Шуренбаев Нурбек Орынбасарович
6
Достижений республиканского уровня
Достижений республиканского уровня
3
Достижений международного уровня
Достижений международного уровня
3
Достижений учащихся республиканского уровня
Достижений учащихся республиканского уровня
Данные по курсам повышения квалификации
- Дата начала курса:
Там. 11, 2022 - Дата окончания курса:
Там. 11, 2022 - Тип курса:
Тағы басқа курстар - Уровень:
Халықаралық - Место проведения курсов:
МАДЮТК - Тема курсов:
Нагрузка и нормативы детско юношеского туризма
- Дата начала курса:
Сәуір 19, 2021 - Дата окончания курса:
Сәуір 30, 2021 - Тип курса:
Тағы басқа курстар - Уровень:
Республикалық - Место проведения курсов:
Республикалық қосымша білім беру оқу әдістемелік орталығы - Тема курсов:
Жазғы демалыс лагерді ұйымдастыру бойынша
- Дата начала курса:
Қар. 4, 2020 - Дата окончания курса:
Қар. 6, 2020 - Тип курса:
Қысқа мерзімді курстар - Уровень:
Облыстық - Место проведения курсов:
"ӨРЛЕУ" БАҰО "АҚ - Тема курсов:
ДО: от разработки урока до организации образовательного процесса
- Дата начала курса:
Там. 12, 2020 - Дата окончания курса:
Там. 12, 2020 - Тип курса:
Тағы басқа курстар - Уровень:
Облыстық - Место проведения курсов:
Назарбаев Интеллектуальный школа - Тема курсов:
Дистанционное обучение от разработки урока до образовательного процесса
- Дата начала курса:
Данные по достижениям
Данные по достижениям учащихся
- Дата:
Қаң. 29, 2023 - Тип достижения:
Сайыс жүлдегері - Уровень:
Қалалық - "Соқпақ - 2023" спорттық туризм техникасы бойынша қалалық біріншілігінде командалық есепте 2 орынды жеңіп алғаны үшін "Д.Қонаев"командасы марапатталады
- Дата:
Қаз. 25, 2022 - Тип достижения:
Сайыс жеңімпазы - Уровень:
Қалалық - Республика күніне арналған спорттық бағдарлаудан қалалық ашық біріншілікте "SPRINT"қашықтығында жүлделі 1 орынды жеңіп алғаны үшін Салимгореева Азиза марапатталады
- Дата:
Қаз. 23, 2022 - Тип достижения:
Сайыс жеңімпазы - Уровень:
Қалалық - Республика күніне арналған спорттық бағдарлаудан қалалық ашық біріншілікте "MIDDLE"қашықтығында жүлделі 1 орынды жеңіп алғаны үшін Кабидулина Айла, Жарыков Тамерлан марапатталады
- Дата:
Қаз. 18, 2022 - Тип достижения:
Сайыс жүлдегері - Уровень:
Облыстық - Республика күніне орай спорттық туризм техникасы бойынша "Саяхат-2022" облыстық жарысында "Тапсырма алаңы" кезеңінде 2 орын алған Д.Қонаев атындағы ЖББОМ "Есет батыр"командасы
- Дата:
Қыр. 22, 2022 - Тип достижения:
Олимпиадалар, байқаулар, чемпионаттар және т.б. қатысушысы - Уровень:
Республикалық - Багижанов Диас"Менің Отаным -Қазақстан" туристік экспедициялық жасақтардың республикалық слетіне қатысқанын растайды
- Дата:
Мамыр 24, 2022 - Тип достижения:
Сайыс жүлдегері - Уровень:
Облыстық - 1-маусым Халықаралық балаларды қорғау күніне арналған спорттық бағдарлаудан "Азимут-2022"облыстық жарысында 2 орын алған Новикова Авигея марапатталады
- Дата:
Сәуір 11, 2022 - Тип достижения:
Сайыс жүлдегері - Уровень:
Республикалық - ХІ жазғы Қазақстан оқушылар гимназиадасы аясында спорттық бағдарлаудан қыздар арасындағы эстафетасында 3 орын алған Новикова Авигея, Исатай Дана, Темірғалиева Альбина марапатталады
- Дата:
Сәуір 5, 2022 - Тип достижения:
Сайыс жүлдегері - Уровень:
Облыстық - Ақтөбе облысының 90 жылдық мерейтойына орай жасанды шыңға өрмелеуден облыстық жарысында Багижанов Д 3 орын, Сағынбаев А 1 орын, Новикова А1 орын, Реш А 3 орын, Мусина А 2 орын, Хетов А 1 орын
- Дата:
Қаз. 22, 2021 - Тип достижения:
Чемпионат жеңімпазы - Уровень:
Қалалық - Чемпионат города по спортивному ориентированию Багижанов Д 3 место, Саматов М 1 место, Салимгореева А 1 место, Малик Б 1 место, Кадиржанов Н 2 место
- Дата:
Қаз. 15, 2021 - Тип достижения:
Чемпионат жүлдегері - Уровень:
Қалалық - Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған спорттық бағдарлаудан қала чемпионаты
- Дата:
Мамыр 18, 2021 - Тип достижения:
Қашықтық конкурс жүлдегері - Уровень:
Облыстық - "Менің Отаным - Қазақстан" туристік жасақтардың облыстық слеті
- Дата:
Қар. 19, 2020 - Тип достижения:
Қашықтық конкурс жүлдегері - Уровень:
Облыстық - "Саяхат - 2020" спорттық туристік облыстық жарысында 3-ші орын
- Дата:
Қаз. 5, 2020 - Тип достижения:
Олимпиадалар, байқаулар, чемпионаттар және т.б. қатысушысы - Уровень:
Республикалық - "Менің Отаным - Қазақстан" туристік экспедициялық жасақтардың республикалық слетіне қатысқаны үшін сертификатпен Бекешова Ханшайым, Муздакбаева Карина марапатталды.
- Дата:
Қыр. 18, 2020 - Тип достижения:
Қашықтық конкурс жүлдегері - Уровень:
Облыстық - Халықаралық туризм күніне орай "Менің Отаным - Қазақстан" туристік слетінде "Экологиялық соқпақ" наминациясы бойынша 3 -ші орын
- Дата:
Жел. 15, 2019 - Тип достижения:
Сайыс жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - Ұлтық ЮНЕСКО клубтары Федерациясының 10 жылдығына орай шыңға өрмелеу жарысының жүлдегерлері
- Дата:
Қыр. 15, 2019 - Тип достижения:
Сайыс жүлдегері - Уровень:
Облыстық - Ұлтық ЮНЕСКО клубтары Федерациясының 10 жылдығына орай шыңға өрмелеу жарысының 3-ші дәрежелі орын
- Дата:
Наурыз 16, 2019 - Тип достижения:
Сайыс жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - Ақтөбе қаласының 150 жылдығы және Жастар жылына арналған шыңға өрмелеу жарысында жүлделі 1-ші орын Ермуханбет М
- Дата:
Ақп. 15, 2019 - Тип достижения:
Сайыс жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - Спорттық бағдарлаудан Ақтөбе облысының ашық жарысында1 орын Абдрахманова М, Кусаинова А 2 орын, Багижанов Д 2 орын, Малик Б 2 орын
- Дата:
Жел. 15, 2018 - Тип достижения:
Сайыс жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - Ақтөбе қаласының 150 жылдығы, Қосымша білім беруге 100 жыл және ҚР Тәуелсіздігіне орай шыңға өрмелеуден облыстық жарысында Ермуханбет М, Баскакова Е 1-ші орын
- Дата:
Сәуір 22, 2018 - Тип достижения:
Сайыс жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - Спорттық бағдарлаудан жасөспірімдер арасында Ақтөбе облысы чемпионатында Туребаева Д 1-ші орын
- Дата:
Наурыз 19, 2018 - Тип достижения:
Сайыс жеңімпазы - Уровень:
Қалалық - "Бақытты бала" жобасы аясында және Ұлыстың ұлы күні Наурыз мерекесіне орай шыңға өрмелеуден қалалық жарыста Ермуханбет М, Туребаева Д 1-ші орын иегерлері.
- Дата:
Наурыз 18, 2018 - Тип достижения:
Сайыс жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - Шыңға өрмелеуден Ақтөбе облысы чемпионатында Ермуханбет М 1 орын, Туребаева Д 3 орын
- Дата:
Қаң. 25, 2018 - Тип достижения:
Сайыс жеңімпазы - Уровень:
Облыстық - Жастар ойындарында шаңғымен спорттық бағдарлау бойынша Туребаева 1 орын, Ермуханбет М 2 орын
- Дата:
Жел. 15, 2017 - Тип достижения:
Сайыс жеңімпазы - Уровень:
Қалалық - "Рухани жаңғыру" бағдарламасы аясында шыңға өрмелеуден қалалық жарысында ТуребаеваД 1-ші орын, Ермуханбет М 1-ші орын
- Дата:
Маусым 27, 2017 - Тип достижения:
Сайыс жүлдегері - Уровень:
Облыстық - Халықаралық "ЭСПО-2017" болашақтың қуаты тақырыбында өткізілгенжазғы қала сыртындағы лагерлер арасындағы Спартакиадаға қатысып, командалық есепте командалық 2-орын
- Дата:
Мамыр 5, 2017 - Тип достижения:
Сайыс жүлдегері - Уровень:
Облыстық - Қазақстан Халықтарының бірлігі, ҚР қарулы күштерінің 25 жылдығы және Отан қорғаушылар күніне орай туристік-өлкетану слетінің облыстық кезеңі бойынша "Жалпы топтық сынақта" 2-ші дәрежелі диплом, Жумагулов Д 2 орын, Ермуханбет М 1-ші орын
- Дата:
Листы наблюдения уроков
- Дата:
Жел. 12, 2020 - Предмет:
Туризм - Школа проведения урока:
"Ақтөбе қаласының білім бөлімі" ММ жанындағы "Қалалық жас туристер стансасы" МКҚК
- Дата:
Қар. 18, 2020 - Предмет:
Туризм - Школа проведения урока:
"Ақтөбе қаласының білім бөлімі" ММ жанындағы "Қалалық жас туристер стансасы" МКҚК
- Дата:
Қар. 1, 2020 - Предмет:
Туризм - Школа проведения урока:
"Ақтөбе қаласының білім бөлімі" ММ жанындағы "Қалалық жас туристер стансасы" МКҚК
- Дата:
- Мамбетжанова Айгүл ТүгелбайқызыҚосымша білім беру педагогы
- Ахметова Ақтоты АмангелдіқызыҚосымша білім беру педагогы
- Нурмухамбетова Айнаш ТемировнаҚосымша білім беру педагогы
- Нагашыбаева Айдын АкылбековнаҚосымша білім беру педагогы
- Жумабаева Бактыгуль ЕргалиевнаҚосымша білім беру педагогы
- Умирзакова Зинеп ТемиржановнаҚосымша білім беру педагогы
- Изгалиева Нурсауле АманжоловнаҚосымша білім беру педагогы
- Откелбаев Конакбай МанатбаевичҚосымша білім беру педагогы
- Калиева Карылгаш РакимовнаҚосымша білім беру педагогы
- Губка Юлия НиколаевнаҚосымша білім беру педагогы
- Джултубаева Азиза НұрланқызыҚосымша білім беру педагогы
- Нургалиева Акмарал ТанатовнаҚосымша білім беру педагогы
- Отызбай Бекарыс ХамитұлыҚосымша білім беру педагогы
- Сайлаубайқызы Сәулет СайлаубайқызыҚосымша білім беру педагогы
- Султанаев Нурлан ШуакбаевичҚосымша білім беру педагогы
- Қаржаубай Мөлдір СерікқызыҚосымша білім беру педагогы
- Тугелова Әлия БекболатқызыҚосымша білім беру педагогы
- Давлеткереев Чингиз СериковичҚосымша білім беру педагогы
- Ерназарова Перизат АнасратдинқызыҚосымша білім беру педагогы
- Жандарбеков Нурбек ТемирбаевичҚосымша білім беру педагогы
- Горюнова Светлана ВикторовнаҚосымша білім беру педагогы
- Шемболова Галина КонстантиновнаҚосымша білім беру педагогы
- Ратникова Наталья НиколаевнаҚосымша білім беру педагогы
- Боровец Николай СтепановичҚосымша білім беру педагогы
- Нурсеитова Узил УразбаевнаҚосымша білім беру педагогы
- Малышева Елена НиколаевнаҚосымша білім беру педагогы
- Жусипбаева Инкар БекбауловнаҚосымша білім беру педагогы
- Козлова Юлия СергеевнаҚосымша білім беру педагогы
- Земскова Антонина ВячеславовнаҚосымша білім беру педагогы
- Амитова Назерке ЖәдігерқызыҚосымша білім беру педагогы
- Амангелдина Бұлбұл МейрамбекқызыҚосымша білім беру педагогы
- Ногаева Бахитжан КакимжановнаҚосымша білім беру педагогы
- Ешниязова Улмекен АхметжановнаҚосымша білім беру педагогы
- Мұсағалиева Перизат ЖеткергенқызыҚосымша білім беру педагогы
- Асауова Жаннат ЖумабаевнаҚосымша білім беру педагогы
- Сеитова Камар АкимбаевнаҚосымша білім беру педагогы
- Иштаева Ардак АзбергеновнаҚосымша білім беру педагогы
- Жұмабаева Аманкүл МейрамқызыҚосымша білім беру педагогы
- Абенова Анар КолмырзаевнаҚосымша білім беру педагогы
- Габитова Татьяна АнатольевнаҚосымша білім беру педагогы
- Майкупов Алмат МысырұлыҚосымша білім беру педагогы
- Төлеубаев Дәулетжан БақытжанұлыҚосымша білім беру педагогы
- Файзирахманова Наталья АлександровнаҚосымша білім беру педагогы
- Лопатина Анастасия ИгоревнаҚосымша білім беру педагогы
- Каримсакова Толсынай ТалапбековнаҚосымша білім беру педагогы
- Шинтаева Алмагуль ЕлеусизовнаҚосымша білім беру педагогы
- Черепивская Елена ОлеговнаҚосымша білім беру педагогы
- Тлеужанов Нұрсұлтан НұрлыбекұлыҚосымша білім беру педагогы
- Сарина Каламкас БазаровнаҚосымша білім беру педагогы
- Троценко Лариса ВалерьевнаҚосымша білім беру педагогы
- Сидағұл Ботағөз ЕлтайқызыҚосымша білім беру педагогы
- Әліқұл Күнқияш ҚойшыбайқызыҚосымша білім беру педагогы
- Казиханова Алтынгул БекболатовнаҚосымша білім беру педагогы
- Король Ольга ВикторовнаҚосымша білім беру педагогы
- Сабиржанова Лаззат АхметовнаҚосымша білім беру педагогы
- Нурумбетова Нургуль КудайбергеновнаҚосымша білім беру педагогы
- Алипова Молдир АманжановнаҚосымша білім беру педагогы
- Еділбай Ұлпа ЖұмақызыҚосымша білім беру педагогы
- Койшыбаева Айнаш БаймагамбетовнаҚосымша білім беру педагогы
- Кужакова Асемгуль АдилжановнаҚосымша білім беру педагогы
- Сапарова Улпан АдилхановнаҚосымша білім беру педагогы
- Қанаш Айшолпан СаматқызыҚосымша білім беру педагогы
- Кумарова Жанар МаксоткереевнаҚосымша білім беру педагогы
- Нұрмағамбетова Бақытнұр ТөлеуқызыҚосымша білім беру педагогы
- Каналина Бағдагул СүйейқызыҚосымша білім беру педагогы
- Қалдарбек Ұлбосын ЕрубайқызыҚосымша білім беру педагогы
- Тілекина Шолпан АркадийқызыҚосымша білім беру педагогы
- Әбдіраим Мейрамгүл ҚуанышбайқызыҚосымша білім беру педагогы
- Тактабулатова Айнур ХамидуллаевнаҚосымша білім беру педагогы
- Абдраймова Кундыз КаражановнаҚосымша білім беру педагогы
- Ермырзақызы Айзат -Қосымша білім беру педагогы
- Есенказакова Гульмира ТуретаевнаҚосымша білім беру педагогы
- Нугуманова Махаббат АманжоловнаҚосымша білім беру педагогы
- Копабаева Лаззат АндагуловнаҚосымша білім беру педагогы
- Каспакова Майра ЖангиреевнаҚосымша білім беру педагогы
- Фоменко Сергей МихайловичҚосымша білім беру педагогы
- Махамбетова Сағадат МұхитанқызыҚосымша білім беру педагогы
- Жалгас Жанат ЖалгаскызыҚосымша білім беру педагогы
- Клютова Ляззат АмангелдіқызыҚосымша білім беру педагогы
- Алпысбай Бибінұр Қосымша білім беру педагогы
- Молдагулова Айгуль СапаровнаҚосымша білім беру педагогы
- Жақсыберген Нұрила ҚазиханкызыҚосымша білім беру педагогы
- Кабылова Амангул СагинтаевнаҚосымша білім беру педагогы
- Калаганов Багдат АмандыковичҚосымша білім беру педагогы
- Тургалиев Амандык ЗабитовичҚосымша білім беру педагогы
- Кубашева Асемгуль МаратовнаҚосымша білім беру педагогы
- Аманиязов Кахар КенжебайулыҚосымша білім беру педагогы
- Мендалина Нұргүл Қосымша білім беру педагогы
- Домбаулова Эльмира РасуловнаҚосымша білім беру педагогы
- Муханова Жездыгул ИсмагуловнаҚосымша білім беру педагогы
- Тельман Досжан МәуленұлыҚосымша білім беру педагогы
- Бришева Толкын ЖанибековнаҚосымша білім беру педагогы
- Марат Ерлан МаратұлыҚосымша білім беру педагогы
- Мустафин Есенжан БахитжановичҚосымша білім беру педагогы
- Ашимова Самал АкимгиреевнаҚосымша білім беру педагогы
- Ерназарова Гульмира КабиббулаевнаҚосымша білім беру педагогы
- Антипова Райля АбдулловнаҚосымша білім беру педагогы
- Әлімбаева Аяжан ҒибатқызыҚосымша білім беру педагогы
- Узакова Баян БолатовнаҚосымша білім беру педагогы
- Бахтиярова Ильмира СерикпаевнаҚосымша білім беру педагогы
- Танынбаева Ботагоз СертаевнаҚосымша білім беру педагогы