Уалиева Молдир Бериковна
11
Достижений республиканского уровня
Достижений республиканского уровня
9
Достижений международного уровня
Достижений международного уровня
3
Достижений учащихся республиканского уровня
Достижений учащихся республиканского уровня
2
Достижений учащихся международного уровня
Достижений учащихся международного уровня
Данные по курсам повышения квалификации
- Дата начала курса:
Nov. 14, 2023 - Дата окончания курса:
Nov. 15, 2023 - Тип курса:
Прочие курсы - Уровень:
Областной - Место проведения курсов:
Ақтөбе облыстық ғылыми-тәжірибелік орталығы - Тема курсов:
Педагогтің озық тәжірибесін жинақтау
- Дата начала курса:
Dec. 11, 2016 - Дата окончания курса:
Dec. 11, 2016 - Тип курса:
Прочие курсы - Уровень:
Республиканский - Место проведения курсов:
ТОО "Platonus" - Тема курсов:
АИС "Platonus college"
- Дата начала курса:
July 4, 2022 - Дата окончания курса:
July 15, 2022 - Тип курса:
Прочие курсы - Уровень:
Городской - Место проведения курсов:
"KENSE" мекемесі - Тема курсов:
"Есептеу техникасы және ақпараттық желілер" мамандығы бойынша тағылымдама
- Дата начала курса:
April 25, 2022 - Дата окончания курса:
April 29, 2022 - Тип курса:
Прочие курсы - Уровень:
Республиканский - Место проведения курсов:
"TALAP" Коммерциялық емес акционерлік қоғамы - Тема курсов:
"Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру жүйесінің педагогі: еңбек функцияларын жетілдіру" 36 академиялық сағат көлемінде практика базасы ретінде айқындалған ұйымнан тағылымдама
- Дата начала курса:
April 18, 2022 - Дата окончания курса:
May 6, 2022 - Тип курса:
Прочие курсы - Уровень:
Республиканский - Место проведения курсов:
"TALAP" Коммерциялық емес акционерлік қоғамы - Тема курсов:
"Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру жүйесінің педагогі: еңбек функцияларын жетілдіру"
- Дата начала курса:
Nov. 7, 2021 - Дата окончания курса:
Nov. 9, 2021 - Тип курса:
Прочие курсы - Уровень:
Областной - Место проведения курсов:
Ақтөбе облыстық ғылыми-тәжірибелік орталығы - Тема курсов:
Аттестатталушы педагогтің озық тәжірибесін жинақтау
- Дата начала курса:
Sept. 16, 2021 - Дата окончания курса:
Sept. 20, 2021 - Тип курса:
Уровневые курсы - Уровень:
Республиканский - Место проведения курсов:
АО "НЦПК "ӨРЛЕУ" - Тема курсов:
Педагогтердің цифрлық құзырлығын дамыту
- Дата начала курса:
April 9, 2019 - Дата окончания курса:
April 9, 2019 - Тип курса:
Прочие курсы - Уровень:
Областной - Место проведения курсов:
Ақтөбе облыстық ғылыми-тәжірибелік орталығы - Тема курсов:
Арнаулы пәндерді оқытуда GLIL әдістемесін қолданудың тиімділігі
- Дата начала курса:
June 20, 2016 - Дата окончания курса:
July 1, 2016 - Тип курса:
Уровневые курсы - Уровень:
Областной - Место проведения курсов:
Республиканский учебно-методический центр дополнительного образования - Тема курсов:
Техникалық және кәсіптік білім беру жүйесінің жаңа формациядағы педагог
- Дата начала курса:
Aug. 4, 2020 - Дата окончания курса:
Aug. 11, 2020 - Тип курса:
Уровневые курсы - Уровень:
Республиканский - Место проведения курсов:
Назарбаев Университет - Тема курсов:
Қашықтан оқуды үйренемін
- Дата начала курса:
Sept. 1, 2020 - Дата окончания курса:
Sept. 6, 2020 - Тип курса:
Прочие курсы - Уровень:
Республиканский - Место проведения курсов:
Non-profit joint stock company "Talap". Training center - Тема курсов:
Педагогтердің IT-құзыреттіліктерін дамыту және жетілдіру
- Дата начала курса:
Nov. 16, 2020 - Дата окончания курса:
Nov. 27, 2020 - Тип курса:
Уровневые курсы - Уровень:
Областной - Место проведения курсов:
Республиканский учебно-методический центр дополнительного образования - Тема курсов:
«Арнайы пәндерді (модульдерді) CLIL, TBLT әдістемелері және ВОРPPS моделін қолдана отырып ағылшын тілінде оқыту»
- Дата начала курса:
Данные по достижениям
Данные по достижениям учащихся
- Дата:
March 1, 2024 - Тип достижения:
Победитель конференции - Уровень:
Областной - Ақтөбе қаласының 155 жылдығына орай «Заман талабына сай мамандардың кәсіби құзыреттілігін қалыптастырудың басым бағыттары» тақырыбындағы студенттердің облыстық ғылыми-тәжірибелік конференциясы Базарғали Дильнур ІІІ дәрежелі диплом
- Дата:
April 15, 2022 - Тип достижения:
Победитель научно-практической конференции - Уровень:
Международный - Ақтөбе облыстық ғылыми-тәжірибелік орталығы "Алғыс хат"
- Дата:
Feb. 15, 2022 - Тип достижения:
Победитель научно-практической конференции - Уровень:
Региональный - "Жас ғалым - 2022" атты ІІ Халықаралық өңірлік конференция ІІІ орын
- Дата:
Dec. 21, 2020 - Тип достижения:
Победитель дистанционной олимпиады - Уровень:
Республиканский - • «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми-әдістемелік орталығы ұйымдастырған Республикалық Информатика пәнінен студенттер арасында І дәрежелі диплом Гутче Анжела
- Дата:
Dec. 21, 2020 - Тип достижения:
Победитель дистанционной олимпиады - Уровень:
Международный - «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми-әдістемелік орталығы ұйымдастырған Халықаралық Информатика пәнінен студенттер арасында І дәрежелі диплом Ақылбай Асылжан
- Дата:
Nov. 21, 2020 - Тип достижения:
Победитель дистанционной олимпиады - Уровень:
Республиканский - «PROGRESS» Республиканский образовательный-интеллектуальный центр ұйымдастырған оқушылар мен студенттерге арналған пәндік олимпиадада Информатика пәні бойынша 1 дәрежелі диплом Шәпкенова Гүлназ
- Дата:
Nov. 20, 2020 - Тип достижения:
Победитель дистанционной олимпиады - Уровень:
Республиканский - «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми-әдістемелік орталығы ұйымдастырған Халықаралық Информатика пәнінен студенттер арасында І дәрежелі диплом Ақылбай Асылжан
- Дата:
Листы наблюдения уроков
- Дата:
Jan. 25, 2023 - Предмет:
Special discipline - Школа проведения урока:
КГУ "Эмбинский колледж сферы услуг" - КМ 4/ОН 4.1 модулі бойынша BOOPS моделі бойынша "Жүйелік блоктың ішкі құрылғылары" сабағы. Бақылаушы. Колледж әдіскері - Утегенова А.С.
- Дата:
April 12, 2022 - Предмет:
Special discipline - Школа проведения урока:
КГУ "Эмбинский колледж сферы услуг" - "Компьютерлік техниканы аппараттық қамтамасыз ету" пәні "Принтерлердің қызметі мен классификциясы" сабағы. Бақылаушы директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары-Баешова Ф.С.
- Дата:
March 18, 2022 - Предмет:
Special discipline - Школа проведения урока:
КГУ "Эмбинский колледж сферы услуг" - КМ 3/ОН 3.2 "Вирусқа қарсы бағдарламалар" сабағы. Бақылаушы: Колледж директоры - Оразханов Ж.
- Дата:
- Бекбулатова Эльмира ЕрбулатовнаПреподаватель специальных дисциплин
- Кожанбаева Бибинур КаиргалиевнаПреподаватель специальных дисциплин
- Утенова Айнагуль КаировнаПреподаватель специальных дисциплин
- Куаншалиева Шолпан КабсадыковнаПреподаватель специальных дисциплин
- Биржанова Динара СултангалиевнаПреподаватель специальных дисциплин
- Комутова Айгуль КалиевнаПреподаватель специальных дисциплин
- Есенғазы Нұрлан ІзденұлыПреподаватель специальных дисциплин
- Сагиева Актлек МаксатовнаПреподаватель специальных дисциплин
- Махашова Адеми МахмутовнаПреподаватель специальных дисциплин
- Хасенова Жанар СултановнаПреподаватель специальных дисциплин
- Курмантаева Айгул ТурехановнаПреподаватель специальных дисциплин
- Бисенбаева Махаббат РамазановнаПреподаватель специальных дисциплин
- Улыкпан Дарья АндреевнаПреподаватель специальных дисциплин
- Костанова Баян КазтугановнаПреподаватель специальных дисциплин
- Ержангалиева Гулайым УзакбаевнаПреподаватель специальных дисциплин
- Оспан Айдос ӨтегенұлыПреподаватель специальных дисциплин
- Қайжанова Гүлмира ЫбыраймқызыПреподаватель специальных дисциплин
- Карагулов Кайрат СериковичПреподаватель специальных дисциплин
- Шумақова Шолпан АхметқызыПреподаватель специальных дисциплин
- Тоймагамбетова Айымгуль МырзагалиевнаПреподаватель специальных дисциплин
- Капетов Акан ЖаксыбаевичПреподаватель специальных дисциплин
- Жулмагамбетова Нургуль КазтаевнаПреподаватель специальных дисциплин
- Акбаева Гульжанат АбдикадировнаПреподаватель специальных дисциплин
- Нсанов Бекзат РахметуллаевичПреподаватель специальных дисциплин
- Әмірова Нұргүл ОрынбасарқызыПреподаватель специальных дисциплин
- Қазалбаев Дамир АмангелдіұлыПреподаватель специальных дисциплин
- Тукешова Гулмира СергазиевнаПреподаватель специальных дисциплин
- Таңат Ғалия ЖомартқызыПреподаватель специальных дисциплин
- Терекова Гульзада ЕмбергеновнаПреподаватель специальных дисциплин
- Нурниязова Айбопе НурлыхановнаПреподаватель специальных дисциплин
- Тлеулесова Венера ИсмаиловнаПреподаватель специальных дисциплин
- Дильмукашева Айгул МырзагалиевнаПреподаватель специальных дисциплин
- Бабаева Анар КунболовнаПреподаватель специальных дисциплин
- Сактаганова Акжибек АтагазиевнаПреподаватель специальных дисциплин
- Қуанышбайқызы Гүлнар Преподаватель специальных дисциплин
- Мутигуллина Гулнур АмангосовнаПреподаватель специальных дисциплин
- Бондаренко Наталья ЮрьевнаПреподаватель специальных дисциплин
- Сәлімкерей Гүлстан СәлімкерейқызыПреподаватель специальных дисциплин
- Куспанов Мербол ОразбековичПреподаватель специальных дисциплин
- Бердыгалиев Серик ЕсбергеновичПреподаватель специальных дисциплин
- Ещанова Гульнар ЖалгасовнаПреподаватель специальных дисциплин
- Кудабаева Гулжайнар КабасовнаПреподаватель специальных дисциплин
- Садуакасов Мурат ЖайыкбаевичПреподаватель специальных дисциплин
- Ауесова Лаура МажитовнаПреподаватель специальных дисциплин
- Тоганаков Сагидолла НаротовичПреподаватель специальных дисциплин
- Конырбаева Клара Преподаватель специальных дисциплин
- Айжанова Назгуль СандыбаевнаПреподаватель специальных дисциплин
- Исмагулова Нурия КаиржановнаПреподаватель специальных дисциплин
- Соловьева Татьяна НиколаевнаПреподаватель специальных дисциплин
- Ерсаймова Аймарал СагиндыковнаПреподаватель специальных дисциплин
- Жүнісова Мақпал ҚайырғалиқызыПреподаватель специальных дисциплин
- Кушкинбаева Сайрагүл БексұлтанқызыПреподаватель специальных дисциплин
- Абиева Жайнагуль ШакеновнаПреподаватель специальных дисциплин
- Куздыбаева Асель ЕрболовнаПреподаватель специальных дисциплин
- Уразбекова Айгуль ГабдулвалеевнаПреподаватель специальных дисциплин
- Акдаулетова Айнагуль НигметовнаПреподаватель специальных дисциплин
- Жумагазина Гульшат КуанышевнаПреподаватель специальных дисциплин
- Табинбаева Гульнур МуратовнаПреподаватель специальных дисциплин
- Тлеуов Хайитбай СейилхановичПреподаватель специальных дисциплин
- Сейтмагамбет Сания АскаровнаПреподаватель специальных дисциплин
- Дабылова Жанат СабитбековнаПреподаватель специальных дисциплин
- Тәттіғали Мейрамгүл ДәрібайқызыПреподаватель специальных дисциплин
- Ұлықова Аягөз КенжеғалиқызыПреподаватель специальных дисциплин
- Макибаев Чингиз ЕрбулатовичПреподаватель специальных дисциплин
- Мамбетова Әсел МейрамбекқызыПреподаватель специальных дисциплин
- Сердалиева Гульмира ЖаксылыковнаПреподаватель специальных дисциплин
- Сарсенбаева Алтынгул АйткалиевнаПреподаватель специальных дисциплин
- Жаншина Аманқыз ТөребекқызыПреподаватель специальных дисциплин
- Бекбай Әсем БекбайқызыПреподаватель специальных дисциплин
- Суйеуова Жанаргуль КуандыковнаПреподаватель специальных дисциплин
- Болатұлы Жалғас Преподаватель специальных дисциплин
- Мұратбаев Айболат ЖантілекұлыПреподаватель специальных дисциплин
- Дауылбаева Көркемай СерікбайқызыПреподаватель специальных дисциплин
- Жубаниязова Ляззат АбзаловнаПреподаватель специальных дисциплин
- Жанбырбаев Салим МамановичПреподаватель специальных дисциплин
- Калдимуратова Гулмира МуханбетовнаПреподаватель специальных дисциплин
- Есмақанова Гуля МақсатқызыПреподаватель специальных дисциплин
- Сибагатов Наурзал УзакбергеновичПреподаватель специальных дисциплин
- Браташов Сергей АлексеевичПреподаватель специальных дисциплин
- Мырзабек Салтанат ҚайратқызыПреподаватель специальных дисциплин
- Курманалин Еркин ИбрайулыПреподаватель специальных дисциплин
- Сапаров Даурен ЖамбыловичПреподаватель специальных дисциплин
- Ялғашбаева Ақмарал СүндетбайқызыПреподаватель специальных дисциплин
- Кабакбаева Асель МуратбаевнаПреподаватель специальных дисциплин
- Елеусізова Сандуғаш НұрғалиқызыПреподаватель специальных дисциплин
- Сапарова Гулшат АсилбековнаПреподаватель специальных дисциплин
- Тулебаева Айман АлиаскаркызыПреподаватель специальных дисциплин
- Галимжанова Макпал ТемирбулатовнаПреподаватель специальных дисциплин
- Темирбаева Алтын-Айым ЕлюбаевнаПреподаватель специальных дисциплин
- Мухтаров Абзал ТанжарбаевичПреподаватель специальных дисциплин
- Канмамаева Жансая БегарискызыПреподаватель специальных дисциплин
- Койшыгул Арайлым ЕрланкызыПреподаватель специальных дисциплин
- Сәрсенова Асылзат ӘбілбайқызыПреподаватель специальных дисциплин
- Айтмырзаевна Кенбейлова ГулжаханПреподаватель специальных дисциплин
- Шуиншалина Альбина КиреевнаПреподаватель специальных дисциплин
- Жамалов Тамирлан ЖенисовичПреподаватель специальных дисциплин
- Унгербаева Алия ТлеукабыловнаПреподаватель специальных дисциплин
- Бердыбаева Нұргүл ТолыбекқызыПреподаватель специальных дисциплин