Курмашев Куаныш Маратович
Данные по достижениям учащихся
- Дата:
Жел. 24, 2019 - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Аудандық - " Ұлттық мектеп лигасы" Волейбол жарысы
- Дата:
Қар. 2, 2019 - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Облыстық - Жеңіл атлетика жарысы "ТАУ 400" биіктікке жүгіру жарысында! Ақтөбе қаласы
- Дата:
Қар. 2, 2019 - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Облыстық - " Тау-400" биіктікке жүгіру жарысында
- Дата:
Қаз. 9, 2019 - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Облыстық - "АЛТЫН КҮЗ" Күзгі жүгіру жарысында! Ақтөбе қаласы
- Дата:
Қыр. 9, 2019 - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Облыстық - Жеңіл атлетика жарысы Қазақстан құрылысшылары күніне арналған EKIDEN командалық эстафетасында 3-орынға ие болды
- Дата:
- Молдагереева Гульмира ЖаксыбаевнаБастауыш сынып мұғалімі
- Мустафина Жанна АмантурлиевнаҚазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Жасақбай Жанар КенжеханқызыБиология пәні оқытушысы
- Ленингер Ольга ВикторовнаГеография пәні мұғалімі
- Аймукатова Акшат НаурызгалиевнаТехнология пәні мұғалімі
- Жанбулатова Самига ЗахарьевнаТарих пәні мұғалімі
- Қощиева Гүлбақыт ҰлықпанқызыТәрбиеші
- Сисенова Майра ЖанабильгиновнаҚазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Даулеткереев Чингис АманкельдиевичДене шынықтыру пәні мұғалімі
- Амандыков Тулемес МагаджановичАлғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
- Жакешева Салтанат СултанханкызыАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Тәжікен Айдана БерікқызыАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Мақаш Жәния СаматқызыАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Зайрымбетова Арайлым МирамбеқызыАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Абилдиева Эльмира МырзабаевнаИнформатика пәні мұғалімі
- Сқақова Жанерке БауыржанқызыАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Роскидайло Людмила НиколаевнаТехнология пәні мұғалімі
- Лобец Светлана НиколаевнаТәрбиеші
- Мурзабекова Айман СыдыковнаФизика пәні мұғалімі
- Роскидайло Виктор ГеоргиевичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Манаспаев Руслан МуратовичДене шынықтыру нұсқаушысы
- Сагиев Сержан СериковичДене шынықтыру нұсқаушысы
- Сагададинов Саламат СерикбаевичДене шынықтыру нұсқаушысы
- Аманов Жанат ШакидоллаевичДене шынықтыру нұсқаушысы
- Табенов Жарас МаксатовичДене шынықтыру нұсқаушысы
- Ахмет Асаналы АлдабергенұлыДене шынықтыру нұсқаушысы
- Махай Кенесары ТалғатұлыДене шынықтыру нұсқаушысы
- Аккузова Жанылсын ЕлубаевнаДене шынықтыру нұсқаушысы
- Агимбаеву Асылбеку ЖиенбаевичуДене шынықтыру нұсқаушысы
- Мәмле Әкімжан ӘлібекұлыДене шынықтыру нұсқаушысы
- Ахметова Рахиля ЖуминовнаДене шынықтыру нұсқаушысы
- Сеилова Лидия ВладимировнаДене шынықтыру нұсқаушысы
- Бердалин Айбек БериковичДене шынықтыру нұсқаушысы
- Кожбанов Нурдаулет СагидуллаевичДене шынықтыру нұсқаушысы
- Муртазина Людмила ЖанболатовнаДене шынықтыру нұсқаушысы
- Калиева Лязат МурзагалиевнаДене шынықтыру нұсқаушысы
- Азербай Талгат ЖанатулыДене шынықтыру нұсқаушысы
- Шанинов Жасулан ЕрбулатовичДене шынықтыру нұсқаушысы