Нурбаева Мирамгуль Кыдырбаевна
17
Достижений республиканского уровня
Достижений республиканского уровня
17
Достижений учащихся республиканского уровня
Достижений учащихся республиканского уровня
Данные по курсам повышения квалификации
- Дата начала курса:
Қаз. 16, 2023 - Дата окончания курса:
Қаз. 27, 2023 - Тип курса:
Менеджмент - Уровень:
Облыстық - Место проведения курсов:
"ӨРЛЕУ" БАҰО "АҚ - Тема курсов:
"Білім берудегі менеджмент"
- Дата начала курса:
Наурыз 15, 2021 - Дата окончания курса:
Наурыз 31, 2021 - Тип курса:
Жаңартылған білім беру мазмұны - Уровень:
Республикалық - Предмет:
География - Место проведения курсов:
АОО "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДББҰ Педагогикалық шеберлік орталығының Ақтөбе қ. - Тема курсов:
ҚР орта білім беру мазмұнын жаңарту шеңберінде "География" және "Жаратылыстану" пәндері бойынша педагог кадрлардың біліктілігін арттыру білім беру
- Дата начала курса:
Наурыз 28, 2022 - Дата окончания курса:
Сәуір 8, 2022 - Тип курса:
Жаңартылған білім беру мазмұны - Уровень:
Республикалық - Предмет:
География - Место проведения курсов:
АОО "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДББҰ Педагогикалық шеберлік орталығының Ақтөбе қ. - Тема курсов:
«МЕКТЕПТЕГІ ЖАРАТЫЛЫСТАНУ ЖӘНЕ ГЕОГРАФИЯ САБАҒЫ: БАСЫМДЫҚТАР ЖӘНЕ ЖЕТІЛДІРУ СТРАТЕГИЯЛАРЫ» (педагогтердің пәндік құзіреттілігін дамыту, функционалдық сауаттылықты қалыптастыру, сабақта инклюзивті білім беру ортасын құру, оқушылардың оқу жетістіктерін баңалау бойынша)
- Дата начала курса:
Шілде 1, 2021 - Дата окончания курса:
Шілде 1, 2021 - Тип курса:
Тағы басқа курстар - Уровень:
Облыстық - Место проведения курсов:
Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы мемлекеттік басқару академиясы Ақтөбе облысы бойынша филиалы - Тема курсов:
Қазақстан Республикасының Әкімшілік рәсімдік-процестік кодексінің нормалары
- Дата начала курса:
Мамыр 11, 2021 - Дата окончания курса:
Маусым 21, 2021 - Тип курса:
Тағы басқа курстар - Уровень:
Республикалық - Место проведения курсов:
ҚР БҒМ "Өрлеу" біліктілікті арттыру ұлттық орталығы" АҚ филиалы ББЖ педагогикалық қызметкерлердің біліктілігін арттыратын республикалық институты - Тема курсов:
"Қашықтан басқару, білім беруді цифрландыру жағдайында оқу үдерісін тиімді басқару және конструктивті жоспарлаудың негізі ретінде"
- Дата начала курса:
Мамыр 11, 2021 - Дата окончания курса:
Мамыр 24, 2021 - Тип курса:
Тағы басқа курстар - Уровень:
Республикалық - Место проведения курсов:
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДББҰ Педагогикалық шеберлік орталығы - Тема курсов:
" Жаратылыстану және география мұғалімдерінің пәндік құзыреттерін дамыту, ""Развитие предметных компетенций учителей естествозанния и географии"
- Дата начала курса:
Қаң. 25, 2021 - Дата окончания курса:
Ақп. 8, 2021 - Тип курса:
Менеджмент - Уровень:
Республикалық - Место проведения курсов:
АОО "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДББҰ Педагогикалық шеберлік орталығының Ақтөбе қ. - Тема курсов:
"Білім берудегі менеджмент"
- Дата начала курса:
Шілде 7, 2020 - Дата окончания курса:
Шілде 14, 2020 - Тип курса:
Тағы басқа курстар - Уровень:
Республикалық - Место проведения курсов:
«Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДББҰ Педагогикалық шеберлік орталығы - Тема курсов:
«ОҚУШЫЛАРДЫҢ ЖАРАТЫЛЫСТАНУ-ҒЫЛЫМИ ЖӘНЕ ОҚУ САУАТТЫЛЫҒЫН, КРЕАТИВТІ ОЙЛАУЫН ДАМЫТУ»
- Дата начала курса:
Жел. 5, 2016 - Дата окончания курса:
Жел. 15, 2016 - Тип курса:
Жаңартылған білім беру мазмұны - Уровень:
Республикалық - Предмет:
География - Место проведения курсов:
АОО "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДББҰ Педагогикалық шеберлік орталығының Ақтөбе қ. - Тема курсов:
ҚР орта білім мазмұнын жаңарту шеңберінде "География"және "Жаратылыстану" пәндері бойынша педагог кадрлардың біліктілігін арттыру білім беру бағдарламасы бойынша
- Дата начала курса:
Қыр. 3, 2018 - Дата окончания курса:
Қыр. 14, 2018 - Тип курса:
Жаңартылған білім беру мазмұны - Уровень:
Республикалық - Предмет:
География - Место проведения курсов:
АОО "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДББҰ Педагогикалық шеберлік орталығының Ақтөбе қ. - Тема курсов:
Қазақстан Республикасында орта білім мазмұнын жаңарту шеңберінде "География" пәні бойынша "Бағалауға арналған тапсырмаларды әзірлеу және сараптау" педагог кадрлардың біліктілігін арттыру білім беру бағдарламасы
- Дата начала курса:
Данные по достижениям
- Дата:
Мамыр 13, 2019 - Тип достижения:
Ұлттық тестілеу орталығы тесттерінің дайындаушысы және сараптауға қатысушы - Уровень:
Республикалық
- Дата:
Данные по достижениям учащихся
- Дата:
Наурыз 1, 2024 - Тип достижения:
Ғылыми жұмыстар конкурсының жүлдегері - Уровень:
Республикалық - Жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық зерттеу жобалар конкурсының республикалық кезеңі. Өлкетану секциясы ІІІ орын . Сағи Ақпейіл. Тараз қаласы
- Дата:
Наурыз 1, 2024 - Тип достижения:
Ғылыми жұмыстар конкурсының жүлдегері - Уровень:
Республикалық - Жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық зерттеу жобалар конкурсының республикалық кезеңі. Өлкетану секциясы ІІІ орын . Ербол Ержан. Тараз қаласы
- Дата:
Ақп. 22, 2024 - Тип достижения:
Зерттеу жұмыстары конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - "Зерде" республикалық зерттеу жобалары мен шығармашылық жұмыстардың конкурсына жаратылыстану-математикалық бағыт бойынша қатысушы, Даулов Асау,Өтегенов Бексұлтан, 7а класс
- Дата:
Қар. 24, 2023 - Тип достижения:
Ғылыми жұмыстары конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - Жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық зерттеу жобалар конкурсының облыстық кезеңі. Өлкетану секциясы ІІ орын . Ербол Ержан
- Дата:
Қар. 24, 2023 - Тип достижения:
Ғылыми жұмыстары конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - Жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық зерттеу жобалар конкурсының облыстық кезеңі. Өлкетану секциясы ІІ орын . Сағи Ақпейіл
- Дата:
Қар. 10, 2023 - Тип достижения:
Зерттеу жұмыстары конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - "Зерде" республикалық зерттеу жобалар конкурсының облыстық кезеңі. БАС ЖҮЛДЕ, Өтегенов Бексұлтан, 7а класс
- Дата:
Қар. 10, 2023 - Тип достижения:
Зерттеу жұмыстары конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - "Зерде" республикалық зерттеу жобалар конкурсының облыстық кезеңі. БАС ЖҮЛДЕ, Даулов Асау, 7а класс
- Дата:
Сәуір 3, 2023 - Тип достижения:
Ғылыми жұмыстар конкурсының жүлдегері - Уровень:
Республикалық - Жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық ғылыми жобалар конкурсының жүлдегері. ІІ дәрежелі ДИПЛОМ. Ербол Ержан
- Дата:
Сәуір 3, 2023 - Тип достижения:
Ғылыми жұмыстар конкурсының жүлдегері - Уровень:
Республикалық - Жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық ғылыми жобалар конкурсының жүлдегері. ІІ дәрежелі ДИПЛОМ. Сағи Ақпейіл
- Дата:
Наурыз 18, 2023 - Тип достижения:
Ғылыми жұмыстары конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - Зерттеу жобалары мен шығармашылық жұмыстарының XVII республикалық "Зерде" конкурсының жүлдегері, Қылышбай Н, 7- кл
- Дата:
Наурыз 18, 2023 - Тип достижения:
Ғылыми жұмыстары конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - Зерттеу жобалары мен шығармашылық жұмыстарының XVII республикалық "Зерде" конкурсының жүлдегері, Өтеген Аймұхаммед, 7- кл
- Дата:
Наурыз 16, 2023 - Тип достижения:
Олимпиадалар, байқаулар, чемпионаттар және т.б. қатысушысы - Уровень:
Республикалық - Зерттеу жобалары мен шығармашылық жұмыстарының XVII республикалық "Зерде" конкурсы.СЕРТИФИКАТ, Қылышбай Н, 7- кл
- Дата:
Наурыз 16, 2023 - Тип достижения:
Олимпиадалар, байқаулар, чемпионаттар және т.б. қатысушысы - Уровень:
Республикалық - Зерттеу жобалары мен шығармашылық жұмыстарының XVII республикалық "Зерде" конкурсы. СЕРТИФИКАТ., Өтеген А, 7- кл
- Дата:
Ақп. 15, 2023 - Тип достижения:
Олимпиада жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - Жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық олипиаданың облыстық кезеңінің география пәні бойынша ІІ дәрежелі ДИПЛОМ. Бердіғали Мейірбек, 10 кл
- Дата:
Қаң. 5, 2023 - Тип достижения:
Олимпиада жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - Жаратылыстану-математикалық бағыттағы пәндер бойынша С.Бәйішев атындағы 1-ші облыстық олимпиадасы. ІІІ орын. Көптілеу Адия
- Дата:
Қаң. 5, 2023 - Тип достижения:
Олимпиада жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - Жаратылыстану-математикалық бағыттағы пәндер бойынша С.Бәйішев атындағы 1-ші облыстық олимпиадасы. ІІ орын. Бердіғали М
- Дата:
Жел. 9, 2022 - Тип достижения:
Зерттеу жұмыстары конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - Жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық зерттеу жобалар конкурсының облыстық кезеңі. Өлкетану секциясыІ орын . Ербол Ержан
- Дата:
Жел. 9, 2022 - Тип достижения:
Зерттеу жұмыстары конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - Жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық зерттеу жобалар конкурсының облыстық кезеңі. Өлкетану секциясы. І орын Сағи Ақпейіл
- Дата:
Қар. 2, 2022 - Тип достижения:
Зерттеу жұмыстары конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - кл"Зерде" республикалық зерттеу жобалары конкурсының облыстық кезеңінде "Туризм және спорт" секциясы бойынша үздік нәтиже. Бас жүлде. Қылышбай Нысанәлі. 7 класс
- Дата:
Қар. 2, 2022 - Тип достижения:
Зерттеу жұмыстары конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - кл"Зерде" республикалық зерттеу жобалары конкурсының облыстық кезеңінде "Туризм және спорт" секциясы бойынша үздік нәтиже. Бас жүлде. Өтеген Аймұхаммед. 7 класс
- Дата:
Маусым 10, 2022 - Тип достижения:
Конкурс жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - Республикалық "Алтын қазына" көркем және сәндік-қолданбалы өнер бойынша балалар шығармашылығы көрме байқауының облыстық кезеңі, І дәрежелі диплом, Сағи Ақпейіл 9 класс
- Дата:
Сәуір 15, 2022 - Тип достижения:
Олимпиада жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - Жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық олипиаданың облыстық кезеңінің география пәні бойынша ІІ дәрежелі ДИПЛОМ. Бердіғали Мейірбек
- Дата:
Сәуір 12, 2022 - Тип достижения:
Зерттеу жұмыстары конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - "Менің Отаныма-менің бастамам" республикалық шығармашылық жобалар байқауының облыстық кезеңінің "Менің ашық университеттерім" номинациясы бойынша жоғары нәтиже көрсеткені үшін, ІІ орын, Шыңғысова Әдемау
- Дата:
Сәуір 12, 2022 - Тип достижения:
Зерттеу жұмыстары конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - "Менің Отаныма-менің бастамам" республикалық шығармашылық жобалар байқауының облыстық кезеңінің "Менің отбасым: сабақтастық,құндылықтар мен мағыналар" номинациясы бойынша жоғары нәтиже көрсеткені үшін, І орын, Көптлеуова Адия
- Дата:
Ақп. 25, 2022 - Тип достижения:
Зерттеу жұмыстары конкурсының жүлдегері - Уровень:
Республикалық - Жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық ғылыми жобалар конкурсында көрсеткен ерекше жетістігі үшін . Ербол Ержан
- Дата:
Ақп. 25, 2022 - Тип достижения:
Зерттеу жұмыстары конкурсының жүлдегері - Уровень:
Республикалық - Жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық ғылыми жобалар конкурсында көрсеткен ерекше жетістігі үшін . Сағи Ақпейіл
- Дата:
Жел. 8, 2021 - Тип достижения:
Ғылыми жұмыстары конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - "ProEco" экологиялық жобалар конкурсының облыстық кезеңінде "Туған өлке табиғаты" бойынша үздік нәтиже. Сағи Ақпейіл
- Дата:
Қар. 26, 2021 - Тип достижения:
Ғылыми жұмыстары конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - Жалпы білім беретін пәндер бойынша облыстық ғылыми жобалар конкурсында "Өлкетану" секциясы көрсеткен ерекше жетістігі үшін , ІІ орын, Ербол Ержан, 9-кл
- Дата:
Қар. 26, 2021 - Тип достижения:
Ғылыми жұмыстары конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - Жалпы білім беретін пәндер бойынша облыстық ғылыми жобалар конкурсында "Өлкетану" секциясында көрсеткен ерекше жетістігі үшін .ІІ орын. Сағи Ақпейіл, 9 кл
- Дата:
Мамыр 21, 2021 - Тип достижения:
Зерттеу жұмыстары конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - "Табиғатты аяла" жас өлкетанушылар, экологтар мен табиғат зерттеушілерінің облыстық форумында жоғары білім көрсеткені үшін ІІ орын, Әнес Алтынай
- Дата:
Мамыр 21, 2021 - Тип достижения:
Зерттеу жұмыстары конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - "Табиғатты аяла" жас өлкетанушылар, экологтар мен табиғат зерттеушілерінің облыстық форумында жоғары білім көрсеткені үшін ІІ орын, Абдоллақызы Әмина
- Дата:
Мамыр 19, 2021 - Тип достижения:
Жасөспірімдер олимпиаданың жүлдегері - Уровень:
Республикалық - Жаратылыстану -математикалық бағытындағы пәндер бойынша республикалық жасөспірімдер олимпиадасы ІІІ орын
- Дата:
Мамыр 19, 2021 - Тип достижения:
Жасөспірімдер олимпиаданың жүлдегері - Уровень:
Республикалық - Жаратылыстану -математикалық бағытындағы пәндер бойынша республикалық жасөспірімдер олимпиадасына қатысушысы СЕРТИФИКАТ
- Дата:
Сәуір 20, 2021 - Тип достижения:
Жасөспірімдер олимпиаданың жүлдегері - Уровень:
Облыстық - Жалпы білім беретін мектептер арасындағы 7-8 класс оқушыларына арналған облыстық ауызша олимпиадасы география пәні бойынша І дәрежелі диплом Бақтыбаев Әділжан , 8-класс
- Дата:
Ақп. 23, 2021 - Тип достижения:
Олимпиада жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - Жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық олимпиаданың облыстық кезеңінің география пәні бойынша ІІІ дәрежелі диплом Төлегенова Жаңылсын, 9-класс
- Дата:
Қар. 27, 2020 - Тип достижения:
Конкурс жүлдегері - Уровень:
Республикалық - "Ecostanға саяхат" республикалық экологиялық конкурсында ерекше жетістігі үшін ГРАМОТА, Сағи Ақпейіл
- Дата:
Қар. 25, 2020 - Тип достижения:
Зерттеу жұмыстары конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - Жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық ғылыми жоба конкурсының облыстық кезеңінде "Өлкетану" секциясы, ІІ дәрежелі диплом, Сағи Ақпейіл
- Дата:
Қар. 25, 2020 - Тип достижения:
Зерттеу жұмыстары конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - Жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық ғылыми жоба конкурсының облыстық кезеңінде "Өлкетану" секциясы, ІІ дәрежелі диплом, Ербол Ержан
- Дата:
Қар. 24, 2020 - Тип достижения:
Қашықтық конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - "Ecostanға саяхат" республикалық экологиялық байқауының облыстық кезеңі, І дәрежелі диплом. Сағи Ақпейіл
- Дата:
Қар. 6, 2020 - Тип достижения:
Зерттеу жұмыстары конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - Облыстық "Зерде" шығармашылық жобалар мен зерттеу жұмыстарының конкурсы, ІІ дәрежелі диплом, Анес Алтынай
- Дата:
Қар. 6, 2020 - Тип достижения:
Зерттеу жұмыстары конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - Облыстық "Зерде" шығармашылық жобалар мен зерттеу жұмыстарының конкурсы, ІІ дәрежелі диплом, Абдоллақызы Амина
- Дата:
Қаң. 29, 2020 - Тип достижения:
Зерттеу жұмыстары конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - ІІ дәрежелі диплом, Анес А, 5-кл
- Дата:
Қаң. 29, 2020 - Тип достижения:
Зерттеу жұмыстары конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - ІІ дәрежелі диплом, Абдоллақызы А, 5-кл
- Дата:
Қаң. 7, 2020 - Тип достижения:
Олимпиада жүлдегері - Уровень:
Облыстық - Жалпы білім беретін пәндер бойынша (география) облыстық олимпиада, Грамота. Ахат Еркебұлан, 9-кл
- Дата:
Қаз. 30, 2019 - Тип достижения:
Зерттеу жұмыстары конкурсының жүлдегері - Уровень:
Облыстық - Мақтау қағазы, Ербол Е, 7-кл
- Дата:
Қаз. 30, 2019 - Тип достижения:
Зерттеу жұмыстары конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - ІІІ дәрежелі диплом, Сисенбаева Г, 7-кл
- Дата:
Қаз. 30, 2019 - Тип достижения:
Зерттеу жұмыстары конкурсының жүлдегері - Уровень:
Облыстық - Мақтау қағазы, Шарухин А, 7-кл
- Дата:
Қаз. 30, 2019 - Тип достижения:
Зерттеу жұмыстары конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - ІІІ дәрежелі диплом, Умирали А, 7-кл
- Дата:
Қаз. 30, 2019 - Тип достижения:
Зерттеу жұмыстары конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - І дәрежелі диплом, Абдоллақызы А, 5-кл
- Дата:
Қаз. 30, 2019 - Тип достижения:
Зерттеу жұмыстары конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - І дәрежелі диплом, Анес А, 5-кл
- Дата:
Наурыз 20, 2019 - Тип достижения:
Олимпиада жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - Жалпы білім беретін пәндер(геогрфия пәні ) бойынша оқушылардың республикалық олимпиадасының ІІІ дәрежелі ДИПЛОМЫ. Асабай Азамат 11-кл.
- Дата:
Қаң. 8, 2019 - Тип достижения:
Олимпиада жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - Жалпы білім беретін пәндер бойынша (география) облыстық олимпиада, І дәрежелі ДИПЛОМ. Асабай Азамат
- Дата:
Қаз. 26, 2018 - Тип достижения:
Зерттеу жұмыстары конкурсының жүлдегері - Уровень:
Облыстық - Мақтау қағазы, Сисенбаева Г, 6-кл
- Дата:
Қаз. 26, 2018 - Тип достижения:
Зерттеу жұмыстары конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - ІІІ дәржелі диплом, Ербол Ержан, 6-класс
- Дата:
Қаз. 26, 2018 - Тип достижения:
Зерттеу жұмыстары конкурсының жүлдегері - Уровень:
Облыстық - Мақтау қағазы, Умирали Асылжан, 6-класс
- Дата:
- Казкенова Назгуль СериккалиевнаАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Турганбаева Асем ЕлемесовнаАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Айтенова Эльвира МуратовнаФизика пәні оқытушысы
- Бисенбаева Салтанат БибитовнаМатематика пәні мұғалімі
- Жолмағанбетов Мерей КөпжасарұлыГеография пәні мұғалімі
- Еришова Гулбану НурбергеновнаТәрбиеші
- Абитова Айнур АманкелдиевнаҚазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Кабиева Надежда НажимадиновнаТәрбиеші
- Ещайтова Анар ГинаятовнаТәрбиеші
- Исенгалиева Айгуль ЕржановнаГеография пәні мұғалімі
- Ахметов Мирас ЖадырасынұлыДиректордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
- Альбекова Айнагуль ПронзаевнаГеография пәні мұғалімі
- Барбосинова Гулжайна ТагибергеновнаДиректордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
- Атыраубаева Гулдана КуанышевнаГеография пәні мұғалімі
- Жангожина Самал НурмухановнаГеография пәні мұғалімі
- Хамитова Жулдыз ЖакебаевнаГеография пәні мұғалімі
- Жантөре Мағрипа ҚалдыбайқызыГеография пәні мұғалімі
- Мырзағұлова Айнұр ЖұмағалиқызыДиректордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
- Қаршығин Әділет ҚонысбайұлыГеография пәні мұғалімі
- Зинуллаұлы Файзулла География пәні мұғалімі
- Ракишева Анара АрыстангалиевнаГеография пәні мұғалімі
- Козбагарова Айганым КереевнаГеография пәні мұғалімі
- Ахетов Аскар КуантаевичГеография пәні мұғалімі
- Оразаева Рыскул ТолепбаевнаДиректордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
- Кундалин Серик УтемисовичДиректордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
- Жексенов Сакен ЖузумбековичГеография пәні мұғалімі
- Тлеумбет Данагүл БекболатқызыГеография пәні мұғалімі
- Уразова Эльнара ЕркиновнаГеография пәні мұғалімі
- Алмуханова Гульнар ТемиргалиевнаДиректордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
- Мырзағали Ербақыт ЖиенғалиұлыГеография пәні мұғалімі
- Тюлюбаева Айслу ЭдильхановнаГеография пәні мұғалімі
- Зулкакова Баян ТулегеновнаДиректордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
- Скакова Акселеу ГаниевнаГеография пәні мұғалімі
- Назаров Кайрат АмангосовичГеография пәні мұғалімі
- Сапарова Жадыра МуханбетказиевнаГеография пәні мұғалімі
- Кулкаева Алтын СермагамбетовнаГеография пәні мұғалімі
- Кусепбергенова Тилектес ОнгаровнаГеография пәні мұғалімі
- Хайтмухамедова Гулжайна АтагуллаевнаГеография пәні мұғалімі
- Дусенбаева Гульзира УтепергеновнаГеография пәні мұғалімі
- Ленингер Ольга ВикторовнаГеография пәні мұғалімі
- Бегимбетова Гулжахан ТажмуратовнаГеография пәні мұғалімі
- Нурмагамбетова Гулмира КонарбековнаДиректордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
- Жусупова Кундыз КулымбетовнаДиректордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
- Таумекенов Карл МухиятовичДиректордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
- Власенко Валерий АлексеевичГеография пәні мұғалімі
- Мырзағалиева Бақытнұр СәндіғалиқызыГеография пәні мұғалімі
- Садуақасов Аслан АбзалұлыГеография пәні мұғалімі
- Жаксылыкова Ботагоз СагынгалиевнаДиректордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
- Жолмуратова Асыл КабеновнаГеография пәні мұғалімі
- Данагулова Майра МазжановнаДиректордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
- Айтмаганбетов Жанболат ОспановичГеография пәні мұғалімі
- Балгазина Раулия ЖадигеровнаГеография пәні мұғалімі
- Руссу Галина ВасильевнаГеография пәні мұғалімі
- Макенов Берик СериковичГеография пәні мұғалімі
- Ережепова Бобек ФермебаевнаДиректордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
- Габдуллина Гулсара АубакировнаГеография пәні мұғалімі
- Ордабаева Жұлдыз БақытқызыГеография пәні мұғалімі
- Балгарина Саржан АзишаневнаГеография пәні мұғалімі
- Шляшева Алия БиржановнаДиректордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
- Каюпова Жазира ЖанболатовнаГеография пәні мұғалімі
- Тауманова Гулдаурен АнарбековнаГеография пәні мұғалімі
- Курмангалиева Жанслу КангереевнаГеография пәні мұғалімі
- Карымсакова Нургуль МуратовнаДиректордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
- Қонысбай Айнагүл ҒалымжанқызыГеография пәні мұғалімі
- Аманкулова Айголек ТерекбаевнаГеография пәні мұғалімі
- Биксариев Иса ТелегеновичГеография пәні мұғалімі
- Аижариков Серикбай КабыловичГеография пәні мұғалімі
- Тулебаев Алибек МурзагуловичГеография пәні мұғалімі
- Ниязова Самал НурлановнаГеография пәні мұғалімі
- Конырбаева Айнаш СериковнаГеография пәні мұғалімі
- Күшпанова Гүлсезім ІзгілікқызыГеография пәні мұғалімі
- Мәуешова Әзиза АйбердіқызыГеография пәні мұғалімі
- Мамонтов Алексей ВячеславовичГеография пәні мұғалімі
- Абишева Гульнур КенжеевнаДиректордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
- Тулебаева Лиман ЖаксылыковнаДиректордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
- Болтенко Мария АлександровнаГеография пәні мұғалімі
- Доскулова Раушан КарабаевнаДиректордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
- Шыблаева Альмира ФаргатовнаГеография пәні мұғалімі
- Калмангарина Бибигуль КаиржановнаГеография пәні мұғалімі
- Жир Юлия ИвановнаГеография пәні мұғалімі
- Жетибаева Карылгаш ОрынбасаровнаГеография пәні мұғалімі
- Султанова Асем АтабаевнаДиректордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
- Қоянбаев Саламат ЕлемесұлыГеография пәні мұғалімі
- Унгарбаев Мейрамбек АскаровичГеография пәні мұғалімі
- Казиева Жанар УрынбаевнаГеография пәні мұғалімі
- Жиенгалиева Аида СериковнаГеография пәні мұғалімі
- Мүшебаева Мөлдір АхметкерейқызыГеография пәні мұғалімі
- Маликова Гульжахан ЕлибаевнаГеография пәні мұғалімі
- Кубейсинова Мейрамгуль МуркабаевнаДиректордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
- Табылғанқызы Айнұр География пәні мұғалімі
- Сексенбай Ерлан МолдабайұлыГеография пәні мұғалімі
- Бактыбаева Айгуль ЖанабаевнаГеография пәні мұғалімі
- Ақшыманов Дарын РыстығұлұлыГеография пәні мұғалімі
- Молдашева Кулиза АсановнаГеография пәні мұғалімі
- Ешмуханов Нурлан СабыржановичГеография пәні мұғалімі
- Картпанбетова Адеми ГарифоллаевнаГеография пәні мұғалімі
- Жетбисова Гулжайнар СалимгереевнаДиректордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
- Айтмаганбетова Анаргул КенжешовнаДиректордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
- Сисекенова Асел ЖетыбаевнаГеография пәні мұғалімі
- Калиева Сымбат ХасеновнаДиректордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
- Матаева Айдана БөкенбайқызыГеография пәні мұғалімі
- Серікбаев Қайрат КүзенбайұлыГеография пәні мұғалімі
- Базарова Торгын ЕриковнаГеография пәні мұғалімі
- Мусин Бәкен ӘкімжанұлыГеография пәні мұғалімі
- Балмұханова Мадина ЕлтайқызыГеография пәні мұғалімі
- Айтжанова Гулжайна КулбаевнаГеография пәні мұғалімі
- Калиева Кулаш ИзбергеновнаДиректордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
- Мангитаева Сауле КесикбаевнаГеография пәні мұғалімі
- Садакбаева Нургул БакдаулетовнаГеография пәні мұғалімі
- Боранбаева Клара УсынысовнаГеография пәні мұғалімі
- Мамирова Анаргуль БайсултановаГеография пәні мұғалімі
- Абдирзакова Сара АбдирахимовнаГеография пәні мұғалімі
- Алтыбаева Бактыгул СайновнаГеография пәні мұғалімі
- Коптлеуова Сандугаш МубараковнаГеография пәні мұғалімі
- Сауанаева Айжан ЕрмековнаГеография пәні мұғалімі
- Биманов Аян ТуребековичГеография пәні мұғалімі
- Берстенова Гульдана АмангалиевнаГеография пәні мұғалімі
- Першкина Юлия СергеевнаГеография пәні мұғалімі
- Кенжалина Райхан ЖадігерқызыДиректордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
- Курмалова Асель АгисовнаДиректордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
- Кульметенова Айнур МрзагалиевнаГеография пәні мұғалімі
- Исагалиев Жасулан ЖайыковичГеография пәні мұғалімі
- Аймагамбетова Шынар ЖолдыбаевнаГеография пәні мұғалімі
- Татаманова Гульнара БисенгалиевнаГеография пәні мұғалімі
- Асқарова Индира АсқарқызыГеография пәні мұғалімі
- Алгашбаева Санимай БазарбаевнаГеография пәні мұғалімі
- Ербатырова Сәлима МеңдікерейқызыГеография пәні мұғалімі
- Даумова Анар СалимбаевнаГеография пәні мұғалімі
- Тлеубаева Замзагул ЖумабаевнаДиректордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
- Батырхан Кеңшілік НұрланұлыГеография пәні мұғалімі
- Отарбаева Гаухар ЕргеновнаГеография пәні мұғалімі
- Бошанова Карлыгаш АскаровнаГеография пәні мұғалімі
- Карагулова Гульжан БауыржановнаГеография пәні мұғалімі
- Жолмағанбетов Мерей КөпжасарұлыГеография пәні мұғалімі
- Сұлтаналина Лара НаганқызыДиректордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
- Мұханбетияров Ерсұлтан МұханбетиярұлыГеография пәні мұғалімі
- Махамбетова Бакытгуль АбдировнаДиректордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
- Каримова Агила ТурешовнаГеография пәні мұғалімі
- Сартаева Гулдерайым БауыржановнаДиректордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
- Рустембеков Шерхан РустембековичГеография пәні мұғалімі
- Мошанова Айкын ЗейноллакызыГеография пәні мұғалімі
- Жолмаганбетова Раушан ЖасиновнаГеография пәні мұғалімі
- Бижан Талғат ТемірбайұлыДиректордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
- Аюпова Айслу РамазановнаГеография пәні мұғалімі
- Жасұлан Нұртан География пәні мұғалімі
- Канбаева Жаныл АмиргалиевнаГеография пәні мұғалімі
- Уликпанова Камка КенесовнаДиректордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
- Алпысбаева Альмира КенжебековнаДиректордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
- Тілеген Дәулет НұртайұлыГеография пәні мұғалімі
- Мулдагалиева Шуга БутаровнаДиректордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
- Ашенова Актоты ЕрлановнаГеография пәні мұғалімі
- Ғалымжанова Гаухар НұржанқызыГеография пәні мұғалімі
- Жолымбет Гүлсезім КәдірбайқызыГеография пәні мұғалімі
- Айтуаров Нурислам РамилевичГеография пәні мұғалімі
- Таласбаева Толкын ТурганбаевнаГеография пәні мұғалімі
- Аманкосов Абай ЖолдасбайұлыГеография пәні мұғалімі
- Ахметова Светлана ЖұмақызыГеография пәні мұғалімі
- Темірханова Жанар ӘсетқызыГеография пәні мұғалімі
- Нысанжанова Ғазиза ОңталапқызыГеография пәні мұғалімі
- Досаева Гулназ АбылаевнаДиректордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
- Алдамбергенова Акнур СериккызыГеография пәні мұғалімі
- Мунбасова Ляззат АскаровнаГеография пәні мұғалімі
- Теміралы Ботакоз ТеміралықызыГеография пәні мұғалімі
- Ерсаева Әсел ӘзизбекқызыГеография пәні мұғалімі
- Орынбасаров Аслан КуандыковичГеография пәні мұғалімі
- Мұқанбетсадықов Есентүгел ҚыдырбекұлыГеография пәні мұғалімі
- Шәмші Бауыржан ИсаұлыГеография пәні мұғалімі
- Ташпенова Гульбахит КаримовнаГеография пәні мұғалімі
- Самат Аягөз СәбитқызыГеография пәні мұғалімі
- Абдулрахманова Альбина АлиаскаровнаГеография пәні мұғалімі
- Мурзагулова Гулим ПархатовнаГеография пәні мұғалімі
- Әбдіраш Айболат ҮсенұлыГеография пәні мұғалімі
- Бекарысқызы Алиса География пәні мұғалімі
- Рамазанова Жайнагуль КосшиевнаГеография пәні мұғалімі
- Рыбцова Олеся ЛеонидовнаГеография пәні мұғалімі