Қуанышбекова Данагүл Тынықбайқызы
2
Достижений республиканского уровня
Достижений республиканского уровня
4
Достижений учащихся республиканского уровня
Достижений учащихся республиканского уровня
Данные по курсам повышения квалификации
- Дата начала курса:
Қыр. 12, 2022 - Дата окончания курса:
Қыр. 24, 2022 - Тип курса:
Қысқа мерзімді курстар - Уровень:
Республикалық - Место проведения курсов:
Білім беру жүйесінің басшы және ғылыми - Педагогикалық кадырлары біліктілігін арттыратын республикалык институт - Тема курсов:
"Балаларды оқыту және тәрбиелеу"
- Дата начала курса:
Данные по достижениям
Данные по достижениям учащихся
- Дата:
Ақп. 1, 2024 - Тип достижения:
Олимпиадалар, байқаулар, чемпионаттар және т.б. қатысушысы - Уровень:
Республикалық - "Маусымашар-2024" Республикалық фестиваль
- Дата:
Жел. 11, 2023 - Тип достижения:
Олимпиадалар, байқаулар, чемпионаттар және т.б. қатысушысы - Уровень:
Қалалық - Қалалық "Көңілді тапқырлар" лигасы
- Дата:
Қаз. 26, 2023 - Тип достижения:
Олимпиадалар, байқаулар, чемпионаттар және т.б. қатысушысы - Уровень:
Облыстық - Ақтөбе облыстық "Jaidarman Live" жобасы ІІ орын
- Дата:
Қыр. 29, 2023 - Тип достижения:
Олимпиадалар, байқаулар, чемпионаттар және т.б. қатысушысы - Уровень:
Қалалық - "Ақтөбе қалалық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" ММ "Көңілді тапқырлар лигасы" ІІІ орын
- Дата:
Ақп. 23, 2023 - Тип достижения:
Олимпиадалар, байқаулар, чемпионаттар және т.б. қатысушысы - Уровень:
Республикалық - Ақтөбе облыстық "Шексіз шығармашылық" сурет байқауы сертификат
- Дата:
Ақп. 23, 2023 - Тип достижения:
Суреттер конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - Республикалық "Оқушылар шығармашылығы" , "Шексіз шығармашылық" сурет байқауы І орын
- Дата:
Қаң. 22, 2023 - Тип достижения:
Олимпиадалар, байқаулар, чемпионаттар және т.б. қатысушысы - Уровень:
Қалалық - Ақтөбе облысы, Қазақстан КВН Одағы "Маусымашар-2023'
- Дата:
Қаң. 22, 2023 - Тип достижения:
Олимпиадалар, байқаулар, чемпионаттар және т.б. қатысушысы - Уровень:
Қалалық - Ақтөбе облысы, Қазақстан КВН Одағы "Маусымашар-2023"
- Дата:
Жел. 29, 2022 - Тип достижения:
Олимпиадалар, байқаулар, чемпионаттар және т.б. қатысушысы - Уровень:
Облыстық - "Саяхат маусымы" фестивальі , Облыстық "Мектеп лига" ойындары
- Дата:
Жел. 22, 2022 - Тип достижения:
Олимпиадалар, байқаулар, чемпионаттар және т.б. қатысушысы - Уровень:
Қалалық - Ақтөбе қалалық жастар ресурстық орталығы, "Жастар кубогы" арнайы жобасы
- Дата:
Жел. 11, 2022 - Тип достижения:
Олимпиадалар, байқаулар, чемпионаттар және т.б. қатысушысы - Уровень:
Қалалық - "Ақтөбе қалалық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" ММ Көңілді тапқырлар лигасы
- Дата:
Жел. 8, 2022 - Тип достижения:
Сайыс жеңімпазы - Уровень:
Қалалық - "Қалалық Оқушылар сарайы", "Из мусорной кучки - классные штучки" қалалық байқауы ІІІ орын
- Дата:
Жел. 6, 2022 - Тип достижения:
Олимпиадалар, байқаулар, чемпионаттар және т.б. қатысушысы - Уровень:
Қалалық - Қалалық "Жайдарман" ойындары
- Дата:
Қаз. 23, 2022 - Тип достижения:
Сайыс жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - Ақтөбе облыстық "Jaidarman live" Мектеп лигасы Бас Жүлде
- Дата:
Сәуір 29, 2022 - Тип достижения:
Сайыс жүлдегері - Уровень:
Қалалық - Қазақстан "КВН Одағы" Қалалық "Жайдарман" ойындары ІІ орын
- Дата:
Сәуір 21, 2022 - Тип достижения:
Олимпиадалар, байқаулар, чемпионаттар және т.б. қатысушысы - Уровень:
Облыстық - Облыстық "Жайдарман " ойындары
- Дата:
Ақп. 18, 2022 - Тип достижения:
Олимпиадалар, байқаулар, чемпионаттар және т.б. қатысушысы - Уровень:
Қалалық - Қазақстан "КВН Одағы" Қалалық "Жайдарман" ойындары "Ең үздік ойыншы" номинациясы
- Дата:
Ақп. 18, 2022 - Тип достижения:
Сайыс жүлдегері - Уровень:
Қалалық - Қазақстан "КВН Одағы" Қалалық "Жайдарман" ойындары
- Дата:
Ақп. 18, 2022 - Тип достижения:
Олимпиадалар, байқаулар, чемпионаттар және т.б. қатысушысы - Уровень:
Қалалық - Қазақстан "КВН Одағы" Қалалық "Жайдарман" ойындары
- Дата:
Ақп. 11, 2022 - Тип достижения:
Олимпиадалар, байқаулар, чемпионаттар және т.б. қатысушысы - Уровень:
Қалалық - "Көңілді тапқырлар лигасы" ойындары
- Дата:
Ақп. 11, 2022 - Тип достижения:
Олимпиадалар, байқаулар, чемпионаттар және т.б. қатысушысы - Уровень:
Облыстық - Облыстық "Мектеп лига" ойындары
- Дата:
Жел. 14, 2021 - Тип достижения:
Олимпиадалар, байқаулар, чемпионаттар және т.б. қатысушысы - Уровень:
Облыстық - Қазақстан "КВН Одағы" Қалалық "Жайдарман" ойындары
- Дата:
Қаз. 15, 2020 - Тип достижения:
Олимпиадалар, байқаулар, чемпионаттар және т.б. қатысушысы - Уровень:
Республикалық - "Көңілді тапқырлар алаңы" фестивальі
- Дата:
Сәуір 10, 2020 - Тип достижения:
Сайыс жеңімпазы - Уровень:
Қалалық - КТК ойындары. "Үздік ойыншы" номинациясы
- Дата:
Наурыз 3, 2020 - Тип достижения:
Олимпиадалар, байқаулар, чемпионаттар және т.б. қатысушысы - Уровень:
Облыстық - "Маусымашар-2020" облыстық фестивальінің қатысушысы
- Дата:
Қар. 13, 2019 - Тип достижения:
Олимпиадалар, байқаулар, чемпионаттар және т.б. қатысушысы - Уровень:
Облыстық - "Көңілді тапқырлар алаңы" Орал КТА лигасының ойындары.
- Дата:
Листы наблюдения уроков
- Дата:
Жел. 15, 2022 - Предмет:
Қосымша білім беру - Школа проведения урока:
"Ақтөбе қаласының білім бөлімі" ММ "Мәлік Ғабдуллин атындағы №70 жалпы білім беретін орта мектеп" КММ - Тәуелсіздік күніне арналған "Мен өз елімнің патриотымын" атты патриоттық әндер байқауы
- Дата:
Жел. 14, 2022 - Предмет:
Қосымша білім беру - Школа проведения урока:
"Ақтөбе қаласының білім бөлімі" ММ "Мәлік Ғабдуллин атындағы №70 жалпы білім беретін орта мектеп" КММ - "Жас Ұлан" Бірыңғай жасөспірімдер мен балалар ұйымына қабылдау жиыны
- Дата:
- Наренов Есет АсаубекұлыДене шынықтыру пәні мұғалімі
- Әбденов Жасұлан НұрлыбекұлыДене шынықтыру пәні мұғалімі
- Курманалина Жанар АбибуллаевнаМатематика пәні мұғалімі
- Табанова Молдир ЕрболатовнаАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Скаков Алтынбек БакытовичДене шынықтыру пәні мұғалімі
- Мороз Назарбек НұрбекұлыДене шынықтыру пәні мұғалімі
- Умбетова Жанат КалкамановнаАғылшын тілі пәні оқытушысы
- Айтпанбетова Мадира МырзалиевнаБастауыш сынып мұғалімі
- Тлеулина Айкерим АрыстанбаевнаҚазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Махамбет Шамшырақ ТоматқызыБастауыш сынып мұғалімі
- Асан Жазира АсанқызыМатематика пәні мұғалімі
- Сатаева Айымгүл ХайрұллақызыБастауыш сынып мұғалімі
- Есенжулова Назерке ЕркабыловнаАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Әбіл Арайлым ҒабиденқызыАғылшын тілі пәні оқытушысы
- Ескалиева Жазира ТемирхановнаДене шынықтыру пәні мұғалімі
- Газизова Ажар РахимжановнаБастауыш сынып мұғалімі
- Орысбай Аягөз ОрысбайқызыБастауыш сынып мұғалімі
- Мукасова Молдир ЕлтаевнаБастауыш сынып мұғалімі
- Алмағанбетова Луна ӘлімбайқызыҚазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Едигенова Бахыткуль КуттыбаевнаТәрбиеші
- Елемесова Асем НурбековнаПедагог-психолог
- Бижанова Айзат АмантаевнаБастауыш сынып мұғалімі
- Ермагамбетова Лаура ТоктаркызыТәрбиеші
- Жәнібекова Рыскүл КенжебекқызыБастауыш сынып мұғалімі
- Ильясова Меруерт БолатовнаБастауыш сынып мұғалімі
- Мурзагулова Гулим ПархатовнаГеография пәні мұғалімі
- Ахметханова Айгерым АмантаевнаАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Кребаева Замзагуль СарсенбаевнаТәлімгер
- Гайсина Ләззат АянқызыТәлімгер
- Жиембаева Алия СаиновнаТәлімгер
- Нұрмағанбет Алмагүл БақтығалиқызыТәлімгер
- Хуанар Қундыз Тәлімгер
- Жолкатова Динара БулатовнаТәлімгер
- Камбарова Салтанат АманжоловнаТәлімгер
- Тажибаева Мунира БауржановнаТәлімгер
- Туребаева Айгул АмангалиевнаТәлімгер
- Сейтмаганбетова Гульдана АртыкбаевнаТәлімгер
- Теміржанова Алтынай АсанқызыТәлімгер
- Мунайтбасова Жулдыз ТемирхановнаТәлімгер
- Жанбосынова Гүлжазира ЖеткергенқызыТәлімгер
- Әбдіқалықова Баян АманқосқызыТәлімгер
- Телебаева Жибек КазбековнаТәлімгер
- Байжарыққызы Раушан Тәлімгер
- Кувандыкова Арайлым ДжалгасбаевнаТәлімгер
- Әндіжанов Қазыбек ИсламғалиұлыТәлімгер
- Умарова Камила АлтынбекқызыТәлімгер