Закарин Самат Әбуұлы
1
Достижений республиканского уровня
Достижений республиканского уровня
2
Достижений учащихся республиканского уровня
Достижений учащихся республиканского уровня
Данные по аттестациям
- Аттестация:
Шалқар қаласы "№1 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесіКатегория в удостоверении:
Педагог-модератор По должности:
Дене шынықтыру пәні оқытушысы
просмотреть ЭЛЕКТРОННОЕ УДОСТОВЕРЕНИЕ  
Электронное удостоверение
Предыдущие аттестации
- Аттестация:
Данные по курсам повышения квалификации
- Дата начала курса:
Қаң. 18, 2021 - Дата окончания курса:
Қаң. 29, 2021 - Тип курса:
Жаңартылған білім беру мазмұны - Уровень:
Облыстық - Предмет:
Дене шынықтыру - Место проведения курсов:
АОО "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДББҰ Педагогикалық шеберлік орталығының Ақтөбе қ. - Тема курсов:
Қазақстан Республикасында орта білім мазмұнын жаңарту шеңберінде "Дене шынықтыру" пәндері бойынша педагог кадрлардың біліктілігін арттыру білім беру бағдарламасы бойынша 80 академиялық сағат көлемінде оқу курсын аяқтады.
- Дата начала курса:
Данные по достижениям
Данные по достижениям учащихся
- Дата:
Ақп. 6, 2021 - Тип достижения:
Чемпионат жүлдегері - Уровень:
Республикалық - Бокстан 2005-2006 жылы туылған жасөспірімдер арасындағы чемпионатта Жақсылықов Жалғас - ІІІ орын
- Дата:
Ақп. 25, 2020 - Тип достижения:
Чемпионат жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - Бокстан 2005-2006 жылы туылған жасөспірімдер арасындағы чемпионатта Жақсылықов Алмас - І орын
- Дата:
Қар. 16, 2019 - Тип достижения:
Чемпионат жүлдегері - Уровень:
Облыстық - Бокстан 2004-2005 жылы туылған жасөспірімдер арасындағы чемпионатта Жақсылықов Жалғас - "Ең үздік боксшы" номинация иегері
- Дата:
Қар. 16, 2019 - Тип достижения:
Чемпионат жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - Бокстан 2004-2005 жылы туылған жасөспірімдер арасындағы чемпионатта Жақсылықов Жалғас - І орын
- Дата:
Маусым 16, 2019 - Тип достижения:
Турнир жүлдегері - Уровень:
Республикалық - Батыс Қазақстан облысының Шыңғырлау ауданы әкімінің сыйлығына және бокстан Е.Ишекеновты еске алуға арналған бокстан Жақсылықов Алмас - ІІ орын
- Дата:
Листы наблюдения уроков
- Дата:
Ақп. 8, 2021 - Предмет:
Дене шынықтыру - Школа проведения урока:
"Ақтөбе облысының білім басқармасы Шалқар ауданының білім бөлімі" ММ "№1 мектеп-гимназия" КММ - Ойын кезіндегі көшбасшылық және командалық іс-шаралар
- Дата:
Ақп. 1, 2021 - Предмет:
Дене шынықтыру - Школа проведения урока:
"Ақтөбе облысының білім басқармасы Шалқар ауданының білім бөлімі" ММ "№1 мектеп-гимназия" КММ - Ойын кезіндегі мәселені шешу дағдысын жетілдіру
- Дата:
Қаң. 25, 2021 - Предмет:
Дене шынықтыру - Школа проведения урока:
"Ақтөбе облысының білім басқармасы Шалқар ауданының білім бөлімі" ММ "№1 мектеп-гимназия" КММ - Күшті, төзімділікті жақсарту жаттығулар жиынтығы
- Дата:
- Сүлейменова Балдырған СүйеуқызыҚазақ тілі мен әдебиеті пәні оқытушысы
- Калжанова Жанагул КужанбетовнаХимия пәні мұғалімі
- Айдарбекова Акгул СембековнаБастауыш сынып мұғалімі
- Бактыбаева Айзат УмирзаковнаБастауыш сынып мұғалімі
- Канатбай Максат КанатбайулыАлғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
- Жайымова Назымкүл СағынайқызыҚазақ тілі пәні мұғалімі
- Кайралапова Куаныш БайдрахмановнаФизика пәні мұғалімі
- Аманғос Мөлдір БауыржанқызыТарих пәні оқытушысы
- Мунайтбасова Жулдыз ТемирхановнаТәлімгер
- Елеусізова Әмина ОрынбекқызыКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Садакбаева Нургул БакдаулетовнаГеография пәні мұғалімі
- Малаева Гулбану ТлеугазиевнаМатематика пәні мұғалімі
- Қойшығарин Саният АманғалиұлыМатематика пәні мұғалімі
- Кушербаев Шахмардан ОрналыевичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Сағынбаева Гүлназ ЖоламанқызыДене шынықтыру пәні мұғалімі
- Саркулова Айгүл БайдуллақызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Сатыбалдин Абай ЗиядинұлыДене шынықтыру пәні мұғалімі
- Ержанова Жулдуз КенхановнаТәрбиеші
- Рсалин Мерей РахметұллаұлыДене шынықтыру пәні мұғалімі
- Абдикерова Гаухар ЖангельдыновнаТәрбиеші
- Атшибаев Бауыржан ЕржановичДене шынықтыру пәні оқытушысы
- Мукангалиева Мария ХасановнаДене шынықтыру пәні оқытушысы
- Конырова Марина СабыржанкызыДене шынықтыру пәні оқытушысы
- Каржауова Ильмира НурсултановнаДене шынықтыру пәні оқытушысы
- Мельникова Дарья НиколаевнаДене шынықтыру пәні оқытушысы
- Алдамжаров Саят КадырхановичДене шынықтыру пәні оқытушысы
- Алдамжаров Кадырхан АбилтаевичДене шынықтыру пәні оқытушысы
- Панов Андрей ЕвгеньевичДене шынықтыру пәні оқытушысы
- Епифанов Фёдор ВладимировичДене шынықтыру пәні оқытушысы
- Шабенов Мунар СансызбаевичДене шынықтыру пәні оқытушысы
- Жұмабай Нұрболат ӘскербекұлыДене шынықтыру пәні оқытушысы
- Мұхамбетқалиева Нұргул НұрлыбекқызыДене шынықтыру пәні оқытушысы
- Нугуманов Ринат СагидуллаевичДене шынықтыру пәні оқытушысы
- Ибраева Гулья АмангельдиевнаДене шынықтыру пәні оқытушысы
- Жақсылыққызы Үміт Дене шынықтыру пәні оқытушысы
- Джаксыбаева Куралай СериковнаДене шынықтыру пәні оқытушысы
- Сағидолла Сұлтан СағидоллаұлыДене шынықтыру пәні оқытушысы
- Жарылгапов Ернияз МакатовичДене шынықтыру пәні оқытушысы
- Омаров Жаңбырбай ҚазиұлыДене шынықтыру пәні оқытушысы
- Калманов Жарас РысбаевичДене шынықтыру пәні оқытушысы
- Иржанов Омарбек СакинғалиұлыДене шынықтыру пәні оқытушысы
- Нәжімов Серікболсын МиранбекұлыДене шынықтыру пәні оқытушысы
- Сәрсебаева Назерке ТимурқызыДене шынықтыру пәні оқытушысы
- Нуралиев Колканат ДуйсенбаевичДене шынықтыру пәні оқытушысы
- Ергалиев Асылбек БеккалиевичДене шынықтыру пәні оқытушысы
- Саришанов Нурбек ЖасулановичДене шынықтыру пәні оқытушысы
- Исмагул Самрат КажмуханкызыДене шынықтыру пәні оқытушысы
- Утарбаев Самат МиндагалиевичДене шынықтыру пәні оқытушысы
- Исангулов Игилман НургалиевичДене шынықтыру пәні оқытушысы
- Махай Кенесары ТалғатұлыДене шынықтыру пәні оқытушысы
- Қуаныш Жомартбек ҚуанышұлыДене шынықтыру пәні оқытушысы
- Кузембаев Бигазы АлмазовичДене шынықтыру пәні оқытушысы
- Кайсанов Ислам ЕрбулатовичДене шынықтыру пәні оқытушысы
- Жантаев Амангелді ТөлегенұлыДене шынықтыру пәні оқытушысы
- Аккузова Жанылсын ЕлубаевнаДене шынықтыру пәні оқытушысы
- Сембайұлы Ерлан Дене шынықтыру пәні оқытушысы
- Левицкая Наталья СемёновнаДене шынықтыру пәні оқытушысы
- Ергазин Ринад СериковичДене шынықтыру пәні оқытушысы
- Курманкулова Сауле КаблаевнаДене шынықтыру пәні оқытушысы
- Айтенов Дархан БеккожаевичДене шынықтыру пәні оқытушысы
- Каут Мария АлександровнаДене шынықтыру пәні оқытушысы
- Сансызбаев Бауыржан АлибиевичДене шынықтыру пәні оқытушысы
- Дуйсенов Мейрхан КартбаевичДене шынықтыру пәні оқытушысы
- Шандыбасов Булат МагавьевичДене шынықтыру пәні оқытушысы
- Махсетов Азамат МахмутовичДене шынықтыру пәні оқытушысы