Тажмуханова Жадыра Тулеугалиевна
7
Достижений республиканского уровня
Достижений республиканского уровня
Данные по курсам повышения квалификации
- Дата начала курса:
Там. 12, 2020 - Дата окончания курса:
Там. 26, 2020 - Тип курса:
Жаңартылған білім беру мазмұны - Уровень:
Облыстық - Предмет:
Көркем еңбек - Место проведения курсов:
"ӨРЛЕУ" БАҰО "АҚ - Тема курсов:
"Көркем еңбек"пәні бойынша педагог кадрларының біліктілігін арттыру
- Дата начала курса:
Данные по достижениям
Данные по достижениям учащихся
- Дата:
Маусым 1, 2021 - Тип достижения:
Олимпиадалар, байқаулар, чемпионаттар және т.б. қатысушысы - Уровень:
Аудандық - Аудандық "Қуан сәби" атты қолөнер көрмесінен жүлделі 1 орын
- Дата:
Қар. 23, 2020 - Тип достижения:
Олимпиадалар, байқаулар, чемпионаттар және т.б. қатысушысы - Уровень:
Облыстық - Облыстық қашықтықтан "Креативті бетперде" атты сәндік-қолөнер байқауынан жүлделі 3 орын Асанова Қарақат Диплом
- Дата:
Қар. 23, 2020 - Тип достижения:
Олимпиадалар, байқаулар, чемпионаттар және т.б. қатысушысы - Уровень:
Облыстық - Облыстық қашықтықтан "Креативті бетперде" атты сәндік-қолөнер байқауынан жүлделі 2 орын Саквин Азамат Диплом
- Дата:
Жел. 27, 2016 - Тип достижения:
Олимпиадалар, байқаулар, чемпионаттар және т.б. қатысушысы - Уровень:
Облыстық - Облыстық "Жаңа жылдық ойыншықтар" байқауында шығармашылығы мен қолөнер шеберлігін танытқаны үшін Саквина әсем
- Дата:
- Реймова Багдагул КенжебековнаБастауыш сынып мұғалімі
- Алмуханова Гульнар ТемиргалиевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Есенаманова Светлана КасенгалиевнаПедагог-психолог
- Кайболдина Анаргуль МусабековнаБиология пәні мұғалімі
- Тлепина Жанат НурадиновнаАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Кабакова Жанагуль АндреевнаБастауыш сынып мұғалімі
- Балмаханова Айнур ЖаркинбаевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Елжан Ақкүміс ЕлжанқызыАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Бакытжанова Эльвира КаржаубайкызыТарих пәні мұғалімі
- Булекова Наталья ВасильевнаБастауыш сынып мұғалімі
- Кульжумурова Нуржамал АмантаевнаТәрбиеші
- Бисенгалиева Наталья МихайловнаБастауыш сынып мұғалімі
- Терекбаева Римма РашитовнаБастауыш сынып мұғалімі
- Бисенова Данагул СержановнаБастауыш сынып мұғалімі
- Нугманова Шолпан СериковнаБастауыш сынып мұғалімі
- Кырыкмылтыкова Менсулу СембаевнаБастауыш сынып мұғалімі
- Туремуратова Гульфайруз ИгорьевнаДене шынықтыру пәні мұғалімі
- Тажиева Камар КумисбаевнаМатематика пәні мұғалімі
- Шоккарина Бану ЕлибаевнаӘлеуметтік педагог
- Медиева Замзагул МаратовнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Кулжанова Лаззат МуратовнаБиология пәні мұғалімі
- Базылбекова Айдана МихаилқызыХимия пәні мұғалімі
- Сактаганова Гулнар КурмангалиевнаФизика пәні мұғалімі
- Асан Жомарт АсанұлыАлғашқы әскери дайындық оқытушысы-ұйымдастырушы
- Шакратова Зайтункарылгаш КуанышевнаХимия және биология пәндері мұғалімі
- Зайрымбетова Айлакер ШукиралиевнаҰзартылған күн тобының тәрбиешісі
- Нұрмұқан Талғат МақсатұлыДене шынықтыру пәні мұғалімі
- Нуркасымова Гулжан СабитовнаТарих пәні мұғалімі
- Нуркасымов Каржаубай БакытжановичКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Бегимова Анаргул ЕлеусизовнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Ермекбаев Жанат ЕрболатовичДене шынықтыру пәні мұғалімі
- Кулкаева Алтын СермагамбетовнаГеография пәні мұғалімі
- Нұрмұқан Сандуғаш МақсатқызыҚазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Ынгаев Сагынтай АсылбекулыДене шынықтыру пәні мұғалімі
- Нурмукан Асемгуль НурлановнаБастауыш сынып мұғалімі
- Әбу Сандуғаш ЕрмакқызыТәрбиеші
- Мұрат Аманғос БақытжанұлыДене шынықтыру пәні мұғалімі
- Жұмағалиева Альбина БерікқызыТәрбиеші
- Бухашева Айнур МахамбетовнаТәрбиеші
- Балмагамбетова Бибигуль АбуевнаБастауыш сынып мұғалімі
- Байнакова Салтанат АбусеитовнаҚазақ тілі пәні мұғалімі
- Едигеева Акзия АбдуллаевнаТәрбиеші
- Куштаева Жансая НурлыбаевнаКітапханашы
- Жумашева Жайнагуль СагынгалиевнаАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Коптлеуова Кунсулу СабитовнаҚазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Нұраш Гүлдария НұрболатқызыТәрбиеші
- Алмагамбетова Лаура ОспановнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Тәжікен Мереке ӘлібекқызыБастауыш сынып мұғалімі
- Алжанова Алина МухановнаМатематика пәні мұғалімі
- Тукешова Жадра ЖумабаевнаТарих пәні мұғалімі
- Тукишева Шолпан МухановнаДене шынықтыру пәні мұғалімі
- Тумышева Гулнар БолатовнаҚазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Айсұлтан Гүлмира АсланбекқызыАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Балғазиева Гүлсезім МақсатқызыПедагог-психолог
- Токпагамбетова Сандугаш ЕргалиевнаИнформатика пәні мұғалімі
- Нурмагамбетова Жанат СерикбаевнаТехнология пәні мұғалімі
- Байниязов Мейірбек ХабидуллаұлыТехнология пәні мұғалімі
- Айдар Санат ЕрденұлыТехнология пәні мұғалімі
- Калжанова Акиба ТлеужановнаТехнология пәні мұғалімі
- Камысбаева Куляра СагиновнаТехнология пәні мұғалімі
- Жумабаева Сауле НурбергеновнаТехнология пәні мұғалімі
- Уразова Алтынгул ЕсенжановнаТехнология пәні мұғалімі
- Жиеналин Берик ЖоламановичТехнология пәні мұғалімі
- Аймукатова Акшат НаурызгалиевнаТехнология пәні мұғалімі
- Темиралина Шынар ТынышбаевнаТехнология пәні мұғалімі
- Сейт Жұлдыз ӨмірзаққызыТехнология пәні мұғалімі
- Аязбаев Серик ИркиновичТехнология пәні мұғалімі
- Жұмабаева Мөлдір ЖұмағалиқызыТехнология пәні мұғалімі
- Айтбаев Асылбек КоптилеуовичТехнология пәні мұғалімі
- Откелбаев Конакбай МанатбаевичТехнология пәні мұғалімі
- Бимағамбетова Салтанат ОшақбайқызыТехнология пәні мұғалімі
- Умбетова Мая ЖаксыгалиевнаТехнология пәні мұғалімі
- Оришан Саят БалтабайұлыТехнология пәні мұғалімі
- Сакирова Нурсулу АубакировнаТехнология пәні мұғалімі
- Есмаганбетов Аманкелди ЖумалыевичТехнология пәні мұғалімі
- Жуканова Наргул КинбаевнаТехнология пәні мұғалімі
- Умарова Ажар СарыбаевнаТехнология пәні мұғалімі
- Төлегенова Гүлсара МәтжанқызыТехнология пәні мұғалімі
- Саркулова Айгуль ЖаксылыковнаТехнология пәні мұғалімі
- Аманжолов Азамат НурболатовичТехнология пәні мұғалімі
- Набиева Гулназ БолатбаевнаТехнология пәні мұғалімі
- Сатаева Жанна УсеиновнаТехнология пәні мұғалімі
- Бакишев Мухамбетжан ЖексенбаевичТехнология пәні мұғалімі
- Жангельдинова Алуа СабыржановнаТехнология пәні мұғалімі
- Дильмагамбетова Кундыз ЖолмановнаТехнология пәні мұғалімі
- Шитпанов Нурлан ОрынбасарұлыТехнология пәні мұғалімі
- Баярстанова Асылзат СергазикызыТехнология пәні мұғалімі
- Матеуова Зейнегул ЖаксыгалиевнаТехнология пәні мұғалімі
- Жакеева Самиға БатырқызыТехнология пәні мұғалімі
- Мырзагулова Шолпан МейрхановнаТехнология пәні мұғалімі
- Оспанова Айгуль КулынтаевнаТехнология пәні мұғалімі
- Сағымбаева Жадыра ҚуандықызыТехнология пәні мұғалімі
- Жумабаева Мадина УлыкпановнаТехнология пәні мұғалімі
- Нугаева Бахыт ТуребаевнаТехнология пәні мұғалімі
- Роскидайло Людмила НиколаевнаТехнология пәні мұғалімі
- Қоңыратбаева Асылзат ТасболатқызыТехнология пәні мұғалімі
- Байшағанова Шынар НұрлыбекқызыТехнология пәні мұғалімі
- Алшораз Айгүл СәбитқызыТехнология пәні мұғалімі
- Даулетов Данияр АлдабергеновичТехнология пәні мұғалімі
- Алдасугурова Нагима СабыровнаТехнология пәні мұғалімі
- Ананко Татьяна ВалерьевнаТехнология пәні мұғалімі
- Алмат Ағипа ОрынбекқызыТехнология пәні мұғалімі
- Бекешова Айнагуль КадыргалиевнаТехнология пәні мұғалімі
- Жолдыбай Салтанат БақтыгерейқызыТехнология пәні мұғалімі
- Сансызбаева Айгуль АдилхановнаТехнология пәні мұғалімі
- Бакирова Гулдана ОнбергеновнаТехнология пәні мұғалімі
- Кунахметова Маржан НагашыбаевнаТехнология пәні мұғалімі
- Утепбергенова Айнур ТелибеккызыТехнология пәні мұғалімі