Кудайбергенова Айганша Аскаровна
46
Достижений республиканского уровня
Достижений республиканского уровня
32
Достижений международного уровня
Достижений международного уровня
20
Достижений учащихся республиканского уровня
Достижений учащихся республиканского уровня
23
Достижений учащихся международного уровня
Достижений учащихся международного уровня
Данные по курсам повышения квалификации
- Дата начала курса:
Маусым 12, 2023 - Дата окончания курса:
Маусым 23, 2023 - Тип курса:
Тағы басқа курстар - Уровень:
Облыстық - Место проведения курсов:
Министерство Просвещения РК АО "Национальный центр повышения квалификации "Орлеу"" - Тема курсов:
"Развитие профессиональных компетенций учителя русского языка и литературы в освоении сложных тем в 5-9 классах "
- Дата начала курса:
Қаң. 6, 2023 - Дата окончания курса:
Қаң. 6, 2023 - Тип курса:
Тағы басқа курстар - Уровень:
Республикалық - Место проведения курсов:
"Формирование функциональной грамотности на уроках русского языка и литературы: методика, технологии, приемы" - Тема курсов:
"Формирование функциональной грамотности на уроках русского языка и литературы: методика, технологии, приемы"
- Дата начала курса:
Қар. 1, 2022 - Дата окончания курса:
Қар. 3, 2022 - Тип курса:
Тағы басқа курстар - Уровень:
Халықаралық - Место проведения курсов:
Международный научный конгресс "Русский язык в странах СНГ: положение, функционирование,коммуникация" 1-3 ноября 2022 года - Тема курсов:
Международный научный конгресс "Русский язык в странах СНГ: положение, функционирование,коммуникация" 1-3 ноября 2022 года
- Дата начала курса:
Қар. 5, 2022 - Дата окончания курса:
Қар. 9, 2022 - Тип курса:
Қысқа мерзімді курстар - Уровень:
Республикалық - Место проведения курсов:
Білім беру жүйесінің басшы және ғылыми - Педагогикалық кадырлары біліктілігін арттыратын республикалык институт - Тема курсов:
"Развитие профессиональной компетентности учителя общеобразовательной школы"
- Дата начала курса:
Қыр. 7, 2021 - Дата окончания курса:
Қар. 7, 2021 - Тип курса:
Тағы басқа курстар - Уровень:
Өңірлік - Место проведения курсов:
АО НППК "Өрлеу" - Тема курсов:
Развитие цифровых компетенций педагогов
- Дата начала курса:
Там. 10, 2020 - Дата окончания курса:
Там. 10, 2020 - Тип курса:
Тағы басқа курстар - Уровень:
Республикалық - Место проведения курсов:
Stepik. org Назарбаев интеллектуалды мектеп - Тема курсов:
Учусь учись дистанционно
- Дата начала курса:
Қар. 19, 2019 - Дата окончания курса:
Қар. 21, 2019 - Тип курса:
Тағы басқа курстар - Уровень:
Республикалық - Место проведения курсов:
Переподготовка работников образования к написанию авторской программы и научно-исследовательских работ в системе обновленного содержания - Тема курсов:
Переподготовка работников образования к написанию авторской программы и научно-исследовательских работ в системе обновленного содержания
- Дата начала курса:
Қыр. 16, 2019 - Дата окончания курса:
Қыр. 27, 2019 - Тип курса:
Тағы басқа курстар - Уровень:
Облыстық - Место проведения курсов:
АО НЦПК "Өрлеу" г.Актобе - Тема курсов:
Қазақтан Республикасыда білім беру мазмұның жаңарту аясында тіл пәндері мұғалімдердің кәсңби құзыреттілігін дамыту
- Дата начала курса:
Сәуір 25, 2019 - Дата окончания курса:
Мамыр 24, 2019 - Тип курса:
Жаңартылған білім беру мазмұны - Уровень:
Облыстық - Предмет:
Орыс тілі мен әдебиеті - Место проведения курсов:
"ӨРЛЕУ" БАҰО "АҚ - Тема курсов:
"Русский язык и литература" в школах с казахским языком обучения в рамках обновления сообщения среднего образования РК
- Дата начала курса:
Қар. 19, 2019 - Дата окончания курса:
Қар. 21, 2019 - Тип курса:
Тағы басқа курстар - Уровень:
Республикалық - Место проведения курсов:
авторлық бағдарлама жазудағы курс - Тема курсов:
переподготовка работников к написанию авторской программы
- Дата начала курса:
Маусым 25, 2016 - Дата окончания курса:
Шілде 22, 2016 - Тип курса:
Жаңартылған білім беру мазмұны - Уровень:
Облыстық - Предмет:
Орыс тілі - Место проведения курсов:
"ӨРЛЕУ" БАҰО "АҚ - Тема курсов:
Обновление содержания образования "Русский язык"
- Дата начала курса:
Данные по достижениям
- Дата:
Қаз. 5, 2020 - Тип достижения:
ҚР Білім және Ғылым Министрлігінің Алғыс хаты - Уровень:
Республикалық
- Дата:
Данные по достижениям учащихся
- Дата:
Ақп. 17, 2024 - Тип достижения:
Ғылыми жұмыстар конкурсының жүлдегері - Уровень:
Республикалық - Ильяс Алтын 7 класс 3 место на Республиканском конкурсе научно-исследовательских проектов "Фестиваль науки": Молодёжь исследует мир.г.Астана
- Дата:
Ақп. 17, 2024 - Тип достижения:
Ғылыми жұмыстар конкурсының жүлдегері - Уровень:
Республикалық - Бакдаулет Айсулу 3 место на Республиканском конкурсе научно-исследовательских проектов "Фестиваль науки: Молодёжь исследует мир" г.Астана
- Дата:
Жел. 16, 2023 - Тип достижения:
Ғылыми жұмыстары конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - Сейтова Айганым ученица 5 класса Гран-при на Республиканском конкурсе научно-исследовательских проектов "Звезды науки Казахстана" г.Алматы
- Дата:
Жел. 16, 2023 - Тип достижения:
Оқу жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - Диплом 1 степени на Республиканском конкурсе чтецов "Язык -бесценное наследие" ученица 5 класса Сейтова Айганым
- Дата:
Қаз. 10, 2023 - Тип достижения:
Олимпиада жүлдегері - Уровень:
Қалалық - Диплом 1 степени ученица 8 класса Куаныш Жайна в "Абайской" предметной олимпиаде
- Дата:
Қаз. 10, 2023 - Тип достижения:
Олимпиада жүлдегері - Уровень:
Қалалық - Диплом 1 степени Ильяс Алтын ученица 7 класса в "Абайской" предметной олимпиаде
- Дата:
Қаз. 10, 2023 - Тип достижения:
Олимпиада жүлдегері - Уровень:
Қалалық - Диплом 1 степени Назарбаева Коркем ученица 7 класса в "Абайской" предметной олимпиаде
- Дата:
Сәуір 30, 2023 - Тип достижения:
Олимпиада жеңімпазы - Уровень:
Халықаралық - Суйентай Аймекен 7 класс Диплом 1 степени на Международной предметной Олимпиаде по русскому языку сезон 28.03.2023
- Дата:
Ақп. 20, 2023 - Тип достижения:
Олимпиада жүлдегері - Уровень:
Қалалық - Иманбаева Карина ученица 9 класса "Б Грамота на городской предметной олимпиаде по русскому языку и литературе
- Дата:
Қаң. 28, 2023 - Тип достижения:
Оқу жүлдегері - Уровень:
Республикалық - Иманбаева Карина 9 класс Диплом 1 степени на V Республиканском конкурсе чтецов, посвященный творчеству А.С. Пушкина
- Дата:
Қаң. 28, 2023 - Тип достижения:
Оқу жүлдегері - Уровень:
Республикалық - Конжарбай Аянат 9 класс Диплом 1 степени на V Республиканском конкурсе чтецов ,посвященный творчеству С.Есенина
- Дата:
Қаң. 5, 2023 - Тип достижения:
Қашықтық олимпиадасының жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - Махсут Жасмин ученица 6 класса Грамота в дистанционной предметной олимпиаде по русскому языку №9D35601715
- Дата:
Жел. 12, 2022 - Тип достижения:
Конкурс жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - Махсут Жасмин ученица 6 класса Диплом 1 степени в областном конкурсе в номинации "Читаем строчки С.Маршака""
- Дата:
Наурыз 27, 2022 - Тип достижения:
Зерттеу жұмыстары конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - Ислямов Ислам уч-ся 8 класса.Диплом 1 степени победителя конкурса начно-исследовательcких работ IV Республиканской(с Международным участием) "LITTLT SCIENTIST") Г.Туркестан
- Дата:
Наурыз 5, 2022 - Тип достижения:
Зерттеу жұмыстары конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - Ислямов Ислам- уч-ся 8 класс Победитель III Республиканского конкурса научно-исследовательских работ в г.Нурсултан Диплом 1 степени
- Дата:
Ақп. 11, 2022 - Тип достижения:
Олимпиада жүлдегері - Уровень:
Қалалық - Диплом 2 степени на Республиканской предметной олимпиаде (городской тур)Жумалиева Динара 11класс
- Дата:
Жел. 17, 2021 - Тип достижения:
Ғылыми жұмыстары конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - Диплом 1 степени победителя конкурса начно-исследовательcких работ I Республиканской(с Международным участием) "I Genius") Г.Алматы
- Дата:
Қар. 25, 2021 - Тип достижения:
Конкурс жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - Жанузакова Наргиз -11 класс Диплом 1 степени Республиканский конкурс чтецов, посвященный творчеству С.Есенина
- Дата:
Қар. 30, 2020 - Тип достижения:
Зерттеу жұмыстары конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - Аминова Айсулу ученица 10 класс, Диплом 2 степени на Республиканской научно-практической конференции Малой Академии наук МАН
- Дата:
Қар. 10, 2020 - Тип достижения:
Қашықтық олимпиадасының жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - Хайруллин Дияр ученик 5 классс, Диплом 3 степени в дистанционной олимпиадае по русскому языку Qaztest.kz
- Дата:
Қар. 1, 2020 - Тип достижения:
Зерттеу жұмыстары конкурсының жүлдегері - Уровень:
Республикалық - Тлеужан Айиша ученица 10 класса , Лауреат 3 степени Республиканского конкурса "Философы Великой степи"
- Дата:
Мамыр 14, 2020 - Тип достижения:
Қашықтық олимпиадасының жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - Аминова Айсулу ученица 9 класса Диплом 1 степени на Республиканской Национальной Интернет Олимпиаде по русской литературе
- Дата:
Мамыр 11, 2020 - Тип достижения:
Қашықтық конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - Суйиншкали Жулдыз ученица 9 класса Диплом 1место на облатсном конкурсе эссе, посвященного 1150 Абу Насыр Аль Фараби "Актобе-Дарын"РНПЦ
- Дата:
Сәуір 13, 2020 - Тип достижения:
Қашықтық конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - Муратова Ракая ученица 9 класса Диплом 2 место на областном конкурсе эссе, посвященного 25-летию Конституции Республики Казахстан "Актобе-Дарын" РНПЦ"
- Дата:
Наурыз 30, 2020 - Тип достижения:
Конкурс жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - Аминова Айсулу ученица 9 класса -сертификат за активное участие на 24 Областной научно-практической конференции МАН в секции "Русская литература"
- Дата:
Наурыз 30, 2020 - Тип достижения:
Конкурс жүлдегері - Уровень:
Облыстық - Аязбай Замира ученица класса Грамота на 24 Областной научно-практической конференции Малой Академии Наук (МАН))
- Дата:
Наурыз 30, 2020 - Тип достижения:
Конкурс жүлдегері - Уровень:
Облыстық - Аязбай Замира ученица 6 класса сертификат за активное участие на 24 Областной Научно-практической конференции МАН в секции "Русский язык
- Дата:
Наурыз 30, 2020 - Тип достижения:
Конкурс жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - Аминова Айсулу ученица 9 класса Диплом 3 степени на 24 Областной научно-практической конференции Малой Академии наук (МАН)
- Дата:
Наурыз 29, 2020 - Тип достижения:
Конкурс жүлдегері - Уровень:
Облыстық - Материалы 24 Научно-практической конференции Малой Академии наук В программе проекты ученицы 6 класса Аязбай Замиры ученицы 9 класса Аминовой Айсулу
- Дата:
Наурыз 14, 2020 - Тип достижения:
Қашықтық конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Халықаралық - Диплом 1 степени ученик 11 класса Утепов Райым на VI Международной предметной олимпиаде по русской литературе 3 сезон
- Дата:
Наурыз 14, 2020 - Тип достижения:
Қашықтық конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Халықаралық - Диплом 1 степени ученица 7 класса Кенжебаева Адина наVI Международной предметной олимпиаде по русской литературе 3 cезон
- Дата:
Наурыз 14, 2020 - Тип достижения:
Қашықтық конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Халықаралық - Ученица 10 класса Жаксыгалиева Анель, Диплом 1 степени на VI Международной предметной олимпиаде по русской литературе 3 сезон
- Дата:
Наурыз 7, 2020 - Тип достижения:
Зерттеу жұмыстары конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Халықаралық - Аминова Айсулу ученица 9 класса.Сертификат об участие на Международной научно-практической конференции в г.Москва
- Дата:
Наурыз 7, 2020 - Тип достижения:
Зерттеу жұмыстары конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Халықаралық - Аминова Айсулу ученица 9 класса ,Диплом 1 степени на VI Международной научно-практической конференции школьников и студентов "Казахстан-Россия: наука без границ"
- Дата:
Қаң. 30, 2020 - Тип достижения:
Қашықтық конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Халықаралық - Кенжебаев Диас ученик 9 класса, Диплом призера Европейской предметной Олимпиады в г.Варшава, Польша
- Дата:
Қаң. 30, 2020 - Тип достижения:
Қашықтық конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Халықаралық - Смаилова Алина, ученица 11 класса, Диплом призера Европейской предметной олимпиаде в г.Варшава, Польша
- Дата:
Қаң. 30, 2020 - Тип достижения:
Қашықтық конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Халықаралық - Кенжебаев Диас уч-ся класса .Сертификат к диплому Европейской предметной Олимпиаде в г.Варшава, Польша
- Дата:
Қаң. 30, 2020 - Тип достижения:
Қашықтық конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Халықаралық - Смаилова Алина - ученица 11 класса Сертификат к диплому Европейской предметной олимпиады в г.Варшава , Польша
- Дата:
Қаң. 27, 2020 - Тип достижения:
Қашықтық олимпиадасының жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - Әділханова Каракат ученица 5 класса, Олимпиада по русскому языку. Республиканский центр дистанционных олимпиад
- Дата:
Жел. 14, 2019 - Тип достижения:
Қашықтық конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - Берекетова Амина ученица 5 класса (конкурс эссе)Диплом 1 место в республиканском конкурсе "Білім бұлағы".Интеллектуальный сайт знаний "Эрудит"
- Дата:
Жел. 11, 2019 - Тип достижения:
Қашықтық олимпиадасының жеңімпазы - Уровень:
Халықаралық - Диплом 1 степени ученик 11 класса Утепов Райым на VI Международной предметной олимпиаде по русской литературе
- Дата:
Жел. 11, 2019 - Тип достижения:
Қашықтық олимпиадасының жеңімпазы - Уровень:
Халықаралық - Диплом 1 степени Тилеубаева Арайлым ученица 9 класса на Международной предметной олимпиаде по русскому языку
- Дата:
Жел. 11, 2019 - Тип достижения:
Қашықтық олимпиадасының жеңімпазы - Уровень:
Халықаралық - Диплом 1 степени. Муратова Молдир 10 класс , VI Международная предметная олимпиада школьников и студентов 1 сезон по русской литературе уче
- Дата:
Жел. 11, 2019 - Тип достижения:
Қашықтық олимпиадасының жеңімпазы - Уровень:
Халықаралық - Кенегесова Айсауле ученица 6 класса, Диплом 1 степени на VI Международной предметной олимпиаде по русскому языку (МАНиЭП))
- Дата:
Жел. 11, 2019 - Тип достижения:
Қашықтық олимпиадасының жеңімпазы - Уровень:
Халықаралық - Нурахметов Досбол ученик 9 класс, (МАНиЭП)Диплом 1 степени на VI Международной предметной олимпиаде по русской литературе
- Дата:
Жел. 11, 2019 - Тип достижения:
Қашықтық олимпиадасының жеңімпазы - Уровень:
Халықаралық - Диплом 1 степени ученица 9 класса Суйиншкали Жулдыз на VI Международной предметной олимпиаде по русскому языку
- Дата:
Жел. 11, 2019 - Тип достижения:
Қашықтық олимпиадасының жеңімпазы - Уровень:
Халықаралық - Диплом 1 степени Смаилова Алина ученица 11 класса на VI Международной предметной олимпиаде по русскому языку
- Дата:
Жел. 11, 2019 - Тип достижения:
Қашықтық олимпиадасының жеңімпазы - Уровень:
Халықаралық - Диплом 1 степени ученица 10 класса Жаксыгалиева Анель на VI Международной предметной олимпиаде по русской литературе
- Дата:
Қар. 21, 2019 - Тип достижения:
Олимпиада жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - Диплом 1 степени Смаилова Алина ученица 11 класса в Республиканской олимпиаде по предмету "Русский язык"
- Дата:
Қар. 10, 2019 - Тип достижения:
Олимпиада жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - Акжан Акнур ученица 9 класса -1 степени в республиканской олимпиаде
- Дата:
Қар. 10, 2019 - Тип достижения:
Зерттеу жұмыстары конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Республикалық - Аязбай Замира 6 класс . X Республиканский конкурс научных конкурс научных работ "ЖАС Ғалым"
- Дата:
Қар. 4, 2019 - Тип достижения:
Қашықтық конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Халықаралық - Смаилова Алина 2 Международная дистанционная олимпиада
- Дата:
Қаз. 31, 2019 - Тип достижения:
Зерттеу жұмыстары конкурсының жүлдегері - Уровень:
Халықаралық - Кенжебаев Диас уч-ся 9 класса .Cертификат участника IV Международной научно-практической конференции школьников и студентов в Москве
- Дата:
Қаз. 31, 2019 - Тип достижения:
Зерттеу жұмыстары конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Халықаралық - Кенжебаев Диас учащийся 9 класса -Гран-при на IV Международной научно-практической конференции по защите исследовательких работ в г.Москва, Россия
- Дата:
Қар. 15, 2018 - Тип достижения:
Қашықтық конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Халықаралық - Хобдабаева Асемай Диплом 2 место на Международном конкурсе "Русский медвежонок-языкознание для всех"
- Дата:
Қар. 15, 2018 - Тип достижения:
Қашықтық конкурсының жеңімпазы - Уровень:
Халықаралық - 3 место -Жаксылыкова Анара в Международном конкурсе "Русский междвежонок- языкознание для всех"
- Дата:
- Актурсынова Гулнур ТаласовнаАғылшын тілі пәні оқытушысы
- Калиева Сания ЕркинкызыИнформатика пәні оқытушысы
- Жұмағалиев Батырбек ТәуіпұлыКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Егізбай Ақбота ЖұманазарқызыМатематика пәні мұғалімі
- Ниязова Гүлжанат БөгенбайқызыМатематика пәні мұғалімі
- Теңелова Дәмеш КемелбайқызыБастауыш сынып мұғалімі
- Таганова Гульфайруз СейтжановнаАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Бердигалиев Бекбол АмангазиевичДиректордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
- Алимов Әбілманат ҚуанышұлыҚазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Төлегенова Науат НұртайқызыБастауыш сынып мұғалімі
- Омарова Балзия МырзакановнаБастауыш сынып мұғалімі
- Курмалова Кулаш ЖубанышевнаТәрбиеші
- Уайсова Акмарал СултанбековнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Зұлқашев Бекет ӘлиханұлыДене шынықтыру пәні мұғалімі
- Жакеева Самиға БатырқызыТехнология пәні мұғалімі
- Арынгазина Айымгул ТанатовнаБастауыш сынып мұғалімі
- Шәмішева Назгүл ҚаршығақызыМатематика пәні мұғалімі
- Қазтуғанұлы Шынтас Математика пәні мұғалімі
- Салакбаева Асель КанатовнаАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Курмалова Асель АгисовнаДиректордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
- Ескендіров Әшірбек АйсабекұлыИнформатика пәні мұғалімі
- Бердіғалиева Шынасыл Бастауыш сынып мұғалімі
- Қуанышева Альбина НұрланқызыХимия пәні мұғалімі
- Мырзагулова Мейрамкул МаксутовнаҚазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Сражадинов Нурсултан КадиргалиевичИнформатика пәні мұғалімі
- Тангирбергенова Несибели УталыкызыТарих пәні мұғалімі
- Тыныштық Райхан ҚалқаманқызыБастауыш сынып мұғалімі
- Хайруллина Саяжан ЗинаддинқызыБастауыш сынып мұғалімі
- Умирбекова Бибигуль КазбаганбетовнаБастауыш сынып мұғалімі
- Төрежан Бегзат БекетқызыКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Тукенова Әйгерім ЕрболатқызыБастауыш сынып мұғалімі
- Мустафин Аян ТуребековичАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Казов Абзал СаматовичАлғашқы әскери және технологиялық дайындық пәні мұғалімі
- Кемалов Айбек СисенбаевичДене шынықтыру пәні мұғалімі
- Толыбаев Даурен ТорениязовичДене шынықтыру пәні мұғалімі
- Әлімжанова Ақжанат ТемірханқызыБиология пәні мұғалімі
- Хайрманова Элеонора ОразалықызыҚазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Кулмамбетова Назгуль БигазиевнаАғылшын тілі пәні оқытушысы
- Тастанбекова Гулнар КуанышкереевнаБастауыш сынып мұғалімі
- Мунайбаева Алма АбилгазиевнаТәрбиеші
- Кусбатырова Айгерим КусбатыроваАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Өтемісов Азамат ЕрмекбайұлыДене шынықтыру пәні мұғалімі
- Балиянов Бекнұр ЕлеусінұлыИнформатика пәні мұғалімі
- Тәжмағанбетова Арайлым ЖазитқызыМатематика пәні мұғалімі
- Раймкулова Айгуль БазарбаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Агниязова Айнура БактыгалиевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Баймагамбетова Назгуль КалабаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Когамбаева Алмажан ТлеубаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Сапиева Назгуль КунакбаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Телина Зоя ЕрекешевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Бакытжанова Лаззат РысбековнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Сейтмағанбетова Шайзада ӨмірзаққызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Казыбаева Назира БукенбаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Курмантаева Марина БорисовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Бабич Татьяна ФедоровнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Алмуханова Гульнар ТемиргалиевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Табулдинова Акгуль МуратбаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Спандиярова Гульмира СатыбалдиевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Балмаханова Айнур ЖаркинбаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Кенжегалиева Орынгуль МуратовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Куспанова Гульнара КадыргужевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Садыкова Айнагул ШалиевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Қиясова Зоя ТаженқызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Тещенко Галина ВикторовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Жұмабаева Замзагул ИтжемесовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Кабидуллаева Назгуль МерекеевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Казиева Индира ЕсенжоловнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Карибаева Нургуль АмановнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Мухиева Айгул КажымовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Иванцова Ольга ИвановнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Бегимова Анаргул ЕлеусизовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Жақсылықова Гүлжазира ҚайратқызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Мауленбердина Светлана ТемирлановнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Алмагамбетова Лаура ОспановнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Байгутдиева Сания АмиржановнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Каликова Гульнара МухамбетжановнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Гайдай Татьяна ВладимировнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Мыржыкбаева Жанар АблахатовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Свижакова Раиса МихайловнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Рсалина Жанаргуль ХайроллаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Аманияз Әлия ТөлегенқызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Аққойшина Әйгерім РахымжанқызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Казахова Алтынай ЕсмырзаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Изтлеуова Жамила ИмляминовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Баранова Наталья АлександровнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Мусина Бакыт РахатовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Жаманова Анар БекжановнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Қайратов Қуандық ҚайратұлыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Уксукбаева Сауле СакыпкериевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Орынбаева Айгуль СабырхановнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Абжанова Калия КайрульевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Саркулова Жанна ЖанаисовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Сабирова Жазира СеркебаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Кәрібай Әмина ШәкиқызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Апендина Гульжазира ХамитовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Кульгарашева Гульнар ЖаманбаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Иус Марина АлександровнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Жолтаева Асия ЖиенеевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Нуралина Лиза МахсутовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Құрман Ақкүміс АсылханқызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Оразымбетова Алия СейлхановнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Батырова Жанар СәндібекқызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Мусина Гульнара ТулегеновнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Жабагин Руслан КенжигалиевичОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Ещанова Жадырасын МырзабековнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Туребаева Бибигуль ТураровнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Жұбатқанова Гүлайым ҚуанышқызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Бимагамбетова Баян КожбановнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Жумагалиева Узира ГалимовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Касымова Гульшат ТулешовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Ковалёва Юлия НиколаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Жаданова Надежда ПетровнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Жарасбаева Ляззат АлтынбековнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Ксенофонтова Рита ИльиничнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Нурмагамбетова Гульзада СултангалиевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Карастекова Диана АнатольевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Есбулганова Орынгуль АмантайкызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Демеубаева Севара Неъматжон-КизиОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Кунарова Гульсим СагитжановнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Кыныртаева Индира ГалимжановнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Балымова Алмагул ЖаңабайқызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Аймбетова Гульбану ЧапаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Калиева Гульнар БолтайбековнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Әміржан Күміс ҚанатқызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Алейникова Ольга АлександровнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Нәбиева Гүлсая ТалғатқызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Есалина Нургуль ШиндаулетовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Уайсова Акмарал СултанбековнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Мустафа Куланда ИбашкызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Абишева Жайнагул МухамбетовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Кокшибаева Жанат СагидуллаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Арипова Жанар АриповнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Тарасова Анжелика АнатольевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Сапенова Гульбану БолатовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Жаныбекова Марзия ШхатовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Коптлеуова Зарина НурмухамбетовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Альменова Багдагуль МаксатовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Рпашева Маншук БалкаировнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Калдыбаева Жангуль МендыгалеевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Буцына Галина ГригорьевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Бекенова Райслу ЖумабековнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Байбекова Маншук АмангосовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Султанова Куляш АхметовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Минашева Әзиза ІзмұқанқызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Танаша Лаура АсхатовгаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Мурзагереева Калимат ЖарисаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Муратканова Раушангуль СкендировнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Кенжалина Галия ЕдигеевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Бекдисинова Сауле УмаргалиевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Садыкова Бибигуль ХайруллакызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Бисенова Шынаргул СагынтаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Сапиева Роза ДуйсенкуловнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Жоламанова Кымбат ЖолмырзаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Тайыр Айдана ТайырқызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Жантурина Женисгуль КуанышбаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Ниязова Гульназ КонысбаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Мурунтаева Алмагуль ТемуровнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Токмамбетова Бибигуль КуандыковнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Сайымбетов Максут МералиевичОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Сағынғазы Шарбану ӘділқызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Сармурзина Айгерім НұржанқызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Саркулова Айгүл БайдуллақызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Арыкова Гайша ЖаугашевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Нурмаханова Лэззат ТажмухановнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Наренова Айман МузафаровнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Блинова Раушан СагинбаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Жумалина Зауен МирамбековнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Крестяная Марина СеменовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Бекзатханова Галина БекзатханкызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Мүслімова Сара СағындыққызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Ранатова Ақмарал РанатқызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Лаукенова Оркен ДуйсенкызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Күншашева Ботагөз ҚуатқызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Жаманқұлова Ақерке БердібайқызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Аяпова Санья ГалимжановнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Байдосова Марал ТимергалиевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Жумагазина Рабига ХасеновнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Кенжигалиева Салтанат ЖумабаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Молдагулова Айгуль СапаровнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Жетписова Октябрина БактияровнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Испанова Карлгаш СисангалеевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Аманжол Балдай-Құралай СерікқызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Сабу Карина Орыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Болат Нургул ЕрланкызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Едельбаева Эльвира КайратовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Сарманбаев Темиржан ТемирханулыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Мұқашева Несібелі СаматқызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Салменова Бибигуль АмантаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Болысай Динара ТұрарқызынаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Дербисова Жанар ТурсынбековнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Сағиева Ақерке БолатбекқызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Ұлықпанова Несібелі ЕрланқызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Артықалина Зарима БердібекқызыОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Мусина Гульфара РысгалиевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі