Аманияз Әлия Төлегенқызы
11
Достижений республиканского уровня
Достижений республиканского уровня
1
Достижений международного уровня
Достижений международного уровня
4
Достижений учащихся республиканского уровня
Достижений учащихся республиканского уровня
Данные по аттестациям
- Аттестация:
2020 Жаңажол ЖББОМ (күз)Категория в удостоверении:
Педагог-модератор По должности:
Логопед мұғалім
просмотреть ЭЛЕКТРОННОЕ УДОСТОВЕРЕНИЕ  
Электронное удостоверение
Предыдущие аттестации
- Дата:
Жел. 23, 2020 - Место проведения:
!!!!"Мұғалжар аудандық білім бөлімі" ММ "Жаңажол жалпы білім беретін орта мектебі" КММ - Присвоенная категория:
Педагог-модератор
- Аттестация:
Данные по курсам повышения квалификации
- Дата начала курса:
Ақп. 1, 2023 - Дата окончания курса:
Ақп. 1, 2023 - Тип курса:
Жаңартылған білім беру мазмұны - Уровень:
Облыстық - Предмет:
Психология - Место проведения курсов:
"ӨРЛЕУ" БАҰО "АҚ - Тема курсов:
"Ұрпақтар буыны сабақтастығындағы тәрбие дизайні /синергетикалық аспект/"
- Дата начала курса:
Маусым 6, 2022 - Дата окончания курса:
Маусым 24, 2022 - Тип курса:
Қысқа мерзімді курстар - Уровень:
Республикалық - Место проведения курсов:
АОО "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДББҰ Педагогикалық шеберлік орталығының Ақтөбе қ. - Тема курсов:
Урок русского языка и литературы в школе: фокусы и стратегии улучшений (по развитию предметных компетенций педагогов , формированию функциональной грамотности , созданию инклюзивной среды на уроке, оцениванию учебных достижений учащихся)
- Дата начала курса:
Ақп. 23, 2021 - Дата окончания курса:
Наурыз 5, 2021 - Тип курса:
Қысқа мерзімді курстар - Уровень:
Республикалық - Место проведения курсов:
"ӨРЛЕУ" БАҰО "АҚ - Тема курсов:
"Профессиональная деятельность логопеда в специальных и в общеобразовательных организациях образования"
- Дата начала курса:
Қаз. 5, 2022 - Дата окончания курса:
Қаз. 13, 2022 - Тип курса:
Қысқа мерзімді курстар - Уровень:
Облыстық - Место проведения курсов:
АОО "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДББҰ Педагогикалық шеберлік орталығының Ақтөбе қ. - Тема курсов:
"Аналитические компетенции педагогов школ для улучшения практики преподавания"
- Дата начала курса:
Сәуір 15, 2022 - Дата окончания курса:
Сәуір 22, 2022 - Тип курса:
Тағы басқа курстар - Уровень:
Республикалық - Место проведения курсов:
Педагогикалық шеберлік орталығы - Тема курсов:
"Оқушылардың әлеуметтік дағдыларын дамыту: отбасы, мектеп, мансап"
- Дата начала курса:
Қар. 12, 2018 - Дата окончания курса:
Қар. 21, 2018 - Тип курса:
Тағы басқа курстар - Уровень:
Республикалық - Место проведения курсов:
АО НЦПК "ӨРЛЕУ" - Тема курсов:
"Инклюзивті білім беруді дамыту жағдайындағы білім бері ортасының мазмұны"
- Дата начала курса:
Данные по достижениям
Данные по достижениям учащихся
- Дата:
Жел. 26, 2022 - Тип достижения:
Ғылыми жұмыстары конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - "Жас зерттеуші" ғылыми жоба байқауында ойының ұшқырлығымен ерекшеленіп жүлделі Іорынға ие болғаны үшін марапатталады.
- Дата:
Жел. 13, 2022 - Тип достижения:
Олимпиадалар, байқаулар, чемпионаттар және т.б. қатысушысы - Уровень:
Мектепшілік - "Менің арманымдағы Қазақстан" тақырыбында өткен эссе байқауында "Бас жүлде"
- Дата:
Жел. 13, 2022 - Тип достижения:
Олимпиадалар, байқаулар, чемпионаттар және т.б. қатысушысы - Уровень:
Мектепшілік - "Менің арманымдағы Қазақстан" тақырыбында өткен эссе байқауында "Бас жүлде"
- Дата:
Жел. 12, 2022 - Тип достижения:
Конкурс жеңімпазы - Уровень:
Аудандық - "Тәуелсіз елім-кең байтақ жерім" тақырыбында өткен эссе байқауы
- Дата:
Қар. 30, 2022 - Тип достижения:
Олимпиада жеңімпазы - Уровень:
Аудандық - "SAPSAN" жалпы пәндер бойынша олимпиадасы
- Дата:
Қар. 30, 2022 - Тип достижения:
Олимпиада жеңімпазы - Уровень:
Аудандық - "SAPSAN" жалпы пәндер бойынша олимпиадасы
- Дата:
Қар. 24, 2022 - Тип достижения:
Ғылыми жұмыстар конкурсының жүлдегері - Уровень:
Аудандық - "Зерде" жобалар байқауының аудандық кезеңі, 1дәрежелі диплом
- Дата:
Қар. 21, 2022 - Тип достижения:
Конкурс жеңімпазы - Уровень:
Аудандық - Республикалық жыл оқушысы конкурсының аудандық кезеңінің ІІІ дәрежелі жеңімпазы
- Дата:
Қар. 10, 2022 - Тип достижения:
Ғылыми жұмыстары конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - "Зерде" жобалар байқауының облыстық кезеңі, мақтау қағазы
- Дата:
Қаз. 10, 2022 - Тип достижения:
Конкурс жеңімпазы - Уровень:
Аудандық - "Ең үздік медиатор мектебі" байқауының ІІ дәрежелі жеңімпазы
- Дата:
Қыр. 30, 2022 - Тип достижения:
Конкурс жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - "Мың бала" Мұқағали Мақатаевтың өлеңдерін мәнерлеп оқығаны үшін І дәрежелі диплом
- Дата:
Қыр. 30, 2022 - Тип достижения:
Конкурс жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - "Мың бала" Мұқағали Мақатаевтың өлеңдерін мәнерлеп оқығаны үшін І дәрежелі диплом
- Дата:
Наурыз 14, 2022 - Тип достижения:
Олимпиада жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - "Абай" пәндік олимпиадасы
- Дата:
Мамыр 20, 2019 - Тип достижения:
Олимпиадалар, байқаулар, чемпионаттар және т.б. қатысушысы - Уровень:
Аудандық - Республикалық "Зерде" шығармашылықтжобалар және зерттеу жұмыстарында "Биология,химия,экология" бағыты бойынша
- Дата:
Қаң. 5, 2019 - Тип достижения:
Олимпиадалар, байқаулар, чемпионаттар және т.б. қатысушысы - Уровень:
Аудандық - "Жемқорлықсыз өмір" атты облыстық сырттай бейне роликтер байқауының айдандық кезеңі
- Дата:
Листы наблюдения уроков
- Дата:
Ақп. 6, 2023 - Предмет:
Орыс тілі мен әдебиет - Школа проведения урока:
"Мұғалжар аудандық білім бөлімі" ММ "Жаңажол жалпы білім беретін орта мектебі" КММ - Lesson study зерттеу сабағы
- Дата:
Ақп. 3, 2023 - Предмет:
Орыс тілі мен әдебиеті - Школа проведения урока:
"Мұғалжар аудандық білім бөлімі" ММ "Жаңажол жалпы білім беретін орта мектебі" КММ - Lesson study зерттеу сабағы
- Дата:
Қаң. 30, 2023 - Предмет:
Орыс тілі мен әдебиеті - Школа проведения урока:
"Мұғалжар аудандық білім бөлімі" ММ "Жаңажол жалпы білім беретін орта мектебі" КММ - Lesson study зерттеу сабағы
- Дата:
Қаң. 23, 2023 - Предмет:
Орыс тілі мен әдебиет - Школа проведения урока:
"Мұғалжар аудандық білім бөлімі" ММ "Жаңажол жалпы білім беретін орта мектебі" КММ - Lesson study зерттеу сабағы
- Дата:
- Бекенбаева Лаура БайсалбаевнаБастауыш сынып мұғалімі
- Каужимова Дидар ГубайдоллаевнаМузыка пәні мұғалімі
- Каржаубаева Зергул НурахметовнаДене шынықтыру пәні мұғалімі
- Бектұрғанова Замира БауыржанқызыПедагог-психолог
- Тулеуова Гульжихан ЖексенгалиевнаБастауыш сынып мұғалімі
- Еркинова Дамира ЕркиновнаПедагог-психолог
- Акимадин Мөлдір РусланқызыАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Қарамырзаева Ақниет ЖұмалықызыТәрбиеші
- Раймкулова Айгуль БазарбаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Агниязова Айнура БактыгалиевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Баймагамбетова Назгуль КалабаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Когамбаева Алмажан ТлеубаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Сапиева Назгуль КунакбаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Телина Зоя ЕрекешевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Бакытжанова Лаззат РысбековнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Сейтмағанбетова Шайзада ӨмірзаққызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Казыбаева Назира БукенбаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Курмантаева Марина БорисовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Бабич Татьяна ФедоровнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Алмуханова Гульнар ТемиргалиевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Табулдинова Акгуль МуратбаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Спандиярова Гульмира СатыбалдиевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Балмаханова Айнур ЖаркинбаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Кенжегалиева Орынгуль МуратовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Куспанова Гульнара КадыргужевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Садыкова Айнагул ШалиевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Қиясова Зоя ТаженқызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Тещенко Галина ВикторовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Жұмабаева Замзагул ИтжемесовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Кабидуллаева Назгуль МерекеевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Казиева Индира ЕсенжоловнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Карибаева Нургуль АмановнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Мухиева Айгул КажымовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Иванцова Ольга ИвановнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Бегимова Анаргул ЕлеусизовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Жақсылықова Гүлжазира ҚайратқызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Кузьмина Анна ВладимировнаЛогопед мұғалім
- Мауленбердина Светлана ТемирлановнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Алмагамбетова Лаура ОспановнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Байгутдиева Сания АмиржановнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Каликова Гульнара МухамбетжановнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Гайдай Татьяна ВладимировнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Мыржыкбаева Жанар АблахатовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Свижакова Раиса МихайловнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Рсалина Жанаргуль ХайроллаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Идирисова Гауһар СұлтанбекқызыЛогопед мұғалім
- Аққойшина Әйгерім РахымжанқызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Казахова Алтынай ЕсмырзаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Изтлеуова Жамила ИмляминовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Баранова Наталья АлександровнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Мусина Бакыт РахатовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Жаманова Анар БекжановнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Қайратов Қуандық ҚайратұлыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Уксукбаева Сауле СакыпкериевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Орынбаева Айгуль СабырхановнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Кудайбергенова Айганша АскаровнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Абжанова Калия КайрульевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Сармантаева Жансауле ГаббасовнаЛогопед мұғалім
- Саркулова Жанна ЖанаисовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Сабирова Жазира СеркебаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Кәрібай Әмина ШәкиқызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Апендина Гульжазира ХамитовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Кульгарашева Гульнар ЖаманбаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Альбекова Айнагул БекболатовнаЛогопед мұғалім
- Акбисенова Слушаш ЖумабаевнаЛогопед мұғалім
- Иус Марина АлександровнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Жолтаева Асия ЖиенеевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Нуралина Лиза МахсутовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Құрман Ақкүміс АсылханқызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Оразымбетова Алия СейлхановнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Батырова Жанар СәндібекқызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Серікқалиева Айнұр АрманқызыЛогопед мұғалім
- Мусина Гульнара ТулегеновнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Жабагин Руслан КенжигалиевичОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Ещанова Жадырасын МырзабековнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Туребаева Бибигуль ТураровнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Жұбатқанова Гүлайым ҚуанышқызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Бимагамбетова Баян КожбановнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Жумагалиева Узира ГалимовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Касымова Гульшат ТулешовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Ковалёва Юлия НиколаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Бисенова Анар ОңғарқызыЛогопед мұғалім
- Жаданова Надежда ПетровнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Жарасбаева Ляззат АлтынбековнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Ксенофонтова Рита ИльиничнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Нурмагамбетова Гульзада СултангалиевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Есентюк Таисия СтепановнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Карастекова Диана АнатольевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Есбулганова Орынгуль АмантайкызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Жиенгалиева Аида СериковнаЛогопед мұғалім
- Құрманғазина Гауһар ТөлегенқызыЛогопед мұғалім
- Демеубаева Севара Неъматжон-КизиОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Кунарова Гульсим СагитжановнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Кыныртаева Индира ГалимжановнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Балымова Алмагул ЖаңабайқызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Аймбетова Гульбану ЧапаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Калиева Гульнар БолтайбековнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Әміржан Күміс ҚанатқызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Алейникова Ольга АлександровнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Шакирова Полина НиколаевнаЛогопед мұғалім
- Нәбиева Гүлсая ТалғатқызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Уайсова Акмарал СултанбековнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Мустафа Куланда ИбашкызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Абубакирова Мерует ЖолановнаЛогопед мұғалім
- Абишева Жайнагул МухамбетовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Кокшибаева Жанат СагидуллаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Арипова Жанар АриповнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Тарасова Анжелика АнатольевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Сапенова Гульбану БолатовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Жаныбекова Марзия ШхатовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Дауылбай Алмагүл ҚонысқызыЛогопед мұғалім
- Коптлеуова Зарина НурмухамбетовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Альменова Багдагуль МаксатовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Рпашева Маншук БалкаировнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Калдыбаева Жангуль МендыгалеевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Буцына Галина ГригорьевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Бекенова Райслу ЖумабековнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Байбекова Маншук АмангосовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Султанова Куляш АхметовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Минашева Әзиза ІзмұқанқызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Танаша Лаура АсхатовгаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Мурзагереева Калимат ЖарисаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Кутбанова Раушангуль СкендировнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Кенжалина Галия ЕдигеевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Бекдисинова Сауле УмаргалиевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Садыкова Бибигуль ХайруллакызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Бисенова Шынаргул СагынтаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Сапиева Роза ДуйсенкуловнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Жоламанова Кымбат ЖолмырзаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Тайыр Айдана ТайырқызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Акынжанова Камшат КуанышовнаЛогопед мұғалім
- Жантурина Женисгуль КуанышбаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Ниязова Гульназ КонысбаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Мурунтаева Алмагуль ТемуровнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Токмамбетова Бибигуль КуандыковнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Умарова Молдир ЖанабергеновнаЛогопед мұғалім
- Сайымбетов Максут МералиевичОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Сағынғазы Шарбану ӘділқызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Сармурзина Айгерім НұржанқызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Саркулова Айгүл БайдуллақызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Арыкова Гайша ЖаугашевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Нурмаханова Лэззат ТажмухановнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Наренова Айман МузафаровнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Блинова Раушан СагинбаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Жумалина Зауен МирамбековнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Идирисова Гулназ ДосымқызыЛогопед мұғалім
- Крестяная Марина СеменовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Бекзатханова Галина БекзатханкызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Мүслімова Сара СағындыққызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Ранатова Ақмарал РанатқызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Лаукенова Оркен ДуйсенкызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Күншашева Ботагөз ҚуатқызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Жаманқұлова Ақерке БердібайқызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Аяпова Санья ГалимжановнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Омарова Сабина АсылбековнаЛогопед мұғалім
- Кенжебаева Айымгуль СексенбаевнаЛогопед мұғалім
- Байдосова Марал ТимергалиевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Махамбетова Аида МаратовнаЛогопед мұғалім
- Сембигалиева Салтанат РахметкызыЛогопед мұғалім
- Молдағазина Аманай ҚалижанқызыЛогопед мұғалім
- Жумагазина Рабига ХасеновнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Кенжигалиева Салтанат ЖумабаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Кабулова Гульфия РахматиллаевнаЛогопед мұғалім
- Акбасова Асель МаратовнаЛогопед мұғалім
- Құрманова Гүлназ Логопед мұғалім
- Шалаев Глеб ЮрьевичЛогопед мұғалім
- Шаңытбаева Мөлдір ҒаббасқызыЛогопед мұғалім
- Бижанова Гүлсайран ЖанатовнаЛогопед мұғалім
- Ержан Асел ЕржанкызыЛогопед мұғалім
- Молдагулова Айгуль СапаровнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Исмурзина Динара НабидоллаевнаЛогопед мұғалім
- Жетписова Октябрина БактияровнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Испанова Карлгаш СисангалеевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Кудайбергенова Гульжан КусаиновнаЛогопед мұғалім
- Аманжол Балдай-Құралай СерікқызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Сабу Карина Орыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Сахи Ақбота БерікқызыЛогопед мұғалім
- Болат Нургул ЕрланкызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Едельбаева Эльвира КайратовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Зинешова Ақниет ЖанболатқызыЛогопед мұғалім
- Сарманбаев Темиржан ТемирханулыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Туксубаева Марина ВитальевнаЛогопед мұғалім
- Кыдырова Алия МамишовнаЛогопед мұғалім
- Мұқашева Несібелі СаматқызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Наурызбайқызы Айгүл Логопед мұғалім
- Салменова Бибигуль АмантаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Болысай Динара ТұрарқызынаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Сулейменова Салтанат АбдигалиевнаЛогопед мұғалім
- Дербисова Жанар ТурсынбековнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Сағиева Ақерке БолатбекқызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Ұлықпанова Несібелі ЕрланқызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Артықалина Зарима БердібекқызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Аманжолова Марал СердалыкызыЛогопед мұғалім
- Тағаберген Айдана АділқызыЛогопед мұғалім
- Мусина Гульфара РысгалиевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Тельман Қамар ҒабитқызыЛогопед мұғалім
- Диханбай Арайлым ҚұрманғазықызыЛогопед мұғалім