Атыраубаева Гулдана Куанышевна
12
Достижений республиканского уровня
Достижений республиканского уровня
6
Достижений международного уровня
Достижений международного уровня
12
Достижений учащихся республиканского уровня
Достижений учащихся республиканского уровня
10
Достижений учащихся международного уровня
Достижений учащихся международного уровня
Данные по аттестациям
- Аттестация:
"Ақтөбе қаласының білім бөлімі" "№56 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесіПрежняя категория:
ЕкіншіКатегория в удостоверении:
Педагог-модератор По должности:
География пәні мұғалімі
просмотреть ЭЛЕКТРОННОЕ УДОСТОВЕРЕНИЕ  
Электронное удостоверение
Предыдущие аттестации
- Дата:
Наурыз 28, 2014 - Место проведения:
«Ақтөбе облысының білім басқармасы Темір ауданының білім бөлімі» ММ «Бабатай негізгі орта мектебі» КММ - Присвоенная категория:
Екінші
- Дата:
Наурыз 1, 2014 - Место проведения:
"Ақтөбе қаласының білім бөлімі" ММ "№56 жалпы орта білім беретін мектеп" КММ - Присвоенная категория:
Екінші
- Дата:
Наурыз 1, 2014 - Место проведения:
"Ақтөбе қаласының білім бөлімі" ММ "№56 жалпы орта білім беретін мектеп" КММ - Присвоенная категория:
Екінші
- Аттестация:
Данные по курсам повышения квалификации
- Дата начала курса:
Қыр. 29, 2023 - Дата окончания курса:
Қыр. 29, 2023 - Тип курса:
Қысқа мерзімді курстар - Уровень:
Облыстық - Место проведения курсов:
"ӨРЛЕУ" БАҰО "АҚ - Тема курсов:
"Қазақ халқының ұлттық құндылықтары арқылы жас ұрпақтың рухани қасиеттерін қалыптастыру"
- Дата начала курса:
Ақп. 27, 2023 - Дата окончания курса:
Ақп. 28, 2023 - Тип курса:
Қысқа мерзімді курстар - Уровень:
Облыстық - Место проведения курсов:
"ӨРЛЕУ" БАҰО "АҚ - Тема курсов:
"Жаратылыстану пәндерін оқыту ерекшеліктері"
- Дата начала курса:
Қыр. 22, 2022 - Дата окончания курса:
Қыр. 22, 2022 - Тип курса:
Қысқа мерзімді курстар - Уровень:
Республикалық - Место проведения курсов:
ҚР Білім және ғылым министрлігінің Республикалық қосымша білім беру оқу-әдістемелік орталығы - Тема курсов:
Основы цифровой грамотности и профессиональной работы в АИС "Күнделік" для учителей общеобразовательных школ Казахстана
- Дата начала курса:
Там. 1, 2022 - Дата окончания курса:
Там. 26, 2022 - Тип курса:
Тағы басқа курстар - Уровень:
Республикалық - Место проведения курсов:
«Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДББҰ Педагогикалық шеберлік орталығында педагогтердің біліктілігін арттыру білім беру бағдарламасы - Тема курсов:
"Мектептегі география сабағы:басымдықтар және жетілдіру стратегиялары"\педагогтердің пәндік құзіреттіліктерін дамыту,функционалдық сауаттылықты қалыптастыру,сабақта инклюзивті білім беру ортасын құру,оқушылардың оқу жетістіктерін бағалау бойынша\
- Дата начала курса:
Мамыр 16, 2022 - Дата окончания курса:
Мамыр 27, 2022 - Тип курса:
Қысқа мерзімді курстар - Уровень:
Республикалық - Место проведения курсов:
"ӨРЛЕУ" БАҰО "АҚ - Тема курсов:
Инклюзивті білім беру жағдайында жұмыс істейтін педагогтің кәсіби құзіреттілігін дамыту
- Дата начала курса:
Там. 24, 2021 - Дата окончания курса:
Там. 24, 2021 - Тип курса:
Қысқа мерзімді курстар - Уровень:
Республикалық - Место проведения курсов:
"ӨРЛЕУ" БАҰО "АҚ - Тема курсов:
Педагогтердің цифрлық құзырлығын дамыту №12213
- Дата начала курса:
Қыр. 21, 2020 - Дата окончания курса:
Қаз. 2, 2020 - Тип курса:
Жаңартылған білім беру мазмұны - Уровень:
Облыстық - Предмет:
География - Место проведения курсов:
"ӨРЛЕУ" БАҰО "АҚ - Тема курсов:
География және Жаратылыстану пәндері бойынша педагог кадрлардың біліктілігін арттыру білім беру
- Дата начала курса:
Мамыр 27, 2019 - Дата окончания курса:
Маусым 7, 2019 - Тип курса:
Деңгейлік курстар - Уровень:
Облыстық - Место проведения курсов:
"ӨРЛЕУ" БАҰО "АҚ - Тема курсов:
География пәнін оқытуда критериалды бағалау жүйесін еңгізудің оқу әдістемелік негіздері
- Дата начала курса:
Қар. 10, 2018 - Дата окончания курса:
Қар. 10, 2018 - Тип курса:
Қысқа мерзімді курстар - Уровень:
Қалалық - Место проведения курсов:
"ӨРЛЕУ" БАҰО "АҚ - Тема курсов:
"Педагогтың 4К кәсіби құзыреттілігін дамыту"
- Дата начала курса:
Данные по достижениям
Данные по достижениям учащихся
- Дата:
Жел. 4, 2023 - Тип достижения:
Ғылыми-практикалық конференцияның жеңімпазы - Уровень:
Халықаралық - Қазіргі және Болашақ туралы ғылым атты оқушылар мен студенттерге және жас ғалымдар мен жас зерттеушілерге арналған XIII Республикалық ғылыми -тәжірибелік конференциясының жеңімпазы
- Дата:
Қар. 15, 2023 - Тип достижения:
Олимпиада жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - "Абай" пәндік олимпиадасының қалалық кезеңіне қатысып I Дәрежелі орынға ие болғаны үшін марапатталады
- Дата:
Қар. 15, 2023 - Тип достижения:
Олимпиада жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - "Абай" пәндік олимпиадасының қалалық кезеңіне қатысып I Дәрежелі орынға ие болғаны үшін марапатталады
- Дата:
Қар. 15, 2023 - Тип достижения:
Олимпиада жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - "Абай" пәндік олимпиадасының қалалық кезеңіне қатысып I Дәрежелі орынға ие болғаны үшін марапатталады
- Дата:
Мамыр 12, 2023 - Тип достижения:
Ғылыми жұмыстары конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Халықаралық - "Жас зерттеуші"атты оқушылар мен жоғары және орта білім алушылар арасында өткізілген ғылыми жоба байқауында ойының ұшқырлығымен ерекшеленгені үшін марапатталады.
- Дата:
Қаз. 31, 2022 - Тип достижения:
Олимпиада жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - БІЛІМ ОЛИМПИАДАСЫ атты оқушылар мен студенттерге арналған IV Республикалық пәндік олимпиадасының жеңімпазы
- Дата:
Сәуір 28, 2022 - Тип достижения:
Конференция жеңімпазы - Уровень:
Халықаралық - "Ғылым мен Жастар -Табысты болашақтың сенімді кепілі"атты оқушылар мен студенттерге және жас ғалымдар мен жас зерттеушілерге арналған X Республикалық ғылыми-тәжірибелік конференцияның I Дәрежелі Диплом жеңімпазы
- Дата:
Ақп. 18, 2022 - Тип достижения:
Қашықтық олимпиадасының жеңімпазы - Уровень:
Қалалық - "BILGEN ALAMAN" Республикасының олимпиадасының іріктеу кезеңіне қатысып,келесі кезеңге өткендігін дәлелдейді.
- Дата:
Мамыр 5, 2021 - Тип достижения:
Ғылыми-практикалық конференцияның жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - Студенттер мен 7-11 класс оқушыларына,жас ғалымдар мен жас зерттеушілерге арналған "Жас ғалым-2021"атты облыстық ғылыми -тәжірибелік конференцияның жеңімпазы
- Дата:
Сәуір 24, 2020 - Тип достижения:
Олимпиада жеңімпазы - Уровень:
Халықаралық - Награждена за высокие показатели в Международный олимпиаде по предмету география. Диплом I Степени
- Дата:
Наурыз 30, 2020 - Тип достижения:
Ғылыми-практикалық конференцияның жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - Қазақстан Республикасы Кіші Ғылым Академиясының 24-ші Облыстық ғылыми-тәжірибелік конференциясына өз баяндамасын ұсынғаны үшін марапатталады .
- Дата:
Ақп. 20, 2020 - Тип достижения:
Олимпиадалар, байқаулар, чемпионаттар және т.б. қатысушысы - Уровень:
Облыстық - 1-10 сынып оқушыларының зерттеу жұмыстары меншығармашылық жобалары жарысына белсенді қатысқаны үшін алғыс хат
- Дата:
Қаң. 30, 2020 - Тип достижения:
Ғылыми жұмыстары конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - SMART GENERATION атты республикалық ашық ғылыми практикалық конференцияға белсене қатысып өзіндік шығармашылық іскерлігін танытты. I дәрежелі Диплом
- Дата:
Қаң. 30, 2020 - Тип достижения:
Ғылыми-практикалық конференцияның жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - SMART GENERATION атты республикалық ашық ғылыми практикалық конференцияға белсене қатысып өзіндік шығармашылық іскерлігін танытты. I дәрежелі Диплом
- Дата:
Жел. 13, 2019 - Тип достижения:
Олимпиада жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - Победитель II Республиканской олимпиады (I Сезон)по географий Диплом II Место
- Дата:
Жел. 13, 2019 - Тип достижения:
Олимпиада жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - Победитель II Республиканской олимпиады (I Сезон)по географий Диплом I Место
- Дата:
Жел. 13, 2019 - Тип достижения:
Олимпиада жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - Победитель II Республиканской олимпиады (I Сезон)по географий Диплом I Место
- Дата:
Жел. 13, 2019 - Тип достижения:
Олимпиада жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - Победитель II Республиканской олимпиады (I Сезон)по географий. Диплом II Место
- Дата:
Жел. 13, 2019 - Тип достижения:
Олимпиада жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - Победитель II Республиканской олимпиады (I Сезон)по географий Диплом II Место
- Дата:
Жел. 6, 2019 - Тип достижения:
Олимпиада жеңімпазы - Уровень:
Қалалық - ғылыми негіздері пәндері бойынша республикалық олимпиаданың қалалық кезеңінде география пәнінен үздік білім көрсеткені үшін
- Дата:
Сәуір 12, 2019 - Тип достижения:
Олимпиадалар, байқаулар, чемпионаттар және т.б. қатысушысы - Уровень:
Халықаралық - за занятое I место в международном игровом конкурсе Диплом I Место
- Дата:
Сәуір 12, 2019 - Тип достижения:
Конкурс жеңімпазы - Уровень:
Халықаралық - за занятое II место в международном игровом конкурсе Диплом III Место
- Дата:
Сәуір 12, 2019 - Тип достижения:
Конкурс жеңімпазы - Уровень:
Халықаралық - за занятое III место в международном игровом конкурсе
- Дата:
Сәуір 11, 2019 - Тип достижения:
Олимпиадалар, байқаулар, чемпионаттар және т.б. қатысушысы - Уровень:
Халықаралық - Участвовала в международном игре-конкурсе 2019 года. Сертификат
- Дата:
Сәуір 11, 2019 - Тип достижения:
Олимпиадалар, байқаулар, чемпионаттар және т.б. қатысушысы - Уровень:
Халықаралық - Участвовала в международном игре-конкурсе 2019 года. Сертификат
- Дата:
Сәуір 11, 2019 - Тип достижения:
Қашықтық конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Халықаралық - Участвовала в международном игре-конкурсе 2019 года. Сертификат
- Дата:
Ақп. 20, 2019 - Тип достижения:
Қашықтық олимпиадасының жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - "Қазақстан ұстаздары"қоғамымен ұйымдастырылған "География пәні бойынша"республикалық қашықтық олимпиадаға қатысып, жоғары көрсеткіштерді иеленгені үшін марапатталады. II дәрежелі Диплом
- Дата:
Қар. 15, 2018 - Тип достижения:
Олимпиадалар, байқаулар, чемпионаттар және т.б. қатысушысы - Уровень:
Облыстық - Қ.Р Кіші Ғылым Академиясының 23-ші облыстық ғылыми-тәжірибелік конференциясына белсене қатысқаны үшін беріледі.Сертификат
- Дата:
Листы наблюдения уроков
- Дата:
Наурыз 12, 2020 - Предмет:
География - Школа проведения урока:
"Ақтөбе қаласының білім бөлімі" ММ "№56 жалпы орта білім беретін мектеп" КММ - Қазақстанның табиғи әлеуеттік потенциалы
- Дата:
Наурыз 5, 2020 - Предмет:
География - Школа проведения урока:
"Ақтөбе қаласының білім бөлімі" ММ "№56 жалпы орта білім беретін мектеп" КММ - Мемлекет территориясының морфологиясы
- Дата:
Наурыз 3, 2020 - Предмет:
География - Школа проведения урока:
"Ақтөбе қаласының білім бөлімі" ММ "№56 жалпы орта білім беретін мектеп" КММ - Дүниежүзінің тарихи - мәдени аймақтары
- Дата:
- Туысова Актоты ЕрсаиновнаСызу пәні мұғалімі
- Ахметова Умыт КуанышевнаБастауыш сынып мұғалімі
- Раймкулова Айгуль БазарбаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Ташан Ажар МуратовнаАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Сырлыбаева Алмагул ИмамадиновнаАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Кинадинов Конысбек ШамшадиновичДене шынықтыру пәні мұғалімі
- Биктурлин Алмаз ШенибаевичДене шынықтыру пәні мұғалімі
- Аққали Әліби АрхимедұлыДене шынықтыру пәні мұғалімі
- Жандауова Махаббат ТаңжарбайқызыБастауыш сынып мұғалімі
- Издибаева Гульфия СержановнаДене шынықтыру пәні мұғалімі
- Мулкаман Ілияс МақсимұлыДене шынықтыру пәні мұғалімі
- Утепова Забия УрынтаевнаМатематика пәні мұғалімі
- Руссу Галина ВасильевнаГеография пәні мұғалімі
- Уразалиева Гулпаршин ХоджановнаАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Сарин Еркін БисенбайұлыИнформатика пәні мұғалімі
- Жоламанова Гульжайна СериковнаАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Мауленбергенова Шынар МауленбергеновнаҚазақ тілі пәні мұғалімі
- Нетуллина Айша СагинаевнаБастауыш сынып мұғалімі
- Тоқ Әлия АмантайқызыӘлеуметтік педагог
- Жүсіп Әсемжан МедетқызыПедагог-психолог
- Сагингалиева Гульназия АмангелдиевнаПедагог-психолог
- Нуркасимова Алима БакитовнаБастауыш сынып мұғалімі
- Жетыбаева Зумрад БектемировнаБастауыш сынып мұғалімі
- Арыстанова Толкын БулекбайовнаБастауыш сынып мұғалімі
- Қуандықов Қайсар АқынсейтұлыМатематика пәні мұғалімі
- Камиева Толкын ГаббасовнаМузыка пәні мұғалімі
- Турсунова Наталья ДмитриевнаБастауыш сынып мұғалімі
- Дүсіпова Айгүл ЗейноллақызыИнформатика пәні мұғалімі
- Тулеугазина Улпан НаймановнаПедагог-ассистент
- Балтасова Канымгуль ЖукеновнаКітапхана меңгерушісі
- Танирбергенова Меруерт ЖарасовнаАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Срымова Алия СерікқызыАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Даутова Амангул ТабылдиевнаҚазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Пыхтеев Виктор НиколаевичДене шынықтыру пәні мұғалімі
- Жабасова Бибінұр НұрбекқызыҚазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Әбдікәдірова Қарылғаш БақытжанқызыФизика пәні мұғалімі
- Сатанова Жазира АмантайқызыПедагог-психолог
- Исенгалиева Айгуль ЕржановнаГеография пәні мұғалімі
- Альбекова Айнагуль ПронзаевнаГеография пәні мұғалімі
- Жангожина Самал НурмухановнаГеография пәні мұғалімі
- Хамитова Жулдыз ЖакебаевнаГеография пәні мұғалімі
- Жантөре Мағрипа ҚалдыбайқызыГеография пәні мұғалімі
- Қаршығин Әділет ҚонысбайұлыГеография пәні мұғалімі
- Зинуллаұлы Файзулла География пәні мұғалімі
- Ракишева Анара АрыстангалиевнаГеография пәні мұғалімі
- Козбагарова Айганым КереевнаГеография пәні мұғалімі
- Ахетов Аскар КуантаевичГеография пәні мұғалімі
- Жексенов Сакен ЖузумбековичГеография пәні мұғалімі
- Тлеумбет Данагүл БекболатқызыГеография пәні мұғалімі
- Уразова Эльнара ЕркиновнаГеография пәні мұғалімі
- Мырзағали Ербақыт ЖиенғалиұлыГеография пәні мұғалімі
- Тюлюбаева Айслу ЭдильхановнаГеография пәні мұғалімі
- Скакова Акселеу ГаниевнаГеография пәні мұғалімі
- Назаров Кайрат АмангосовичГеография пәні мұғалімі
- Сапарова Жадыра МуханбетказиевнаГеография пәні мұғалімі
- Кулкаева Алтын СермагамбетовнаГеография пәні мұғалімі
- Кусепбергенова Тилектес ОнгаровнаГеография пәні мұғалімі
- Хайтмухамедова Гулжайна АтагуллаевнаГеография пәні мұғалімі
- Дусенбаева Гульзира УтепергеновнаГеография пәні мұғалімі
- Ленингер Ольга ВикторовнаГеография пәні мұғалімі
- Бегимбетова Гулжахан ТажмуратовнаГеография пәні мұғалімі
- Власенко Валерий АлексеевичГеография пәні мұғалімі
- Мырзағалиева Бақытнұр СәндіғалиқызыГеография пәні мұғалімі
- Садуақасов Аслан АбзалұлыГеография пәні мұғалімі
- Жолмуратова Асыл КабеновнаГеография пәні мұғалімі
- Айтмаганбетов Жанболат ОспановичГеография пәні мұғалімі
- Балгазина Раулия ЖадигеровнаГеография пәні мұғалімі
- Руссу Галина ВасильевнаГеография пәні мұғалімі
- Макенов Берик СериковичГеография пәні мұғалімі
- Габдуллина Гулсара АубакировнаГеография пәні мұғалімі
- Успанова Гулсезим АмангельдиноваГеография пәні мұғалімі
- Ордабаева Жұлдыз БақытқызыГеография пәні мұғалімі
- Балгарина Саржан АзишаневнаГеография пәні мұғалімі
- Каюпова Жазира ЖанболатовнаГеография пәні мұғалімі
- Тауманова Гулдаурен АнарбековнаГеография пәні мұғалімі
- Курмангалиева Жанслу КангереевнаГеография пәні мұғалімі
- Қонысбай Айнагүл ҒалымжанқызыГеография пәні мұғалімі
- Аманкулова Айголек ТерекбаевнаГеография пәні мұғалімі
- Аижариков Серикбай КабыловичГеография пәні мұғалімі
- Тулебаев Алибек МурзагуловичГеография пәні мұғалімі
- Ниязова Самал НурлановнаГеография пәні мұғалімі
- Конырбаева Айнаш СериковнаГеография пәні мұғалімі
- Күшпанова Гүлсезім ІзгілікқызыГеография пәні мұғалімі
- Мәуешова Әзиза АйбердіқызыГеография пәні мұғалімі
- Мамонтов Алексей ВячеславовичГеография пәні мұғалімі
- Кульманова Венера АманжоловнаГеография пәні мұғалімі
- Болтенко Мария АлександровнаГеография пәні мұғалімі
- Шыблаева Альмира ФаргатовнаГеография пәні мұғалімі
- Калмангарина Бибигуль КаиржановнаГеография пәні мұғалімі
- Жир Юлия ИвановнаГеография пәні мұғалімі
- Жетибаева Карылгаш ОрынбасаровнаГеография пәні мұғалімі
- Қоянбаев Саламат ЕлемесұлыГеография пәні мұғалімі
- Унгарбаев Мейрамбек АскаровичГеография пәні мұғалімі
- Казиева Жанар УрынбаевнаГеография пәні мұғалімі
- Жиенгалиева Аида СериковнаГеография пәні мұғалімі
- Мүшебаева Мөлдір АхметкерейқызыГеография пәні мұғалімі
- Маликова Гульжахан ЕлибаевнаГеография пәні мұғалімі
- Табылғанқызы Айнұр География пәні мұғалімі
- Сексенбай Ерлан МолдабайұлыГеография пәні мұғалімі
- Бактыбаева Айгуль ЖанабаевнаГеография пәні мұғалімі
- Ақшыманов Дарын РыстығұлұлыГеография пәні мұғалімі
- Молдашева Кулиза АсановнаГеография пәні мұғалімі
- Ешмуханов Нурлан СабыржановичГеография пәні мұғалімі
- Картпанбетова Адеми ГарифоллаевнаГеография пәні мұғалімі
- Сисекенова Асел ЖетыбаевнаГеография пәні мұғалімі
- Матаева Айдана БөкенбайқызыГеография пәні мұғалімі
- Серікбаев Қайрат КүзенбайұлыГеография пәні мұғалімі
- Базарова Торгын ЕриковнаГеография пәні мұғалімі
- Мусин Бәкен ӘкімжанұлыГеография пәні мұғалімі
- Балмұханова Мадина ЕлтайқызыГеография пәні мұғалімі
- Айтжанова Гулжайна КулбаевнаГеография пәні мұғалімі
- Мангитаева Сауле КесикбаевнаГеография пәні мұғалімі
- Садакбаева Нургул БакдаулетовнаГеография пәні мұғалімі
- Боранбаева Клара УсынысовнаГеография пәні мұғалімі
- Мамирова Анаргуль БайсултановаГеография пәні мұғалімі
- Темирбекова Жулдыз МуратовнаГеография пәні мұғалімі
- Абдирзакова Сара АбдирахимовнаГеография пәні мұғалімі
- Алтыбаева Бактыгул СайновнаГеография пәні мұғалімі
- Коптлеуова Сандугаш МубараковнаГеография пәні мұғалімі
- Сауанаева Айжан ЕрмековнаГеография пәні мұғалімі
- Биманов Аян ТуребековичГеография пәні мұғалімі
- Берстенова Гульдана АмангалиевнаГеография пәні мұғалімі
- Першкина Юлия СергеевнаГеография пәні мұғалімі
- Кульметенова Айнур МрзагалиевнаГеография пәні мұғалімі
- Исагалиев Жасулан ЖайыковичГеография пәні мұғалімі
- Аймагамбетова Шынар ЖолдыбаевнаГеография пәні мұғалімі
- Татаманова Гульнара БисенгалиевнаГеография пәні мұғалімі
- Асқарова Индира АсқарқызыГеография пәні мұғалімі
- Алгашбаева Санимай БазарбаевнаГеография пәні мұғалімі
- Ербатырова Сәлима МеңдікерейқызыГеография пәні мұғалімі
- Даумова Анар СалимбаевнаГеография пәні мұғалімі
- Батырхан Кеңшілік НұрланұлыГеография пәні мұғалімі
- Отарбаева Гаухар ЕргеновнаГеография пәні мұғалімі
- Бошанова Карлыгаш АскаровнаГеография пәні мұғалімі
- Карагулова Гульжан БауыржановнаГеография пәні мұғалімі
- Нурбаева Мирамгуль КыдырбаевнаГеография пәні мұғалімі
- Жолмағанбетов Мерей КөпжасарұлыГеография пәні мұғалімі
- Мұханбетияров Ерсұлтан МұханбетиярұлыГеография пәні мұғалімі
- Каримова Агила ТурешовнаГеография пәні мұғалімі
- Рустембеков Шерхан РустембековичГеография пәні мұғалімі
- Мошанова Айкын ЗейноллакызыГеография пәні мұғалімі
- Жолмаганбетова Раушан ЖасиновнаГеография пәні мұғалімі
- Аюпова Айслу РамазановнаГеография пәні мұғалімі
- Жасұлан Нұртан География пәні мұғалімі
- Канбаева Жаныл АмиргалиевнаГеография пәні мұғалімі
- Тілеген Дәулет НұртайұлыГеография пәні мұғалімі
- Ашенова Актоты ЕрлановнаГеография пәні мұғалімі
- Ғалымжанова Гаухар НұржанқызыГеография пәні мұғалімі
- Жолымбет Гүлсезім КәдірбайқызыГеография пәні мұғалімі
- Айтуаров Нурислам РамилевичГеография пәні мұғалімі
- Таласбаева Толкын ТурганбаевнаГеография пәні мұғалімі
- Аманкосов Абай ЖолдасбайұлыГеография пәні мұғалімі
- Ахметова Светлана ЖұмақызыГеография пәні мұғалімі
- Темірханова Жанар ӘсетқызыГеография пәні мұғалімі
- Нысанжанова Ғазиза ОңталапқызыГеография пәні мұғалімі
- Алдамбергенова Акнур СериккызыГеография пәні мұғалімі
- Мунбасова Ляззат АскаровнаГеография пәні мұғалімі
- Теміралы Ботакоз ТеміралықызыГеография пәні мұғалімі
- Ерсаева Әсел ӘзизбекқызыГеография пәні мұғалімі
- Орынбасаров Аслан КуандыковичГеография пәні мұғалімі
- Мұқанбетсадықов Есентүгел ҚыдырбекұлыГеография пәні мұғалімі
- Шәмші Бауыржан ИсаұлыГеография пәні мұғалімі
- Ташпенова Гульбахит КаримовнаГеография пәні мұғалімі
- Самат Аягөз СәбитқызыГеография пәні мұғалімі
- Абдулрахманова Альбина АлиаскаровнаГеография пәні мұғалімі
- Мурзагулова Гулим ПархатовнаГеография пәні мұғалімі
- Әбдіраш Айболат ҮсенұлыГеография пәні мұғалімі
- Бекарысқызы Алиса География пәні мұғалімі
- Рамазанова Жайнагуль КосшиевнаГеография пәні мұғалімі
- Рыбцова Олеся ЛеонидовнаГеография пәні мұғалімі