Шакратова Зайтункарылгаш Куанышевна
17
Достижений республиканского уровня
Достижений республиканского уровня
18
Достижений учащихся республиканского уровня
Достижений учащихся республиканского уровня
Данные по достижениям
Данные по достижениям учащихся
- Дата:
Қар. 11, 2022 - Тип достижения:
Олимпиада жеңімпазы - Уровень:
Аудандық - "Абай" пәндік олимпиада Төреханова Әдемі 3-дәрежелі диплом
- Дата:
Қар. 11, 2022 - Тип достижения:
Олимпиада жүлдегері - Уровень:
Аудандық - "Абай" пәндік олимпиада Сапа Гүлдей 3-дәрежелі диплом
- Дата:
Қар. 11, 2022 - Тип достижения:
Олимпиада жеңімпазы - Уровень:
Аудандық - "Абай" пәндік олимпиада Аққажиева Раушан 3-дәрежелі диплом
- Дата:
Қар. 11, 2022 - Тип достижения:
Олимпиада жеңімпазы - Уровень:
Аудандық - "Абай " пәндік олимпиадасы Қайыржан Самал 3-дәрежелі диплом
- Дата:
Қаз. 19, 2022 - Тип достижения:
Қашықтық олимпиадасының жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - Республикалық "Алтын ұрпақ - 2022" олимпиадасы Қайржан Самал 3-орын
- Дата:
Қаз. 19, 2022 - Тип достижения:
Қашықтық олимпиадасының жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - Республикалық "Алтын ұрпақ - 2022" олимпиадасы Сапа Гүлдей 3-орын
- Дата:
Қаз. 15, 2022 - Тип достижения:
Зерттеу жұмыстары конкурсының жүлдегері - Уровень:
Аудандық - Республикалық "Зерде" шығармашылық жоба мен зерттеу жұмыстарының аудандық кезеңі Төреханова Әдемі Бекболқызы 2 - орын
- Дата:
Қаз. 7, 2021 - Тип достижения:
Зерттеу жұмыстары конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Аудандық - Республикалық "Зерде" шығармашылық жобалар мен зерттеу жұмыстарының аудандық кезеңіндегі байқауда 3-орын Төреханова Әдемі Бекболқызы
- Дата:
Қаң. 19, 2021 - Тип достижения:
Олимпиада жеңімпазы - Уровень:
Аудандық - 2-дәрежелі химия пәнінен олимпиада Қорқыт Жансезім Әсетқызы
- Дата:
Жел. 3, 2020 - Тип достижения:
Интеллектуалды жарыстың жүлдегері - Уровень:
Республикалық - 2-дәрежелі диплом "Ақ бота" интелектуалдық марафонының жүлдегері Төреханов Мағжан
- Дата:
Жел. 3, 2020 - Тип достижения:
Интеллектуалды жарыстың жүлдегері - Уровень:
Республикалық - 2-дәрежелі диплом "Ақ бота" интелектуалдық марафонының жүлдегері Әбутәліп Мәдина
- Дата:
Қар. 17, 2020 - Тип достижения:
Олимпиада жүлдегері - Уровень:
Республикалық - "Ұлы дала баласы" ұлттық білім сайыстарының Республикалық кезеңінде 2-орын иеленген Сапа Гүлдей Ринатқызы
- Дата:
Қар. 17, 2020 - Тип достижения:
Олимпиада жүлдегері - Уровень:
Республикалық - "Ұлы дала баласы" ұлттық білім сайыстарының Республикалық кезеңінде 2-орын иеленген Сабит Айнұр Жанболатқызы
- Дата:
Қар. 17, 2020 - Тип достижения:
Олимпиада жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - "Ұлы дала баласы" ұлттық білім сайыстарының Республикалық кезеңінде 2-орын иеленген Қайржан Самал Нұрболатқызы
- Дата:
Қар. 5, 2020 - Тип достижения:
Олимпиада жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - "Ұлы дала баласы" ұлттық білім сайыстарының Облыстық кезеңінде 2-орын иеленген Қайржан Самал Нұрболатқызы
- Дата:
Қар. 5, 2020 - Тип достижения:
Олимпиада жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - "Ұлы дала баласы" ұлттық білім сайыстарының Облыстық кезеңінде 2-орын иеленген Сабит Айнұр Жанболатқызы
- Дата:
Қар. 5, 2020 - Тип достижения:
Олимпиада жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - "Ұлы дала баласы" ұлттық білім сайыстарының Облыстық кезеңінде 2-орын иеленген Сапа Гүлдей Ринатқызы
- Дата:
Қар. 5, 2020 - Тип достижения:
Олимпиада жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - "Ұлы дала баласы" ұлттық білім сайыстарының Облыстық кезеңінде 2-орын иеленген Жұмаева Гүлдана Бөкенбайқызы
- Дата:
Қаз. 10, 2019 - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Республикалық - "Ақ бота" интеллектуалдық марафоны 2- орын Базарбай Зульфия
- Дата:
Қаз. 10, 2019 - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Республикалық - "Ақ бота" интеллектуалдық марафоны 2- орын Жолдыбай Қызғалдақ
- Дата:
Қаз. 10, 2019 - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Республикалық - "Ақ бота" интеллектуалдық марафоны 2- орын Сапа Гүлдей
- Дата:
Қаз. 10, 2019 - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Республикалық - "Ақ бота" интеллектуалдық марафоны 2- орын Қайыржан Самал
- Дата:
Наурыз 7, 2019 - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Республикалық - "Тио.кз" Интернет Олимпиада 2-дәрежелі Сапа Гүлдей
- Дата:
Наурыз 7, 2019 - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Республикалық - "Тио.кз" интернет олимпиада 2-дәрежелі Қайыржан Самал
- Дата:
Наурыз 7, 2019 - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Республикалық - "Тио.кз" Интернет Олимпиад 2-дәрежелі Жоныс Ислам
- Дата:
Наурыз 7, 2019 - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Республикалық - "Тio.kz" ұлттық интернет олимпиада 3-дәрежелі Қабылова Гүлжазира
- Дата:
Наурыз 7, 2019 - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Республикалық - "Тio.kz" ұлттық интернет олимпиада 3-дәрежелі Төреханов Мағжан
- Дата:
Наурыз 7, 2019 - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Республикалық - "Тио.кз" Интернет Олимпиада 3-дәрежелі Әбілова Гүлниса
- Дата:
Жел. 6, 2018 - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Аудандық - 2018-2019 оқу жылында жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық олимпиаданың аудандық кезеңінде химия пәнінен белсенділік танытып, жүлделі 2-орынды иеленген 8а-сынып оқушысы Төреханов Мағжан
- Дата:
Жел. 5, 2018 - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Мектепшілік - 2018-2019 оқу жылында жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық олимпиаданың мектепшілік кезеңінде химия пәнінен белсенділік танытып, жүлделі 1-орынды иеленген 8а-сынып оқушысы Төреханов Мағжан
- Дата:
Наурыз 6, 2018 - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Республикалық - "Nio.kz" ұлттық интернет олимпиададан 2-дәрежелі Адайбек Айнұр
- Дата:
- Реймова Багдагул КенжебековнаБастауыш сынып мұғалімі
- Алмуханова Гульнар ТемиргалиевнаДиректордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
- Есенаманова Светлана КасенгалиевнаПедагог-психолог
- Кайболдина Анаргуль МусабековнаБиология пәні мұғалімі
- Тлепина Жанат НурадиновнаАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Кабакова Жанагуль АндреевнаБастауыш сынып мұғалімі
- Балмаханова Айнур ЖаркинбаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Елжан Ақкүміс ЕлжанқызыАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Бакытжанова Эльвира КаржаубайкызыТарих пәні мұғалімі
- Булекова Наталья ВасильевнаБастауыш сынып мұғалімі
- Кульжумурова Нуржамал АмантаевнаТәрбиеші
- Бисенгалиева Наталья МихайловнаБастауыш сынып мұғалімі
- Терекбаева Римма РашитовнаБастауыш сынып мұғалімі
- Бисенова Данагул СержановнаБастауыш сынып мұғалімі
- Нугманова Шолпан СериковнаБастауыш сынып мұғалімі
- Кырыкмылтыкова Менсулу СембаевнаБастауыш сынып мұғалімі
- Туремуратова Гульфайруз ИгорьевнаДене шынықтыру пәні мұғалімі
- Тажиева Камар КумисбаевнаМатематика пәні мұғалімі
- Шоккарина Бану ЕлибаевнаӘлеуметтік педагог
- Медиева Замзагул МаратовнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Кулжанова Лаззат МуратовнаБиология пәні мұғалімі
- Базылбекова Айдана МихаилқызыХимия пәні мұғалімі
- Сактаганова Гулнар КурмангалиевнаФизика пәні мұғалімі
- Асан Жомарт АсанұлыАлғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
- Зайрымбетова Айлакер ШукиралиевнаҰзартылған күн тобының тәрбиешісі
- Нұрмұқан Талғат МақсатұлыДене шынықтыру пәні мұғалімі
- Нуркасымова Гулжан СабитовнаТарих пәні мұғалімі
- Нуркасымов Каржаубай БакытжановичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Бегимова Анаргул ЕлеусизовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Ермекбаев Жанат ЕрболатовичДене шынықтыру пәні мұғалімі
- Кулкаева Алтын СермагамбетовнаГеография пәні мұғалімі
- Нұрмұқан Сандуғаш МақсатқызыҚазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Ынгаев Сагынтай АсылбекулыДене шынықтыру пәні мұғалімі
- Нурмукан Асемгуль НурлановнаБастауыш сынып мұғалімі
- Әбу Сандуғаш ЕрмакқызыТәрбиеші
- Мұрат Аманғос БақытжанұлыДене шынықтыру пәні мұғалімі
- Тажмуханова Жадыра ТулеугалиевнаТехнология пәні мұғалімі
- Жұмағалиева Альбина БерікқызыЭкономика мұғалімі
- Бухашева Айнур МахамбетовнаТәрбиеші
- Балмагамбетова Бибигуль АбуевнаБастауыш сынып мұғалімі
- Байнакова Салтанат АбусеитовнаҚазақ тілі пәні мұғалімі
- Едигеева Акзия АбдуллаевнаТәрбиеші
- Куштаева Жансая НурлыбаевнаКітапханашы
- Жумашева Жайнагуль СагынгалиевнаАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Коптлеуова Кунсулу СабитовнаҚазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Нұраш Гүлдария НұрболатқызыТәрбиеші
- Алмагамбетова Лаура ОспановнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Тәжікен Мереке ӘлібекқызыБастауыш сынып мұғалімі
- Алжанова Алина МухановнаМатематика пәні мұғалімі
- Тукешова Жадра ЖумабаевнаТарих пәні мұғалімі
- Тукишева Шолпан МухановнаДене шынықтыру пәні мұғалімі
- Тумышева Гулнар БолатовнаҚазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Айсұлтан Гүлмира АсланбекқызыАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Балғазиева Гүлсезім МақсатқызыПедагог-психолог
- Токпагамбетова Сандугаш ЕргалиевнаИнформатика пәні мұғалімі
- Ниязова Ляйля КалиевнаХимия және биология пәндері мұғалімі
- Шетихина Ольга СергеевнаХимия және биология пәндері мұғалімі
- Койшигулова Жанар ТугельбаевнаХимия және биология пәндері мұғалімі
- Абдуллина Амангул КазбековнаХимия және биология пәндері мұғалімі
- Кинжатова Райхан ЕсентугеловнаХимия және биология пәндері мұғалімі
- Райымбаева Мейрамкул БектайызовнаХимия және биология пәндері мұғалімі
- Зиннатова Лилия ГабдулхаковнаХимия және биология пәндері мұғалімі
- Тыныбекова Айнагул ИргизбаевнаХимия және биология пәндері мұғалімі
- Жакудина Әлия ЕрғалиқызыХимия және биология пәндері мұғалімі
- Ермұханбетова Қоңырша РахымжанқызыХимия және биология пәндері мұғалімі
- Арыстанбаева Жанат МуратовнаХимия және биология пәндері мұғалімі
- Дайрабаева Айдана КулмырзаевнаХимия және биология пәндері мұғалімі
- Төребай Жұмагүл ТөлеуқызыХимия және биология пәндері мұғалімі
- Лукпанова Жанат ТажгариевнаХимия және биология пәндері мұғалімі
- Конурбаева Гаухар СарсенбаевнаХимия және биология пәндері мұғалімі
- Танибергенова Айжан ЖаймураткызыХимия және биология пәндері мұғалімі
- Жуканова Жайран КиынбаевнаХимия және биология пәндері мұғалімі
- Урындбаев Максат АмангалиевичХимия және биология пәндері мұғалімі
- Каражигитова Роза СагиндыковнаХимия және биология пәндері мұғалімі
- Якуша Татьяна АлександровнаХимия және биология пәндері мұғалімі
- Токмурзина Индира СырлыбаевнаХимия және биология пәндері мұғалімі
- Бахитов Фархад ОмаровичХимия және биология пәндері мұғалімі
- Колохова Маринка НиколаевнаХимия және биология пәндері мұғалімі
- Озёрная Оксана АндреевнаХимия және биология пәндері мұғалімі
- Сарсембаева Гаухар ЗинегабдиновнаХимия және биология пәндері мұғалімі
- Тажмаганбетова Мирамгуль ЖамбыловнаХимия және биология пәндері мұғалімі
- Айтмуханбетова Нурслу УринбасаровнаХимия және биология пәндері мұғалімі
- Жолаева Айгуль БагитбековнаХимия және биология пәндері мұғалімі
- Синенко Анастасия СтепановнаХимия және биология пәндері мұғалімі