Беркенова Мейрамгуль Мейрхановна
1
Достижений международного уровня
Достижений международного уровня
Данные по курсам повышения квалификации
- Дата начала курса:
Сәуір 29, 2024 - Дата окончания курса:
Сәуір 30, 2024 - Тип курса:
Қысқа мерзімді курстар - Уровень:
Халықаралық - Место проведения курсов:
ҚР Білім және ғылым министрлігінің Республикалық қосымша білім беру оқу-әдістемелік орталығы - Тема курсов:
Dive into the vibrant world of motivation with Top Stars 3!
- Дата начала курса:
Сәуір 24, 2024 - Дата окончания курса:
Сәуір 24, 2024 - Тип курса:
Жаңартылған білім беру мазмұны - Уровень:
Облыстық - Предмет:
Ағылшын тілі - Место проведения курсов:
"ӨРЛЕУ" БАҰО "АҚ - Тема курсов:
Discover English language with Super Minds (Grade 3)
- Дата начала курса:
Наурыз 26, 2024 - Дата окончания курса:
Наурыз 27, 2024 - Тип курса:
Қысқа мерзімді курстар - Уровень:
Қалалық - Место проведения курсов:
"ӨРЛЕУ" БАҰО "АҚ - Тема курсов:
CLIL технологиясы педагог құзіреттілігінің қалыптаусуы мен дамуы
- Дата начала курса:
Наурыз 19, 2024 - Дата окончания курса:
Наурыз 19, 2024 - Тип курса:
Қысқа мерзімді курстар - Уровень:
Облыстық - Место проведения курсов:
"ӨРЛЕУ" БАҰО "АҚ - Тема курсов:
Акт ресурстары арқылы оқушылардың индивидуалдық ерекшеліктерін дамыту
- Дата начала курса:
Наурыз 11, 2024 - Дата окончания курса:
Наурыз 20, 2024 - Тип курса:
Қысқа мерзімді курстар - Уровень:
Облыстық - Место проведения курсов:
"ӨРЛЕУ" БАҰО "АҚ - Тема курсов:
Совершенствование компетенций учителя английского языка по сложным темам в рамках учебной программы для 5-9классов
- Дата начала курса:
Данные по достижениям
- Мусина Гүлнұр ЕрболатқызыҚазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Мухитов Азиз МухамедулыТарих пәні мұғалімі
- Игнатова Наталья АртуровнаБастауыш сынып мұғалімі
- Аяпбергенова Динара ЖеткеншековнаАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Молдаторе Гульжан БахбергеновнаҚазақ тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Кульметенова Айнур МрзагалиевнаГеография пәні мұғалімі
- Сайлау Әйгерім СайлауқызыҚазақ тілі пәні мұғалімі
- Озёрная Оксана АндреевнаХимия және биология пәндері мұғалімі
- Маширикова София РуслановнаБастауыш сынып мұғалімі
- Гончаренко Светлана ВасильевнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Лебединская Инна АлександровнаКөркем еңбек пәні мұғалімі
- Наякшина Светлана ПетровнвБастауыш сынып мұғалімі
- Миронова Алена АльмуратовнаБастауыш сынып мұғалімі
- Арыкова Гайша ЖаугашевнаОрыс тілі мен әдебиеті пәндері мұғалімі
- Ирбулатова Гульжамал АмангельдиновнаБастауыш сынып мұғалімі
- Бижанова Гульзира ПангерейевнаФизика пәні мұғалімі
- Трайзе Диана ВитальевнаАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Бақытжанова Аружан НұрымжанқызыАғылшын тілі пәні мұғалімі
- Бекибаева Айнагуль МухамбетовнаӘлеуметтік педагог
- Кенжебаева Гульмира ТурдиевнаӘлеуметтік педагог
- Икрамшина Гульжанар БолатовнаӘлеуметтік педагог
- Кдыралиева Илья КалниязовнаӘлеуметтік педагог
- Шалабаев Мереке ҚуанышұлыӘлеуметтік педагог
- Бекова Гаухар КалдыбаевнаӘлеуметтік педагог
- Нұрылла Әсем ШыңғысқызыӘлеуметтік педагог
- Шонкалова Менсулу АманбаевнаӘлеуметтік педагог
- Елекеева Жанна АманнолақызыӘлеуметтік педагог
- Мирманова Зияда СматуллинаӘлеуметтік педагог
- Калсаева Айжан КошмаховнаӘлеуметтік педагог
- Куржинбаева Кенжегул СагинаевнаӘлеуметтік педагог
- Жайлыханова Гульсан ГибатуллаевнаӘлеуметтік педагог
- Дарменова Ира МерекинаӘлеуметтік педагог
- Ганиева Зауреш АбдихамитовнаӘлеуметтік педагог
- Баекова Назгуль БекбулатовнаӘлеуметтік педагог
- Егешова Лязат ЖумалиқызыӘлеуметтік педагог
- Мустафина Айнур ЕламановаӘлеуметтік педагог
- Калиева Лязат МурзагалиевнаӘлеуметтік педагог
- Шакретова Іңкар БимырзақызыӘлеуметтік педагог
- Дуйсенбаева Жанаргуль ЕлеуовнаӘлеуметтік педагог
- Игілік Айжан АманжолқызыӘлеуметтік педагог