Шабилов Ермек Берикпаевич
7
Достижений республиканского уровня
Достижений республиканского уровня
2
Достижений учащихся республиканского уровня
Достижений учащихся республиканского уровня
- Есендьярова Жулдуз СэкеновнаТәрбиеші
- Жайназарова Жанылай ЖубаткановнаТәрбиеші
- Аязбаев Серик ИркиновичТехнология пәні мұғалімі
- Истегулова Анара ГасыровнаИнформатика пәні мұғалімі
- Сейтпагамбетова Нургул ТажигариевнаБастауыш сынып мұғалімі
- Қуатбай Жансая ҚуантайқызыИнформатика пәні мұғалімі
- Бекетаева Гүлшарат ЖолайқызыБастауыш сынып мұғалімі
- Бибитова Жанна ГалымжановнаТәрбиеші
- Бердембаева Гулзира СисеновнаҚазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Смагулова Фарида КудайбергеновнаТәрбиеші
- Анафияева Гульсара КайбуллаевнаҚазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Джултубаева Азиза НұрланқызыҚосымша білім беру педагогы
- Диярова Динара АрыстановнаТәрбиеші
- Фазылова Айнур ТоктасыновнаБастауыш сынып мұғалімі
- Сулейменова Эльвира АбатовнаАғылшын тілі пәні оқытушысы
- Баққалиева Мадина БауыржанқызыАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Алпысбаев Қайсар ҚобландыұлыНұсқаушы
- Үмбеталин Асқар БабырашұлыАлғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
- Сагиндыков Темирхан АйдархановичАлғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
- Молдагулов Мурат МолдагуловичАлғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
- Жексенбаев Едил КуанышовичАлғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
- Асан Жомарт АсанұлыАлғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
- Сраж Серік АманжолұлыАлғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
- Жиеналин Берик ЖоламановичАлғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
- Мадетхан Нұрбол Алғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
- Медеубаев Нурлан ТулепбергеновичАлғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
- Ковалёв Сергей ВикторовичАлғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
- Капетов Аяпберген СаиновичАлғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
- Канатбай Максат КанатбайулыАлғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
- Убниямов Жаксыгали СисембаевыичАлғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
- Куценко Александр ВасильевичАлғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
- Суиндиков Даурен ЕрлановичАлғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
- Баймуханов Абилхан ЖалгасбаевичАлғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
- Амандыков Тулемес МагаджановичАлғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
- Елубаев Жанбулат РахимовичАлғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
- Калиев Булат БисембаевичАлғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
- Сарманов Алтынбек КумекбаевичАлғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
- Сапахов Женис КайратовичАлғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
- Мергалиев Ерлан АдилхановичАлғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
- Джантуреев Куаныш СамбаевичАлғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
- Байдильдин Сабыржан ЖакеновичАлғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
- Кенесбаев Серик ЖаркынбековичАлғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
- Мерзин Рустам НаиловичАлғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
- Байтлесов Берик АхраповичАлғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
- Шайжанов Бекзат БауржановичАлғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы