Карамолдина Алтынгул Шектибаевна
3
Достижений республиканского уровня
Достижений республиканского уровня
5
Достижений учащихся республиканского уровня
Достижений учащихся республиканского уровня
Данные по курсам повышения квалификации
- Дата начала курса:
Наурыз 24, 2017 - Дата окончания курса:
Наурыз 25, 2017 - Тип курса:
Жаңартылған білім беру мазмұны - Уровень:
Республикалық - Предмет:
Қазақстан тарихы - Место проведения курсов:
АОО "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДББҰ Педагогикалық шеберлік орталығының Ақтөбе қ. - Тема курсов:
обнавлевка
- Дата начала курса:
Шілде 1, 2017 - Дата окончания курса:
Шілде 19, 2017 - Тип курса:
Жаңартылған білім беру мазмұны - Уровень:
Республикалық - Предмет:
Тарих - Место проведения курсов:
"ӨРЛЕУ" БАҰО "АҚ - Тема курсов:
обновленка
- Дата начала курса:
Данные по достижениям учащихся
- Дата:
Қыр. 29, 2020 - Тип достижения:
Интеллектуалды жарыстың жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - Мектеп оқушылары және колледж студенттері арасында "Отан тарихы" республикалық зияткерлік ойындарда терең білім мен жоғары нәтиже көрсеткені үшін I дәрежелі дипломмен марапатталады
- Дата:
Қыр. 29, 2020 - Тип достижения:
Интеллектуалды жарыстың жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - Мектеп оқушылары және колледж студенттері арасында "Отан тарихы" республикалық зияткерлік ойындарда терең білім мен жоғары нәтиже көрсеткені үшін I дәрежелі дипломмен марапатталады
- Дата:
Қыр. 29, 2020 - Тип достижения:
Интеллектуалды жарыстың жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - Мектеп оқушылары және колледж студенттері арасында "Отан тарихы" республикалық зияткерлік ойындарда терең білім мен жоғары нәтиже көрсеткені үшін I дәрежелі дипломмен марапатталады
- Дата:
Қыр. 21, 2020 - Тип достижения:
Ғылыми жұмыстары конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - Жалпы білім беретін мектептердің 5-6 сынып оқушылар арасында қашықтықтан өткізілген "Достық-2020" облыстық кешенді олимпиадасында өз білімін жоғары дәрежеде көрсеткені үшін
- Дата:
Қыр. 21, 2020 - Тип достижения:
Ғылыми жұмыстары конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - Жалпы білім беретін мектептердің 5-6 сынып оқушылар арасында қашықтықтан өткізілген "Достық-2020" облыстық кешенді олимпиадасында өз білімін жоғары дәрежеде көрсеткені үшін. III дәрежелі диплом
- Дата:
Қыр. 13, 2020 - Тип достижения:
Ғылыми жұмыстары конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - Ғылыми негіздері пәндері бойынша республикалық олимпиаданың қалаық кезеңінде оқушылар арасында қазақстан тарихы пәнінен үздік білім көрсеткені үшін марапатталады
- Дата:
- Назарова Айжан СериковнаАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Тагибергенова Айгуль КуанышкереевнаПедагог-психолог
- Сеитова Айгуль ЖанабаевнаҚазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Мельникова Дарья НиколаевнаДене шынықтыру пәні оқытушысы
- Давлетбаева Гульмира ОлеговнаДиректордың орынбасары
- Жүсіпқалиев Нұрым АсқарұлыАлғашқы әскери және технологиялық дайындық пәні мұғалімі
- Кетебаева Райхан СалауатовнаАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Еденова Айгуль АрстангалиевнаБастауыш сынып мұғалімі
- Жумагулова Лаура КурмангалиевнаМатематика пәні мұғалімі
- Кокшибаева Жанат СагидуллаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Элекова Дана ТуребековнаЗертханашы
- Тарасова Анжелика АнатольевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Оразова Гульжан МахметжановнаБастауыш сынып мұғалімі
- Даулетов Данияр АлдабергеновичТехнология пәні мұғалімі
- Байгалиева Айкундыз ЕсқалиқызыБастауыш сынып мұғалімі
- Сагинаева Гулсезим АмангельдиевнаБастауыш сынып мұғалімі
- Аманкосов Абай ЖолдасбайұлыГеография пәні мұғалімі
- Қанибаева Өскенгүл ТөлеубайқызыИнформатика пәні мұғалімі
- Жолаушыбай Гүләйім НарымбайқызыТарих пәні мұғалімі
- Бакиева Света ҚалдыбекқызыДиректордың орынбасары
- Сагингалиева Бакытгуль ТаскинбаевнаТарих пәні мұғалімі
- Жылқыбаева Аңсаған КөпбайқызыТарих пәні мұғалімі
- Жолдыбаева Акжума НурлановнаТарих пәні мұғалімі
- Тажибаева Самал ЖолдасовнаТарих пәні мұғалімі
- Есекеева Асел БакытбековнаТарих пәні мұғалімі
- Давлетбаева Гульмира ОлеговнаДиректордың орынбасары
- Аймагамбетова Айнұр СегізбайқызыТарих пәні мұғалімі
- Сагинаева Алия МухамбеткалиевнаТарих пәні мұғалімі
- Карасаева Ботакоз СайлаубековнаДиректордың орынбасары
- Хрусталёва Татьяна ИвановнаТарих пәні мұғалімі
- Абдрахимова Лилия АсхатовнаДиректордың орынбасары
- Абдиганиев Баглан РуслановичТарих пәні мұғалімі
- Султанова Замзагул АманжоловнаТарих пәні мұғалімі
- Бакытжанова Эльвира КаржаубайкызыТарих пәні мұғалімі
- Садыкова Айна ЖалгасовнаДиректордың орынбасары
- Девятко Эльмира КауеденовнаТарих пәні мұғалімі
- Сағынай Бақытгүл ШаймерденқызыДиректордың орынбасары
- Көпжан Оразғали МінәжұлыТарих пәні мұғалімі
- Наурзбаева Асемгул НурбековнаТарих пәні мұғалімі
- Кадырова Акерке ЕлубаевнаТарих пәні мұғалімі
- Карагойшина Гульжан СултановнаДиректордың орынбасары
- Атай Нұрсейіт АйтқалиұлыТарих пәні мұғалімі
- Ербозымова Мирамгул НурлановнаДиректордың орынбасары
- Әбдісалам Мейірбек МейрамбекұлыТарих пәні мұғалімі
- Досмағамбетова Айым ШынбайқызыТарих пәні мұғалімі
- Шмидт Анастасия ВикторовнаТарих пәні мұғалімі
- Коканова Гульдана НурадиновнаТарих пәні мұғалімі
- Имашева Раушан РахатовнаТарих пәні мұғалімі
- Тойлыбаев Нариман КыстаубаевичТарих пәні мұғалімі
- Кәлменова Мерейгүл ЖолшорақызыТарих пәні мұғалімі
- Нуркасымова Гулжан СабитовнаТарих пәні мұғалімі
- Тлеулина Айгул РзаевнаДиректордың орынбасары
- Кулкаева Алтын СермагамбетовнаТарих пәні мұғалімі
- Сегизбаева Марал КенжетаевнаТарих пәні мұғалімі
- Нұрмұқан Сандуғаш МақсатқызыДиректордың орынбасары
- Жандуллина Жанар ЖалгасовнаДиректордың орынбасары
- Дусенбаева Гульзира УтепергеновнаТарих пәні мұғалімі
- Давлетова Айсулу ГабдилькаримовнаДиректордың орынбасары
- Кульмурзин Нурлыбек МуафиковичТарих пәні мұғалімі
- Шакимова Алмагуль ТурехановнаТарих пәні мұғалімі
- Таумекенов Карл МухиятовичДиректордың орынбасары
- Мырзағалиева Бақытнұр СәндіғалиқызыТарих пәні мұғалімі
- Жанбулатова Самига ЗахарьевнаТарих пәні мұғалімі
- Тасқожина Гүлназ ЫбраймқызыТарих пәні мұғалімі
- Балгазина Раулия ЖадигеровнаТарих пәні мұғалімі
- Мухамбетова Гульсара МашановнаДиректордың орынбасары
- Закирова Гульжан КиекбаевнаТарих пәні мұғалімі
- Шамгонов Мейрамбек ҚыдырұлыТарих пәні мұғалімі
- Сарыбаева Гүлназ ӘкімжанқызыТарих пәні мұғалімі
- Көпжасар Мерей БеркінұлыТарих пәні мұғалімі
- Жиембекова Салима ИзтаевнаТарих пәні мұғалімі
- Жаксылыкова Сагира АязбаевнаТарих пәні мұғалімі
- Ерматов Аманжол СерикбайулыТарих пәні мұғалімі
- Елентаева Жанот УзакбаевнаТарих пәні мұғалімі
- Кожина Ботагоз КудайбергеновнаТарих пәні мұғалімі
- Амирова Мольдир АманбаевнаТарих пәні мұғалімі
- Ашыкбаев Мадияр МуханбетовичТарих пәні мұғалімі
- Ибраһимова Ақсәуле ИбраһимқызыТарих пәні мұғалімі
- Ережепов Кууат АхметалиевичТарих пәні мұғалімі
- Матышова Бибіажар ҚұндақбайқызыТарих пәні мұғалімі
- Мырзалина Жангул МукажановнаТарих пәні мұғалімі
- Тукешова Жадра ЖумабаевнаТарих пәні мұғалімі
- Есжанов Копабай МендигалиевичТарих пәні мұғалімі
- Зеип Аманжол МаратұлыТарих пәні мұғалімі
- Молдахметова Альбина ЖаксугуловнаТарих пәні мұғалімі
- Садуакасова Лира УликпановнаТарих пәні мұғалімі
- Батыргалиева Айгулим ГабитовнаТарих пәні мұғалімі
- Шляшева Алия БиржановнаТарих пәні мұғалімі
- Дубаева Альбина ЖумагуловнаТарих пәні мұғалімі
- Мамбетова Дария СагидуллаевнаТарих пәні мұғалімі
- Загитова Мирамгул ЗагитовнаТарих пәні мұғалімі
- Бакбергенова Гульнур ТемирхановнаТарих пәні мұғалімі
- Аймурзина Гульназ АскаровнаТарих пәні мұғалімі
- Рыспаева Айнаш АлексеевнаДиректордың орынбасары
- Туйякова Гулмира БалгабаевнаТарих пәні мұғалімі
- Әбдіғапарова Әлия ПауединқызыТарих пәні мұғалімі
- Карагулова Дамира КереевнаТарих пәні мұғалімі
- Уразтаева Асет КуандыковнаДиректордың орынбасары
- Төлеуова Бибігүл ЕлқондықызыДиректордың орынбасары
- Жанпейсова Гулдерайым ИсаевнаТарих пәні мұғалімі
- Муканова Галия БериковнаТарих пәні мұғалімі
- Калымбетова Жанат КуанышбаевнаТарих пәні мұғалімі
- Бисеналина Айжан АлимжановнаТарих пәні мұғалімі
- Жубатканова Сарыалка КенжебаевнаТарих пәні мұғалімі
- Отаралина Нургул МаликовнаТарих пәні мұғалімі
- Кударова Гулден АлтаевнаТарих пәні мұғалімі
- Куленкеев Жанболат ГалымбекулыТарих пәні мұғалімі
- Китарова Айгуль ОрынбасаровнаТарих пәні мұғалімі
- Мухамбедиярова Айман ТлеукабыловнаДиректордың орынбасары
- Диханова Багила ЖонисовнаТарих пәні мұғалімі
- Кусантаева Даурия ЗинитовнаТарих пәні мұғалімі
- Ильясова Айгерим ТинибековнаТарих пәні мұғалімі
- Жұбанышев Әли ТыныштықұлыТарих пәні мұғалімі
- Саликина Гүлбану Мыңжасар ҚызыТарих пәні мұғалімі
- Еркебаева Ақнұр ДәуірбекқызыТарих пәні мұғалімі
- Сәуірбай Асылбек БекесұлыТарих пәні мұғалімі
- Акимов Сагадат МурзагалеевичТарих пәні мұғалімі
- Ерғожин Махарбек АманжолұлыТарих пәні мұғалімі
- Ержан Аманкелді ЕдігеұлыТарих пәні мұғалімі
- Ильясова Жемис ЕрболековнаТарих пәні мұғалімі
- Урындбаев Максат АмангалиевичДиректордың орынбасары
- Кожакова Манар СейткалиевнаТарих пәні мұғалімі
- Елеусизов Ербол ТаймагамбетұлыТарих пәні мұғалімі
- Мухитов Азиз МухамедулыТарих пәні мұғалімі
- Дуйсенбин Есбол КортпанбетовичТарих пәні мұғалімі
- Иманғалиев Айболат ЖонысұлыТарих пәні мұғалімі
- Омаров Жеңісбек БақытұлыТарих пәні мұғалімі
- Мурсенова Гулсезим МаратовнаТарих пәні мұғалімі
- Мыңжан Гүлбану ЖеткербайқызыТарих пәні мұғалімі
- Акдаулетова Зинегул ЖуламановнаТарих пәні мұғалімі
- Кистаубаева Актоты ТурганбаевнаТарих пәні мұғалімі
- Мамбетова Ләззат АяпбергенқызыТарих пәні мұғалімі
- Садуова Орик ТенелбаевнаТарих пәні мұғалімі
- Аманғос Мөлдір БауыржанқызыТарих пәні мұғалімі
- Калиева Кулаш ИзбергеновнаТарих пәні мұғалімі
- Умирова Гульдерай ДосановнаТарих пәні мұғалімі
- Кенжебаева Анар ТулкибаевнаТарих пәні мұғалімі
- Зайнуллина Гулбану МукаратовнаТарих пәні мұғалімі
- Кәкімова Ақсая ЖолдыбайқызыТарих пәні мұғалімі
- Жубанова Актоты ЕрмековнаТарих пәні мұғалімі
- Балаева Тойган СагинбаевнаТарих пәні мұғалімі
- Кеуіл Серік МақсотұлыТарих пәні мұғалімі
- Бакешова Жанна МусаевнаТарих пәні мұғалімі
- Карамбаева Маруся Тарих пәні мұғалімі
- Қайрбаева Бақытнұр ЖанкелдіқызыТарих пәні мұғалімі
- Косназарова Анаргул БакитовнаДиректордың орынбасары
- Әмірханқызы Бұлбұл Тарих пәні мұғалімі
- Жетесов Нуртай АлмасовичТарих пәні мұғалімі
- Габдешева Гулдана ТилековнаТарих пәні мұғалімі
- Мәндібаева Аққойсын СағидуллақызыДиректордың орынбасары
- Альжанова Жанаргуль СериковнаТарих пәні мұғалімі
- Тулеумуханова Диана АмангельдыевнаТарих пәні мұғалімі
- Үсен Жандосым ОңдасынұлыТарих пәні мұғалімі
- Есенбаева Гулнур ЕсенбаевнаТарих пәні мұғалімі
- Мултыкбаева Асель АдылхановнаТарих пәні мұғалімі
- Мамырова Галия ШариевнаТарих пәні мұғалімі
- Алгашбаева Санимай БазарбаевнаТарих пәні мұғалімі
- Кадымбергенова Назгуль РашидовнаТарих пәні мұғалімі
- Жамантаева Раушан СагингалиевнаТарих пәні мұғалімі
- Кенжебаева Айгуль СандигалиевнаТарих пәні мұғалімі
- Байдуллина Лаззат ШыгырбаевнаТарих пәні мұғалімі
- Боранкулова Айсауле ТанаткановнаТарих пәні мұғалімі
- Шындаулет Нұрлан ТалғатұлыТарих пәні мұғалімі
- Садыкова Бибигуль ХайруллакызыДиректордың орынбасары
- Сейфуллин Азамат ЕсенгелдіұлыТарих пәні мұғалімі
- Нурсултанов Серикбай БатикановичДиректордың орынбасары
- Бисенгалиева Алина БисенгалиевнаТарих пәні мұғалімі
- Садыкова Гүлшат БақбергенқызыТарих пәні мұғалімі
- Кудайбергенова Замзагуль СадыковнаТарих пәні мұғалімі
- Кенжебекова Гулистан АюбаевнаДиректордың орынбасары
- Есентаева Гульназ КонуспаевнаДиректордың орынбасары
- Садуанова Жанара УрналдыевнаТарих пәні мұғалімі
- Аязбаева Нурия КайырбековнаТарих пәні мұғалімі
- Бижанов Мурат ТобабергеновичТарих пәні мұғалімі
- Давлеткереев Чингиз СериковичТарих пәні мұғалімі
- Амиров Сарсенбек ДанабайулыТарих пәні мұғалімі
- Мурзагулов Алибек ГавыденовичТарих пәні мұғалімі
- Есингалиева Зада ВалиевнаДиректордың орынбасары
- Карагулова Гульжан БауыржановнаТарих пәні мұғалімі
- Балгазина Гульмира НуралиевнаТарих пәні мұғалімі
- Куанышев Адлет ДаулеткереевичТарих пәні мұғалімі
- Мукашева Венера КенесовнаДиректордың орынбасары
- Сарин Жолды АйсаұлыДиректордың орынбасары
- Кыдралина Алтынгуль АкимжановнаТарих пәні мұғалімі
- Амантаева Актолкын МаденовнаДиректордың орынбасары
- Абдиргазиева Айнур БулекбаевнаТарих пәні мұғалімі
- Орынбасарова Жаннур МамбетовнаТарих пәні мұғалімі
- Тажибаева Салтанат МухтаровнаТарих пәні мұғалімі
- Әбдірахманова Гүлмира ӘсімбекқызыТарих пәні мұғалімі
- Махамбетиярова Жайнагуль ОрынгалиевнаТарих пәні мұғалімі
- Дүйсенғалиева Гүлдана ТалғатқызыДиректордың орынбасары
- Бектлеуова Айнур ТагибергеновнаТарих пәні мұғалімі
- Zhangasiev Issatai KenzhegalievihТарих пәні мұғалімі
- Тлепиева Бибет КанатовнаДиректордың орынбасары
- Аликулова Айнагүл СапаққызыТарих пәні мұғалімі
- Тангирбергенова Несибели УталыкызыТарих пәні мұғалімі
- Енчбай Акгул Тарих пәні мұғалімі
- Биржанова Роза КенжетаевнаТарих пәні мұғалімі
- Ногаева Бахитжан КакимжановнаДиректордың орынбасары
- Турсумбаева Аккенже СлемгалиевнаДиректордың орынбасары
- Кұрман Ақерке ЖеңісқызыТарих пәні мұғалімі
- Турарова Жайнагул КулметеновнаДиректордың орынбасары
- Изматова Шолпан СерикбаевнаДиректордың орынбасары
- Игисенова Гаухар ЖангирхановнаТарих пәні мұғалімі
- Динасилова Айсамал КажимухановнаДиректордың орынбасары
- Карагулов Кайрат СериковичДиректордың орынбасары
- Шотанова Гульжанара ГабдулгалимовнаТарих пәні мұғалімі
- Тұрғамбай Ардақ БағдатқызыТарих пәні мұғалімі
- Жеңіс Амангелді ЖеңісұлыТарих пәні мұғалімі
- Биржанов Рустам АйтугановичТарих пәні мұғалімі
- Курбанова Гулдана СапарбайқызыТарих пәні мұғалімі
- Аккожина Рита СериккалиевнаТарих пәні мұғалімі
- Кульниязова Назым ТалғатқызыДиректордың орынбасары
- Убайдуллаев Исламбек СагидуллаулыТарих пәні мұғалімі
- Отызбаев Нұржан ҒабитұлыТарих пәні мұғалімі
- Нургалиева Бибигуль СагиденовнаТарих пәні мұғалімі
- Орынбасаров Аслан КуандыковичТарих пәні мұғалімі
- Васильева Ақгүл МаксимқызыТарих пәні мұғалімі
- Диярова Аселия АситовнаТарих пәні мұғалімі
- Шәмші Бауыржан ИсаұлыТарих пәні мұғалімі
- Еркебаева Жанаргул УтеукызыДиректордың орынбасары
- Казманов Нурлан КуатовичТарих пәні мұғалімі
- Базеева Жанаргул КанатовнаТарих пәні мұғалімі
- Жексенбаев Акылбек КонысгалиевичТарих пәні мұғалімі
- Жадырасынова Алтынай АлпысбаевнаТарих пәні мұғалімі
- Бисенбиева Гульмира МаликовнаТарих пәні мұғалімі
- Дүйсембі Төребек АсқарұлыТарих пәні мұғалімі
- Есетова Гулмира КонскереевнаТарих пәні мұғалімі
- Мәндібаева Рима УбайдуллақызыТарих пәні мұғалімі
- Конашова Гулзат КурбанбаевнаТарих пәні мұғалімі
- Коломоицев Сергей АлександровичТарих пәні мұғалімі
- Нұржан Ару ЕрланқызыТарих пәні мұғалімі
- Қазыбаев Серік БегімұлыТарих пәні мұғалімі
- Әжіғалиева Бибігүл НұрғазықызыТарих пәні мұғалімі
- Караулбеков Нуржан НуркалыковичДиректордың орынбасары
- Акимова Райгуль НурлановнаТарих пәні мұғалімі