Сагиев Сержан Серикович
7
Достижений республиканского уровня
Достижений республиканского уровня
Данные по аттестациям
Предыдущие аттестации
- Дата:
Там. 19, 2019 - Место проведения:
"Темір аудандық білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі" ММ "Шұбарқұдық гимназиясы" КММ - Присвоенная категория:
Педагог-модератор
- Дата:
Мамыр 17, 2017 - Место проведения:
"Темір аудандық білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі" ММ "Шұбарқұдық гимназиясы" КММ - Присвоенная категория:
Екінші
- Дата:
Данные по курсам повышения квалификации
- Дата начала курса:
Қаз. 4, 2021 - Дата окончания курса:
Қаз. 15, 2021 - Тип курса:
Деңгейлік курстар - Уровень:
Республикалық - Место проведения курсов:
Білім беру жүйесінің басшы және ғылыми - Педагогикалық кадырлары біліктілігін арттыратын республикалык институт - Тема курсов:
Дене тәрбиесі пәні мұғалімдерінің кәсіби құзыреттілігін жетілдіру
- Дата начала курса:
Қаң. 8, 2018 - Дата окончания курса:
Қаң. 19, 2018 - Тип курса:
Деңгейлік курстар - Уровень:
Облыстық - Место проведения курсов:
"ӨРЛЕУ" БАҰО "АҚ - Тема курсов:
"Дене шынықтыру сабақтарында оқушылардың салауатты өмір салтын қалыптастыру"
- Дата начала курса:
Данные по достижениям
Данные по достижениям учащихся
- Дата:
Ақп. 17, 2020 - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Аудандық - Волейболдан Жалпы білім беретін орта мектептердің 9-11 сынып оқушылары арасында "Ұлттық мектеп-лигасы" жарысының аудандық кезеңінде ер балалар жалпы командалық есепте 2 орын алған үшін Мұқанов Мирас
- Дата:
Ақп. 17, 2020 - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Аудандық - Волейболдан Жалпы білім беретін орта мектептердің 9-11 сынып оқушылары арасында "Ұлттық мектеп-лигасы" жарысының аудандық кезеңінде ер балалар жалпы командалық есепте 2 орын алған үшін Шұбарқұдық гимназиясы
- Дата:
Ақп. 17, 2020 - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Аудандық - Волейболдан Жалпы білім беретін орта мектептердің 9-11 сынып оқушылары арасында "Ұлттық мектеп-лигасы" жарысының аудандық кезеңінде ер балалар жалпы командалық есепте 2 орын алған үшін Бакеев Мәдиихан
- Дата:
Ақп. 17, 2020 - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Аудандық - Волейболдан Жалпы білім беретін орта мектептердің 9-11 сынып оқушылары арасында "Ұлттық мектеп-лигасы" жарысының аудандық кезеңінде ер балалар жалпы командалық есепте 2 орын алған үшін Нағметов Нұрмұқан
- Дата:
Ақп. 1, 2020 - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Аудандық - БАСКЕТБОЛДАН Аудандық 7-8 сынып оқушылары арасында "Ұлттық мектеп лигасы" жарысы
- Дата:
Ақп. 1, 2020 - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Аудандық - БАСКЕТБОЛДАН Аудандық 7-8 сынып оқушылары арасында "Ұлттық мектеп лигасы" жарысында жүлделі II-орын
- Дата:
Ақп. 1, 2020 - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Аудандық - БАСКЕТБОЛДАН Аудандық 7-8 сынып оқушылары арасында "Ұлттық мектеп лигасы" жарысы
- Дата:
Жел. 14, 2019 - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Аудандық - 8-10 сынып оқушылары арасында "Шағын футболдан" I-орын. Мұқанов М
- Дата:
Жел. 13, 2019 - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Облыстық - 8-10 сынып оқушылары арасында "Шағын футболдан" I-орын Шұбарқұдық гимназиясы
- Дата:
Жел. 1, 2019 - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Аудандық - "Спорт - денсаулық кепілі" атты Шағын футболдан аудандық турнирі
- Дата:
Мамыр 1, 2019 - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Аудандық - "Шағын футбол" 2004-2005ж туылған жас өспірімдер арасында. "Үздік ойыншы" Мұқанов М
- Дата:
Сәуір 16, 2019 - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Облыстық - Республикалық "SportFEST Kazakstan" мектеп спартакиадасының аймақтық іріктеу ойындарына белсене қатысқаны үшін
- Дата:
Сәуір 16, 2019 - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Облыстық - Республикалық "SportFEST Kazakstan" мектеп спартакиадасының аймақтық іріктеу ойындарына белсене қатысқаны үшін
- Дата:
Сәуір 1, 2019 - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Аудандық - "Спорт - денсаулық кепілі" атты Шағын футболдан аудандық турнирі
- Дата:
Сәуір 1, 2019 - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Аудандық - "Спорт - денсаулық кепілі" атты Шағын футболдан аудандық турнирі
- Дата:
Сәуір 1, 2019 - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Аудандық - "Спорт - денсаулық кепілі" атты Шағын футболдан аудандық турнирі
- Дата:
Наурыз 18, 2019 - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Облыстық - "Шағын футболдан" турнир II-орын. Ораз Н
- Дата:
Наурыз 11, 2019 - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Облыстық - "Шағын футболдан" турнир "Үздік қақпашы" Ораз Н
- Дата:
Ақп. 21, 2019 - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Аудандық - Шаңғыдан 7-10 сынып оқушылары арасындағы аудандық жарыста жүлделі 1 орын
- Дата:
Ақп. 1, 2019 - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Аудандық - Шайбалы хоккей. турнирде жақсы ойын көрсеткені үшін
- Дата:
Қаң. 21, 2019 - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Аудандық - Шаңғыдан Ауданыдық оқушылар жарыста Командалық III орын
- Дата:
Қаң. 21, 2019 - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Аудандық - Шаңғыдан Ауданыдық оқушылар жарыс
- Дата:
Қаң. 21, 2019 - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Аудандық - Шаңғыдан Ауданыдық оқушылар жарыс. "Үздік шаңғышы"
- Дата:
Қаң. 21, 2019 - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Аудандық - Шаңғыдан Ауданыдық оқушылар жарыс
- Дата:
Қар. 28, 2018 - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Облыстық - "Дзюдо" турнир
- Дата:
Маусым 1, 2018 - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Аудандық - "Жеңіл атлетика"
- Дата:
Ақп. 16, 2018 - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Аудандық - Шорт-трек. Жүлделі III орын.
- Дата:
Ақп. 16, 2018 - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Аудандық - Шорт-трек. Жүлделі II орын.
- Дата:
Ақп. 16, 2018 - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Аудандық - Шорт-трек. Жүлделі I орын.
- Дата:
Ақп. 5, 2018 - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Аудандық - 7-9 сынып оқушылары арасында "Қысқы көңілді сөре III-орын Мұқанов М
- Дата:
Қаң. 31, 2018 - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Аудандық - "Бокс" турнир
- Дата:
Жел. 23, 2017 - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Аудандық - "Үстел теннисінен" турнир
- Дата:
Қаң. 23, 2017 - Тип достижения:
осы өрісті өзгертіңіз! / измените это поле! - Уровень:
Аудандық - "Шаңғыдан" оқушылар спартакиадасы I-орын
- Дата:
- Молдабекова Дина КарлыбаевнаИнформатика пәні мұғалімі
- Кадралина Гулжамал СапаргалиевнаБастауыш сынып мұғалімі
- Әбутәліпова Жаңылхан НаурызбайқызыҚазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Ордагулова Лаззат СериковнаПедагог-психолог
- Қаймұханова Динара ЖомартқызыТәрбиеші
- Меңдіғарина Дидар БазарбекқызыБастауыш сынып мұғалімі
- Нугаева Бахыт ТуребаевнаТехнология пәні мұғалімі
- Еділбаева Аида ЖұмақызыҰзартылған күн тобының тәрбиешісі
- Отарбек Наурызбек ОразбекұлыҚазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Манаспаев Руслан МуратовичДене шынықтыру нұсқаушысы
- Сагададинов Саламат СерикбаевичДене шынықтыру нұсқаушысы
- Аманов Жанат ШакидоллаевичДене шынықтыру нұсқаушысы
- Табенов Жарас МаксатовичДене шынықтыру нұсқаушысы
- Ахмет Асаналы АлдабергенұлыДене шынықтыру нұсқаушысы
- Курмашев Куаныш МаратовичДене шынықтыру нұсқаушысы
- Махай Кенесары ТалғатұлыДене шынықтыру нұсқаушысы
- Аккузова Жанылсын ЕлубаевнаДене шынықтыру нұсқаушысы
- Агимбаеву Асылбеку ЖиенбаевичуДене шынықтыру нұсқаушысы
- Мәмле Әкімжан ӘлібекұлыДене шынықтыру нұсқаушысы
- Ахметова Рахиля ЖуминовнаДене шынықтыру нұсқаушысы
- Сеилова Лидия ВладимировнаДене шынықтыру нұсқаушысы
- Бердалин Айбек БериковичДене шынықтыру нұсқаушысы
- Кожбанов Нурдаулет СагидуллаевичДене шынықтыру нұсқаушысы
- Муртазина Людмила ЖанболатовнаДене шынықтыру нұсқаушысы
- Калиева Лязат МурзагалиевнаДене шынықтыру нұсқаушысы
- Азербай Талгат ЖанатулыДене шынықтыру нұсқаушысы
- Шанинов Жасулан ЕрбулатовичДене шынықтыру нұсқаушысы