Алшораз Айгүл Сәбитқызы
7
Достижений республиканского уровня
Достижений республиканского уровня
4
Достижений международного уровня
Достижений международного уровня
3
Достижений учащихся республиканского уровня
Достижений учащихся республиканского уровня
Данные по курсам повышения квалификации
- Дата начала курса:
Ақп. 10, 2020 - Дата окончания курса:
Ақп. 10, 2020 - Тип курса:
Жаңартылған білім беру мазмұны - Уровень:
Облыстық - Предмет:
Технология - Место проведения курсов:
АОО "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДББҰ Педагогикалық шеберлік орталығының Ақтөбе қ. - Тема курсов:
"Жалпы орта білім беретін мектептер мен қосымша білім беру ұйымдарының бейнелеу және технология пәні мұғалімдеріне облыстық шебер класс"
- Дата начала курса:
Ақп. 1, 2020 - Дата окончания курса:
Ақп. 1, 2020 - Тип курса:
Жаңартылған білім беру мазмұны - Уровень:
Облыстық - Предмет:
Технология - Место проведения курсов:
"ӨРЛЕУ" БАҰО "АҚ - Тема курсов:
"Көркем еңбек сабақтарында ақпараттық технологияларды қолдану"
- Дата начала курса:
Қаз. 10, 2019 - Дата окончания курса:
Қаз. 10, 2019 - Тип курса:
Жаңартылған білім беру мазмұны - Уровень:
Республикалық - Предмет:
Технология - Место проведения курсов:
ҚР Білім және ғылым министрлігінің Республикалық қосымша білім беру оқу-әдістемелік орталығы - Тема курсов:
"Мәңгілік ел идеясының призмасы арқылы "Бақытты отбасы "бағдарламасының оқу курсы
- Дата начала курса:
Қар. 7, 2022 - Дата окончания курса:
Қар. 18, 2022 - Тип курса:
Жаңартылған білім беру мазмұны - Уровень:
Облыстық - Предмет:
Технология - Место проведения курсов:
"ӨРЛЕУ" БАҰО "АҚ - Тема курсов:
"Жахандық құзіреттіліктер"
- Дата начала курса:
Қаң. 20, 2020 - Дата окончания курса:
Қаң. 31, 2020 - Тип курса:
Жаңартылған білім беру мазмұны - Уровень:
Облыстық - Предмет:
Технология - Место проведения курсов:
АОО "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДББҰ Педагогикалық шеберлік орталығының Ақтөбе қ. - Тема курсов:
Қазақстан Республикасында орта білім мазмұнын жаңарту шеңберінде "Көркем еңбек" пәні бойынша педагог кадрлардың біліктілігін арттыру білім беру бағдарламасы бойынша оқу курсы
- Дата начала курса:
Данные по достижениям
Данные по достижениям учащихся
- Дата:
Мамыр 20, 2020 - Тип достижения:
Қашықтық конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - "Мамыр" айында өткен Республикалық "Көркем еңбек"Блиц-турнирі
- Дата:
Мамыр 5, 2020 - Тип достижения:
Суреттер конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Қалалық - "Жасыл планета" "Мен жануарларды жақсы көремін"қашықтықтан сурет байқауы ІІІ дәрежелі орын
- Дата:
Мамыр 4, 2020 - Тип достижения:
Қашықтық конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - "Қашықтықтан оқыту-бұл керемет!"тақырыбында"Біз біргеміз"еріктілер жылына арналған республикалық қашықтықтан өткізілетін сурет байқауы
- Дата:
Наурыз 18, 2020 - Тип достижения:
Суреттер конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - "Абай Құнанбайұлының 175 жылдық мерейтойына"орай "Бақыт болып қоншы"байқауы ІІорын
- Дата:
Наурыз 18, 2020 - Тип достижения:
Суреттер конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - "Абай Құнанбайұлының 175 жылдық мерейтойына"орай облыстық"Бақыт болып қоншы"байқауы Іорын
- Дата:
Жел. 10, 2019 - Тип достижения:
Суреттер конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - 1дәрежелі "Менің сүйікті кейіпкерім атты Республикалық көркемсурет байқауының жеңімпазы Досаев Рысбек марапатталады
- Дата:
Қаз. 20, 2019 - Тип достижения:
Суреттер конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - "Тұлпар мініп ту алған" тақырыбында облыстық көркемсурет байқауына қатысып,шығармашылық шеберлігін жоғары дәрежеде көрсете білген үшін 2 орын Әйтеке би ауданы Оразалин ат.ЖОББМ,8класс оқушысы Сәдірғалиева Әсем
- Дата:
Қаз. 20, 2019 - Тип достижения:
Суреттер конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - "Әлем шуағы-Ана"тақырыбында облыстық көркемсурет байқауына қатысып,шығармашылық шеберлігін жоғары дәрежеде көрсете білгені үшін 3орын Әйтеке би ауданы С.Оразалин ат ЖББОМ 7класс оқушысы Нагаева Сания
- Дата:
Листы наблюдения уроков
- Дата:
Ақп. 4, 2023 - Предмет:
Көркем еңбек - Школа проведения урока:
«Әйтеке би аудандық білім бөлімі» ММ «Сейдалы Оразалин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» КММ - 5сынып "Дизайн,киім макетін жасау.Костюм дайындау".
- Дата:
Жел. 6, 2022 - Предмет:
Көркем еңбек - Школа проведения урока:
«Әйтеке би аудандық білім бөлімі» ММ «Сейдалы Оразалин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» КММ - 9 сынып "Аксессуарлар,шаш үлгісі,визаж құралдары негізінде жеке даралық образды жасау".
- Дата:
Қар. 15, 2022 - Предмет:
Көркем еңбек - Школа проведения урока:
«Әйтеке би аудандық білім бөлімі» ММ «Сейдалы Оразалин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» КММ - 6-сынып "Тоқу өнері.Ілмек бізбен тоқу.Тоқу тәсілдері мен техникалары
- Дата:
- Сағынтаева Гүлсезім АйтқалиқызыҚазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Нысаналы Балауса БөлекқызыИнформатика пәні мұғалімі
- Колганатова Марзия МирамбековнаБиология пәні мұғалімі
- Нугыманова Балдырган БозаковнаПедагог-ұйымдастырушы
- Туремуратов Бекет ЖанибековичИнформатика пәні мұғалімі
- Усманова Жанар ШындауовнаМузыка пәні мұғалімі
- Сапиева Роза ДуйсенкуловнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Дошаев Алмат АбылайұлыДене шынықтыру пәні мұғалімі
- Калжанов Толеубай КанибайулыДене шынықтыру пәні мұғалімі
- Токмамбетова Бибигуль КуандыковнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Кенжегалиева Жазира АбдибаиевнаПедагог-психолог
- Жахина Айдана СаматовнаТәлімгер
- Набиева Сайра СарсенгалиевнаҚазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Куанышев Адлет ДаулеткереевичТарих пәні мұғалімі
- Жолаева Айгуль БагитбековнаХимия және биология пәндері мұғалімі
- Ақбергенова Ботагөз БақыткелдіқызыБастауыш сынып мұғалімі
- Жылқыайдар Наурызбек Математика пәні мұғалімі
- Абдиргазиева Айнур БулекбаевнаТарих пәні мұғалімі
- Колганатов Асылбек МирамбековичДене шынықтыру пәні мұғалімі
- Орынбасарова Жаннур МамбетовнаТарих пәні мұғалімі
- Бақыткелдіқызы Гүлназ Қазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Нурмаханова Лэззат ТажмухановнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Изекешова Диана МамытбайкызыБастауыш сынып мұғалімі
- Дүйсенғалиева Гүлдана ТалғатқызыДиректордың орынбасары
- Уразова Арнура АрдабаевнаАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Дошаев Абылай АбдигапаровичДиректор
- Жантайлакова Жанар МаликовнаҚазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Бултекова Ғалия СалыққызыТәрбиеші
- Нурмагамбетова Жанат СерикбаевнаТехнология пәні мұғалімі
- Байниязов Мейірбек ХабидуллаұлыТехнология пәні мұғалімі
- Айдар Санат ЕрденұлыТехнология пәні мұғалімі
- Калжанова Акиба ТлеужановнаТехнология пәні мұғалімі
- Камысбаева Куляра СагиновнаТехнология пәні мұғалімі
- Жумабаева Сауле НурбергеновнаТехнология пәні мұғалімі
- Тажмуханова Жадыра ТулеугалиевнаТехнология пәні мұғалімі
- Уразова Алтынгул ЕсенжановнаТехнология пәні мұғалімі
- Жиеналин Берик ЖоламановичТехнология пәні мұғалімі
- Аймукатова Акшат НаурызгалиевнаТехнология пәні мұғалімі
- Темиралина Шынар ТынышбаевнаТехнология пәні мұғалімі
- Сейт Жұлдыз ӨмірзаққызыТехнология пәні мұғалімі
- Аязбаев Серик ИркиновичТехнология пәні мұғалімі
- Жұмабаева Мөлдір ЖұмағалиқызыТехнология пәні мұғалімі
- Айтбаев Асылбек КоптилеуовичТехнология пәні мұғалімі
- Откелбаев Конакбай МанатбаевичТехнология пәні мұғалімі
- Бимағамбетова Салтанат ОшақбайқызыТехнология пәні мұғалімі
- Умбетова Мая ЖаксыгалиевнаТехнология пәні мұғалімі
- Оришан Саят БалтабайұлыТехнология пәні мұғалімі
- Сакирова Нурсулу АубакировнаТехнология пәні мұғалімі
- Есмаганбетов Аманкелди ЖумалыевичТехнология пәні мұғалімі
- Жуканова Наргул КинбаевнаТехнология пәні мұғалімі
- Умарова Ажар СарыбаевнаТехнология пәні мұғалімі
- Төлегенова Гүлсара МәтжанқызыТехнология пәні мұғалімі
- Саркулова Айгуль ЖаксылыковнаТехнология пәні мұғалімі
- Аманжолов Азамат НурболатовичТехнология пәні мұғалімі
- Набиева Гулназ БолатбаевнаТехнология пәні мұғалімі
- Сатаева Жанна УсеиновнаТехнология пәні мұғалімі
- Бакишев Мухамбетжан ЖексенбаевичТехнология пәні мұғалімі
- Жангельдинова Алуа СабыржановнаТехнология пәні мұғалімі
- Дильмагамбетова Кундыз ЖолмановнаТехнология пәні мұғалімі
- Шитпанов Нурлан ОрынбасарұлыТехнология пәні мұғалімі
- Баярстанова Асылзат СергазикызыТехнология пәні мұғалімі
- Матеуова Зейнегул ЖаксыгалиевнаТехнология пәні мұғалімі
- Жакеева Самиға БатырқызыТехнология пәні мұғалімі
- Мырзагулова Шолпан МейрхановнаТехнология пәні мұғалімі
- Оспанова Айгуль КулынтаевнаТехнология пәні мұғалімі
- Сағымбаева Жадыра ҚуандықызыТехнология пәні мұғалімі
- Жумабаева Мадина УлыкпановнаТехнология пәні мұғалімі
- Нугаева Бахыт ТуребаевнаТехнология пәні мұғалімі
- Роскидайло Людмила НиколаевнаТехнология пәні мұғалімі
- Қоңыратбаева Асылзат ТасболатқызыТехнология пәні мұғалімі
- Байшағанова Шынар НұрлыбекқызыТехнология пәні мұғалімі
- Даулетов Данияр АлдабергеновичТехнология пәні мұғалімі
- Алдасугурова Нагима СабыровнаТехнология пәні мұғалімі
- Ананко Татьяна ВалерьевнаТехнология пәні мұғалімі
- Алмат Ағипа ОрынбекқызыТехнология пәні мұғалімі
- Бекешова Айнагуль КадыргалиевнаТехнология пәні мұғалімі
- Жолдыбай Салтанат БақтыгерейқызыТехнология пәні мұғалімі
- Сансызбаева Айгуль АдилхановнаТехнология пәні мұғалімі
- Бакирова Гулдана ОнбергеновнаТехнология пәні мұғалімі
- Кунахметова Маржан НагашыбаевнаТехнология пәні мұғалімі
- Утепбергенова Айнур ТелибеккызыТехнология пәні мұғалімі