Актобе" - Присвоенная категория:
Педагог-мастер
- Дата:
28 ноября 2018 г. - Место проведения:
КГУ "Актюбинская средняя школа" ГУ "Отдел образования города Актобе" - Присвоенная категория:
Педагог-исследователь
- Дата:
26 мая 2016 г. - Место проведения:
КГУ "Актюбинская средняя школа" ГУ "Отдел образования города Актобе" - Присвоенная категория:
Высшая
- Дата:
Данные по курсам повышения квалификации
- Дата начала курса:
25 октября 2021 г. - Дата окончания курса:
5 ноября 2021 г. - Тип курса:
Прочие курсы - Уровень:
Региональный - Место проведения курсов:
АО "НЦПК" "ӨРЛЕУ" - Тема курсов:
" Жастар ортасында терроризм мен діни экстремизмнің алдын алу бойынша жұмыстарды ұйымдастыру"
- Дата начала курса:
28 марта 2022 г. - Дата окончания курса:
8 апреля 2022 г. - Тип курса:
Прочие курсы - Уровень:
Республиканский - Место проведения курсов:
Центром педагогического мастерства АОО " Назарбаев Интеллектуальные школы" - Тема курсов:
" Мектептегі тарих сабағы: басымдықтар және жетілдіру стратегиялары" (педагогтердің пәндік құзіреттілігін дамыту, функционалдық сауаттылықты қалыптастыру, сабақта инклюзивті білім беру ортасын құру, оқушылардың оқу жетістіктерін бағалау бойынша) педагогтердің біліктілігін арттыру білім беру бағдарламасы бойынша 120 академиялық сағат көлемінде тренерлерді оқыту курсын аяқтады
- Дата начала курса:
11 августа 2021 г. - Дата окончания курса:
27 августа 2021 г. - Тип курса:
Прочие курсы - Уровень:
Республиканский - Место проведения курсов:
НПП РК АТАМЕКЕН - Тема курсов:
"Кәсіпкерлік және бизнес негіздері" пәні бойынша педагогикалық кадрларды қайта даярлау курсының білім беру бағдарламасы бойынша 108 академиялық сағат көлемінде педагогтердің біліктілігін арттыру курсын аяқтағанын растайды
- Дата начала курса:
30 августа 2021 г. - Дата окончания курса:
4 сентября 2021 г. - Тип курса:
Прочие курсы - Уровень:
Республиканский - Место проведения курсов:
АО "НЦПК" "ӨРЛЕУ" - Тема курсов:
Педагогтердің цифрлық құзырлығын дамыту № 058033
- Дата начала курса:
29 марта 2021 г. - Дата окончания курса:
31 марта 2021 г. - Тип курса:
Прочие курсы - Уровень:
Областной - Место проведения курсов:
Центром педагогического мастерства АОО " Назарбаев Интеллектуальные школы" - Тема курсов:
"Цифрлық тәлімгер: педагогикалық қолдауды ұйымдастырудың тәсілдері мен әдістері" тақырыбындағы тәлімгерлерге арналған 16 академиялық сағат оқыту вебинарына қатысты
- Дата начала курса:
11 мая 2021 г. - Дата окончания курса:
22 мая 2021 г. - Тип курса:
Прочие курсы - Уровень:
Республиканский - Место проведения курсов:
Центром педагогического мастерства АОО " Назарбаев Интеллектуальные школы" - Тема курсов:
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДББҰ Педагогикалық шеберлік орталығы әзірлеген "Тарих мұғалімдерінің пәндік құзіреттерін дамыту" біліктілікті арттыру білім беру бағдарламасы бойынша 80 академиялық сағат көлемінде тренерлерді оқыту курсын аяқтады
- Дата начала курса:
15 марта 2021 г. - Дата окончания курса:
19 марта 2021 г. - Тип курса:
Прочие курсы - Уровень:
Региональный - Место проведения курсов:
АО "НЦПК" "ӨРЛЕУ" - Тема курсов:
"Ерекше білім беру қажеттіліктері бар балаларға арналған білім берудің жаңартылған мазмұнын іске асыру жағдайында инклюзивті білім беру"
- Дата начала курса:
28 сентября 2020 г. - Дата окончания курса:
2 октября 2020 г. - Тип курса:
Прочие курсы - Уровень:
Республиканский - Место проведения курсов:
"Bilim Media Group" ЖШС - Тема курсов:
"ONLINE MEKTEP арқылы қашықтан оқытуды ұйымдастыру"
- Дата начала курса:
14 сентября 2020 г. - Дата окончания курса:
20 сентября 2020 г. - Тип курса:
Прочие курсы - Уровень:
Республиканский - Место проведения курсов:
«ӨРЛЕУ» БІЛІКТІЛІКТІ АРТТЫРУ ҰЛТТЫҚ ОРТАЛЫҒЫ» АКЦИОНЕРЛІК ҚОҒАМЫ - Тема курсов:
«Қашықтықтан оқыту: сабақты әзірлеуден бастап білім беру процесін ұйымдастыруға дейін»
- Дата начала курса:
21 сентября 2020 г. - Дата окончания курса:
26 сентября 2020 г. - Тип курса:
Прочие курсы - Уровень:
Республиканский - Место проведения курсов:
academia.kz ПЕДАГОГИКАЛЫҚ ШЕБЕРЛІК ВИРТУАЛ ЛАБОРАТОРИЯСЫ - Тема курсов:
«ONLINEMEKTEP АРҚЫЛЫ ҚАШЫҚТАН ҚАЛАЙ БІЛІМ АЛУҒА БОЛАДЫ?»
- Дата начала курса:
10 августа 2020 г. - Дата окончания курса:
13 августа 2020 г. - Тип курса:
Прочие курсы - Уровень:
Республиканский - Место проведения курсов:
"Центр педагогического мастерства" - Тема курсов:
"Учусь учить дистанционно".
- Дата начала курса:
11 мая 2017 г. - Дата окончания курса:
12 мая 2017 г. - Тип курса:
Обновленное содержание образования - Уровень:
Областной - Предмет:
История Казахстана - Место проведения курсов:
АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" филиал Центра педагогического мастерства в г.Актобе - Тема курсов:
"Білім мазмұнын жаңарту аясында жалпы білім беретін мектептердегі критериалды бағалау моделі""
- Дата начала курса:
21 января 2016 г. - Дата окончания курса:
22 января 2016 г. - Тип курса:
Прочие курсы - Уровень:
Областной - Место проведения курсов:
Ақтөбе ғылыми - тәжірибелік орталығы - Тема курсов:
"Дебат - сабақтан тыс білім беруді ұйымдастырудың инновациялық форматы"
- Дата начала курса:
28 апреля 2015 г. - Дата окончания курса:
29 апреля 2015 г. - Тип курса:
Прочие курсы - Уровень:
Международный - Место проведения курсов:
"ПРОФИЛАКТИКА ЭКСТРЕМИЗМА В ОБРАЗОВАТЕЛЬНОЙ СРЕДЕ" - Тема курсов:
ПРОФИЛАКТИКА ЭКСТРЕМИЗМА В ОБРАЗОВАТЕЛЬНОЙ СРЕДЕ"
- Дата начала курса:
8 февраля 2016 г. - Дата окончания курса:
12 февраля 2016 г. - Тип курса:
Прочие курсы - Уровень:
Областной - Место проведения курсов:
"ДІНТАНУ НЕГІЗДЕРІ " КУРСЫН ОҚЫТУДЫҢ ТЕОРИЯЛЫҚ ЖӘНЕ ӘДІСТЕМЕЛІК НЕГІЗДЕРІ" - Тема курсов:
"ДІНТАНУ НЕГІЗДЕРІ " КУРСЫН ОҚЫТУДЫҢ ТЕОРИЯЛЫҚ ЖӘНЕ ӘДІСТЕМЕЛІК НЕГІЗДЕРІ"
- Дата начала курса:
21 января 2019 г. - Дата окончания курса:
1 февраля 2019 г. - Тип курса:
Прочие курсы - Уровень:
Областной - Место проведения курсов:
Қ. ЖҰБАНОВ АТЫНДАҒЫ АҚТӨБЕ ӨҢІРЛІК МЕМЛЕКЕТТІК УНИВЕСИТЕТІ - Тема курсов:
Жаңартылған орта білім беру жүйесінде тарих пәнін оқыту" біліктілік курс
- Дата начала курса:
3 сентября 2018 г. - Дата окончания курса:
14 сентября 2018 г. - Тип курса:
Обновленное содержание образования - Уровень:
Республиканский - Предмет:
История Казахстана - Место проведения курсов:
Республиканский институт повышения квалификации руководящих и научно-педагогических кадров системы образования - Тема курсов:
Бағалауға арналған тапсырмаларды бағалау және әзірлеу
- Дата начала курса:
16 января 2017 г. - Дата окончания курса:
27 января 2017 г. - Тип курса:
Обновленное содержание образования - Уровень:
Республиканский - Предмет:
Всемирная история - Место проведения курсов:
Республиканский институт повышения квалификации руководящих и научно-педагогических кадров системы образования - Тема курсов:
"Дүниежүзі тарихы" және "Құқық негіздері" пәндері бойынша педагог кадрлардың біліктілігін арттыру білім беру бағдарламасы
- Дата начала курса:
21 ноября 2016 г. - Дата окончания курса:
2 декабря 2016 г. - Тип курса:
Исследовательские курсы - Уровень:
Областной - Место проведения курсов:
АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" филиал Центра педагогического мастерства в г.Актобе - Тема курсов:
Тәжірибедегі рефлексия
- Дата начала курса:
5 декабря 2016 г. - Дата окончания курса:
15 декабря 2016 г. - Тип курса:
Обновленное содержание образования - Уровень:
Республиканский - Предмет:
История Казахстана - Место проведения курсов:
Республиканский институт повышения квалификации руководящих и научно-педагогических кадров системы образования - Тема курсов:
"Қазақстан тарихы" және "Құқық негіздері"
- Дата начала курса:
Данные по достижениям
Данные по достижениям учащихся
- Дата:
25 декабря 2023 г. - Тип достижения:
Победитель олимпиады - Уровень:
Городской - 9-11 класс оқушылары арасында өткен Республикалық олимпиаданың қалалық кезеңінде құқық негіздері пәнінен Курманбаев Мади І дәрежелі диплом
- Дата:
25 декабря 2023 г. - Тип достижения:
Победитель олимпиады - Уровень:
Городской - 9-11 класс оқушылары арасында өткен Республикалық олимпиаданың қалалық кезеңінде құқық негіздері пәнінен Балясный Алишер І дәрежелі диплом
- Дата:
12 июня 2023 г. - Тип достижения:
Победитель дистанционной олимпиады - Уровень:
Республиканский - 5 - 9 сынып оқушылары арасында республикалық "Тарих ата" қашықтық олимпиадасының қорытынды кезеңінің жүлдегері "Ақтөбе орта мектебі" КММ 9- сынып оқушысы Амангелдиева Жанель ІІІ дәрежелі дипломмен марапатталады
- Дата:
12 июня 2023 г. - Тип достижения:
Победитель дистанционной олимпиады - Уровень:
Республиканский - 5 - 9 сынып оқушылары арасында республикалық "Тарих ата" қашықтық олимпиадасының қорытынды кезеңінің жүлдегері "Ақтөбе орта мектебі" КММ 9- сынып оқушысы Ринатов Жеңіс І дәрежелі дипломмен марапатталады
- Дата:
12 июня 2023 г. - Тип достижения:
Победитель дистанционной олимпиады - Уровень:
Республиканский - 5 - 9 сынып оқушылары арасында республикалық "Тарих ата" қашықтық олимпиадасының қорытынды кезеңінің жүлдегері "Ақтөбе орта мектебі" КММ 9- сынып оқушысы Балясный Алишер І дәрежелі дипломмен марапатталады
- Дата:
12 июня 2023 г. - Тип достижения:
Победитель дистанционной олимпиады - Уровень:
Республиканский - 5 - 9 сынып оқушылары арасында республикалық "Тарих ата" қашықтық олимпиадасының қорытынды кезеңінің жүлдегері "Ақтөбе орта мектебі" КММ 9- сынып оқушысы Куатова Жанель ІІІ дәрежелі дипломмен марапатталады
- Дата:
12 июня 2023 г. - Тип достижения:
Победитель дистанционной олимпиады - Уровень:
Республиканский - 5 - 9 сынып оқушылары арасында республикалық "Тарих ата" қашықтық олимпиадасының қорытынды кезеңінің жүлдегері "Ақтөбе орта мектебі" КММ 9- сынып оқушысы Курмангазина Карина ІІІ дәрежелі дипломмен марапатталады
- Дата:
12 июня 2023 г. - Тип достижения:
Победитель дистанционной олимпиады - Уровень:
Республиканский - 5 - 9 сынып оқушылары арасында республикалық "Тарих ата" қашықтық олимпиадасының қорытынды кезеңінің жүлдегері "Ақтөбе орта мектебі" КММ 9- сынып оқушысы Ерикова Аяулым І дәрежелі дипломмен марапатталады
- Дата:
12 июня 2023 г. - Тип достижения:
Победитель дистанционной олимпиады - Уровень:
Республиканский - 5 - 9 сынып оқушылары арасында республикалық "Тарих ата" қашықтық олимпиадасының қорытынды кезеңінің жүлдегері "Ақтөбе орта мектебі" КММ 9- сынып оқушысы Аманғос Еркеназ ІІІ дәрежелі дипломмен марапатталады
- Дата:
12 июня 2023 г. - Тип достижения:
Победитель дистанционной олимпиады - Уровень:
Республиканский - 5 - 9 сынып оқушылары арасында республикалық "Тарих ата" қашықтық олимпиадасының қорытынды кезеңінің жүлдегері "Ақтөбе орта мектебі" КММ 8 - сынып оқушысы Райс Асель І дәрежелі дипломмен марапатталады
- Дата:
12 июня 2023 г. - Тип достижения:
Победитель дистанционной олимпиады - Уровень:
Республиканский - 5 - 9 сынып оқушылары арасында республикалық "Тарих ата" қашықтық олимпиадасының қорытынды кезеңінің жүлдегері "Ақтөбе орта мектебі" КММ 8 - сынып оқушысы Серғазиева Альбина І дәрежелі дипломмен марапатталады
- Дата:
12 июня 2023 г. - Тип достижения:
Победитель дистанционной олимпиады - Уровень:
Республиканский - 5 - 9 сынып оқушылары арасында республикалық "Тарих ата" қашықтық олимпиадасының қорытынды кезеңінің жүлдегері "Ақтөбе орта мектебі" КММ 8 - сынып оқушысы Лабахбаева Толғанай І дәрежелі дипломмен марапатталады
- Дата:
12 июня 2023 г. - Тип достижения:
Победитель дистанционной олимпиады - Уровень:
Республиканский - 5 - 9 сынып оқушылары арасында республикалық "Тарих ата" қашықтық олимпиадасының қорытынды кезеңінің жүлдегері "Ақтөбе орта мектебі" КММ 9- сынып оқушысы Қойшыбай Жасұлан ІІІ дәрежелі дипломмен марапатталады
- Дата:
10 марта 2023 г. - Тип достижения:
Призёр конференции - Уровень:
Городской - "Қожа Ахмет Ясауи мұрасы мен ілімдерінің зерттелу мәселелері" атты оқушылардың ғылыми конференциясында шығармашылық қабілетін көрсете білгені үшін
- Дата:
10 марта 2023 г. - Тип достижения:
Победитель конференции - Уровень:
Городской - "Қожа Ахмет Ясауи мұрасы мен ілімдерінің зерттелу мәселелері" атты оқушылардың ғылыми конференциясында шығармашылық қабілетін көрсете білгені үшін
- Дата:
27 января 2023 г. - Тип достижения:
Победитель олимпиады - Уровень:
Областной - 9-11 класс оқушылары арасында өткен Республикалық олимпиаданың облыстық кезеңінде құқық негіздері пәнінен Құлынбетова Тоғжан ІІ дәрежелі диплом
- Дата:
9 декабря 2022 г. - Тип достижения:
Победитель олимпиады - Уровень:
Городской - 9-11 класс оқушылары арасында өткен Республикалық олимпиаданың қалалық кезеңінде құқық негіздері пәнінен Құлынбетова Тоғжан ІІ дәрежелі диплом
- Дата:
2 декабря 2022 г. - Тип достижения:
Победитель олимпиады - Уровень:
Городской - "Абай пәндік олимпиадасының қалалық кезеңіне қатысып ІІ дәрежелі орынға ие болды
- Дата:
13 мая 2022 г. - Тип достижения:
Призёр конкурса исследовательских работ - Уровень:
Областной - I ДӘРЕЖЕЛІ ДИПЛОМ, Жаңа Қазақстан - жаңа бағыт " тақырыбында Ақтөбе облысының мектеп оқушылары арасындағы жас ғалымдарға арналған "MANSAP JUNOR" эссе байқауында "Отбасы және гендер" секциясы бойынша АЯНА ҚОЛДАНОВА ЖАҚСЫБЕКҚЫЗЫ марапатталады
- Дата:
19 апреля 2022 г. - Тип достижения:
Победитель дистанционной олимпиады - Уровень:
Республиканский - 5- 9 сынып оқушылары республикалық "Тарих ата" қашықтық олимпиадасының қорытынды кезеңінің жүлдегері "Ақтөбе орта мектебі" КММ 9 сынып оқушысы Аманкос Еркебұлан І дәрежелі дипломмен марапатталады
- Дата:
19 апреля 2022 г. - Тип достижения:
Победитель дистанционной олимпиады - Уровень:
Республиканский - 5- 9 сынып оқушылары республикалық "Тарих ата" қашықтық олимпиадасының қорытынды кезеңінің жүлдегері "Ақтөбе орта мектебі" КММ 9 сынып оқушысы Есіркепова Резеда І дәрежелі дипломмен марапатталады
- Дата:
19 апреля 2022 г. - Тип достижения:
Победитель дистанционной олимпиады - Уровень:
Республиканский - 5- 9 сынып оқушылары республикалық "Тарих ата" қашықтық олимпиадасының қорытынды кезеңінің жүлдегері "Ақтөбе орта мектебі" КММ 9 сынып оқушысы Балдиров Ғиззат І дәрежелі дипломмен марапатталады
- Дата:
19 апреля 2022 г. - Тип достижения:
Победитель дистанционной олимпиады - Уровень:
Республиканский - 5- 9 сынып оқушылары республикалық "Тарих ата" қашықтық олимпиадасының қорытынды кезеңінің жүлдегері "Ақтөбе орта мектебі" КММ 9 сынып оқушысы Мейрамбек Ерасыл І дәрежелі дипломмен марапатталады
- Дата:
19 апреля 2022 г. - Тип достижения:
Победитель дистанционной олимпиады - Уровень:
Республиканский - 5- 9 сынып оқушылары республикалық "Тарих ата" қашықтық олимпиадасының қорытынды кезеңінің жүлдегері "Ақтөбе орта мектебі" КММ 9 сынып оқушысы Колданова Аяна І дәрежелі дипломмен марапатталады
- Дата:
19 апреля 2022 г. - Тип достижения:
Победитель дистанционной олимпиады - Уровень:
Республиканский - 5- 9 сынып оқушылары республикалық "Тарих ата" қашықтық олимпиадасының қорытынды кезеңінің жүлдегері "Ақтөбе орта мектебі" КММ 9 сынып оқушысы Қалабай Нұрайна І дәрежелі дипломмен марапатталады
- Дата:
19 апреля 2022 г. - Тип достижения:
Победитель дистанционной олимпиады - Уровень:
Республиканский - 5- 9 сынып оқушылары арасында республикалық "Тарих ата" қашықтық олимпиадасының қорытынды турының жүлдегері "Ақтөбе орта мектебінің" КММ 5 сынып оқушысы Тілеулес Қарақат ІІ дәрежелі дипломмен марапатталды
- Дата:
19 апреля 2022 г. - Тип достижения:
Победитель дистанционной олимпиады - Уровень:
Республиканский - 5- 9 сынып оқушылары арасында республикалық "Тарих ата" қашықтық олимпиадасының қорытынды турының жүлдегері "Ақтөбе орта мектебінің" КММ 5 сынып оқушысы Кулынбетова Інжу ІІІ дәрежелі дипломмен марапатталадыІ
- Дата:
19 апреля 2022 г. - Тип достижения:
Победитель дистанционной олимпиады - Уровень:
Республиканский - 5- 9 сынып оқушылары арасында республикалық "Тарих ата" қашықтық олимпиадасының қорытынды турының жүлдегері "Ақтөбе орта мектебінің" КММ 5 сынып оқушысы Ботабаев Бақдаулет ІІ дәрежелі дипломмен марапатталадыІ
- Дата:
19 апреля 2022 г. - Тип достижения:
Победитель дистанционной олимпиады - Уровень:
Республиканский - 5- 9 сынып оқушылары арасында республикалық "Тарих ата" қашықтық олимпиадасының қорытынды турының жүлдегері "Ақтөбе орта мектебі" КММ 5 сынып оқушысы Алтай Айнара ІІІ дәрежелі дипломмен марапатталады
- Дата:
19 апреля 2022 г. - Тип достижения:
Победитель дистанционной олимпиады - Уровень:
Республиканский - 5- 9 сынып оқушылары арасында республикалық "Тарих ата" қашықтық олимпиадасының қорытынды турының жүлдегері "Ақтөбе орта мектебінің" КММ 5 сынып оқушысы Ұлықпан Аягүл ІІІ дәрежелі дипломмен марапатталадыІ
- Дата:
19 апреля 2022 г. - Тип достижения:
Победитель дистанционной олимпиады - Уровень:
Республиканский - 5- 9 сынып оқушылары республикалық "Тарих ата" қашықтық олимпиадасының қорытынды кезеңінің жүлдегері "Ақтөбе орта мектебі" КММ 7 сынып оқушысы Лабахбаева Толғанай І дәрежелі дипломмен марапатталады
- Дата:
19 апреля 2022 г. - Тип достижения:
Победитель дистанционной олимпиады - Уровень:
Республиканский - 5- 9 сынып оқушылары республикалық "Тарих ата" қашықтық олимпиадасының қорытынды кезеңінің жүлдегері "Ақтөбе орта мектебі" КММ 7 сынып оқушысы Серғазиева Альбина І дәрежелі дипломмен марапатталады
- Дата:
19 апреля 2022 г. - Тип достижения:
Победитель дистанционной олимпиады - Уровень:
Республиканский - 5- 9 сынып оқушылары республикалық "Тарих ата" қашықтық олимпиадасының қорытынды кезеңінің жүлдегері "Ақтөбе орта мектебі" КММ 9 сынып оқушысы Ринатов Әділ І дәрежелі дипломмен марапатталады
- Дата:
15 апреля 2022 г. - Тип достижения:
Победитель конкурса исследовательских работ - Уровень:
Городской - " Мемлекеттік рәміздер - ұлттық мақтанышымыз" эссе байқауының қалалық кезеңінде үздік нәтиже көрсеткені үшін І дәрежелі дипломмен Балдиров Ғиззат мамапатталады
- Дата:
25 марта 2021 г. - Тип достижения:
Победитель олимпиады - Уровень:
Областной - Жалпы білім беретін мектептердің 5-6 класс оқушылары арасында өткен "Достық - 2021" облыстық кешенді пәндік олимпиадасында Қалабай Нұрсыйла ІІ дәрежелі дипломмен марапатталды
- Дата:
17 марта 2021 г. - Тип достижения:
Победитель дистанционной олимпиады - Уровень:
Республиканский - 5- 9 сынып оқушылары арасында "Тарих ата" республикалық қашықтық олимпиадасының І ші кезеңнің жеңімпазы Болатова Ақниет марапатталады
- Дата:
17 марта 2021 г. - Тип достижения:
Победитель дистанционной олимпиады - Уровень:
Республиканский - 5- 9 сынып оқушылары арасында "Тарих ата" республикалық қашықтық олимпиадасының І ші кезеңнің жеңімпазы Нұрбол Сабина марапатталады
- Дата:
17 марта 2021 г. - Тип достижения:
Победитель дистанционной олимпиады - Уровень:
Республиканский - 5- 9 сынып оқушылары арасында "Тарих ата" республикалық қашықтық олимпиадасының І ші кезеңнің жеңімпазы Парахат Альбина марапатталады
- Дата:
17 марта 2021 г. - Тип достижения:
Призёр дистанционной олимпиады - Уровень:
Республиканский - 5- 9 сынып оқушылары арасында "Тарих ата" республикалық қашықтық олимпиадасының І ші кезеңнің жеңімпазы Абдижанова Зерда марапатталады
- Дата:
17 марта 2021 г. - Тип достижения:
Победитель дистанционной олимпиады - Уровень:
Республиканский - 5- 9 сынып оқушылары арасында "Тарих ата" республикалық қашықтық олимпиадасының І ші кезеңнің жеңімпазы Мурзабаева Алтын марапатталады
- Дата:
17 марта 2021 г. - Тип достижения:
Победитель дистанционной олимпиады - Уровень:
Республиканский - 5- 9 сынып оқушылары арасында "Тарих ата" республикалық қашықтық олимпиадасының І ші кезеңнің жеңімпазы Аманқосова Ақмарал марапатталады
- Дата:
17 марта 2021 г. - Тип достижения:
Победитель дистанционной олимпиады - Уровень:
Республиканский - 5- 9 сынып оқушылары арасында "Тарих ата" республикалық қашықтық олимпиадасының І ші кезеңнің жеңімпазы Аманғалиева Диана марапатталады
- Дата:
17 марта 2021 г. - Тип достижения:
Победитель дистанционной олимпиады - Уровень:
Республиканский - 5- 9 сынып оқушылары арасында "Тарих ата" республикалық қашықтық олимпиадасының І ші кезеңнің жеңімпазы Баймурзиева Саяжан марапатталады
- Дата:
17 марта 2021 г. - Тип достижения:
Победитель дистанционной олимпиады - Уровень:
Республиканский - 5- 9 сынып оқушылары арасында "Тарих ата" республикалық қашықтық олимпиадасының І ші кезеңнің жеңімпазы Кульгожина Томирис марапатталады
- Дата:
17 марта 2021 г. - Тип достижения:
Победитель дистанционной олимпиады - Уровень:
Республиканский - 5- 9 сынып оқушылары арасында "Тарих ата" республикалық қашықтық олимпиадасының І ші кезеңнің жеңімпазы Құлынбетова Тоғжан марапатталады
- Дата:
17 марта 2021 г. - Тип достижения:
Победитель дистанционной олимпиады - Уровень:
Республиканский - 5- 9 сынып оқушылары арасында "Тарих ата" республикалық қашықтық олимпиадасының І ші кезеңнің жеңімпазы Сулейменов Аскер марапатталады
- Дата:
17 марта 2021 г. - Тип достижения:
Победитель дистанционной олимпиады - Уровень:
Республиканский - 5- 9 сынып оқушылары арасында "Тарих ата" республикалық қашықтық олимпиадасының І ші кезеңнің жеңімпазы Тайбекова Фатима марапатталады
- Дата:
11 марта 2021 г. - Тип достижения:
Победитель олимпиады - Уровень:
Областной - 9 - 10 класс оқушылары арасында "Жемқорлықсыз болашақә атты облыстық олимпиадасында Амангалиева Диана І дәрежелі дипломмен марапатталды.
- Дата:
11 марта 2021 г. - Тип достижения:
Победитель олимпиады - Уровень:
Областной - 9 - 10 класс оқушылары арасында "Жемқорлықсыз болашақә атты облыстық олимпиадасында Төлегенқызы Аида І дәрежелі дипломмен марапатталды.
- Дата:
19 февраля 2021 г. - Тип достижения:
Победитель олимпиады - Уровень:
Городской - ІІ дәрежелі ДИПЛОМ , Жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық олимпиаданың ІІ кезеңінде (қалалық) 10 -класс оқушылары арасында Қазақстан тарихы пәнінен үздік білім көрсеткен Жақсылық Әсем марапатталады
- Дата:
23 декабря 2020 г. - Тип достижения:
Победитель олимпиады - Уровень:
Областной - 5 - 6 класс оқушыларына арналған Республикалық олимпиаданың облыстық кезеңінде Қазақстан тарихы пәнінен жоғары білім көрсеткені үшін Нареков Нұржан марапатталады
- Дата:
23 октября 2020 г. - Тип достижения:
Победитель олимпиады - Уровень:
Городской - 5 - 6 класс оқушылары арасында ғылыми негіздегі пәндер бойынша республикалық олимпиаданың мектепішілік кезеңінде Қазақстан тарихы пәнінен үздік деп танылды
- Дата:
21 мая 2020 г. - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Республиканский - І дәрежелі диплом. Жалпы білім беретін пәндер бойынша оқушылардың республикалық онлайн олимпиадасының жеңімпазы Нурмагамбетова Наргиз (Адам. Қоғам. Құқық) марапатталады
- Дата:
21 мая 2020 г. - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Республиканский - І дәрежелі диплом. Жалпы білім беретін пәндер бойынша оқушылардың республикалық онлайн олимпиадасының жеңімпазы Мукашева Арайлым (Адам. Қоғам. Құқық) марапатталады
- Дата:
21 мая 2020 г. - Тип достижения:
Призёр дистанционной олимпиады - Уровень:
Республиканский - ІІ дәрежелі диплом. Жалпы білім беретін пәндер бойынша оқушылардың республикалық онлайн олимпиадасының жеңімпазы Берденова Дильназ (Адам. Қоғам. Құқық) марапатталады
- Дата:
21 мая 2020 г. - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Республиканский - ІІ дәрежелі диплом. Жалпы білім беретін пәндер бойынша оқушылардың республикалық онлайн олимпиадасының жеңімпазы Хамзина Әдемі (Адам. Қоғам. Құқық) марапатталады
- Дата:
21 мая 2020 г. - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Республиканский - І дәрежелі диплом. Жалпы білім беретін пәндер бойынша оқушылардың республикалық онлайн олимпиадасының жеңімпазы Сағынғалиева Аделина (Адам. Қоғам. Құқық) марапатталады
- Дата:
18 мая 2020 г. - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Республиканский - І дәрежелі диплом. Жалпы білім беретін пәндер бойынша оқушылардың республикалық онлайн олимпиадасының жеңімпазы Орынғалиева Саяжан (Қазақстан тарихы) марапатталады
- Дата:
14 мая 2020 г. - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Республиканский - 5- 9 сынып оқушылары арасында ХҮ республикалық қашықтық "Тарих - ата" олимпиадасының жүлдегері Құлынбетова Тоғжан ІІІ дәрежелі дипломмен марапатталады
- Дата:
14 мая 2020 г. - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Республиканский - ХҮ республикалық қашықтық "Тарих - ата" олимпиадасына қатысушысы 8- класс оқушысы Аманғалиева Диана
- Дата:
19 апреля 2020 г. - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Международный - ДИПЛОМ, ТУЛЕПОВА АҚЕРКЕ ЗА ЗАНЯТОЕ ІІ МЕСТО В МЕЖДУНАРОДНОМ ИГРОВОМ КОНКУРСЕ ПО ИСТОРИИ МИРОВОЙ КУЛЬТУРЫ "ЗОЛОТОЕ КУНО"
- Дата:
19 апреля 2020 г. - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Международный - ДИПЛОМ, ТӨЛЕГЕНҚЫЗЫ АИДА ЗА ЗАНЯТОЕ ІІІ МЕСТО В МЕЖДУНАРОДНОМ ИГРОВОМ КОНКУРСЕ ПО ИСТОРИИ МИРОВОЙ КУЛЬТУРЫ "ЗОЛОТОЕ КУНО"
- Дата:
19 апреля 2020 г. - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Международный - ДИПЛОМ, БОРАНБАЕВА ӘСЕМАЙ ЗА ЗАНЯТОЕ І МЕСТО В МЕЖДУНАРОДНОМ ИГРОВОМ КОНКУРСЕ ПО ИСТОРИИ МИРОВОЙ КУЛЬТУРЫ "ЗОЛОТОЕ КУНО"
- Дата:
19 апреля 2020 г. - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Международный - ДИПЛОМ, БАЙМУРЗИЕВА САЯЖАН ЗА ЗАНЯТОЕ ІІІ МЕСТО В МЕЖДУНАРОДНОМ ИГРОВОМ КОНКУРСЕ ПО ИСТОРИИ МИРОВОЙ КУЛЬТУРЫ "ЗОЛОТОЕ КУНО"
- Дата:
16 апреля 2020 г. - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Областной - ОБЛЫСТЫҚ "ЖЕМҚОРЛЫҚСЫЗ БОЛАШАҚ" СЫРТТАЙ ОЛИМПИАДАСЫНДА ӨЗ БІЛІМІН ЖОҒАРЫ ДӘРЕЖЕДЕ КӨРСЕТКЕНІ ҮШІН САҒЫНҒАЛИЕВА АДЕЛИНА І ДӘРЕЖЕЛІ ДИПЛОММЕН МАРАПАТТАЛАДЫ
- Дата:
29 марта 2019 г. - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Республиканский - Қазақстан тарихы пәнінен 5-10 сынып оқушылары арасында "Тарих - ата" ХІҮ республикалық олимпиадасының қорытынды кезең жүлдегері Гиззат Балдиров І дәрежелі дипломмен марапатталады
- Дата:
29 марта 2019 г. - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Республиканский - Қазақстан тарихы пәнінен 5-10 сынып оқушылары арасында "Тарих - ата" ХІҮ республикалық олимпиадасының қорытынды кезең жүлдегері Әділ Қайратұлы І дәрежелі дипломмен марапатталады
- Дата:
29 марта 2019 г. - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Республиканский - Қазақстан тарихы пәнінен 5-10 сынып оқушылары арасында "Тарих - ата" ХІҮ республикалық олимпиадасының қорытынды кезең жүлдегері Нургуль Сулейменова І дәрежелі дипломмен марапатталады
- Дата:
29 марта 2019 г. - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Республиканский - Қазақстан тарихы пәнінен 5-10 сынып оқушылары арасында "Тарих - ата" ХІҮ республикалық олимпиадасының қорытынды кезең жүлдегері Аяна Колданова І дәрежелі дипломмен марапатталады
- Дата:
29 марта 2019 г. - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Республиканский - Қазақстан тарихы пәнінен 5-10 сынып оқушылары арасында "Тарих - ата" ХІҮ республикалық олимпиадасының қорытынды кезең жүлдегері Мади Курманбаев ІІ дәрежелі дипломмен марапатталады
- Дата:
18 марта 2019 г. - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Республиканский - Қазақстан тарихы пәнінен 5-10 сынып оқушылары арасында "Тарих - ата" ХІҮ республикалық олимпиадасының қорытынды кезең жүлдегері Аяна Колданова І дәрежелі дипломмен марапатталады
- Дата:
18 марта 2019 г. - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Республиканский - Қазақстан тарихы пәнінен 5-10 сынып оқушылары арасында "Тарих - ата" ХІҮ республикалық олимпиадасының қорытынды кезең жүлдегері Мади Курманбаев І дәрежелі дипломмен марапатталады
- Дата:
18 марта 2019 г. - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Республиканский - Қазақстан тарихы пәнінен 5-10 сынып оқушылары арасында "Тарих - ата" ХІҮ республикалық олимпиадасының қорытынды кезең жүлдегері Дәурен Құмарғали ІІ дәрежелі дипломмен марапатталады
- Дата:
18 марта 2019 г. - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Республиканский - Қазақстан тарихы пәнінен 5-10 сынып оқушылары арасында "Тарих - ата" ХІҮ республикалық олимпиадасының қорытынды кезең жүлдегері Данара Әлмұханова ІІ дәрежелі дипломмен марапатталады
- Дата:
18 марта 2019 г. - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Республиканский - Қазақстан тарихы пәнінен 5-10 сынып оқушылары арасында "Тарих - ата" ХІҮ республикалық олимпиадасының қорытынды кезең жүлдегері Айбол Аманқос ІІ дәрежелі дипломмен марапатталады
- Дата:
18 марта 2019 г. - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Республиканский - Қазақстан тарихы пәнінен 5-10 сынып оқушылары арасында "Тарих - ата" ХІҮ республикалық олимпиадасының қорытынды кезең жүлдегері Әділ Қайратұлы І дәрежелі дипломмен марапатталады
- Дата:
18 марта 2019 г. - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Республиканский - Қазақстан тарихы пәнінен 5-10 сынып оқушылары арасында "Тарих - ата" ХІҮ республикалық олимпиадасының қорытынды кезең жүлдегері Гиззат Балдиров І дәрежелі дипломмен марапатталады
- Дата:
18 марта 2019 г. - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Республиканский - Қазақстан тарихы пәнінен 5-10 сынып оқушылары арасында "Тарих - ата" ХІҮ республикалық олимпиадасының қорытынды кезең жүлдегері Нургуль Сулейменова І дәрежелі дипломмен марапатталады
- Дата:
18 марта 2019 г. - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Республиканский - Қазақстан тарихы пәнінен 5-10 сынып оқушылары арасында "Тарих - ата" ХІҮ республикалық олимпиадасының қорытынды кезең жүлдегері Нұрай Жайықбай ІІ дәрежелі дипломмен марапатталады
- Дата:
18 марта 2019 г. - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Республиканский - Қазақстан тарихы пәнінен 5-10 сынып оқушылары арасында "Тарих - ата" ХІҮ республикалық олимпиадасының қорытынды кезең жүлдегері Дәулет Асқарұлы ІІ дәрежелі дипломмен марапатталады
- Дата:
18 марта 2019 г. - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Республиканский - Қазақстан тарихы пәнінен 5-10 сынып оқушылары арасында "Тарих - ата" ХІҮ республикалық олимпиадасының қорытынды кезең жүлдегері Аружан Болат ІІІ дәрежелі дипломмен марапатталады
- Дата:
3 марта 2019 г. - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Республиканский - Е. Б Бекмаханов атындағы І Республикалық "Қазақстан тарихы " олимпиадасындағы жоғары нәтижесі үшін Хамзина Әдемі ІІ дәрежелі дипломмен марапатталады
- Дата:
12 декабря 2018 г. - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Городской - Жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық олимпиаданың қалалық кезеңінің жүлдегері Алдоңғаров Әділжан ІІ дәрежелі дипломмен марапатталады
- Дата:
14 марта 2018 г. - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Областной - Жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық олимпиаданың облыстық кезеңінің жүлдегері Алдоңғаров Әділжан ІІІ дәрежелі дипломмен марапатталады
- Дата:
26 марта 2015 г. - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Областной - Жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық олимпиаданың облыстық кезеңінің жүлдегері Бисенбина Аружан ІІІ дәрежелі дипломмен марапатталады
- Дата:
- Жумагалиева Узира ГалимовнаУчитель русского языка и литературы
- Габдыгалиева Гульнара АлдабиргеновнаУчитель английского языка
- Буцына Галина ГригорьевнаУчитель русского языка и литературы
- Таттыбаев Аманбек КаржауовичУчитель физической культуры
- Минашева Әзиза ІзмұқанқызыУчитель русского языка
- Булекбаева Аймкул МухияшовнаУчитель начальных классов
- Маханова Баян АманбаевнаУчитель начальных классов
- Омельченко Светлана НиколаевнаУчитель начальных классов
- Горбачева Альбина ВикторовнаУчитель начальных классов
- Таженова Гульшара БагитжановнаУчитель начальных классов
- Кулышова Айшолпан МуратовнаУчитель казахского языка и литературы в классах с неказахским языком обучения
- Байбикова Алла ОлеговнаУчитель начальных классов
- Төлебаева Гүлнаурыз МүбаракқызыУчитель математики
- Нурбаева Гульжанат АбдисатировнаУчитель художественного труда
- Серік Жанерке АлмасқызыУчитель начальных классов
- Табилова Саркыт МуратовнаВоспитатель
- Жолаушыбай Гүләйім НарымбайқызыУчитель истории
- Сагингалиева Бакытгуль ТаскинбаевнаУчитель истории
- Жылқыбаева Аңсаған КөпбайқызыУчитель истории
- Жолдыбаева Акжума НурлановнаУчитель истории
- Тажибаева Самал ЖолдасовнаУчитель истории
- Есекеева Асел БакытбековнаУчитель истории
- Аймагамбетова Айнұр СегізбайқызыУчитель истории
- Сагинаева Алия МухамбеткалиевнаУчитель истории
- Хрусталёва Татьяна ИвановнаУчитель истории
- Абдиганиев Баглан РуслановичУчитель истории
- Султанова Замзагул АманжоловнаУчитель истории
- Бакытжанова Эльвира КаржаубайкызыУчитель истории
- Девятко Эльмира КауеденовнаУчитель истории
- Көпжан Оразғали МінәжұлыУчитель истории
- Наурзбаева Асемгул НурбековнаУчитель истории
- Кадырова Акерке ЕлубаевнаУчитель истории
- Атай Нұрсейіт АйтқалиұлыУчитель истории
- Әбдісалам Мейірбек МейрамбекұлыУчитель истории
- Досмағамбетова Айым ШынбайқызыУчитель истории
- Шмидт Анастасия ВикторовнаУчитель истории
- Коканова Гульдана НурадиновнаУчитель истории
- Имашева Раушан РахатовнаУчитель истории
- Тойлыбаев Нариман КыстаубаевичУчитель истории
- Кәлменова Мерейгүл ЖолшорақызыУчитель истории
- Нуркасымова Гулжан СабитовнаУчитель истории
- Кулкаева Алтын СермагамбетовнаУчитель истории
- Сегизбаева Марал КенжетаевнаУчитель истории
- Дусенбаева Гульзира УтепергеновнаУчитель истории
- Кульмурзин Нурлыбек МуафиковичУчитель истории
- Шакимова Алмагуль ТурехановнаУчитель истории
- Мырзағалиева Бақытнұр СәндіғалиқызыУчитель истории
- Жанбулатова Самига ЗахарьевнаУчитель истории
- Тасқожина Гүлназ ЫбраймқызыУчитель истории
- Балгазина Раулия ЖадигеровнаУчитель истории
- Закирова Гульжан КиекбаевнаУчитель истории
- Шамгонов Мейрамбек ҚыдырұлыУчитель истории
- Сарыбаева Гүлназ ӘкімжанқызыУчитель истории
- Көпжасар Мерей БеркінұлыУчитель истории
- Жиембекова Салима ИзтаевнаУчитель истории
- Жаксылыкова Сагира АязбаевнаУчитель истории
- Ерматов Аманжол СерикбайулыУчитель истории
- Елентаева Жанот УзакбаевнаУчитель истории
- Кожина Ботагоз КудайбергеновнаУчитель истории
- Амирова Мольдир АманбаевнаУчитель истории
- Ашыкбаев Мадияр МуханбетовичУчитель истории
- Ибраһимова Ақсәуле ИбраһимқызыУчитель истории
- Ережепов Кууат АхметалиевичУчитель истории
- Матышова Бибіажар ҚұндақбайқызыУчитель истории
- Мырзалина Жангул МукажановнаУчитель истории
- Тукешова Жадра ЖумабаевнаУчитель истории
- Есжанов Копабай МендигалиевичУчитель истории
- Зеип Аманжол МаратұлыУчитель истории
- Молдахметова Альбина ЖаксугуловнаУчитель истории
- Садуакасова Лира УликпановнаУчитель истории
- Батыргалиева Айгулим ГабитовнаУчитель истории
- Шляшева Алия БиржановнаУчитель истории
- Дубаева Альбина ЖумагуловнаУчитель истории
- Мамбетова Дария СагидуллаевнаУчитель истории
- Загитова Мирамгул ЗагитовнаУчитель истории
- Бакбергенова Гульнур ТемирхановнаУчитель истории
- Аймурзина Гульназ АскаровнаУчитель истории
- Туйякова Гулмира БалгабаевнаУчитель истории
- Әбдіғапарова Әлия ПауединқызыУчитель истории
- Карагулова Дамира КереевнаУчитель истории
- Жанпейсова Гулдерайым ИсаевнаУчитель истории
- Муканова Галия БериковнаУчитель истории
- Калымбетова Жанат КуанышбаевнаУчитель истории
- Бисеналина Айжан АлимжановнаУчитель истории
- Жубатканова Сарыалка КенжебаевнаУчитель истории
- Отаралина Нургул МаликовнаУчитель истории
- Кударова Гулден АлтаевнаУчитель истории
- Куленкеев Жанболат ГалымбекулыУчитель истории
- Китарова Айгуль ОрынбасаровнаУчитель истории
- Диханова Багила ЖонисовнаУчитель истории
- Кусантаева Даурия ЗинитовнаУчитель истории
- Ильясова Айгерим ТинибековнаУчитель истории
- Саликина Гүлбану Мыңжасар ҚызыУчитель истории
- Еркебаева Ақнұр ДәуірбекқызыУчитель истории
- Сәуірбай Асылбек БекесұлыУчитель истории
- Акимов Сагадат МурзагалеевичУчитель истории
- Ерғожин Махарбек АманжолұлыУчитель истории
- Ержан Аманкелді ЕдігеұлыУчитель истории
- Ильясова Жемис ЕрболековнаУчитель истории
- Кожакова Манар СейткалиевнаУчитель истории
- Елеусизов Ербол ТаймагамбетұлыУчитель истории
- Мухитов Азиз МухамедулыУчитель истории
- Дуйсенбин Есбол КортпанбетовичУчитель истории
- Иманғалиев Айболат ЖонысұлыУчитель истории
- Омаров Жеңісбек БақытұлыУчитель истории
- Мурсенова Гулсезим МаратовнаУчитель истории
- Мыңжан Гүлбану ЖеткербайқызыУчитель истории
- Акдаулетова Зинегул ЖуламановнаУчитель истории
- Кистаубаева Актоты ТурганбаевнаУчитель истории
- Мамбетова Ләззат АяпбергенқызыУчитель истории
- Садуова Орик ТенелбаевнаУчитель истории
- Аманғос Мөлдір БауыржанқызыУчитель истории
- Калиева Кулаш ИзбергеновнаУчитель истории
- Умирова Гульдерай ДосановнаУчитель истории
- Кенжебаева Анар ТулкибаевнаУчитель истории
- Зайнуллина Гулбану МукаратовнаУчитель истории
- Кәкімова Ақсая ЖолдыбайқызыУчитель истории
- Жубанова Актоты ЕрмековнаУчитель истории
- Балаева Тойган СагинбаевнаУчитель истории
- Кеуіл Серік МақсотұлыУчитель истории
- Бакешова Жанна МусаевнаУчитель истории
- Карамолдина Алтынгул ШектибаевнаУчитель истории
- Карамбаева Маруся Учитель истории
- Қайрбаева Бақытнұр ЖанкелдіқызыУчитель истории
- Әмірханқызы Бұлбұл Учитель истории
- Жетесов Нуртай АлмасовичУчитель истории
- Габдешева Гулдана ТилековнаУчитель истории
- Альжанова Жанаргуль СериковнаУчитель истории
- Тулеумуханова Диана АмангельдыевнаУчитель истории
- Үсен Жандосым ОңдасынұлыУчитель истории
- Есенбаева Гулнур ЕсенбаевнаУчитель истории
- Мултыкбаева Асель АдылхановнаУчитель истории
- Мамырова Галия ШариевнаУчитель истории
- Алгашбаева Санимай БазарбаевнаУчитель истории
- Кадымбергенова Назгуль РашидовнаУчитель истории
- Жамантаева Раушан СагингалиевнаУчитель истории
- Кенжебаева Айгуль СандигалиевнаУчитель истории
- Байдуллина Лаззат ШыгырбаевнаУчитель истории
- Боранкулова Айсауле ТанаткановнаУчитель истории
- Шындаулет Нұрлан ТалғатұлыУчитель истории
- Сейфуллин Азамат ЕсенгелдіұлыУчитель истории
- Бисенгалиева Алина БисенгалиевнаУчитель истории
- Садыкова Гүлшат БақбергенқызыУчитель истории
- Кудайбергенова Замзагуль СадыковнаУчитель истории
- Садуанова Жанара УрналдыевнаУчитель истории
- Аязбаева Нурия КайырбековнаУчитель истории
- Бижанов Мурат ТобабергеновичУчитель истории
- Давлеткереев Чингиз СериковичУчитель истории
- Амиров Сарсенбек ДанабайулыУчитель истории
- Мурзагулов Алибек ГавыденовичУчитель истории
- Карагулова Гульжан БауыржановнаУчитель истории
- Балгазина Гульмира НуралиевнаУчитель истории
- Куанышев Адлет ДаулеткереевичУчитель истории
- Кыдралина Алтынгуль АкимжановнаУчитель истории
- Абдиргазиева Айнур БулекбаевнаУчитель истории
- Орынбасарова Жаннур МамбетовнаУчитель истории
- Тажибаева Салтанат МухтаровнаУчитель истории
- Әбдірахманова Гүлмира ӘсімбекқызыУчитель истории
- Махамбетиярова Жайнагуль ОрынгалиевнаУчитель истории
- Бектлеуова Айнур ТагибергеновнаУчитель истории
- Zhangasiev Issatai KenzhegalievihУчитель истории
- Аликулова Айнагүл СапаққызыУчитель истории
- Тангирбергенова Несибели УталыкызыУчитель истории
- Енчбай Акгул Учитель истории
- Биржанова Роза КенжетаевнаУчитель истории
- Кұрман Ақерке ЖеңісқызыУчитель истории
- Игисенова Гаухар ЖангирхановнаУчитель истории
- Шотанова Гульжанара ГабдулгалимовнаУчитель истории
- Тұрғамбай Ардақ БағдатқызыУчитель истории
- Жеңіс Амангелді ЖеңісұлыУчитель истории
- Биржанов Рустам АйтугановичУчитель истории
- Курбанова Гулдана СапарбайқызыУчитель истории
- Аккожина Рита СериккалиевнаУчитель истории
- Убайдуллаев Исламбек СагидуллаулыУчитель истории
- Отызбаев Нұржан ҒабитұлыУчитель истории
- Нургалиева Бибигуль СагиденовнаУчитель истории
- Орынбасаров Аслан КуандыковичУчитель истории
- Васильева Ақгүл МаксимқызыУчитель истории
- Диярова Аселия АситовнаУчитель истории
- Шәмші Бауыржан ИсаұлыУчитель истории
- Казманов Нурлан КуатовичУчитель истории
- Базеева Жанаргул КанатовнаУчитель истории
- Жексенбаев Акылбек КонысгалиевичУчитель истории
- Жадырасынова Алтынай АлпысбаевнаУчитель истории
- Бисенбиева Гульмира МаликовнаУчитель истории
- Дүйсембі Төребек АсқарұлыУчитель истории
- Есетова Гулмира КонскереевнаУчитель истории
- Мәндібаева Рима УбайдуллақызыУчитель истории
- Конашова Гулзат КурбанбаевнаУчитель истории
- Коломоицев Сергей АлександровичУчитель истории
- Нұржан Ару ЕрланқызыУчитель истории
- Қазыбаев Серік БегімұлыУчитель истории
- Әжіғалиева Бибігүл НұрғазықызыУчитель истории
- Караулбеков Нуржан НуркалыковичУчитель истории
- Акимова Райгуль НурлановнаУчитель истории