Бимағамбетова Салтанат Ошақбайқызы
3
Достижений республиканского уровня
Достижений республиканского уровня
6
Достижений учащихся республиканского уровня
Достижений учащихся республиканского уровня
Данные по достижениям
Данные по достижениям учащихся
- Дата:
Қар. 29, 2021 - Тип достижения:
Қашықтық олимпиадасының жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - Жас туристер стансасы ұйымдастыруымен өткізілген лайфхак айдары
- Дата:
Қар. 29, 2021 - Тип достижения:
Қашықтық конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Аудандық - "Жұлдызай"шығармашылық байқауы
- Дата:
Қар. 29, 2021 - Тип достижения:
Суреттер конкурсының жүлдегері - Уровень:
Республикалық - "Қош келдің,жайдарлы жаз"атты республикалық суреттер байқауы
- Дата:
Қар. 29, 2021 - Тип достижения:
Суреттер конкурсының жүлдегері - Уровень:
Республикалық - "Қош келдің,жайдарлы жаз"атты республикалық суреттер байқауы
- Дата:
Қар. 29, 2021 - Тип достижения:
Қашықтық конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Аудандық - "Анама сыйлық"қолөнер сайысы
- Дата:
Қар. 29, 2021 - Тип достижения:
Қашықтық олимпиадасының жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - Педагог порталымен ұйымдастырылған сурет байқауы
- Дата:
Қар. 29, 2021 - Тип достижения:
Қашықтық конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - ПЕдагог-Республикалық озат педагогтар порталы
- Дата:
Қар. 29, 2021 - Тип достижения:
Қашықтық конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - ПЕдагог-Республикалық озат педагогтар порталы
- Дата:
Қаз. 14, 2019 - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Республикалық - Балалар байқауы
- Дата:
Листы наблюдения уроков
- Дата:
Қаз. 13, 2021 - Предмет:
Көркем еңбек - Школа проведения урока:
"Ақтөбе облысының білім басқармасы Алға ауданының білім бөлімі" ММ "Қарақұдық орта мектебі" КММ - Пластикалық пішіндер өнері.Мүсін өнері
- Дата:
Қыр. 13, 2021 - Предмет:
Көркем еңбек - Школа проведения урока:
"Ақтөбе облысының білім басқармасы Алға ауданының білім бөлімі" ММ "Қарақұдық орта мектебі" КММ - Өнердегі заманауи техника мен ғылыми жетістіктер
- Дата:
Қыр. 10, 2021 - Предмет:
Көркем еңбек - Школа проведения урока:
"Ақтөбе облысының білім басқармасы Алға ауданының білім бөлімі" ММ "Қарақұдық орта мектебі" КММ - Қазақстанның дәстүрлі тоқыма өнері
- Дата:
- Сармурзина Ботакөз ӘділжанқызыМатематика пәні оқытушысы
- Пайызова Айсауле СәбитқызыФизика пәні мұғалімі
- Сакебаева Элеонора КенесарыевнаАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Жылкелдиева Молдир МахсетовнаБастауыш сынып мұғалімі
- Иус Марина АлександровнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Шалакашева Гулия НургелдыевнаҚазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Тесленко Людмила АлександровнаБастауыш сынып мұғалімі
- Нурмагамбетова Жанат СерикбаевнаТехнология пәні мұғалімі
- Байниязов Мейірбек ХабидуллаұлыТехнология пәні мұғалімі
- Айдар Санат ЕрденұлыТехнология пәні мұғалімі
- Калжанова Акиба ТлеужановнаТехнология пәні мұғалімі
- Камысбаева Куляра СагиновнаТехнология пәні мұғалімі
- Жумабаева Сауле НурбергеновнаТехнология пәні мұғалімі
- Тажмуханова Жадыра ТулеугалиевнаТехнология пәні мұғалімі
- Уразова Алтынгул ЕсенжановнаТехнология пәні мұғалімі
- Жиеналин Берик ЖоламановичТехнология пәні мұғалімі
- Аймукатова Акшат НаурызгалиевнаТехнология пәні мұғалімі
- Темиралина Шынар ТынышбаевнаТехнология пәні мұғалімі
- Сейт Жұлдыз ӨмірзаққызыТехнология пәні мұғалімі
- Аязбаев Серик ИркиновичТехнология пәні мұғалімі
- Танирбергенов Нурдаулет НиязмагамбетовичТехнология пәні мұғалімі
- Жұмабаева Мөлдір ЖұмағалиқызыТехнология пәні мұғалімі
- Айтбаев Асылбек КоптилеуовичТехнология пәні мұғалімі
- Откелбаев Конакбай МанатбаевичТехнология пәні мұғалімі
- Умбетова Мая ЖаксыгалиевнаТехнология пәні мұғалімі
- Оришан Саят БалтабайұлыТехнология пәні мұғалімі
- Сакирова Нурсулу АубакировнаТехнология пәні мұғалімі
- Есмаганбетов Аманкелди ЖумалыевичТехнология пәні мұғалімі
- Жуканова Наргул КинбаевнаТехнология пәні мұғалімі
- Умарова Ажар СарыбаевнаТехнология пәні мұғалімі
- Төлегенова Гүлсара МәтжанқызыТехнология пәні мұғалімі
- Саркулова Айгуль ЖаксылыковнаТехнология пәні мұғалімі
- Аманжолов Азамат НурболатовичТехнология пәні мұғалімі
- Набиева Гулназ БолатбаевнаТехнология пәні мұғалімі
- Сатаева Жанна УсеиновнаТехнология пәні мұғалімі
- Бакишев Мухамбетжан ЖексенбаевичТехнология пәні мұғалімі
- Жангельдинова Алуа СабыржановнаТехнология пәні мұғалімі
- Дильмагамбетова Кундыз ЖолмановнаТехнология пәні мұғалімі
- Шитпанов Нурлан ОрынбасарұлыТехнология пәні мұғалімі
- Баярстанова Асылзат СергазикызыТехнология пәні мұғалімі
- Матеуова Зейнегул ЖаксыгалиевнаТехнология пәні мұғалімі
- Жакеева Самиға БатырқызыТехнология пәні мұғалімі
- Мырзагулова Шолпан МейрхановнаТехнология пәні мұғалімі
- Оспанова Айгуль КулынтаевнаТехнология пәні мұғалімі
- Сағымбаева Жадыра ҚуандықызыТехнология пәні мұғалімі
- Жумабаева Мадина УлыкпановнаТехнология пәні мұғалімі
- Нугаева Бахыт ТуребаевнаТехнология пәні мұғалімі
- Роскидайло Людмила НиколаевнаТехнология пәні мұғалімі
- Қоңыратбаева Асылзат ТасболатқызыТехнология пәні мұғалімі
- Байшағанова Шынар НұрлыбекқызыТехнология пәні мұғалімі
- Алшораз Айгүл СәбитқызыТехнология пәні мұғалімі
- Даулетов Данияр АлдабергеновичТехнология пәні мұғалімі
- Алдасугурова Нагима СабыровнаТехнология пәні мұғалімі
- Ананко Татьяна ВалерьевнаТехнология пәні мұғалімі
- Алмат Ағипа ОрынбекқызыТехнология пәні мұғалімі
- Бекешова Айнагуль КадыргалиевнаТехнология пәні мұғалімі
- Жолдыбай Салтанат БақтыгерейқызыТехнология пәні мұғалімі
- Сансызбаева Айгуль АдилхановнаТехнология пәні мұғалімі
- Бакирова Гулдана ОнбергеновнаТехнология пәні мұғалімі
- Кунахметова Маржан НагашыбаевнаТехнология пәні мұғалімі
- Утепбергенова Айнур ТелибеккызыТехнология пәні мұғалімі