Жумабаева Бактыгуль Ергалиевна
12
Достижений республиканского уровня
Достижений республиканского уровня
4
Достижений международного уровня
Достижений международного уровня
14
Достижений учащихся республиканского уровня
Достижений учащихся республиканского уровня
2
Достижений учащихся международного уровня
Достижений учащихся международного уровня
Данные по аттестациям
Предыдущие аттестации
Данные по курсам повышения квалификации
- Дата начала курса:
Қар. 2, 2022 - Дата окончания курса:
Қар. 4, 2022 - Тип курса:
Тағы басқа курстар - Уровень:
Облыстық - Место проведения курсов:
Ақтөбе облыстық ғылыми-тәжірибелік орталығы - Тема курсов:
"Аттестатталушы педагогтің озық тәжірибесін жинақтау"
- Дата начала курса:
Маусым 6, 2022 - Дата окончания курса:
Маусым 17, 2022 - Тип курса:
Тағы басқа курстар - Уровень:
Республикалық - Место проведения курсов:
Республикалық қосымша білім беру оқу әдістемелік орталығы - Тема курсов:
Педагог-хореографтың заманауи кәсіби құзыреті
- Дата начала курса:
Қар. 7, 2020 - Дата окончания курса:
Қар. 16, 2020 - Тип курса:
Тағы басқа курстар - Уровень:
Республикалық - Место проведения курсов:
Актөбе Ахмет Жубанов атындағы музыкалық колледж - Тема курсов:
Инновационные подходы к методике преподавания хореографических дисциплин
- Дата начала курса:
Қаз. 28, 2019 - Дата окончания курса:
Қар. 8, 2019 - Тип курса:
Тағы басқа курстар - Уровень:
Облыстық - Место проведения курсов:
Казақстан республикасы білім және ғылым министрлігі "Өрлеу" біліктілікті арттыру ұлттық орталығы Акционерлік қоғамы - Тема курсов:
Развитие профессиональной компетентности учителей хореографии
- Дата начала курса:
Қаз. 29, 2018 - Дата окончания курса:
Қар. 7, 2918 - Тип курса:
Тағы басқа курстар - Уровень:
Облыстық - Место проведения курсов:
Актөбе Ахмет Жубанов атындағы музыкалық колледж - Тема курсов:
Актуальные проблемы хореографического образования школьников
- Дата начала курса:
Данные по достижениям
Данные по достижениям учащихся
- Дата:
Қар. 27, 2022 - Тип достижения:
Конкурс жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - Шара Жиенқұлованың 110 жылдығына арналған Республикалық "Би құпиясы-2022" хореографиялық байқауы, Диплом І дәрежелі лауреат, (13-16 жас аралығы)
- Дата:
Қар. 27, 2022 - Тип достижения:
Конкурс жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - Шара Жиенқұлованың 110 жылдығына арналған Республикалық "Би құпиясы-2022" хореографиялық байқауы Диплом ІІІ дәрежелі лауреат (10-12 жас аралығы)
- Дата:
Қар. 12, 2022 - Тип достижения:
Конкурс жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - "ЖасStar" V республикалық хореографиялық байқауы Диплом І дәрежелі лауреат (9-11 жас аралығы)
- Дата:
Қар. 12, 2022 - Тип достижения:
Конкурс жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - "ЖасStar" V республикалық хореографиялық байқауы Диплом І дәрежелі лауреат (13-15 жас аралығы)
- Дата:
Маусым 21, 2021 - Тип достижения:
Конкурс жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - Республикалық "Би Әлеминде -2021" хореографиялық ұжымдар арасындағы байлау. Диплом Бас Жулде
- Дата:
Маусым 15, 2020 - Тип достижения:
Қашықтық конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - "Рухани жаңғыру" бағдарламасының"Рухани қазына"кіші бағдарламасы аясында ҚР Ассамблеясының 25 жылдығына байланысты және халықаралық би күніне арналған V "Ғажайып Балалық" облыстық балалар би байқауында II орын иегері
- Дата:
Ақп. 23, 2020 - Тип достижения:
Фестиваль жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - Республиқалық "SHABYT" фестиваль-байқауында 2 дәрежелі лауреат атанды
- Дата:
Жел. 1, 2019 - Тип достижения:
Конкурс жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - Диплом бас жүлде "Бақытты елдің ұрпағы" қоғамдық қорының ұйымдастыруымен өткен Республикалық "Дала сазы" атты байқауында "Хореография" номинациясы бойынша жоғары деңгейде өнер көрсеткені үшін "Айгөлек" ансамблі (11-13 жас) аралығында
- Дата:
Қаз. 19, 2019 - Тип достижения:
Конкурс жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - 1 место в конкурсе "Би құпиясы-2019"
- Дата:
Қаз. 13, 2019 - Тип достижения:
Конкурс жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - Лауреат I дәрежелі "Нұрлы жастар"атты Республикалық байқауға "Хореография" номинациясы бойынша қатысып, поэзия бәйтерегі Абай шығармалары мен дәстүрлі өнерді терең меңгеріп және өнерге деген ерекше дарындылығымен көрінген "Айгөлек"би тобы "Балғын шақ"биімен
- Дата:
Маусым 3, 2019 - Тип достижения:
Конкурс жеңімпазы - Уровень:
Халықаралық - Лауреаты 1 спепени международный фестиваль-конкурс в номинаций "хореография" младшая группа
- Дата:
Сәуір 26, 2019 - Тип достижения:
Конкурс жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - "Рухани жаңғыру" бағдарламасы аясында Ақтөбе қаласының 150 жылдығына Қобда ауданының 90 жылдығына және халықаралық би күніне орай өтетін IV Облыстық "Ғажайып балалық" балалар би байқауында "Айгөлек", "Үлгілі" би тобы марапатталады
- Дата:
Сәуір 23, 2019 - Тип достижения:
Конкурс жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - II дәрежелі лауреат "Стильденген халық биі" номинациясы бойынша (11-13 жас) Алға қаласы, Үлгілі "Айгөлек" би ансамблі марапатталды.
- Дата:
Сәуір 22, 2019 - Тип достижения:
Конкурс жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - "Рухани жаңғыру" бағдарламасы аясында және Ақтөбе қаласының 150 жылдығына орай ұйымдастырылған "Ақ шағала" облыстық хореографиялық фестиваль-байқауында III орын иегері
- Дата:
Қаң. 3, 2019 - Тип достижения:
Конкурс жеңімпазы - Уровень:
Халықаралық - Лауреаты 3 степени награждается Танцевальный коллектив "Балауса"
- Дата:
Қар. 20, 2018 - Тип достижения:
Конкурс жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - Республикалық"Нұрлы жастар" байқауында, "Хореография" номинациясы бойынша өнер көрсетіп, ақын - сазгерлер мен би, бейнелеу өнері және тақырыптық жеке жұмыс түрлерінен ерекше орындаушылық қабілетімен көзге түскені үшін "Балауса" би ансамблі марапатталды
- Дата:
Қаз. 20, 2018 - Тип достижения:
Конкурс жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - "Шығармашылық әлемі" республикалық фестиваль-байқауында өнер көрсетіп, шеберлігін танытып бас жүлдеге ие болғаны үшін марапатталады
- Дата:
Қаз. 18, 2018 - Тип достижения:
Конкурс жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - ,"Рухани жаңғыру" бағдарламасы аясында қосымша Былым беру жүесінің 100 жылдығына орай ұйымдастырылған ,"Әк шағала " облыстық хореографиялық фестиваль-байқауында 2 орын иегері
- Дата:
Қаң. 6, 2018 - Тип достижения:
Конкурс жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - Республиканский фестиваль конкурс "Зимняя сказка в Алматы" диплом лауреты II степени младшая группа
- Дата:
- Сарина Каламкас БазаровнаҚосымша білім беру педагогы
- Жанәбіл Айгүл ЖалмұратқызыВокал сыныбының оқытушысы
- Троценко Лариса ВалерьевнаҚосымша білім беру педагогы
- Сидағұл Ботағөз ЕлтайқызыҚосымша білім беру педагогы
- Әліқұл Күнқияш ҚойшыбайқызыҚосымша білім беру педагогы
- Казиханова Алтынгул БекболатовнаҚосымша білім беру педагогы
- Король Ольга ВикторовнаҚосымша білім беру педагогы
- Нургалиева Жулдыз КуандыковнаФортепиано сыныбының оқытушысы
- Домбаулова Эльмира РасуловнаДиректор
- Мамбетжанова Айгүл ТүгелбайқызыҚосымша білім беру педагогы
- Ахметова Ақтоты АмангелдіқызыҚосымша білім беру педагогы
- Нурмухамбетова Айнаш ТемировнаҚосымша білім беру педагогы
- Нагашыбаева Айдын АкылбековнаҚосымша білім беру педагогы
- Умирзакова Зинеп ТемиржановнаҚосымша білім беру педагогы
- Изгалиева Нурсауле АманжоловнаҚосымша білім беру педагогы
- Откелбаев Конакбай МанатбаевичҚосымша білім беру педагогы
- Ақпан Лаззат АлпысбайқызыХореограф
- Калиева Карылгаш РакимовнаҚосымша білім беру педагогы
- Губка Юлия НиколаевнаҚосымша білім беру педагогы
- Самбетова Лаззат РамазановнаХореограф
- Джултубаева Азиза НұрланқызыҚосымша білім беру педагогы
- Нургалиева Акмарал ТанатовнаҚосымша білім беру педагогы
- Отызбай Бекарыс ХамитұлыҚосымша білім беру педагогы
- Сайлаубайқызы Сәулет СайлаубайқызыҚосымша білім беру педагогы
- Султанаев Нурлан ШуакбаевичҚосымша білім беру педагогы
- Қаржаубай Мөлдір СерікқызыҚосымша білім беру педагогы
- Тугелова Әлия БекболатқызыҚосымша білім беру педагогы
- Давлеткереев Чингиз СериковичҚосымша білім беру педагогы
- Ерназарова Перизат АнасратдинқызыҚосымша білім беру педагогы
- Жандарбеков Нурбек ТемирбаевичҚосымша білім беру педагогы
- Горюнова Светлана ВикторовнаҚосымша білім беру педагогы
- Шемболова Галина КонстантиновнаҚосымша білім беру педагогы
- Ратникова Наталья НиколаевнаҚосымша білім беру педагогы
- Боровец Николай СтепановичҚосымша білім беру педагогы
- Нурсеитова Узил УразбаевнаҚосымша білім беру педагогы
- Малышева Елена НиколаевнаҚосымша білім беру педагогы
- Жусипбаева Инкар БекбауловнаҚосымша білім беру педагогы
- Козлова Юлия СергеевнаҚосымша білім беру педагогы
- Земскова Антонина ВячеславовнаҚосымша білім беру педагогы
- Амитова Назерке ЖәдігерқызыҚосымша білім беру педагогы
- Амангелдина Бұлбұл МейрамбекқызыҚосымша білім беру педагогы
- Ногаева Бахитжан КакимжановнаҚосымша білім беру педагогы
- Ешниязова Улмекен АхметжановнаҚосымша білім беру педагогы
- Мұсағалиева Перизат ЖеткергенқызыҚосымша білім беру педагогы
- Асауова Жаннат ЖумабаевнаҚосымша білім беру педагогы
- Сеитова Камар АкимбаевнаҚосымша білім беру педагогы
- Иштаева Ардак АзбергеновнаҚосымша білім беру педагогы
- Шуренбаев Нурбек ОрынбасаровичҚосымша білім беру педагогы
- Жұмабаева Аманкүл МейрамқызыҚосымша білім беру педагогы
- Абенова Анар КолмырзаевнаҚосымша білім беру педагогы
- Габитова Татьяна АнатольевнаҚосымша білім беру педагогы
- Майкупов Алмат МысырұлыҚосымша білім беру педагогы
- Төлеубаев Дәулетжан БақытжанұлыҚосымша білім беру педагогы
- Файзирахманова Наталья АлександровнаҚосымша білім беру педагогы
- Лопатина Анастасия ИгоревнаҚосымша білім беру педагогы
- Сәндібек Ақнұр ЕртайқызыХореограф
- Каримсакова Толсынай ТалапбековнаҚосымша білім беру педагогы
- Шинтаева Алмагуль ЕлеусизовнаҚосымша білім беру педагогы
- Черепивская Елена ОлеговнаҚосымша білім беру педагогы
- Нұралина Гүлгүл ӨмірзаққызыХореограф
- Тлеужанов Нұрсұлтан НұрлыбекұлыҚосымша білім беру педагогы
- Сарина Каламкас БазаровнаҚосымша білім беру педагогы
- Троценко Лариса ВалерьевнаҚосымша білім беру педагогы
- Сидағұл Ботағөз ЕлтайқызыҚосымша білім беру педагогы
- Әліқұл Күнқияш ҚойшыбайқызыҚосымша білім беру педагогы
- Казиханова Алтынгул БекболатовнаҚосымша білім беру педагогы
- Король Ольга ВикторовнаҚосымша білім беру педагогы
- Сабиржанова Лаззат АхметовнаҚосымша білім беру педагогы
- Нурумбетова Нургуль КудайбергеновнаҚосымша білім беру педагогы
- Алипова Молдир АманжановнаҚосымша білім беру педагогы
- Еділбай Ұлпа ЖұмақызыҚосымша білім беру педагогы
- Койшыбаева Айнаш БаймагамбетовнаҚосымша білім беру педагогы
- Кужакова Асемгуль АдилжановнаҚосымша білім беру педагогы
- Сапарова Улпан АдилхановнаҚосымша білім беру педагогы
- Қанаш Айшолпан СаматқызыҚосымша білім беру педагогы
- Онгдаганов Азамат МарсұлыҚосымша білім беру педагогы
- Кумарова Жанар МаксоткереевнаҚосымша білім беру педагогы
- Нұрмағамбетова Бақытнұр ТөлеуқызыҚосымша білім беру педагогы
- Каналина Бағдагул СүйейқызыҚосымша білім беру педагогы
- Орынбай Ботакөз ОрынбайқызыХореограф
- Сәуірбай Гүлзира СейділдақызыХореограф
- Қалдарбек Ұлбосын ЕрубайқызыҚосымша білім беру педагогы
- Тілекина Шолпан АркадийқызыҚосымша білім беру педагогы
- Әбдіраим Мейрамгүл ҚуанышбайқызыҚосымша білім беру педагогы
- Тактабулатова Айнур ХамидуллаевнаҚосымша білім беру педагогы
- Абдраймова Кундыз КаражановнаҚосымша білім беру педагогы
- Тлегенова Жазира ОктябрятқызыХореограф
- Ермырзақызы Айзат -Қосымша білім беру педагогы
- Есенказакова Гульмира ТуретаевнаҚосымша білім беру педагогы
- Нугуманова Махаббат АманжоловнаҚосымша білім беру педагогы
- Копабаева Лаззат АндагуловнаҚосымша білім беру педагогы
- Каспакова Майра ЖангиреевнаҚосымша білім беру педагогы
- Фоменко Сергей МихайловичҚосымша білім беру педагогы
- Махамбетова Сағадат МұхитанқызыҚосымша білім беру педагогы
- Жалгас Жанат ЖалгаскызыҚосымша білім беру педагогы
- Клютова Ляззат АмангелдіқызыҚосымша білім беру педагогы
- Алпысбай Бибінұр Қосымша білім беру педагогы
- Молдагулова Айгуль СапаровнаҚосымша білім беру педагогы
- Жақсыберген Нұрила ҚазиханкызыҚосымша білім беру педагогы
- Кабылова Амангул СагинтаевнаҚосымша білім беру педагогы
- Калаганов Багдат АмандыковичҚосымша білім беру педагогы
- Мамбетова Нәбира ТалғатқызыХореограф
- Тургалиев Амандык ЗабитовичҚосымша білім беру педагогы
- Кубашева Асемгуль МаратовнаҚосымша білім беру педагогы
- Аманиязов Кахар КенжебайулыҚосымша білім беру педагогы
- Мендалина Нұргүл Қосымша білім беру педагогы
- Домбаулова Эльмира РасуловнаҚосымша білім беру педагогы
- Тельман Досжан МәуленұлыҚосымша білім беру педагогы
- Қартбаева Маринат ТөлегенқызыХореограф
- Бришева Толкын ЖанибековнаҚосымша білім беру педагогы
- Әлімхан Нұрай ӘлімханқызыХореограф
- Марат Ерлан МаратұлыҚосымша білім беру педагогы
- Мустафин Есенжан БахитжановичҚосымша білім беру педагогы
- Ашимова Самал АкимгиреевнаҚосымша білім беру педагогы
- Есмақанова Гуля МақсатқызыХореограф
- Ерназарова Гульмира КабиббулаевнаҚосымша білім беру педагогы
- Антипова Райля АбдулловнаҚосымша білім беру педагогы
- Әлімбаева Аяжан ҒибатқызыҚосымша білім беру педагогы
- Узакова Баян БолатовнаҚосымша білім беру педагогы
- Бахтиярова Ильмира СерикпаевнаҚосымша білім беру педагогы
- Танынбаева Ботагоз СертаевнаҚосымша білім беру педагогы