Рыспаева Айнаш Алексеевна
23
Достижений республиканского уровня
Достижений республиканского уровня
2
Достижений международного уровня
Достижений международного уровня
16
Достижений учащихся республиканского уровня
Достижений учащихся республиканского уровня
2
Достижений учащихся международного уровня
Достижений учащихся международного уровня
Данные по аттестациям
Предыдущие аттестации
- Дата:
Шілде 22, 2021 - Место проведения:
"Ақтөбе облысының білім басқармасы Хромтау ауданының білім бөлімі" ММ - Присвоенная категория:
Екінші
- Дата:
Жел. 31, 2019 - Место проведения:
"Ақтөбе облысының білім басқармасы Хромтау ауданының білім бөлімі" ММ - Присвоенная категория:
Педагог-шебер
- Дата:
Там. 26, 2015 - Место проведения:
"Ақтөбе облысының білім басқармасы" ММ - Присвоенная категория:
Жоғары
- Дата:
Данные по курсам повышения квалификации
- Дата начала курса:
Жел. 27, 2022 - Дата окончания курса:
Жел. 27, 2022 - Тип курса:
Тағы басқа курстар - Уровень:
Республикалық - Место проведения курсов:
"Мұғалім мерейі" Республикалық ақпараттық-танымдық педагогикалық журналы - Тема курсов:
"Оқушылар арасында буллингтің алдын алу, Wordskiiis қозғалысын дамыту" авторлық бағдарлама
- Дата начала курса:
Қаң. 9, 2023 - Дата окончания курса:
Қаң. 20, 2023 - Тип курса:
Қысқа мерзімді курстар - Уровень:
Облыстық - Место проведения курсов:
"ӨРЛЕУ" БАҰО "АҚ - Тема курсов:
"Бастауыш мектеп пәндерінің күрделі такырыптарын меңгерту" тақырыбында біліктілікті арттыру курсынан өтті.
- Дата начала курса:
Қаң. 17, 2022 - Дата окончания курса:
Қаң. 27, 2022 - Тип курса:
Қысқа мерзімді курстар - Уровень:
Республикалық - Место проведения курсов:
"Бөбек" ұлттық ғылыми-парктикалық білім беру және сауықтыру орталығы - Тема курсов:
"Өзін-өзін тану" пәнін оқытудың ғылыми-әдіснамалық негіздері
- Дата начала курса:
Там. 25, 2021 - Дата окончания курса:
Қаз. 15, 2021 - Тип курса:
Зерттеу курстары - Уровень:
Халықаралық - Место проведения курсов:
Білім беру жүйесінің басшы және ғылыми - Педагогикалық кадырлары біліктілігін арттыратын республикалык институт - Тема курсов:
Курс по обучению экспертов оценке учебников и учебно-методических комплексов
- Дата начала курса:
Наурыз 30, 2021 - Дата окончания курса:
Наурыз 30, 2021 - Тип курса:
Қысқа мерзімді курстар - Уровень:
Республикалық - Место проведения курсов:
"ӨРЛЕУ" БАҰО "АҚ - Тема курсов:
"Б.Блум таксономиясы оқытуда нәтижеге жетуді бағалаудың әдісі ретінде"
- Дата начала курса:
Қар. 2, 2020 - Дата окончания курса:
Қар. 6, 2020 - Тип курса:
Қысқа мерзімді курстар - Уровень:
Республикалық - Место проведения курсов:
"ӨРЛЕУ" БАҰО "АҚ - Тема курсов:
"Қашықтықтан оқыту: сабақты әзірлеуден бастап, білім беруді ұйымдастыруға дейін"
- Дата начала курса:
Наурыз 9, 2020 - Дата окончания курса:
Сәуір 2, 2020 - Тип курса:
Қысқа мерзімді курстар - Уровень:
Облыстық - Место проведения курсов:
"ӨРЛЕУ" БАҰО "АҚ - Тема курсов:
ҚР орта білім мазмұнын жаңарту шеңберінде қазақ тілінде оқытатын бастауыш сынып пәндері бойынша педгогика кадрарының біліктлігін арттыру
- Дата начала курса:
Қар. 9, 2020 - Дата окончания курса:
Қар. 13, 2020 - Тип курса:
Қысқа мерзімді курстар - Уровень:
Республикалық - Место проведения курсов:
"ӨРЛЕУ" БАҰО "АҚ - Тема курсов:
"Қашықтықтан оқыту; сабақты әзірлеуден бастап білім беру процесін ұйымдастыруға дейін" тақырыбында
- Дата начала курса:
Наурыз 30, 2020 - Дата окончания курса:
Сәуір 10, 2020 - Тип курса:
Қысқа мерзімді курстар - Уровень:
Республикалық - Место проведения курсов:
"ӨРЛЕУ" БАҰО "АҚ - Тема курсов:
"Бастауыш сынып мұғалімдерінің кәсіби құзыреттіліктерін дамыту"
- Дата начала курса:
Шілде 27, 2020 - Дата окончания курса:
Там. 7, 2020 - Тип курса:
Қысқа мерзімді курстар - Уровень:
Республикалық - Место проведения курсов:
"ӨРЛЕУ" БАҰО "АҚ - Тема курсов:
"Білім мазмұнын жаңарту жағдайында білім беру ұйымдарының педагогикалық менедженті"
- Дата начала курса:
Наурыз 30, 2015 - Дата окончания курса:
Сәуір 10, 2015 - Тип курса:
Жаңартылған білім беру мазмұны - Уровень:
Республикалық - Предмет:
Бастуыш сыныптар - Место проведения курсов:
"ӨРЛЕУ" БАҰО "АҚ - Тема курсов:
"Жеке тұлғаға бағытталған білім беру жағдайында интербелсенді оқыту әдістері"
- Дата начала курса:
Сәуір 12, 2019 - Дата окончания курса:
Сәуір 12, 2019 - Тип курса:
Қысқа мерзімді курстар - Уровень:
Облыстық - Место проведения курсов:
АОО "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДББҰ Педагогикалық шеберлік орталығының Ақтөбе қ. - Тема курсов:
"Тиімді сабақ: жоспарлау, бақылау және рефлексия"
- Дата начала курса:
Қар. 15, 2018 - Дата окончания курса:
Қар. 24, 2018 - Тип курса:
Тағы басқа курстар - Уровень:
Республикалық - Место проведения курсов:
"Жаңа білім" Кәсіби білім беру және Тұлғалық даму орталығы - Тема курсов:
"Рухани Жаңғыру" бағдарламасының аясында тәрбие көзін ұйымдастыру жолдары. Қазақстандағы білім беру жүйесінің қазіргі заманғы жағдайы мен келешегі
- Дата начала курса:
Данные по достижениям
- Дата:
Қаз. 4, 2019 - Тип достижения:
ҚР Білім және Ғылым Министрлігінің Алғыс хаты - Уровень:
Республикалық
- Дата:
- Камысбаева Кадиша Математика пәні мұғалімі
- Куспанова Гульжанат ЖантуриновнаБастауыш сынып мұғалімі
- Отаралина Гульзада ХайроллаевнаДиректордың оқу-тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
- Самбаева Турсынай БайдаулетовнаИнформатика пәні оқытушысы
- Куандыкова Балжан АйжановнаБастауыш сынып мұғалімі
- Байбусинова Айжан ХамитовнаБастауыш сынып мұғалімі
- Бигалиева Алтынай КуттыкожевнаБастауыш сынып мұғалімі
- Жиеналина Гулсим АдылхановнаҚазақ тілі мен әдебиеті пәні оқытушысы
- Кабаева Динара ЗарлыккановнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Каликова Гульнара МухамбетжановнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Ташпенова Дария КуантаевнаҚазақ тілі мен әдебиеті пәні оқытушысы
- Имандосова Женисгуль МырзабаевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Султанова Нургуль КуанышбаевнаОрыс тілінде оқытпайтын сыныптарындағы орыс тілі мен әдебиеті мұғалімі
- Абдуллина Нуршат КылышбековнаҚазақ тілі мен әдебиеті пәні оқытушысы
- Базарбаева Нагима ТлеужановнаОрыс тілінде оқытпайтын сыныптарындағы орыс тілі мен әдебиеті мұғалімі
- Азырова Анара БериковнаАғылшын тілі пәні оқытушысы
- Кашкинбаева Индира СабитовнаБастауыш сынып мұғалімі
- Демеубаева Севара Неъматжон-КизиОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Улукпанова Маргарита МаратовнаҚазақ тілі мен әдебиеті пәні оқытушысы
- Конарбаева Айгуль ЖанатайевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Досбаева Жумагул ОраковнаҚазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Мырзагалиева Сандигул СандигалиевнаАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Сафина Айман НурсултановнаМатематика пәні мұғалімі
- Ниязова Гульм АдельхановнаБастауыш сынып мұғалімі
- Алдабергенова Гулжанат КурбангалиевнаАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Кадирова Арайлым СыдыковнаТәрбиеші
- Шатаева Урынкул СапаргалиевнаҒылыми-әдістемелік жұмыс жөніндегі орынбасары
- Рпашева Маншук БалкаировнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Тиышбай Мөлдір ҚанатқызыҚазақ тілінде оқытпайтын сыныптарындағы қазақ тілі мен әдебиеті мұғалімі
- Баганаева Ақтолқын РысдаулетқызыТарих пәні оқытушысы
- Байзоллаева Эленора БайзоллаевнаИнформатика пәні мұғалімі
- Серикбаева Акбота ЗейнетовнаБастауыш сынып мұғалімі
- Алиева Акмарал АкылбековнаҚазақ тілі мен әдебиеті пәні оқытушысы
- Кидралина Ания ТемеркановнаОрыс тілінде оқытпайтын сыныптарындағы орыс тілі мен әдебиеті мұғалімі
- Ербалюкова Гульшат ГадырбековнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Абдрахманова Айгерим ОразгалиевнаАғылшын тілі пәні оқытушысы
- Кенжебай Махаббат Бастауыш сынып мұғалімі
- Санкубаева Мира АлматовнаБастауыш сынып мұғалімі
- Аюпова Айслу РамазановнаГеография пәні мұғалімі
- Домақов Ержан ТұрсынбекұлыИнформатика пәні мұғалімі
- Адилов Аманжол СериковичДене шынықтыру пәні мұғалімі
- Абишева Сара МырзакановнаФизика пәні мұғалімі
- Тұрғамбай Ардақ БағдатқызыТарих пәні мұғалімі
- Ахмет Қолқанат ТұрымжанұлыДене шынықтыру пәні мұғалімі
- Шманова Динара ТулегеновнаПедагог-психолог
- Картбаев Еркин БекмурзаевичФизика пәні оқытушысы
- Жакашева Асем МухамбеткалиевнаДене шынықтыру пәні мұғалімі
- Жайызханова Нұргүл ИбрагимқызыАғылшын тілі пәні оқытушысы
- Ормағамбетова Шолпан БимырзақызыПедагог-психолог
- Сагимбаева Несыбели СахиткереевнаБастауыш сынып мұғалімі
- Әбдіғалиев Темірлан СәбитұлыҚазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Жексенбаев Жарас СырлыбайұлыДене шынықтыру пәні мұғалімі
- Жақсыбаева Мөлдір ШынболатқызыБастауыш сынып мұғалімі
- Шалабаева Сәнім ӘмірханқызыИнформатика пәні мұғалімі
- Қалиев Еркін МұратұлыҚазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Жайлыбай Ақарыс ЖасұланұлыДене шынықтыру пәні мұғалімі
- Сафарғали Айкөркем МұратқызыМатематика пәні мұғалімі
- Ізбасқанова Айдана БақытқалиқызыАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Усмангалиева Молдир АмангалиевнаБастауыш сынып мұғалімі
- Қалау Венера МейірманқызыАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Бисенбиева Гульмира МаликовнаТарих пәні мұғалімі
- Асқар Толғанай ЕламанқызыХимия пәні мұғалімі
- Мусаев Жайдар БолатбековичДене шынықтыру пәні мұғалімі
- Сандыга Таисия МихайловнаБастауыш сынып мұғалімі
- Қалжанова Айгерім МаликқызыИнформатика пәні мұғалімі
- Ешимбетова Айгуль ЕрконысовнаАғылшын тілі пәні оқытушысы
- Хайыржанова Гульмира АмангельдиевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Талғатұлы Нұрхан Химия пәні мұғалімі
- Жубанышова Ақтоты АсқарбекқызыБастауыш сынып мұғалімі
- Баймағанбетова Меруерт АманжолқызыФизика пәні мұғалімі
- Қожабергенова Тоғжан СәкенқызыАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Тугелов Асхат ГалымжановичАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Бердібаева Ақгүл Тарих және қоғамтану пәндері мұғалімі
- Бакиева Света ҚалдыбекқызыДиректордың орынбасары
- Давлетбаева Гульмира ОлеговнаДиректордың орынбасары
- Карасаева Ботакоз СайлаубековнаДиректордың орынбасары
- Абдрахимова Лилия АсхатовнаДиректордың орынбасары
- Садыкова Айна ЖалгасовнаДиректордың орынбасары
- Сағынай Бақытгүл ШаймерденқызыДиректордың орынбасары
- Карагойшина Гульжан СултановнаДиректордың орынбасары
- Ербозымова Мирамгул НурлановнаДиректордың орынбасары
- Тлеулина Айгул РзаевнаДиректордың орынбасары
- Нұрмұқан Сандуғаш МақсатқызыДиректордың орынбасары
- Давлетова Айсулу ГабдилькаримовнаДиректордың орынбасары
- Таумекенов Карл МухиятовичДиректордың орынбасары
- Мухамбетова Гульсара МашановнаДиректордың орынбасары
- Уразтаева Асет КуандыковнаДиректордың орынбасары
- Төлеуова Бибігүл ЕлқондықызыДиректордың орынбасары
- Мухамбедиярова Айман ТлеукабыловнаДиректордың орынбасары
- Урындбаев Максат АмангалиевичДиректордың орынбасары
- Карамолдина Алтынгул ШектибаевнаДиректордың орынбасары
- Косназарова Анаргул БакитовнаДиректордың орынбасары
- Мәндібаева Аққойсын СағидуллақызыДиректордың орынбасары
- Садыкова Бибигуль ХайруллакызыДиректордың орынбасары
- Нурсултанов Серикбай БатикановичДиректордың орынбасары
- Кенжебекова Гулистан АюбаевнаДиректордың орынбасары
- Есентаева Гульназ КонуспаевнаДиректордың орынбасары
- Есингалиева Зада ВалиевнаДиректордың орынбасары
- Мукашева Венера КенесовнаДиректордың орынбасары
- Сарин Жолды АйсаұлыДиректордың орынбасары
- Амантаева Актолкын МаденовнаДиректордың орынбасары
- Дүйсенғалиева Гүлдана ТалғатқызыДиректордың орынбасары
- Тлепиева Бибет КанатовнаДиректордың орынбасары
- Ногаева Бахитжан КакимжановнаДиректордың орынбасары
- Турсумбаева Аккенже СлемгалиевнаДиректордың орынбасары
- Турарова Жайнагул КулметеновнаДиректордың орынбасары
- Изматова Шолпан СерикбаевнаДиректордың орынбасары
- Динасилова Айсамал КажимухановнаДиректордың орынбасары
- Карагулов Кайрат СериковичДиректордың орынбасары
- Кульниязова Назым ТалғатқызыДиректордың орынбасары
- Еркебаева Жанаргул УтеукызыДиректордың орынбасары
- Караулбеков Нуржан НуркалыковичДиректордың орынбасары