Қоңыратбаева Асылзат Тасболатқызы
4
Достижений республиканского уровня
Достижений республиканского уровня
2
Достижений международного уровня
Достижений международного уровня
6
Достижений учащихся республиканского уровня
Достижений учащихся республиканского уровня
4
Достижений учащихся международного уровня
Достижений учащихся международного уровня
Листы наблюдения уроков
- Дата:
Қаң. 16, 2020 - Предмет:
Көркем еңбек - Школа проведения урока:
"Ақтөбе қаласының білім бөлімі" ММ "№36 қазақ орта мектебі" КММ - Идеяны зерттеу.Нобай
- Дата:
Қаң. 16, 2020 - Предмет:
Көркем еңбек - Школа проведения урока:
"Ақтөбе қаласының білім бөлімі" ММ "№61 жалпы білім беретін орта мектеп" КММ - Тоқыма материалдарынан бұйым дайындау
- Дата:
Қар. 11, 2019 - Предмет:
Көркем еңбек - Школа проведения урока:
"Ақтөбе қаласының білім бөлімі" ММ "№61 жалпы білім беретін орта мектеп" КММ - Көркемдік жазба ( батик,гжиль,хохлома және т.б )
- Дата:
- Дурмаханова Айзада ТлегеновнаИнформатика пәні мұғалімі
- Амирина Акмарал БулегеновнаИнформатика пәні мұғалімі
- Китарова Айгуль ОрынбасаровнаТарих пәні мұғалімі
- Тулегенова Алия СырымкызыАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Косназарова Анаргул БакитовнаДиректордың орынбасары
- Сапарова Сара АралбаевнағаМатематика пәні мұғалімі
- Орынбекова Мадина СериковнаБастауыш сынып мұғалімі
- Сақиева Айдана БолатбекқызыМатематика пәні мұғалімі
- Матеуова Зейнегул ЖаксыгалиевнаТехнология пәні мұғалімі
- Нуралиев Колканат ДуйсенбаевичДене шынықтыру пәні оқытушысы
- Боранкулов Бауыржан КалабайулыМузыка пәні мұғалімі
- Қазтуғанова Мөлдір ҚайратқызыМатематика пәні мұғалімі
- Сермағанбетова Ұлжан СермағанбетқызыБастауыш сынып мұғалімі
- Лаукенова Оркен ДуйсенкызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Шәкірова Еркетаң АйтқазықызыТәрбиеші
- Өксікбай Гүлбақыт ТұрмағанбетқызыБастауыш сынып мұғалімі
- Нурхожаева Райхан ТасболатовнаТарих және қоғамтану пәндері мұғалімі
- Өмірзақ Бағдат МұқтарқызыАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Сатаева Динара ТаубаевнаҚазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Усенова Клара МирзабековнаБиология пәні оқытушысы
- Кулмуханбетова Нургул СериккызыКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Амангосова Эльмира СагнадиновнаМатематика пәні мұғалімі
- Бекниязова Гульзия ОрынбасаровнаИнформатика пәні мұғалімі
- Кенжетаева Айнұр ҰзақбайқызыБастауыш сынып мұғалімі
- Нурмагамбетова Жанат СерикбаевнаТехнология пәні мұғалімі
- Байниязов Мейірбек ХабидуллаұлыТехнология пәні мұғалімі
- Айдар Санат ЕрденұлыТехнология пәні мұғалімі
- Калжанова Акиба ТлеужановнаТехнология пәні мұғалімі
- Камысбаева Куляра СагиновнаТехнология пәні мұғалімі
- Жумабаева Сауле НурбергеновнаТехнология пәні мұғалімі
- Тажмуханова Жадыра ТулеугалиевнаТехнология пәні мұғалімі
- Уразова Алтынгул ЕсенжановнаТехнология пәні мұғалімі
- Жиеналин Берик ЖоламановичТехнология пәні мұғалімі
- Аймукатова Акшат НаурызгалиевнаТехнология пәні мұғалімі
- Темиралина Шынар ТынышбаевнаТехнология пәні мұғалімі
- Сейт Жұлдыз ӨмірзаққызыТехнология пәні мұғалімі
- Аязбаев Серик ИркиновичТехнология пәні мұғалімі
- Жұмабаева Мөлдір ЖұмағалиқызыТехнология пәні мұғалімі
- Айтбаев Асылбек КоптилеуовичТехнология пәні мұғалімі
- Откелбаев Конакбай МанатбаевичТехнология пәні мұғалімі
- Бимағамбетова Салтанат ОшақбайқызыТехнология пәні мұғалімі
- Умбетова Мая ЖаксыгалиевнаТехнология пәні мұғалімі
- Оришан Саят БалтабайұлыТехнология пәні мұғалімі
- Сакирова Нурсулу АубакировнаТехнология пәні мұғалімі
- Есмаганбетов Аманкелди ЖумалыевичТехнология пәні мұғалімі
- Жуканова Наргул КинбаевнаТехнология пәні мұғалімі
- Умарова Ажар СарыбаевнаТехнология пәні мұғалімі
- Төлегенова Гүлсара МәтжанқызыТехнология пәні мұғалімі
- Саркулова Айгуль ЖаксылыковнаТехнология пәні мұғалімі
- Аманжолов Азамат НурболатовичТехнология пәні мұғалімі
- Набиева Гулназ БолатбаевнаТехнология пәні мұғалімі
- Сатаева Жанна УсеиновнаТехнология пәні мұғалімі
- Бакишев Мухамбетжан ЖексенбаевичТехнология пәні мұғалімі
- Жангельдинова Алуа СабыржановнаТехнология пәні мұғалімі
- Дильмагамбетова Кундыз ЖолмановнаТехнология пәні мұғалімі
- Шитпанов Нурлан ОрынбасарұлыТехнология пәні мұғалімі
- Баярстанова Асылзат СергазикызыТехнология пәні мұғалімі
- Матеуова Зейнегул ЖаксыгалиевнаТехнология пәні мұғалімі
- Жакеева Самиға БатырқызыТехнология пәні мұғалімі
- Мырзагулова Шолпан МейрхановнаТехнология пәні мұғалімі
- Оспанова Айгуль КулынтаевнаТехнология пәні мұғалімі
- Сағымбаева Жадыра ҚуандықызыТехнология пәні мұғалімі
- Жумабаева Мадина УлыкпановнаТехнология пәні мұғалімі
- Нугаева Бахыт ТуребаевнаТехнология пәні мұғалімі
- Роскидайло Людмила НиколаевнаТехнология пәні мұғалімі
- Байшағанова Шынар НұрлыбекқызыТехнология пәні мұғалімі
- Алшораз Айгүл СәбитқызыТехнология пәні мұғалімі
- Даулетов Данияр АлдабергеновичТехнология пәні мұғалімі
- Алдасугурова Нагима СабыровнаТехнология пәні мұғалімі
- Ананко Татьяна ВалерьевнаТехнология пәні мұғалімі
- Алмат Ағипа ОрынбекқызыТехнология пәні мұғалімі
- Бекешова Айнагуль КадыргалиевнаТехнология пәні мұғалімі
- Жолдыбай Салтанат БақтыгерейқызыТехнология пәні мұғалімі
- Сансызбаева Айгуль АдилхановнаТехнология пәні мұғалімі
- Бакирова Гулдана ОнбергеновнаТехнология пәні мұғалімі
- Кунахметова Маржан НагашыбаевнаТехнология пәні мұғалімі
- Утепбергенова Айнур ТелибеккызыТехнология пәні мұғалімі