Нуркасымов Каржаубай Бакытжанович
2
Достижений республиканского уровня
Достижений республиканского уровня
1
Достижений учащихся республиканского уровня
Достижений учащихся республиканского уровня
3
Достижений учащихся международного уровня
Достижений учащихся международного уровня
Данные по курсам повышения квалификации
- Дата начала курса:
Қыр. 28, 2021 - Дата окончания курса:
Қаз. 11, 2021 - Тип курса:
Деңгейлік курстар - Уровень:
Республикалық - Место проведения курсов:
"ӨРЛЕУ" БАҰО "АҚ - Тема курсов:
Педагогтердің цифрлық құзырлығын дамыту №257438
- Дата начала курса:
Ақп. 5, 2018 - Дата окончания курса:
Ақп. 16, 2018 - Тип курса:
Жаңартылған білім беру мазмұны - Уровень:
Облыстық - Предмет:
Бейнелеу өнері - Место проведения курсов:
"ӨРЛЕУ" БАҰО "АҚ - Тема курсов:
Бейнелеу өнері, сызу және технология сабақтарында оқушылардың визуалды мәдениетін инновациялық технологиялар арқылы дамыту
- Дата начала курса:
Маусым 21, 2016 - Дата окончания курса:
Маусым 21, 2016 - Тип курса:
Жаңартылған білім беру мазмұны - Уровень:
Мектепшілік - Предмет:
Технология - Место проведения курсов:
АОО "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДББҰ Педагогикалық шеберлік орталығының Ақтөбе қ. - Тема курсов:
ҚР-да орта білім мақмұнын жаңарту шеңберінде "Бейнелеу өнері" пәні бойынша педагогика кадрларының біліктілігін арттыру білі беру баңдарламасы
- Дата начала курса:
Данные по достижениям
Данные по достижениям учащихся
- Реймова Багдагул КенжебековнаБастауыш сынып мұғалімі
- Алмуханова Гульнар ТемиргалиевнаДиректордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
- Есенаманова Светлана КасенгалиевнаПедагог-психолог
- Кайболдина Анаргуль МусабековнаБиология пәні мұғалімі
- Тлепина Жанат НурадиновнаАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Кабакова Жанагуль АндреевнаБастауыш сынып мұғалімі
- Балмаханова Айнур ЖаркинбаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Елжан Ақкүміс ЕлжанқызыАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Бакытжанова Эльвира КаржаубайкызыТарих пәні мұғалімі
- Булекова Наталья ВасильевнаБастауыш сынып мұғалімі
- Кульжумурова Нуржамал АмантаевнаТәрбиеші
- Бисенгалиева Наталья МихайловнаБастауыш сынып мұғалімі
- Терекбаева Римма РашитовнаБастауыш сынып мұғалімі
- Бисенова Данагул СержановнаБастауыш сынып мұғалімі
- Нугманова Шолпан СериковнаБастауыш сынып мұғалімі
- Кырыкмылтыкова Менсулу СембаевнаБастауыш сынып мұғалімі
- Туремуратова Гульфайруз ИгорьевнаДене шынықтыру пәні мұғалімі
- Тажиева Камар КумисбаевнаМатематика пәні мұғалімі
- Шоккарина Бану ЕлибаевнаӘлеуметтік педагог
- Медиева Замзагул МаратовнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Кулжанова Лаззат МуратовнаБиология пәні мұғалімі
- Базылбекова Айдана МихаилқызыХимия пәні мұғалімі
- Сактаганова Гулнар КурмангалиевнаФизика пәні мұғалімі
- Асан Жомарт АсанұлыАлғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
- Шакратова Зайтункарылгаш КуанышевнаХимия және биология пәндері мұғалімі
- Зайрымбетова Айлакер ШукиралиевнаҰзартылған күн тобының тәрбиешісі
- Нұрмұқан Талғат МақсатұлыДене шынықтыру пәні мұғалімі
- Нуркасымова Гулжан СабитовнаТарих пәні мұғалімі
- Бегимова Анаргул ЕлеусизовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Ермекбаев Жанат ЕрболатовичДене шынықтыру пәні мұғалімі
- Кулкаева Алтын СермагамбетовнаТарих пәні мұғалімі
- Нұрмұқан Сандуғаш МақсатқызыДиректордың орынбасары
- Ынгаев Сагынтай АсылбекулыДене шынықтыру пәні мұғалімі
- Нурмукан Асемгуль НурлановнаБастауыш сынып мұғалімі
- Әбу Сандуғаш ЕрмакқызыТәрбиеші
- Мұрат Аманғос БақытжанұлыДене шынықтыру пәні мұғалімі
- Тажмуханова Жадыра ТулеугалиевнаТехнология пәні мұғалімі
- Жұмағалиева Альбина БерікқызыТәрбиеші
- Бухашева Айнур МахамбетовнаТәрбиеші
- Балмагамбетова Бибигуль АбуевнаБастауыш сынып мұғалімі
- Байнакова Салтанат АбусеитовнаҚазақ тілі пәні мұғалімі
- Едигеева Акзия АбдуллаевнаТәрбиеші
- Куштаева Жансая НурлыбаевнаКітапханашы
- Жумашева Жайнагуль СагынгалиевнаАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Коптлеуова Кунсулу СабитовнаҚазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Нұраш Гүлдария НұрболатқызыТәрбиеші
- Алмагамбетова Лаура ОспановнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Тәжікен Мереке ӘлібекқызыБастауыш сынып мұғалімі
- Алжанова Алина МухановнаМатематика пәні мұғалімі
- Тукешова Жадра ЖумабаевнаТарих пәні мұғалімі
- Тукишева Шолпан МухановнаДене шынықтыру пәні мұғалімі
- Тумышева Гулнар БолатовнаҚазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Айсұлтан Гүлмира АсланбекқызыАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Балғазиева Гүлсезім МақсатқызыПедагог-психолог
- Токпагамбетова Сандугаш ЕргалиевнаИнформатика пәні мұғалімі
- Итолин Нұрпейіс ИтолыұлыКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Бралова Гульшат ОразгалиевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Медиева Замзагул МаратовнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Жумабаева Гульнара КабидуллиновнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Мәмбетқұлова Жанат ТалғатқызыКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Урынбаева Асия КалдыбаевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Хусайнов Арман ЖұмабекұлыКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Өтебаев Бекайдар НағашыбайұлыКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Мозговых Татьяна ЮрьевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Ерёмина Тамара ВладимировнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Кабаева Динара ЗарлыккановнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Альниязова Индира БайроновнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Толекова Лаура МукатаевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Имандосова Женисгуль МырзабаевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Айтимова Алтынгүл ЖаңалыққызыКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Михаевич Виктория ЛеонидовнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Туребеков Ерлангали ТурегалиевичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Жұмағалиев Батырбек ТәуіпұлыКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Науырызбаева Сания КожантаевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Утениязова Айымгул АманиязовнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Избасова Айымгул МухамбеткалиевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Кулбаев Данабек АбдигалиевичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Маркова Вероника ГеннадьевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Умбетов Жасулан КенесовичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Глушко Надежда ВикторовнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Кулдеева Акгуль ЗинуллаевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Умбетова Жанагуль ДабыловнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Қали Балзия ҚоқаманқызыКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Калдыгулов Ерик СактаганулыКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Амал Аян БазарбайұлыКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Казиева Роза УрынбаевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Тектигулова Лариса АбаевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Базай Виталий МихайловичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Даулетиярова Римма ЕлешевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Муканова Лаззат ЖиенгазиевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Имангалиева Гулдана БактияровнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Успанова Айзат КазиевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Кубейсинова Мейрамгуль МуркабаевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Елгондина Дина МайлыгалиевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Конарбаева Айгуль ЖанатайевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Назаров Самат АмангосовичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Елеусізова Әмина ОрынбекқызыКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Баимбетов Марат КуатжановичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Аширов Тимур УсеновичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Уалиева Сауле БулатовнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Мырзабекова Іңкәр ҒалелқызыКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Жакипова Альбина СериковнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Кожаева Айнур БазарбеккызыКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Игэлэг Тұңғат Көркем еңбек пәні мұғалімі
- Гончаренко Светлана ВасильевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Ермаханов Алтынбек ОңғарбекұлыКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Лебединская Инна АлександровнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Нурмагамбетов Малик ТугамбаевичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Нурсултанов Серикбай БатикановичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Роскидайло Виктор ГеоргиевичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Жетибаев Ербол ДабыловичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Тулегенова Роза КуанышовнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Мынгжанова Дина СабыровнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Казымбетов Тлеужан ТанирбергеновичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Таныкова Айжан АлматовнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Кушербаев Шахмардан ОрналыевичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Ербалюкова Гульшат ГадырбековнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Булебаев Тимур БакытжановичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Мырзағұлов Қанат МұратұлыКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Джакибаев Нурлан СаулебаевичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Жолдыбаев Бахиткерей АманжановичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Тулегенова Индира СериковнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Аккулов Батыр СәрсенбайұлыКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Казиева Динара АсылбековнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Нурлыбаев Нурберген КыдырбаевичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Рамазан Ақылбек АрыстанбайұлыКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Маратқызы Эльвира Көркем еңбек пәні мұғалімі
- Мырзабаева Айнұр ҚансұлтанқызыКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Байгалиева Галия НасиповнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Қозбақ Жұлдыз AmangeldikyzyКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Бекеев Рахимжан АклжановичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Үмбет Мейрамбек АмантайұлыКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Төрежан Бегзат БекетқызыКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Жанпейсов Асангали БазаргалиевичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Адильченова Малика МусаевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Идрисов Аслан КуаншкалиевичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Шамшадинова Айбану ҰланқызыКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Кулмуханбетова Нургул СериккызыКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Бақтығалиева Райхан ДүйсенғалиқызыКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Нурбаева Гульжанат АбдисатировнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Дәулетбаев Жанболат БатырбекұлыКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Мұхамбеди Қанымкүл ОрынбасарқызыКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Хайыржанова Гульмира АмангельдиевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі