Суликанова Айман Бурумбаевна
15
Достижений республиканского уровня
Достижений республиканского уровня
5
Достижений международного уровня
Достижений международного уровня
43
Достижений учащихся республиканского уровня
Достижений учащихся республиканского уровня
3
Достижений учащихся международного уровня
Достижений учащихся международного уровня
Данные по аттестациям
- Аттестация:
2020КГУ "Средняя школа№28" (весна)Прежняя категория:
ВтораяКатегория в удостоверении:
Педагог-модератор По должности:
Учитель начальных классов
просмотреть ЭЛЕКТРОННОЕ УДОСТОВЕРЕНИЕ  
Электронное удостоверение
Предыдущие аттестации
- Дата:
May 24, 2019 - Место проведения:
КГУ "Средняя школа №28" ГУ "Отдел образования города Актобе" - Присвоенная категория:
Вторая
- Аттестация:
Данные по курсам повышения квалификации
- Дата начала курса:
Oct. 23, 2020 - Дата окончания курса:
Oct. 24, 2020 - Тип курса:
Прочие курсы - Уровень:
Республиканский - Место проведения курсов:
СШ № 28 г. Актобе - Тема курсов:
," Жылдам оқу " мектеп қабырғасында оқушыларды оқытуға арналған курысын оқып сертификатпен марапатталдым.
- Дата начала курса:
March 5, 2020 - Дата окончания курса:
March 6, 2020 - Тип курса:
Прочие курсы - Уровень:
Республиканский - Место проведения курсов:
Secondary school №8 Aktobe - Тема курсов:
Республикалық ғылыми - әдістемелік педагогикалық " Білім кілті - Ключ знаний "журналына сабақ жоспарын жариялағаны үшін
- Дата начала курса:
Jan. 20, 2020 - Дата окончания курса:
Jan. 24, 2020 - Тип курса:
Прочие курсы - Уровень:
Городской - Место проведения курсов:
Secondary school №8 Aktobe - Тема курсов:
"Орта білім мазмұнын жаңарту жағдайында мектептің оқу үрдісіндегі оқушылардың жобалық қызметі"
- Дата начала курса:
Aug. 12, 2019 - Дата окончания курса:
Aug. 23, 2019 - Тип курса:
Обновленное содержание образования - Уровень:
Республиканский - Предмет:
Elementary classes - Место проведения курсов:
АО "НЦПК "ӨРЛЕУ" - Тема курсов:
Инновациялық технологияларды қолдану арқылы бастауыш мектеп оқушыларының оқу сауаттылығын дамыту
- Дата начала курса:
Oct. 21, 2019 - Дата окончания курса:
Nov. 26, 2019 - Тип курса:
Обновленное содержание образования - Уровень:
Республиканский - Предмет:
Elementary classes - Место проведения курсов:
АО "НЦПК "ӨРЛЕУ" - Тема курсов:
Орта білім мазмұнын жаңарту шеңберінде бастауыш сынып пәндері бойынша педагог кадрларының біліктілігін арттыру
- Дата начала курса:
Данные по достижениям
Данные по достижениям учащихся
- Дата:
May 24, 2021 - Тип достижения:
Победитель дистанционной олимпиады - Уровень:
Республиканский - Республикалық " Көркем жазу " байқауына белсене қатысып,өз жұмысымен ерекшеленгені үшін Таниберген Аяна дипломмен марапатталды
- Дата:
March 11, 2021 - Тип достижения:
Призёр дистанционного конкурса - Уровень:
Международный - Халықаралық шығармашылық орталығының ұйымдастырған «Қыс қызығы» байқауының жеңімпазы Торегалиева Альфина I орын дипломымен марапатталды
- Дата:
March 4, 2021 - Тип достижения:
Победитель дистанционной олимпиады - Уровень:
Республиканский - Дүниетану, жаратылыстану пәндері бойынша өткізілген "ALTYN URPAQ" зияткерлік олимпиадасының жеңімпазы Нурбаев Султан III дәрежелі дипломмен марапатталды
- Дата:
March 2, 2021 - Тип достижения:
Победитель дистанционной олимпиады - Уровень:
Республиканский - Қазақ тілі пәні олимпиадасының жеңімпазы Торегалиева Альфина I дәрежелі дипломымен марапатталды
- Дата:
March 1, 2021 - Тип достижения:
Победитель дистанционной олимпиады - Уровень:
Республиканский - Дүниетану, жаратылыстану пәндері бойынша өткізілген "ALTYN URPAQ" зияткерлік олимпиадасының жеңімпазы Хамза Томирис II дәрежелі дипломмен марапатталды
- Дата:
Feb. 27, 2021 - Тип достижения:
Победитель дистанционной олимпиады - Уровень:
Республиканский - Дүниетану, жаратылыстану пәндері бойынша өткізілген "ALTYN URPAQ" зияткерлік олимпиадасының жеңімпазы Данабеков Ерасыл III дәрежелі дипломмен марапатталды
- Дата:
Feb. 26, 2021 - Тип достижения:
Победитель дистанционной олимпиады - Уровень:
Республиканский - Дүниетану, жаратылыстану пәндері бойынша өткізілген "ALTYN URPAQ" зияткерлік олимпиадасының жеңімпазы Таниберген Аяна II дәрежелі дипломмен марапатталды
- Дата:
Feb. 12, 2021 - Тип достижения:
Победитель дистанционной олимпиады - Уровень:
Республиканский - математика пәні бойынша өткізілген республикалық олимпиадасының І орын жеңімпазы Нурбаев Султан дипломмен марапатталды
- Дата:
Feb. 12, 2021 - Тип достижения:
Победитель дистанционной олимпиады - Уровень:
Республиканский - Математика пәні бойынша өткізілген республикалық олимпиадасының І орын жеңімпазы Нурбаев Султан сертификатпен марапатталды
- Дата:
Feb. 8, 2021 - Тип достижения:
Победитель дистанционной олимпиады - Уровень:
Республиканский - математика пәні бойынша өткізілген республикалық олимпиадасының жеңімпазы Торегалиева Альфина ІІІ дәрежелі дипломмен марапатталды
- Дата:
Dec. 30, 2020 - Тип достижения:
Победитель конкурса - Уровень:
Городской - "Шебердің қолы - ортақ,аққала шеруі" атты байқаудан І орын дипломымен Серғазы Сұлтан марапатталды
- Дата:
Dec. 30, 2020 - Тип достижения:
Победитель конкурса - Уровень:
Городской - "Шебердің қолы - ортақ,аққала шеруі" атты байқаудан Диплом ІI орын дипломымен Бақытжан Ибрахим
- Дата:
June 1, 2020 - Тип достижения:
Призёр дистанционного конкурса - Уровень:
Международный - v халықаралық"Поклонимся Великим тем годам!" байқауында I дәрежелі дипломмен Торегалиева Альфина марапатталды
- Дата:
May 11, 2020 - Тип достижения:
Призёр дистанционной олимпиады - Уровень:
Республиканский - "Кенгуру - математика барлығы үшін" халықаралық зияткерлік конкурсында I орын алғаны үшін Әбухан Әдемі марапатталды
- Дата:
May 11, 2020 - Тип достижения:
Призёр дистанционной олимпиады - Уровень:
Республиканский - "Кенгуру - математика барлығы үшін" халықаралық зияткерлік конкурсында I орын алғаны үшін Казиева Ариана марапатталды
- Дата:
May 11, 2020 - Тип достижения:
Призёр дистанционной олимпиады - Уровень:
Республиканский - "Кенгуру - математика барлығы үшін" халықаралық зияткерлік конкурсында I орын алғаны үшін Қуанова Алсу марапатталды
- Дата:
May 11, 2020 - Тип достижения:
Призёр дистанционной олимпиады - Уровень:
Республиканский - "Кенгуру - математика барлығы үшін" халықаралық зияткерлік конкурсында I орын алғаны үшін Итбай Жанерке марапатталды
- Дата:
May 11, 2020 - Тип достижения:
Призёр дистанционной олимпиады - Уровень:
Республиканский - "Кенгуру - математика барлығы үшін" халықаралық зияткерлік конкурсында I орын алғаны үшін Таниберген Аяна марапатталды
- Дата:
May 11, 2020 - Тип достижения:
Призёр дистанционной олимпиады - Уровень:
Республиканский - "Кенгуру - математика барлығы үшін"халықаралық зияткерлік конкурсында I орын алғаны үшін Әмір Жаннұр марапатталды
- Дата:
May 11, 2020 - Тип достижения:
Призёр дистанционной олимпиады - Уровень:
Республиканский - "Кенгуру - математика барлығы үшін" халықаралық зияткерлік конкурсында I орын алғаны үшін Жақсылықов Саят марапатталды
- Дата:
May 11, 2020 - Тип достижения:
Призёр дистанционной олимпиады - Уровень:
Республиканский - "Кенгуру - математика барлығы үшін" халықаралық зияткерлік конкурсында I орын алғаны үшін Торегалиева Альфина марапатталды
- Дата:
May 11, 2020 - Тип достижения:
Призёр дистанционной олимпиады - Уровень:
Республиканский - "Кенгуру - математика барлығы үшін " халықаралық зияткерлік конкурсында I орын алғаны үшін Даирова Сабрина марапатталды
- Дата:
May 11, 2020 - Тип достижения:
Призёр дистанционной олимпиады - Уровень:
Республиканский - " Кенгуру - математика барлығы үшін" халықаралық зияткерлік конкурсында I орын алғаны үшін Даулетжан Шахдияр марапатталды
- Дата:
May 11, 2020 - Тип достижения:
Призёр дистанционной олимпиады - Уровень:
Республиканский - "Кенгуру - математика барлығы үшін" халықаралық зияткерлік конкурсында I орын алғаны үшін Ахмет Хадиджа марапатталды
- Дата:
May 11, 2020 - Тип достижения:
Призёр дистанционной олимпиады - Уровень:
Республиканский - "Кенгуру - математика барлығы үшін" халықаралық зияткерлік конкурсында I орын алғаны үшін Нурбаев Султан марапатталды
- Дата:
May 11, 2020 - Тип достижения:
Призёр дистанционной олимпиады - Уровень:
Республиканский - "Кенгуру - математика барлығы үшін" халықаралық зияткерлік конкурсында I орын алғаны үшін Хамза Томирис марапатталды
- Дата:
May 11, 2020 - Тип достижения:
Призёр дистанционной олимпиады - Уровень:
Республиканский - "Кенгуру - математика барлығы үшін" халықаралық зияткерлік конкурсында I орын алғаны үшін Мәнібай Исмаил марапатталды
- Дата:
May 9, 2020 - Тип достижения:
Призёр дистанционной олимпиады - Уровень:
Республиканский - I дәрежелі диплом "Ешкім де ұмытылмайды,ешнәрсе де ұмытылмақ емес"атты байқауда үздік бейне ролигін жариялағаны үшін 1"Ә" сыныбы марапатталды
- Дата:
May 6, 2020 - Тип достижения:
Победитель дистанционного конкурса - Уровень:
Республиканский - "Онлайн тест Математика 1 сынып" байқауына қатысып,өте жақсы нәтиже көрсеткені үшін Қуанова Алсу марапатталды
- Дата:
May 6, 2020 - Тип достижения:
Победитель дистанционного конкурса - Уровень:
Республиканский - "Онлайн тест Математика 1 сынып" байқауына қатысып,өте жақсы нәтиже көрсеткені үшін Қанатқали Бейбарыс марапатталды
- Дата:
May 5, 2020 - Тип достижения:
Победитель дистанционного конкурса - Уровень:
Республиканский - "Онлайн тест Математика 1 сынып" байқауына қатысып,өте жақсы нәтиже көрсеткені үшін Ахмет Хадиджа марапатталды
- Дата:
May 5, 2020 - Тип достижения:
Победитель дистанционного конкурса - Уровень:
Республиканский - "Онлайн тест Математика 1 сынып" байқауына қатысып,өте жақсы нәтиже көрсеткені үшін Таниберген Аяна марапатталды
- Дата:
May 5, 2020 - Тип достижения:
Победитель дистанционного конкурса - Уровень:
Республиканский - "Онлайн тест Математика 1 сынып" байқауына қатысып,өте жақсы нәтиже көрсеткені үшін Жаксылыков Саят марапатталды
- Дата:
May 5, 2020 - Тип достижения:
Победитель дистанционного конкурса - Уровень:
Республиканский - "Онлайн тест Математика 1 сынып" байқауына қатысып,өте жақсы нәтиже көрсеткені үшін Данабеков Ерасыл марапатталды
- Дата:
May 5, 2020 - Тип достижения:
Победитель дистанционного конкурса - Уровень:
Республиканский - "Онлайн тест Математика 1 сынып" байқауына қатысып,өте жақсы нәтиже көрсеткені үшін Казиева Ариана марапатталды
- Дата:
Feb. 22, 2020 - Тип достижения:
Призёр конкурса научных проектов - Уровень:
Городской - "Эрудит - III " қалалық ғылыми жоба байқауының II орын иегері Таниберген Аяна марапатталады
- Дата:
Feb. 22, 2020 - Тип достижения:
Призёр конкурса научных проектов - Уровень:
Городской - 1-7 класс оқушыларына арналған Эрудит -III қалалық жоба байқауында Таниберген Аяна II орынмен марапатталды.
- Дата:
Jan. 16, 2020 - Тип достижения:
Призёр конкурса - Уровень:
Республиканский - Победитель I степени Жайлина Баянсұлу на II Республиканском конкурсе эрудитов "ЮНЫЙ ГЕНИЙ-2020"
- Дата:
Jan. 16, 2020 - Тип достижения:
Призёр конкурса - Уровень:
Республиканский - Победитель II степени Даирова Сабрина на II Республиканском конкурсе эрудитов "ЮНЫЙ ГЕНИЙ-2020"
- Дата:
Jan. 16, 2020 - Тип достижения:
Призёр конкурса - Уровень:
Республиканский - Победитель II степени Таниберген Аяна на II Республиканском конкурсе эрудитов "ЮНЫЙ ГЕНИЙ-2020"
- Дата:
Jan. 16, 2020 - Тип достижения:
Призёр конкурса - Уровень:
Республиканский - Победитель II степени Казиева Ариана на II Республиканском конкурсе эрудитов "ЮНЫЙ ГЕНИЙ-2020"
- Дата:
Jan. 16, 2020 - Тип достижения:
Призёр конкурса - Уровень:
Республиканский - Победитель I степени Әмір Жаннұр на II Республиканском конкурсе эрудитов "ЮНЫЙ ГЕНИЙ-2020"
- Дата:
Jan. 16, 2020 - Тип достижения:
Призёр конкурса - Уровень:
Республиканский - Победитель I степени Нурбаев Султан на II Республиканском конкурсе эрудитов "ЮНЫЙ ГЕНИЙ-2020"
- Дата:
Nov. 7, 2019 - Тип достижения:
Призёр конкурса рисунков - Уровень:
Республиканский - "Педагогтер мен Дарын жастардың Республикалық Академиясы"Қоғамдық қоры"Алтын күз" I орын иегері Әмір Жаннұр марапатталады
- Дата:
Nov. 7, 2019 - Тип достижения:
Призёр конкурса рисунков - Уровень:
Республиканский - "Педагогтер мен Дарын жастардың Республикалық Академиясы"Қоғамдық қоры"Алтын күз" II орын иегері Балықбай Нурислам марапатталды
- Дата:
Nov. 7, 2019 - Тип достижения:
Призёр конкурса рисунков - Уровень:
Республиканский - " Педагогтер мен Дарын жастардың Республикалық Академиясы" Қоғамдық қоры " Алтын күз" II орын иегері Торегалиева Альфина марапатталады
- Дата:
Nov. 7, 2019 - Тип достижения:
Призёр конкурса рисунков - Уровень:
Республиканский - " Педагогтер мен Дарын жастардың Республикалық Академиясы" Қоғамдық қоры " Алтын күз" III орын иегері Даулетжан Шахдияр марапатталады
- Дата:
Oct. 15, 2019 - Тип достижения:
Призёр конкурса рисунков - Уровень:
Республиканский - I орын "Дарынды бала"Республикалық балалар мен жасөспірімдер байқауына оқушылардың арасында,шығармашылық қабілетімен таныла білгені үшін Жайлина Баянсұлу марапатталды
- Дата:
Oct. 2, 2019 - Тип достижения:
Призёр конкурса рисунков - Уровень:
Международный - I Халықаралық " Мұғалімдер күні " атты эссе,көркем сурет,авторлық өлеңдер және мәнерлеп оқу байқауының I орын иегері Турегалиева Альфина марапатталады
- Дата:
Sept. 11, 2019 - Тип достижения:
Призёр конкурса рисунков - Уровень:
Республиканский - II орын "Дарынды бала" Республикалық балалар мен жасөспірімдер байқауына оқушылардың арасында,ерекше қабілетімен таныла білгені үшін Торегалиева Альфина марапатталады
- Дата:
Листы наблюдения уроков
- Дата:
March 3, 2020 - Предмет:
Elementary classes - Школа проведения урока:
КГУ "Средняя школа №28" ГУ "Отдел образования города Актобе" - Педагог топтық ,жұптық жұмыстар барысында тиімді тәсілдерді пайдаланып,білім алушылардың сыни көзқарасын қалыптастырды,сол арқылы оқушының нәтижеге жетуге деген құлшынысын дамытты.Педагог өз мақсатына жетті.
- Дата:
Nov. 20, 2019 - Предмет:
Elementary classes - Школа проведения урока:
КГУ "Средняя школа №28" ГУ "Отдел образования города Актобе" - Топпен жұмыс уақытында бәрінің жұмыс жасауын қадағалап,білім алушылардың мүмкіндіктерін ескере отырып саралайды.Педагог жаңартылған бағдарлама идеясын және мұғалімнің рөлін терең түсінеді.
- Дата:
Nov. 11, 2019 - Предмет:
Elementary classes - Школа проведения урока:
КГУ "Средняя школа №28" ГУ "Отдел образования города Актобе" - Педагог сабақта жауапкершілік пен сенімділік және қызығушылық танытты.Педагог методикалық шеберлігі арқылы білім алушылардың нақты нені меңгеруі керек екендігіне баса көңіл қояды.
- Дата:
- Макашева Дана МихаиловнаУчитель казахского языка и литературы
- Дандыбаева Марина КуатовнаУчитель начальных классов
- Тлегенова Тоты КылышбаевнаУчитель казахского языка и литературы
- Хамзина Акзия БалмукановнаPsychologist
- Сеитова Жадра КеикбаевнаУчитель казахского языка и литературы
- Нигметова Айгул СериковнаУчитель информатики
- Туребаева Айгул АмангалиевнаВожатый
- Жазекенова Сымбат ТемиржановнаУчитель казахского языка и литературы
- Чернышева Людмила ВладимировнаУчитель физической культуры
- Шакирова Полина НиколаевнаTeacher-speech therapist
- Алдабергенова Лаззат АманжановнаУчитель химии
- Абдуллина Алина СериковнаУчитель начальных классов
- Терегулов Шамиль РуслановичУчитель физической культуры
- Грекова Анна БорисовнаУчитель физической культуры
- Көшербай Шаттық ЖубанышқызыУчитель дефектолог
- Игильманова Актоты НурбергеновнаУчитель казахского языка и литературы
- Ұлықбекова Таңшолпан ЖүнісбекқызыУчитель казахского языка и литературы в классах с неказахским языком обучения
- Жадырасынова Алтынай АлпысбаевнаУчитель истории
- Жалғасова Айнұр ЕрболатқызыУчитель казахского языка и литературы
- Булатбек Аяжан МұратқызыПреподаватель английского языка
- Калыбаева Надежда НиколаевнаУчитель начальных классов