Итолин Нұрпейіс Итолыұлы
17
Достижений республиканского уровня
Достижений республиканского уровня
6
Достижений международного уровня
Достижений международного уровня
6
Достижений учащихся республиканского уровня
Достижений учащихся республиканского уровня
1
Достижений учащихся международного уровня
Достижений учащихся международного уровня
Данные по курсам повышения квалификации
- Дата начала курса:
29 октября 2022 г. - Дата окончания курса:
29 октября 2022 г. - Тип курса:
Краткосрочные курсы - Уровень:
Областной - Место проведения курсов:
АО "НЦПК "ӨРЛЕУ" - Тема курсов:
"Сәндік қолданбалы өнер арқылы этнодәстүрді жаңғырту" атты семинар
- Дата начала курса:
1 февраля 2021 г. - Дата окончания курса:
12 февраля 2021 г. - Тип курса:
Прочие курсы - Уровень:
Региональный - Место проведения курсов:
ҚР Білім және ғылым министрлігі Қ. Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік университеті - Тема курсов:
Орта білім мазмұнын жаңарту жағдайында жалпы білім беретін мектепте көркем еңбек пәнін оқыту әдістемесі
- Дата начала курса:
27 мая 2019 г. - Дата окончания курса:
10 июня 2019 г. - Тип курса:
Обновленное содержание образования - Уровень:
Областной - Предмет:
Художественный труд - Место проведения курсов:
АО "НЦПК "ӨРЛЕУ" - Тема курсов:
Графика және жобалау
- Дата начала курса:
11 апреля 2016 г. - Дата окончания курса:
15 апреля 2016 г. - Тип курса:
Обновленное содержание образования - Уровень:
Областной - Предмет:
Художественный труд - Место проведения курсов:
АО "НЦПК "ӨРЛЕУ" - Тема курсов:
"Қазақстан Республикасы орта білім беру мазмұнын жаңарту аясында бейнелеу өнері, технология пәндері"
- Дата начала курса:
Данные по достижениям
Данные по достижениям учащихся
- Дата:
15 января 2024 г. - Тип достижения:
Призёр конкурса - Уровень:
Городской - Жалпы және қосымша білім беру ұйымдарының оқушылары арасында ұйымдастырылған "Қысқы сиқыр" сәндік-қолданбалы қолөнер байқауына қатысқаны үшін
- Дата:
10 февраля 2023 г. - Тип достижения:
Участник олимпиады, конкурса, чемпионата и т.д. - Уровень:
Городской - "Жасөспірімдер шығармашылығы-2023" көрмесінде үздік нәтиже көрсеткені үшін Сағынбай Парасат марапатталады
- Дата:
14 апреля 2022 г. - Тип достижения:
Участник олимпиады, конкурса, чемпионата и т.д. - Уровень:
Республиканский - " Балалар әлемі" атты республикалық балалар мен жасөспірімдер арасында өткізілген шығармашылық көрмесінде үздік нәтиже көрсеткені үшін Жұмабаев Әділет марапатталады
- Дата:
14 апреля 2022 г. - Тип достижения:
Участник олимпиады, конкурса, чемпионата и т.д. - Уровень:
Республиканский - " Балалар әлемі" атты республикалық балалар мен жасөспірімдер арасында өткізілген шығармашылық көрмесінде үздік нәтиже көрсеткені үшін Елемес Елдос марапатталады
- Дата:
14 апреля 2022 г. - Тип достижения:
Участник олимпиады, конкурса, чемпионата и т.д. - Уровень:
Республиканский - " Балалар әлемі" атты республикалық балалар мен жасөспірімдер арасында өткізілген шығармашылық көрмесінде үздік нәтиже көрсеткені үшін Серғазин Мадияр марапатталады
- Дата:
10 декабря 2021 г. - Тип достижения:
Победитель конкурса - Уровень:
Городской - "Ағашты көркемдік өңдеу"бөлімі бойынша 1 жүлделі орынды жеңіп алған Қадыржанұлы Мағжан марапатталады
- Дата:
6 ноября 2021 г. - Тип достижения:
Победитель конкурса - Уровень:
Городской - "Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президенті күніне" арналған кемемодельдік спортынан қалалық жеке командалық біріншілігінде ЕН-600 (э) класы бойынша 1 орынды жеңіп алған Рахатов Шахмардан
- Дата:
22 октября 2021 г. - Тип достижения:
Победитель конкурса - Уровень:
Городской - "АКВАПАРК" тақырыбында мектеп оқушылары арасындағы бастапқы-техникалық модельдеуден көрмеге қатысқаны үшін Айса Әлижан марапатталады
- Дата:
19 января 2021 г. - Тип достижения:
Победитель дистанционного конкурса - Уровень:
Международный - "Мың бояулы әлем: Қазақ ұлттық бейнелеу өнері мен қолданбалы қолөнері" тақырыбында өткен I Халықаралық бейнелеу өнері мен қолданбалы қолөнері туындылары байқауына қатысқаны үшін 1орын иегері Тулеуов Нұрталап Алпамысұлы осы ДИПЛОМмен марапатталады.
- Дата:
21 ноября 2020 г. - Тип достижения:
Победитель конкурса - Уровень:
Республиканский - "Тәуелсіз Қазақстан" атты Республикалық балалар мен жасөспірімдер арасындағы Өнер Байқауы "Қол өнері" номинациясы бойынша БАС ЖҮЛДЕ иегері Бекжанов Ислам Ерболұлы осы ДИПЛОМмен марапатталады.
- Дата:
24 октября 2019 г. - Тип достижения:
Победитель дистанционного конкурса - Уровень:
Республиканский - Қазақстан Республикасы Кіші Ғылым Академиясының 45-ші Республикалық Ғылыии-тәжірбиелік конференциясына өз баяндамасын ұсынғаны үшін (Техника, робототехника секциясы) №51гимназиясының 10-шы сынып оқушысы Қозбағаров Айдын 1-ші дәрежелі ДИПЛОМмен марапатталады.
- Дата:
23 октября 2019 г. - Тип достижения:
Победитель дистанционного конкурса - Уровень:
Областной - Қазақстан Республикасы Кіші Ғылым Академиясының 23-ші Облыстық ғылыми-тәжірбиелік конференциясына өз баяндамасын ұсынғаны үшін ( Техника, робототехника секциясы) №51 гимназиясының 10-шы сынып оқушысы Қозбағаров Айдын III-ші дәрежелі ДИПЛОМмен марапатталады.
- Дата:
23 октября 2019 г. - Тип достижения:
Победитель дистанционного конкурса - Уровень:
Областной - Қазақстан Республикасы Кіші Ғылым Академиясының 23-ші Облыстық ғылыми-тәжірбиелік конференциясына өз баяндамасын ұсынғаны үшін (Техника, робототехника секциясы) №51 гимназиясының 10-шы сынып оқушысы Шакирбеков Нұрбек I-ші дәрежелі ДИПЛОМмен марапатталады.
- Дата:
18 апреля 2018 г. - Тип достижения:
Победитель дистанционного конкурса - Уровень:
Республиканский - Республикалық Әскери-патриоттық "Қазақстан патриоты " журналының ұлттық өнерді жаңғыртуға бағытталған "Ұлт өнері-ұрпаққа мұра!" атты республикалық қолөнер байқауында БАС ЖҮЛДЕГЕ ие болған № 51 гимназиясының оқушысы Сәулет Дулат Аянұлы осы ДИПЛОМмен марапатталады.
- Дата:
1 июня 2016 г. - Тип достижения:
Победитель соревнований - Уровень:
Областной - "Бақытты балалық шақ" облыстық балалар сурет сайысында озып шыққан үшін №51 гимназия оқушысы Мысыр Әйгерім 1дәрежелі ДИПЛОМмен марапатталады.
- Дата:
Листы наблюдения уроков
- Дата:
8 декабря 2022 г. - Предмет:
Художественный труд - Школа проведения урока:
КГУ "Гимназия №51" ГУ "Отдел образования города Актобе" - 7 класс. Сабақтың тақырыбы: Пирография өнерімен танысу. Көркемдеп күйдіру техникасы мен тәсілдері, бақылау парағымен
- Дата:
6 декабря 2022 г. - Предмет:
Художественный труд - Школа проведения урока:
КГУ "Гимназия №51" ГУ "Отдел образования города Актобе" - 5 класс. Сабақтың тақырыбы: Өру өнері. Өру түрлері. Материалдар және құрал-жабдықтармен танысу, бақылау парағымен
- Дата:
14 ноября 2022 г. - Предмет:
Художественный труд - Школа проведения урока:
КГУ "Гимназия №51" ГУ "Отдел образования города Актобе" - 9 класс. Сабақтың тақырыбы: Сәулеттік ғимараттар мен нысандардың (имитация немесе өз идеялары) нобайы, сызбасы, бақылау парағымен
- Дата:
- Нурмухамедова Баян МайлыбаевнаУчитель математики
- Турезак Келбет СилканкызыУчитель казахского языка и литературы
- Нурмагамбетова Жанат СерикбаевнаУчитель технологии
- Агниязова Айнура БактыгалиевнаУчитель русского языка и литературы
- Сарсенгалиев Айтуган ТурсынгалиевичУчитель математики
- Азнабаева Айгул СахиевнаУчитель русского языка
- Исбулатова Самал ЖанбулатовнаУчитель информатики
- Избасканова Асем МырзабековнаУчитель начальных классов
- Байгазина Сайлаубике СагингалиевнаУчитель начальных классов
- Кенжебекова Акнур ТоксанбаевнаУчитель начальных классов
- Нуржигитова Жайнагуль ШынжирбаевнаУчитель казахского языка и литературы
- Жумагалиева Айгуль ИсаевнаУчитель музыки
- Көлкебаева Қазына ЛайыққызыПреподаватель казахского языка и литературы
- Иманова Шолпан СейткамаловнаУчитель английского языка
- Тілеуқабылов Олжас БайқабылұлыУчитель физической культуры
- Бримтаева Гулим КенжекуловнаУчитель биологии
- Жұмабаева Мөлдір ЖұмағалиқызыУчитель технологии
- Сартбаева Кенжекул СулеймановнаУчитель самопознания
- Меңдібаева Ақмарал КеңесқызыУчитель казахского языка и литературы
- Муратова Асемгуль ОразбаевнаСоциальный педагог
- Нәбиева Гүлсая ТалғатқызыУчитель русского языка и литературы
- Сисенгалиева Нұргүл АманкелдіқызыУчитель русского языка
- Ниязалина Жанна УйкасбаевнаУчитель начальных классов
- Сапенова Гульбану БолатовнаУчитель русского языка и литературы
- Сайлаубайқызы Сәулет СайлаубайқызыПедагог дополнительного образования
- Нұржау Жансая ЖансейтқызыУчитель биологии
- Дидарова Акжунис ТимуркызыУчитель физической культуры
- Маңғыбай Алтынгүл ТалғатқызыУчитель физической культуры
- Нұрғали Перизат НұрғалиқызыУчитель математики
- Габбасова Дана СалимгереевнаУчитель английского языка
- Булатбекова Жамила АбдуллаевнаПреподаватель английского языка
- Молдагулова Айгуль СапаровнаПедагог дополнительного образования
- Адильченова Малика МусаевнаУчитель художественного труда
- Құлбатыр Жансерік Учитель физики
- Базархан Гауһар ҚайратқызыУчитель начальных классов
- Жұманбек Ару Учитель математики
- Иманбаева Гүлдария СадуақасқызыУчитель казахского языка и литературы
- Ерғали Ерхан ӘділұлыУчитель физической культуры
- Нұрмұхан Жансая ОспанқызыУчитель английского языка
- Курбанбаева Салтанат АманкелдіқызыУчитель физики
- Бралова Гульшат ОразгалиевнаУчитель художественного труда
- Медиева Замзагул МаратовнаУчитель художественного труда
- Жумабаева Гульнара КабидуллиновнаУчитель художественного труда
- Мәмбетқұлова Жанат ТалғатқызыУчитель художественного труда
- Урынбаева Асия КалдыбаевнаУчитель художественного труда
- Хусайнов Арман ЖұмабекұлыУчитель художественного труда
- Өтебаев Бекайдар НағашыбайұлыУчитель художественного труда
- Нуркасымов Каржаубай БакытжановичУчитель художественного труда
- Мозговых Татьяна ЮрьевнаУчитель художественного труда
- Ерёмина Тамара ВладимировнаУчитель художественного труда
- Кабаева Динара ЗарлыккановнаУчитель художественного труда
- Альниязова Индира БайроновнаУчитель художественного труда
- Толекова Лаура МукатаевнаУчитель художественного труда
- Имандосова Женисгуль МырзабаевнаУчитель художественного труда
- Айтимова Алтынгүл ЖаңалыққызыУчитель художественного труда
- Михаевич Виктория ЛеонидовнаУчитель художественного труда
- Туребеков Ерлангали ТурегалиевичУчитель художественного труда
- Жұмағалиев Батырбек ТәуіпұлыУчитель художественного труда
- Науырызбаева Сания КожантаевнаУчитель художественного труда
- Утениязова Айымгул АманиязовнаУчитель художественного труда
- Избасова Айымгул МухамбеткалиевнаУчитель художественного труда
- Кулбаев Данабек АбдигалиевичУчитель художественного труда
- Маркова Вероника ГеннадьевнаУчитель художественного труда
- Умбетов Жасулан КенесовичУчитель художественного труда
- Глушко Надежда ВикторовнаУчитель художественного труда
- Кулдеева Акгуль ЗинуллаевнаУчитель художественного труда
- Умбетова Жанагуль ДабыловнаУчитель художественного труда
- Қали Балзия ҚоқаманқызыУчитель художественного труда
- Калдыгулов Ерик СактаганулыУчитель художественного труда
- Амал Аян БазарбайұлыУчитель художественного труда
- Казиева Роза УрынбаевнаУчитель художественного труда
- Тектигулова Лариса АбаевнаУчитель художественного труда
- Базай Виталий МихайловичУчитель художественного труда
- Даулетиярова Римма ЕлешевнаУчитель художественного труда
- Муканова Лаззат ЖиенгазиевнаУчитель художественного труда
- Имангалиева Гулдана БактияровнаУчитель художественного труда
- Успанова Айзат КазиевнаУчитель художественного труда
- Кубейсинова Мейрамгуль МуркабаевнаУчитель художественного труда
- Елгондина Дина МайлыгалиевнаУчитель художественного труда
- Конарбаева Айгуль ЖанатайевнаУчитель художественного труда
- Назаров Самат АмангосовичУчитель художественного труда
- Елеусізова Әмина ОрынбекқызыУчитель художественного труда
- Баимбетов Марат КуатжановичУчитель художественного труда
- Аширов Тимур УсеновичУчитель художественного труда
- Уалиева Сауле БулатовнаУчитель художественного труда
- Мырзабекова Іңкәр ҒалелқызыУчитель художественного труда
- Жакипова Альбина СериковнаУчитель художественного труда
- Кожаева Айнур БазарбеккызыУчитель художественного труда
- Игэлэг Тұңғат Учитель художественного труда
- Гончаренко Светлана ВасильевнаУчитель художественного труда
- Ермаханов Алтынбек ОңғарбекұлыУчитель художественного труда
- Лебединская Инна АлександровнаУчитель художественного труда
- Нурмагамбетов Малик ТугамбаевичУчитель художественного труда
- Нурсултанов Серикбай БатикановичУчитель художественного труда
- Роскидайло Виктор ГеоргиевичУчитель художественного труда
- Жетибаев Ербол ДабыловичУчитель художественного труда
- Тулегенова Роза КуанышовнаУчитель художественного труда
- Мынгжанова Дина СабыровнаУчитель художественного труда
- Казымбетов Тлеужан ТанирбергеновичУчитель художественного труда
- Таныкова Айжан АлматовнаУчитель художественного труда
- Кушербаев Шахмардан ОрналыевичУчитель художественного труда
- Ербалюкова Гульшат ГадырбековнаУчитель художественного труда
- Булебаев Тимур БакытжановичУчитель художественного труда
- Мырзағұлов Қанат МұратұлыУчитель художественного труда
- Джакибаев Нурлан СаулебаевичУчитель художественного труда
- Жолдыбаев Бахиткерей АманжановичУчитель художественного труда
- Тулегенова Индира СериковнаУчитель художественного труда
- Аккулов Батыр СәрсенбайұлыУчитель художественного труда
- Казиева Динара АсылбековнаУчитель художественного труда
- Нурлыбаев Нурберген КыдырбаевичУчитель художественного труда
- Рамазан Ақылбек АрыстанбайұлыУчитель художественного труда
- Маратқызы Эльвира Учитель художественного труда
- Мырзабаева Айнұр ҚансұлтанқызыУчитель художественного труда
- Байгалиева Галия НасиповнаУчитель художественного труда
- Қозбақ Жұлдыз AmangeldikyzyУчитель художественного труда
- Бекеев Рахимжан АклжановичУчитель художественного труда
- Үмбет Мейрамбек АмантайұлыУчитель художественного труда
- Төрежан Бегзат БекетқызыУчитель художественного труда
- Жанпейсов Асангали БазаргалиевичУчитель художественного труда
- Адильченова Малика МусаевнаУчитель художественного труда
- Идрисов Аслан КуаншкалиевичУчитель художественного труда
- Шамшадинова Айбану ҰланқызыУчитель художественного труда
- Кулмуханбетова Нургул СериккызыУчитель художественного труда
- Бақтығалиева Райхан ДүйсенғалиқызыУчитель художественного труда
- Нурбаева Гульжанат АбдисатировнаУчитель художественного труда
- Дәулетбаев Жанболат БатырбекұлыУчитель художественного труда
- Мұхамбеди Қанымкүл ОрынбасарқызыУчитель художественного труда
- Хайыржанова Гульмира АмангельдиевнаУчитель художественного труда