Убниямов Жаксыгали Сисембаевыич
2
Достижений республиканского уровня
Достижений республиканского уровня
- Тагиберген Жайна ТагибергеновнаФизика пәні мұғалімі
- Әбдіғалиева Құралай НұрадинқызыХимия пәні оқытушысы
- Оспанова Гүлім ТойбазарқызыФизика пәні мұғалімі
- Оразаева Рыскул ТолепбаевнаИнформатика пәні мұғалімі
- Бисенгалиева Актоты ШуреновнаБастауыш сынып мұғалімі
- Ермекова Гулназира КенжесовнаҚазақ тілі мен әдебиеті пәні оқытушысы
- Дуйсенгалиева Сания ЗиноллаевнаМузыка пәні мұғалімі
- Мажитова Алтын КайраткызыБастауыш сынып мұғалімі
- Амандыкова Индира АмангельдиновнаАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Бегалина Жумагуль БактыбаевнаБастауыш сынып мұғалімі
- Икрамшина Гульжанар БолатовнаӘлеуметтік педагог
- Мубаракова Акгуль АлтаевнаБастауыш сынып мұғалімі
- Умирзакова Зинеп ТемиржановнаҚосымша білім беру педагогы
- Аниева Асель МунликовнаБастауыш сынып мұғалімі
- Азиева Анар ТлеубаевнаБастауыш сынып мұғалімі
- Жарылғасова Жаңылсын МайланқызыБастауыш сынып мұғалімі
- Әли Гүлжанат ҚалдыбайқызыИнформатика пәні мұғалімі
- Сактаганова Айдана КадыргалиевнаДене шынықтыру пәні мұғалімі
- Алимагамбетова Жанар ЖолмурзаевнаҚазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Камбарова Салтанат АманжоловнаТәлімгер
- Улукпанова Жанат МахсатовнаАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Байғазина Дария СатқарбекқызыБастауыш сынып мұғалімі
- Мұртаза Шадияр МахсұтұлыИнформатика пәні мұғалімі
- Тұржан Ақбота ТәңірбергенқызыМатематика пәні мұғалімі
- Үмбеталин Асқар БабырашұлыАлғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
- Сагиндыков Темирхан АйдархановичАлғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
- Молдагулов Мурат МолдагуловичАлғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
- Жексенбаев Едил КуанышовичАлғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
- Асан Жомарт АсанұлыАлғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
- Сраж Серік АманжолұлыАлғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
- Жиеналин Берик ЖоламановичАлғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
- Мадетхан Нұрбол Алғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
- Медеубаев Нурлан ТулепбергеновичАлғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
- Ковалёв Сергей ВикторовичАлғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
- Капетов Аяпберген СаиновичАлғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
- Шабилов Ермек БерикпаевичАлғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
- Канатбай Максат КанатбайулыАлғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
- Куценко Александр ВасильевичАлғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
- Суиндиков Даурен ЕрлановичАлғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
- Баймуханов Абилхан ЖалгасбаевичАлғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
- Амандыков Тулемес МагаджановичАлғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
- Елубаев Жанбулат РахимовичАлғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
- Калиев Булат БисембаевичАлғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
- Сарманов Алтынбек КумекбаевичАлғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
- Сапахов Женис КайратовичАлғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
- Мергалиев Ерлан АдилхановичАлғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
- Джантуреев Куаныш СамбаевичАлғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
- Байдильдин Сабыржан ЖакеновичАлғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
- Кенесбаев Серик ЖаркынбековичАлғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
- Мерзин Рустам НаиловичАлғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
- Байтлесов Берик АхраповичАлғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
- Шайжанов Бекзат БауржановичАлғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы