Имангалиева Гулдана Бактияровна
1
Достижений учащихся республиканского уровня
Достижений учащихся республиканского уровня
Данные по курсам повышения квалификации
- Дата начала курса:
Маусым 13, 2022 - Дата окончания курса:
Маусым 24, 2022 - Тип курса:
Қысқа мерзімді курстар - Уровень:
Республикалық - Место проведения курсов:
"ӨРЛЕУ" БАҰО "АҚ - Тема курсов:
"Көркем еңбек" пәні бойынша білім беру процесін жобалау және жүзеге асыру
- Дата начала курса:
Қыр. 12, 2022 - Дата окончания курса:
Қыр. 16, 2022 - Тип курса:
Қысқа мерзімді курстар - Уровень:
Облыстық - Место проведения курсов:
"ӨРЛЕУ" БАҰО "АҚ - Тема курсов:
Ерекше білім беру қажеттілігі бар балаларды оқыту мен тәрбиелеудің заманауи технологиялар
- Дата начала курса:
Маусым 10, 2019 - Дата окончания курса:
Маусым 19, 2019 - Тип курса:
Жаңартылған білім беру мазмұны - Уровень:
Облыстық - Предмет:
Көркем еңбек - Место проведения курсов:
АОО "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДББҰ Педагогикалық шеберлік орталығының Ақтөбе қ. - Тема курсов:
көркем еңбек бойынша педагог кадрлардың біліктілігін арттыру
- Дата начала курса:
Данные по достижениям учащихся
- Дата:
Жел. 21, 2022 - Тип достижения:
Суреттер конкурсының жүлдегері - Уровень:
Қалалық - І дәрежелі диплом. ЖББМ мен қосымша ББ ұйым оқушылары арасында "Менің сүйікті ертегім" сурет байқауы
- Дата:
Қаз. 5, 2022 - Тип достижения:
Суреттер конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Қалалық - Қалалық "Қас қағым сәт" фотосурет байқауы, Алғыс хат
- Дата:
Жел. 14, 2021 - Тип достижения:
Олимпиадалар, байқаулар, чемпионаттар және т.б. қатысушысы - Уровень:
Мектепшілік - ҚР-ң тәуелсіздік күнәне орай ұйымдастырылған "Тәуелсіздікке тарту" көрме байқауы
- Дата:
Қаң. 23, 2020 - Тип достижения:
Олимпиадалар, байқаулар, чемпионаттар және т.б. қатысушысы - Уровень:
Қалалық - "Әсемпаз болма әрнеге ..." тақырыбында иллюстрация жасау бойынша көркемсурет байқауында ІІІ дәрежелі Дипломмен Әмірғалиева Гүлсезім марапатталды.
- Дата:
Жел. 20, 2019 - Тип достижения:
Олимпиадалар, байқаулар, чемпионаттар және т.б. қатысушысы - Уровень:
Облыстық - "Жаңа жылдық ойыншықтар" атты шығармашылық байқауында Темірбаева Даяна І дәрежелі Дипломмен марапатталды.
- Дата:
Жел. 15, 2016 - Тип достижения:
Олимпиадалар, байқаулар, чемпионаттар және т.б. қатысушысы - Уровень:
Қалалық - "Шексіз шығармашылық" атты сәндік қолданбалы өнер байқауында белсенді қатысқаны үшін Болат Дана Мадақтамамен марапатталды.
- Дата:
Қаз. 26, 2016 - Тип достижения:
Олимпиадалар, байқаулар, чемпионаттар және т.б. қатысушысы - Уровень:
Республикалық - "Өрнекті өнер" Республикалық қолөнер байқауында І дәрежелі Дипломмен Болат Дана марапатталды.
- Дата:
Листы наблюдения уроков
- Дата:
Ақп. 7, 2023 - Предмет:
Көркем еңбек - Школа проведения урока:
С.Дөнентаев атындағы №69 ЖББОМ - Сабақтың бақылау парағы, ҚМЖ , Өзіндік талдау. Сабақтың тақырыбы: Дизайн, киімді макеттеу, 5-класс
- Дата:
Қаң. 31, 2023 - Предмет:
Технология - Школа проведения урока:
С.Дөнентаев атындағы №69 ЖББОМ - Сабақтың бақылау парағы, ҚМЖ , Өзіндік талдау. Сабақтың тақырыбы: Дизайн, киімді макеттеу, 5-класс
- Дата:
Қаң. 1, 2023 - Предмет:
Көркем еңбек - Школа проведения урока:
С.Дөнентаев атындағы №69 ЖББОМ - Сабақты бақылау парағы, ҚМЖ , Өзіндік талдау. Сабақтың тақырыбы: Костюм тігу, 5-класс
- Дата:
- Серибаева Гулбануз КуатбековнаАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Баймуханова Гулфайруз СериковнаБастауыш сынып мұғалімі
- Иманиязова Сара СоветовнаБастауыш сынып мұғалімі
- Батенова Нагым ШаймардановнаБастауыш сынып мұғалімі
- Саин Акмарал ҒабитқызыПедагог-психолог
- Даулетиярова Римма ЕлешевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Унгарбаев Мейрамбек АскаровичГеография пәні мұғалімі
- Тустикбаева Лаура КрымгереевнаМатематика пәні мұғалімі
- Сармантаева Айнур БердибековнаБастауыш сынып мұғалімі
- Жамантаева Раушан СагингалиевнаТарих пәні мұғалімі
- Кенжебекова Гулистан АюбаевнаДиректордың орынбасары
- Өзбекбай Жандос МолдағалиұлыДене шынықтыру пәні мұғалімі
- Копенбаева Сагыныш БолатовнаАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Бактыгулов Аманжол ИдиресовичҚазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Шамгонов Рахим ШамгоновичМатематика пәні мұғалімі
- Оразғалиев Ерұлан БатырұлыДене шынықтыру пәні мұғалімі
- Итолин Нұрпейіс ИтолыұлыКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Бралова Гульшат ОразгалиевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Медиева Замзагул МаратовнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Жумабаева Гульнара КабидуллиновнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Мәмбетқұлова Жанат ТалғатқызыКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Урынбаева Асия КалдыбаевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Хусайнов Арман ЖұмабекұлыКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Өтебаев Бекайдар НағашыбайұлыКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Нуркасымов Каржаубай БакытжановичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Мозговых Татьяна ЮрьевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Ерёмина Тамара ВладимировнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Кабаева Динара ЗарлыккановнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Альниязова Индира БайроновнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Толекова Лаура МукатаевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Имандосова Женисгуль МырзабаевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Айтимова Алтынгүл ЖаңалыққызыКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Михаевич Виктория ЛеонидовнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Туребеков Ерлангали ТурегалиевичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Жұмағалиев Батырбек ТәуіпұлыКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Науырызбаева Сания КожантаевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Утениязова Айымгул АманиязовнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Избасова Айымгул МухамбеткалиевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Кулбаев Данабек АбдигалиевичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Маркова Вероника ГеннадьевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Умбетов Жасулан КенесовичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Глушко Надежда ВикторовнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Кулдеева Акгуль ЗинуллаевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Умбетова Жанагуль ДабыловнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Қали Балзия ҚоқаманқызыКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Калдыгулов Ерик СактаганулыКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Амал Аян БазарбайұлыКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Казиева Роза УрынбаевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Тектигулова Лариса АбаевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Базай Виталий МихайловичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Даулетиярова Римма ЕлешевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Муканова Лаззат ЖиенгазиевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Успанова Айзат КазиевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Кубейсинова Мейрамгуль МуркабаевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Елгондина Дина МайлыгалиевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Конарбаева Айгуль ЖанатайевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Назаров Самат АмангосовичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Елеусізова Әмина ОрынбекқызыКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Баимбетов Марат КуатжановичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Аширов Тимур УсеновичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Уалиева Сауле БулатовнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Мырзабекова Іңкәр ҒалелқызыКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Жакипова Альбина СериковнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Кожаева Айнур БазарбеккызыКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Игэлэг Тұңғат Көркем еңбек пәні мұғалімі
- Гончаренко Светлана ВасильевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Ермаханов Алтынбек ОңғарбекұлыКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Лебединская Инна АлександровнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Нурмагамбетов Малик ТугамбаевичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Нурсултанов Серикбай БатикановичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Роскидайло Виктор ГеоргиевичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Жетибаев Ербол ДабыловичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Тулегенова Роза КуанышовнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Мынгжанова Дина СабыровнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Казымбетов Тлеужан ТанирбергеновичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Таныкова Айжан АлматовнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Кушербаев Шахмардан ОрналыевичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Ербалюкова Гульшат ГадырбековнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Булебаев Тимур БакытжановичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Мырзағұлов Қанат МұратұлыКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Джакибаев Нурлан СаулебаевичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Жолдыбаев Бахиткерей АманжановичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Тулегенова Индира СериковнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Аккулов Батыр СәрсенбайұлыКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Казиева Динара АсылбековнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Нурлыбаев Нурберген КыдырбаевичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Рамазан Ақылбек АрыстанбайұлыКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Маратқызы Эльвира Көркем еңбек пәні мұғалімі
- Мырзабаева Айнұр ҚансұлтанқызыКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Байгалиева Галия НасиповнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Қозбақ Жұлдыз AmangeldikyzyКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Бекеев Рахимжан АклжановичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Үмбет Мейрамбек АмантайұлыКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Төрежан Бегзат БекетқызыКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Жанпейсов Асангали БазаргалиевичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Адильченова Малика МусаевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Идрисов Аслан КуаншкалиевичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Шамшадинова Айбану ҰланқызыКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Кулмуханбетова Нургул СериккызыКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Бақтығалиева Райхан ДүйсенғалиқызыКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Нурбаева Гульжанат АбдисатировнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Дәулетбаев Жанболат БатырбекұлыКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Мұхамбеди Қанымкүл ОрынбасарқызыКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Хайыржанова Гульмира АмангельдиевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі