Айтбаев Асылбек Коптилеуович
2
Достижений республиканского уровня
Достижений республиканского уровня
7
Достижений учащихся республиканского уровня
Достижений учащихся республиканского уровня
1
Достижений учащихся международного уровня
Достижений учащихся международного уровня
Данные по курсам повышения квалификации
- Дата начала курса:
Қыр. 4, 2023 - Дата окончания курса:
Қыр. 15, 2023 - Тип курса:
Қысқа мерзімді курстар - Уровень:
Облыстық - Место проведения курсов:
"ӨРЛЕУ" БАҰО "АҚ - Тема курсов:
Дизайн және көркемдік модельдеу саласында мұғалімдердің кәсіби құзыреттілігін арттыу
- Дата начала курса:
Қар. 10, 2014 - Дата окончания курса:
Қар. 21, 2014 - Тип курса:
Тағы басқа курстар - Уровень:
Қалалық - Место проведения курсов:
нппк өрлеу - Тема курсов:
"Интеграция предмета "Технология" скурсом "Основы экономики и фининсовой грамотности" в соответсвии
- Дата начала курса:
Қаз. 29, 2018 - Дата окончания курса:
Қар. 7, 2018 - Тип курса:
Тағы басқа курстар - Уровень:
Қалалық - Место проведения курсов:
нппк өрлеу - Тема курсов:
Мәңгі ел идеясы технология сабақтарында оқушыларды ұлттық құндылықтарға тәрбиелеу
- Дата начала курса:
Данные по достижениям
Данные по достижениям учащихся
- Дата:
Ақп. 14, 2024 - Тип достижения:
Конкурс жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - "Жыл мезгілдері" Республикалық сурет байқауының жеңімпаздары
- Дата:
Қаң. 15, 2024 - Тип достижения:
Конкурс жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - "Қыс ғажайыптары" Республикалық сурет байқауының жеңімпаздары
- Дата:
Жел. 24, 2019 - Тип достижения:
Ғылыми-практикалық конференцияның жеңімпазы - Уровень:
Халықаралық - "Заманауи әлемдегі ғылым мен инновацияны дамытудағы жастардың ролі" атты Харлықаралық ғылыми жұмыстар жеңімпазы
- Дата:
Қаз. 21, 2019 - Тип достижения:
Ғылыми жұмыстары конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - "Ғылым фестивалі - 2019" ғылыми жоба байқауы
- Дата:
Қаз. 20, 2018 - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Қалалық - 1 место
- Дата:
Сәуір 25, 2017 - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Республикалық - 1 дәрежелі
- Дата:
Сәуір 25, 2017 - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Республикалық - 1 дәрежелі
- Дата:
Сәуір 25, 2017 - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Республикалық - 2 дәрежелі
- Дата:
Сәуір 25, 2017 - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Республикалық - 2 дәрежелі
- Дата:
Сәуір 25, 2017 - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Республикалық - 1 дәрежелі
- Дата:
- Ербозымова Мирамгул НурлановнаДиректордың орынбасары
- Бердигалиева Айгерим МирамгалиевнаТарих пәні мұғалімі
- Байгутдиева Сания АмиржановнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Альмуханова Жания БалгабаевнаБастауыш сынып мұғалімі
- Мырзагарина Нургул МуратовнаБастауыш сынып мұғалімі
- Конарова Гульмира СагитжановнаБастауыш сынып мұғалімі
- Бозшина Айымгул ЖауынбаевнаҚазақ тілі пәні мұғалімі
- Темиралина Шынар ТынышбаевнаТехнология пәні мұғалімі
- Бибитова Нургуль ТемиржановнаБастауыш сынып мұғалімі
- Ерназарова Меруерт ЕлшибаевнаБастауыш сынып мұғалімі
- Алдиярова Жанагул ЕсенкелдиевнаБастауыш сынып мұғалімі
- Садирова Мольдир АманбаевнаТарих пәні мұғалімі
- Романова Мейрамкул КартаевнаҚазақ тілі пәні мұғалімі
- Канаева Базаркуль ЕркиновнаҚазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Қожан Сәуле ЖанболатқызыБастауыш сынып мұғалімі
- Сатай Дамира АскаровнаАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Ералина Райса ТөлепбергенқызыБастауыш сынып мұғалімі
- Қасым Аққалы СүйіндікқызыБастауыш сынып мұғалімі
- Изгалиева Нурсауле АманжоловнаҚосымша білім беру педагогы
- Тубирова Айгерим ЕрболовнаДене шынықтыру пәні мұғалімі
- Замединова Айкөркем ҚуанышқызыҚазақ тілі пәні мұғалімі
- Керей Гулбахрам ЕрболкызыБастауыш сынып мұғалімі
- Биханова Перизат ТілеужанқызыМатематика пәні оқытушысы
- Сундетов Айберген БауржановичМатематика пәні мұғалімі
- Давлетова Нурсулу КурмановнаОрыс тілі пәні мұғалімі
- Мустафа Куланда ИбашкызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Дүйсенбина Ақбөбек БекболатқызыМатематика пәні мұғалімі
- Өтебаева Ағлен БекайдарқызыИнформатика пәні мұғалімі
- Рышова Жанаргул ЧапаевнаБастауыш сынып мұғалімі
- Алишева Айгул МаксутовнаҚазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Аманғосов Айбек ҚайратұлыАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Азилхан Томирис ТимуркызыАғылшын тілі пәні оқытушысы
- Сарбаева Макпал БауыржановнаАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Талғат Әділет ТалғатұлыЭкология пәні мұғалімі
- Кулынтаева Калка МухамбетжановнаҚазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Сагиндыкова Асемгуль СабыржановнаБастауыш сынып мұғалімі
- Садыкова Бибигуль ХайруллакызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Алшағырова Тұрсынгүл СерікбайқызыФизика пәні мұғалімі
- Тажмаганбетова Мирамгуль ЖамбыловнаХимия және биология пәндері мұғалімі
- Султанова Лаура СериковнаОрыс тілі мен әдебиеті пәні оқытушысы
- Ишаулов Жарас МаратовичДене шынықтыру пәні мұғалімі
- Нағи Гүлнұр СағидұллақызыБастауыш сынып мұғалімі
- Алдамжарова Айгерим БериккалиевнаПедагог-психолог
- Әнди Әділет ЕлтайұлыДене шынықтыру пәні мұғалімі
- Елеусизова Мулдир БукенбаевнаБастауыш сынып мұғалімі
- Талгатулы Бауыржан Дене шынықтыру пәні мұғалімі
- Сәрсенбайқызы Гүлсезім Ағылшын тілі пәні мұғалімі
- Кулгарина Нурслу АбдуалиевнаОрыс тілі пәні мұғалімі
- Шуренбаев Нурбек ОрынбасаровичДене шынықтыру пәні мұғалімі
- Хайруллина Карылгаш ТабысовнаХимия және биология пәндері мұғалімі
- Маратова Оксана МаратқызыАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Тұрғанбаева Гүлбақыт СаматқызыХимия пәні мұғалімі
- Оразова Айнұр ҚартбайқызыМатематика пәні мұғалімі
- Мінайдар Сағымбек БалтабекұлыДене шынықтыру пәні мұғалімі
- Хасенова Айасыл СериковнаПедагогика және психология пәндері мұғалімі
- Жадырасынова Салтанат МанарбековнаПедагог-психолог
- Худайбергенов Нурлан МухтаровичФизика пәні оқытушысы
- Жұмахан Айбану ОрынтайқызыФизика пәні мұғалімі
- Орынбасарова Гүлдана ЕрмекқызыҚазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Назарова Әсемгүл ЕрболқызыӘлеуметтік педагог
- Дәулетбаев Жанболат БатырбекұлыКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Рыбцова Олеся ЛеонидовнаГеография пәні мұғалімі
- Нурмагамбетова Жанат СерикбаевнаТехнология пәні мұғалімі
- Байниязов Мейірбек ХабидуллаұлыТехнология пәні мұғалімі
- Айдар Санат ЕрденұлыТехнология пәні мұғалімі
- Калжанова Акиба ТлеужановнаТехнология пәні мұғалімі
- Камысбаева Куляра СагиновнаТехнология пәні мұғалімі
- Жумабаева Сауле НурбергеновнаТехнология пәні мұғалімі
- Тажмуханова Жадыра ТулеугалиевнаТехнология пәні мұғалімі
- Уразова Алтынгул ЕсенжановнаТехнология пәні мұғалімі
- Жиеналин Берик ЖоламановичТехнология пәні мұғалімі
- Аймукатова Акшат НаурызгалиевнаТехнология пәні мұғалімі
- Темиралина Шынар ТынышбаевнаТехнология пәні мұғалімі
- Сейт Жұлдыз ӨмірзаққызыТехнология пәні мұғалімі
- Аязбаев Серик ИркиновичТехнология пәні мұғалімі
- Танирбергенов Нурдаулет НиязмагамбетовичТехнология пәні мұғалімі
- Жұмабаева Мөлдір ЖұмағалиқызыТехнология пәні мұғалімі
- Откелбаев Конакбай МанатбаевичТехнология пәні мұғалімі
- Бимағамбетова Салтанат ОшақбайқызыТехнология пәні мұғалімі
- Умбетова Мая ЖаксыгалиевнаТехнология пәні мұғалімі
- Оришан Саят БалтабайұлыТехнология пәні мұғалімі
- Сакирова Нурсулу АубакировнаТехнология пәні мұғалімі
- Есмаганбетов Аманкелди ЖумалыевичТехнология пәні мұғалімі
- Жуканова Наргул КинбаевнаТехнология пәні мұғалімі
- Умарова Ажар СарыбаевнаТехнология пәні мұғалімі
- Төлегенова Гүлсара МәтжанқызыТехнология пәні мұғалімі
- Саркулова Айгуль ЖаксылыковнаТехнология пәні мұғалімі
- Аманжолов Азамат НурболатовичТехнология пәні мұғалімі
- Набиева Гулназ БолатбаевнаТехнология пәні мұғалімі
- Сатаева Жанна УсеиновнаТехнология пәні мұғалімі
- Бакишев Мухамбетжан ЖексенбаевичТехнология пәні мұғалімі
- Жангельдинова Алуа СабыржановнаТехнология пәні мұғалімі
- Дильмагамбетова Кундыз ЖолмановнаТехнология пәні мұғалімі
- Шитпанов Нурлан ОрынбасарұлыТехнология пәні мұғалімі
- Баярстанова Асылзат СергазикызыТехнология пәні мұғалімі
- Матеуова Зейнегул ЖаксыгалиевнаТехнология пәні мұғалімі
- Жакеева Самиға БатырқызыТехнология пәні мұғалімі
- Мырзагулова Шолпан МейрхановнаТехнология пәні мұғалімі
- Оспанова Айгуль КулынтаевнаТехнология пәні мұғалімі
- Сағымбаева Жадыра ҚуандықызыТехнология пәні мұғалімі
- Жумабаева Мадина УлыкпановнаТехнология пәні мұғалімі
- Нугаева Бахыт ТуребаевнаТехнология пәні мұғалімі
- Роскидайло Людмила НиколаевнаТехнология пәні мұғалімі
- Қоңыратбаева Асылзат ТасболатқызыТехнология пәні мұғалімі
- Байшағанова Шынар НұрлыбекқызыТехнология пәні мұғалімі
- Алшораз Айгүл СәбитқызыТехнология пәні мұғалімі
- Даулетов Данияр АлдабергеновичТехнология пәні мұғалімі
- Алдасугурова Нагима СабыровнаТехнология пәні мұғалімі
- Ананко Татьяна ВалерьевнаТехнология пәні мұғалімі
- Уразмухамбетова Асель КазиевнаТехнология пәні мұғалімі
- Алмат Ағипа ОрынбекқызыТехнология пәні мұғалімі
- Бекешова Айнагуль КадыргалиевнаТехнология пәні мұғалімі
- Жолдыбай Салтанат БақтыгерейқызыТехнология пәні мұғалімі
- Сансызбаева Айгуль АдилхановнаТехнология пәні мұғалімі
- Бакирова Гулдана ОнбергеновнаТехнология пәні мұғалімі
- Кунахметова Маржан НагашыбаевнаТехнология пәні мұғалімі
- Утепбергенова Айнур ТелибеккызыТехнология пәні мұғалімі